ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Όλη η αλήθεια για την Επίπεδη Γη, που αποτελεί Σκάφος των Εξωγήινων.
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Stranger_Katohika
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2017, 14:56:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γενικά στο σύμπαν οι πραγματικοί πλανήτες είναι κυκλικοί. Η Γη δεν είναι όμως πλανήτης, αλλά ένα επίπεδο σκάφος!

Μετά το λεγόμενο Κατακλυσμό της Ατλαντίδος, δηλαδή πριν κάποιες χιλιάδες χρόνια, είχαν φθάσει στον αληθινό πλανήτη Γη τα σκάφη του Εξωγήινου Αυτοκράτορα Κρόνου/Γιαχβέ. Εκμεταλλεύτηκαν τον πόλεμο Ελλήνων με Δρακονιανών και το χάος που δημιούργησε ο Ελληνοδρακονιανός πόλεμος και έτσι μπόρεσαν να υλοποιήσουν το σχέδιό τους χωρίς αντιστάσεις!

Έτσι λοιπόν από εκείνο τον πλανήτη με ειδική τεχνολογία νάρκωσαν και απήγαγαν χιλιάδες ανθρώπους, αλλά και ζώα, ψάρια κι έντομα κάθε κατηγορίας και μετέφεραν κάθε ζωντανό όν σε ένα γιγαντιαίο σκάφος που είναι τόσο μεγάλο που νομίζει κανείς ότι αποτελεί ολόκληρο πλανήτη, αυτή είναι η αληθινή Κιβωτός!

Αυτό το επίπεδο σκάφος δημιουργήθηκε με ειδική Αιθερική Κρυσταλλο-Νανοτεχνολογία και ονομάστηκε πλανήτης Γη. Γύρο από το σκάφος προβάλλονται τρισδιάστατα ολογράμματα τα οποία δημιουργούν την ψευδαίσθηση της ύπαρξης των πλανητών και των άστρων. Αυτά τα ολογράμματα παράγονται από ειδικές μηχανές που πετάνε γύρο από το σκάφος Γη.

Τα εικονικά ολογράμματα και το Σκάφος Γη βρίσκονται μέσα σε ένα Γιγαντιαίο Ενεργειακό Κύβο φωτός που αποτελεί ταυτόχρονα και ασπίδα! Αυτή η ασπίδα με σχήμα κύβου, περιτριγυρίζει τον ψεύτικο κόσμο μας, επεκτείνεται σε τεράστια απόσταση και υπάρχει ώστε να αποκρούει κάθε απειλή, δεν αφήνει να εισέλθει μέσα κάποιο ξένο σώμα όπως πχ κομήτες κτλ, επίσης κανείς δε μπορεί να αποδράσει από το Σκάφος Πλανήτης-Φυλακή.

Επειδή η ενεργειακή ασπίδα αποκλείει κάθε φάσμα φωτός και ενέργειας να περάσει μέσα, μοιάζει από έξω ως ένας μεγάλος Μαύρος Κύβος. Έτσι λοιπόν το σύνολο του κατασκευάσματος του Κρόνου δεν είναι απλά το Σκάφος ΓΗ, αλλά όλος ο Μαύρος Κύβος. Κανείς δεν μπορεί να βγει από την Ασπίδα που έχει σχήμα Κύβου.

Παρά το γεγονός ότι κατά την απαγωγή χειραγωγήθηκε ο εγκέφαλος των ανθρώπινων όντων, οι άνθρωποι στη συλλογική μνήμη φέρουν πληροφορίες του παλιού κόσμου. Μάλιστα μερικοί μετέφεραν τη γνώση της καταστροφής της Ατλαντίδος, της οποίας τα ερείπια φυσικά δε θα βρούμε ποτέ στον κατασκευασμένο κόσμο μας, αφού υπήρξε στην αληθινή Γη κι όχι εδώ.

Ο ιεχωβάς Κρόνος είναι ο μέγας αρχιτέκτονας του Σκάφους με Κωδικό όνομα ΕΑ (από εδώ βγαίνει το Earth), ως οντότητα ανήκει στα Εξωγήινα Όντα που μοιάζουν με τους γνωστούς σε όλους Γκρίζους εξωγήινους, και έχει δημιουργήσει όλο αυτό το σχέδιο επειδή θέλησε να ανακαλύψει τα μυστικά της ανθρώπινης ψυχής ώστε να καταφέρει να επιτύχει την πραγματική αθανασία, για αυτόν και για τον πληθυσμό του. Οι Γκρίζοι εξωγήινοι αποστάτησαν από τους Δρακονιανούς που τους ήθελαν για σκλάβους, ήταν στην ουσία γενετικά πειράματα των Δρακονιανών, όμως είναι άψυχα δημιουργήματα και όταν πεθάνει η σάρκα τους δεν έχουν αστρικό σώμα για να συνεχίσει να υπάρχει η συνείδησή τους κι ούτε μπορούν να μετενσαρκωθούν.

Δεν είναι τυχαία η αρνητική κατάσταση που βιώνει κάθε γήινος καθημερινά. Στο σκάφος ΓΗ ή ΕΑ, πρέπει να επικρατεί βία, πόνος, χαμός, φόβος και θρησκευτική λατρεία, διότι έτσι παράγεται υψηλότερη ποσότητα Ζωτικής Ενέργειας την οποία απομυζούν τα ειδικά μηχανήματα του αυτοκράτορα Κρόνου, τα οποία εφαρμόζουν τον Βαμπιρισμό της Ζωτικής Ενέργειας. Με αυτά τα μηχανήματα φορτίζουν τα δικά τους υλικά σώματα που δεν είχαν αστρικό σώμα και στην ουσία φτιάχνουν Τεχνητά Αστρικά/Αιθερικά Σώματα!

Για να επιτύχουν την αιώνια ζωή, όταν πεθάνει το υλικό τους σώμα, οι εξωγήινοι το μουμιοποιούν με τη μέθοδο της Κρυσταλλο-Κρυογονικής και το τοποθετούν μέσα σε ειδικές κάψουλες οι οποίες φορτίζονται συνεχώς και για πάντα με την ανθρώπινη Ζωτική Ενέργεια! Ο ανθρώπινος πληθυσμός είναι ένα Κοπάδι λοιπόν που το καλλιεργούν με σκοπό να έχουν πάντα την ενεργειακή τροφή τους! Αυτοί οι Εξωγήινοι ασκούν Ψυχικό Βαμπιρισμό στην ανθρωπότητα, είναι λοιπόν Εξωγήινα Ενεργειακά Βαμπίρ. Είναι Alien Vampires.

Ο λόγος που επέλεξαν τους ανθρώπους κι όχι άλλο είδος, είναι επειδή οι Γκρίζοι Εξωγήινοι έχουν πολλά κοινά στοιχεία στον Κώδικα DNA τους με τους ανθρώπους. Οι Δρακονιανοί τους έφτιαξαν παίρνοντας δείγμα από το Δρακονιανό και το Ανθρώπινο DNA και τα ένωσαν μαζί! Οι αυθεντικοί Δρακονιανοί και ο Άνθρωπος έχουν ψυχή όμως η οποία συνδέεται με την ύλη, διότι προέρχεται από την Πηγή που Δημιούργησε τον Αληθινό Πνευματικό Κόσμο, ενώ οι γκρίζοι είναι σαν Βιορομπότ καθώς δεν έχουν ψυχή, το κέντρο της συνείδησής τους έχει υλική υπόσταση και όχι πνευματική.

Για αυτό χρειάζονται την ενέργειά μας. Εκτός από την αθανασία, η ανθρώπινη ζωτική ενέργεια τους δίνει δυνάμεις τηλεκινησίας, τηλεπάθειας, μπορούν να επιβραδύνουν τη γήρανση του υλικού τους σώματος και έχουν άλλα πολλά οφέλη. Στο μακρινό μέλλον οι Εξωγήινοι Βρικόλακες επιθυμούν να μπορέσουν να κατασκευάσουν ένα μόνιμο δικό τους Αστρικό Σώμα ώστε να έχουν τη δυνατότητα να μετενσαρκώνονται.

Η ανθρώπινη γνώση, η ανθρώπινη επιστήμη ελέγχεται πλήρως από τους εξουσιαστές Κρόνιους εξωγήινους. Σε θέσεις κλειδιά τοποθετούν ρομπότ με τεχνητή νοημοσύνη τα οποία μοιάζουν με ανθρώπους ενώ όταν πρέπει να παρουσιάζουν οι εργαζόμενοι την εικόνα του φυσιολογικού οικογενειάρχη, τοποθετούν ειδικούς ανθρώπινους κλώνους οι οποίοι έχουν ειδικά εμφυτεύματα στον εγκέφαλό τους και είναι απόλυτα χειραγωγημένοι! Λένε πάντα μόνο ότι πρέπει να πουν. Σε κάθε διαστημικό σταθμό όπως η ΝΑΣΑ και σε κάθε επιστημονικό κέντρο, το προσωπικό που βρίσκεται σε τέτοιες θέσεις είναι είτε ρομπότ, είτε κλώνοι.

Αυτή τη Στιγμή το Σκάφος του Κρόνου βρίσκεται στην άλλη άκρη του Σύμπαντος σε σχέση με τον αληθινό Πλανήτη Γη. Έτσι δεν μπορούν να τους εντοπίσουν οι αρχαίοι Έλληνες Θεοί, ώστε να απελευθερώσουν την ανθρωπότητα από το ψεύτικο σκάφος που αποτελεί την Επίπεδη Γη.

Τα ψυχικά πειράματα του βρικόλακα Κρόνου συνεχίζονται, μέχρι να ανακαλύψουν πλήρως τα μυστικά της ανθρώπινης ψυχής.

Για τη δική μου ασφάλεια, οι Πηγές Πληροφοριών μου θα παραμείνουν μυστικές.

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2017, 21:47:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις???


.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2017, 14:46:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Γενικά στο σύμπαν οι πραγματικοί πλανήτες είναι κυκλικοί. Η Γη δεν είναι όμως πλανήτης, αλλά ένα επίπεδο σκάφος!


Ρε ΟΥΣΤ από δω.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tereza_Varma_Dacosta
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2017, 22:18:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tereza_Varma_Dacosta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συμφωνω με τον στρειτσερ κατοχικα.
Τις ιδιες πληροφοριες εχω κι εγω.
Εμενα τις πληροφοριες μου τις εδωσε τηλεπαθητικα ο ιδιος ο γιαχβε που με ηθελε για γκομενα..

Ολα στηριζονται κι αποδεικνυονται στη θεωρια των υπερ ..ορδων και στα αποκαλυφθεντα υποατομικα σωματιδια μπουρδονια .

Νομιζω οτι κακως εξεδιωχθη ο ..συναδελφος τοσον απρεπως.

Οποιος θελει ας μου στειλει sms πριβε.
Εχω σπουδασει κομμωτικη και κανω μπαλλετο.

Μεχρι τριαντα ετων. Οι γεροι να μην ενοχλησουν.
Ευχαριστω.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2017, 13:47:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κι εγώ ψάχνω για μια εντελώς τρελή, με εμφανές διαμπερές τραύμα, του άνω μετωπιαίου λοβού και να είναι πιλότος διαστημοπλοίου.
Θέλω να οδηγήσει το σκάφος της επίπεδης Γης, στο νεφέλωμα του Ωρίωνα, για να δω από εκεί πως φαίνονται οι πυραμίδες.

Οσες δεν τηρούν τα προσόντα, να μην ενοχλήσουν.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2017, 14:42:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Οποιος θελει ας μου στειλει sms πριβε.
Εχω σπουδασει κομμωτικη και κανω μπαλλετο.

Μεχρι τριαντα ετων. Οι γεροι να μην ενοχλησουν.


Tereza, κυκλοφορεί εδώ μέσα ingignito ένας πιτσιρικάς, ο Δημητράκης. Ψευδώνυμο είναι κι αυτό, αλλά ας μην μείνουμε εκεί. Θα τον βρεις σαν dimitsosx, αν και ατύχησε έως το x=3. Αν θυμάμαι καλά όμως, μου υποσχέθηκε πως όταν θα επιτρέψει σαν dimitsos4, θα είναι τουλάχιστον κόσμιος. Αυτός ανήκει στο target group σου. Θα τολμήσω να σου εκμυστηρευτώ (αν μου επιτρέπει η ομήγυρης) πως ψάχνει κάποια σαν κι εσένα, αν και πιστεύω πως και λίγο μεγαλύτερη να είσαι απ' όσο δείχνεις, δεν θα τον χαλάσει καθόλου.

Αναζητά μια σχέση με χμ... αυταρχικά στοιχεία και ίσως και αλλαγή ρόλων (αν δεν ξέρεις τι είναι, ενημερώσου). Αν σε ενδιαφέρει το θέμα, ανέμενε στο ακουστικό σου και όταν εμφανιστεί ξανά, σου κάνουμε τα κονέ. Με τις ευλογίες μου λοιπόν (σαν ένας από τους elders του φόρουμ) και πιθανόν και των υπολοίπων μορμολυκείων (για να θυμηθούμε κάποιον απόντα). Αν μη τι άλλο, θα αποκαταστήσουμε δυο ψυχές που βρίσκονται σε διαρκή αναζήτηση...

Abyssus Abyssum InvocatΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tereza_Varma_Dacosta
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2017, 18:35:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tereza_Varma_Dacosta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν μπηκα ντε και καλα να βρω γαμπρο αλλα οκ θα εχω υποψιν μου τον νεαρο.
Μου κινησε την προσοχη το νικ του strange κατοχικα.
Αν ειναι ο ιδιος τοτε την εχουμε βαψει.
Σημερα λεει οτι ερχονται μεταγωγικα στη γη να παρουν καποιους γηινους.

Με προβληματιζει -σοβαρα τωρα οτι κατα κυματα στα mme και ιντερνετ τα hoax δινουν και παιρνουν.

Η παλαβομαρα επισης κυριαρχει..

Να πω ενα ευχαριστω στους κυριους σχολιαστες του εσωτερικα διοτι εχθες διαβασα παλιες αναρτησεις του 2013 'Ηλιακα η καπως ετσι οπου ολοι σας αμφισβητησατε δικαια την θεωρια του αινσταιν.
Ακομη κι αν μαλωνατε οι γνωσεις σας Νικομαχος Dsm Μηθυρα ητσν σαν ταρακουνημα στην συγχυση των τελευταιων ετων της παρακμης που ζουμε.
:-)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2017, 19:00:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οχι δεν είναι ο ίδιος. Άλλος είναι αυτός, μάλλον spammer νομίζω. Ο άλλος έχει ... αγνές προθέσεις!

Abyssus Abyssum InvocatΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tereza_Varma_Dacosta
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2017, 19:02:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tereza_Varma_Dacosta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και να συστηθω, ειμαι οχι 'νεα, οχι 'ωραια.. αλλα ουτε και ομορφη..
Εχω απολυτηριο λυκειου, λιγα αγγλικα, λιγο πιανο.
Ηθελα να σπουδασω αστρονομια αλλα ευτυχως δεν ετυχε διοτι οπωε λεν τα αστρα ειναι ζωγραφισμενα στον θολο..

Ηθελα να σπουδασω μαθηματικα αλλα ευτυχωε δεν εγινε διοτι οπωε λεν η επιστημη αυτη καθως κι αλλες θετικες ειναι για αντρες.

Κατι για λαγνα μαθηματικα ελεγε η κα Μυθηρα..

Ηθελα να σπουδασω κομπιουτερς αλλα δεν ετυχε.

Οπως δεν ετυχε να παντρευτω να κανω παιδια να εργαστω.

Οποτε με λες ανετα αεργη μιλφ :-) που χαζολογαει στα ιντερνετ.

Κι οπως βλεπω.. σε λιγα χρονια θα λεν οι μαγκες κι οι μερακληδες αντικαθιστωντας τη φραση 'σπουδασα στο πεζοδρομιο.. 'σπουδασα στο ιντερνετ.

Για να εχετε μια εικονα για μενα, μοιαζω με τη Ζετα Μακρυπουλια αλλα χωριε τα ξανθα μακρια μαλλια, τα ιδια κιλα, και το γκλαμουρ..
Αυτο μου λειπει..
Οτι θες μπορεις να μου προσαψεις εκτος απο λαμψη..

Τα χομπι μου
βλεπω παλιες αμερικανικες ταινιες και οτι παλιο για να δω πως ηταν ο κοσμος τοτε και πως διολισθησε μεχρι σημερα..
:-)
Καλο βραδυ
και μη μου κανετε προξενια
ζηλευει ο ..γιαχβε.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2017, 11:20:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τερέζα ή Μυθήρα, ξέρω ή ξέρουμε πολύ καλά ποια είσαι. Όταν θα σε απασχολήσει το πως θα αλλάξεις, εδώ θα είμαστε και πάλι για βοήθεια. Συνεργούς στο τρολάρισμα και στο χαζολόγημα φυσικά θα βρείς άφθονους, ανθρώπους να σου πούνε πέντε πράγματα παραπάνω σπανίζουν. Για να μην παρεξηγηθώ, όταν αναφέρω αλλαγή, δεν εννοώ εξωτερική εμφάνιση, ή εμπειρίες που δεν είχα ή όνειρα να γίνω MILF που μοιάζουν επιστημονικής φαντασίας, και διάφορα άλλα παραμύθια. Τι κάνουμε από δώ και πέρα, και φυσικά δεν εννοώ προξενιά ή οτι έχω κανένα θείο χήρο και θέλω να τον αποκαταστήσω. Στο κάτω κάτω, τόσο καιρό έφαγες εδώ μέσα γράφοντας ... , το να φύγεις και με άδεια χέρια είναι λίγο άδικο.

Abyssus Abyssum InvocatΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tereza_Varma_Dacosta
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2017, 02:25:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tereza_Varma_Dacosta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτο που δεν ξερετε ποιος ειναι ποιος να το κυταξετε.
Δεν ειμαι η μηθυρα.
Ειμαι αυτη που ειχε στειλει την αμαλιτσα να πλυνει τα βρακια της και εφαγα μπαν.

Για πες σε αυτον τον Αλεξανδρο που ελεγε οτι ξερει περι ηλεκτρικης θεωριας και κουρδιζε τον Νικομαχο να βγει λιγο για να τον ρωτησω κατι.

Η μηθυρα γιατι δεν ξαναγραψε?
Τι της κανατε?

-Ευχαριστω για το πριβε σας, το ειδα τωρα.
Σπανιζουν ανθρωποι σαν κι εσας.
Τιμη μου κυριε.
Οχι το νικ ειναι γιατι ειμαι φαν του Ξενοπουλου.


:-)
Heretic κατσε καλα γιατι δε γνωριζομαστε και μη σου βγει ξινο το υφος..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2017, 09:07:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"Heretic κατσε καλα γιατι δε γνωριζομαστε και μη σου βγει ξινο το υφος.."

Μα φυσικά και δεν γνωριζόμαστε. Αλίμονο τώρα και να γνωριζόμασταν. Αυτό θα μου έλειπε δηλαδή, να άνοιγα επαφές με το κάθε καμένο χαρτί στο ίντερνετ.

Προφανώς και δε χρειάζεσαι βοήθεια. Κάτι άλλο χρειάζεσαι, οπότε πάρε το παραπεμπτικό σου κι εσύ, και ομολογώ ότι άργησα.

Abyssus Abyssum InvocatΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lydiossummer
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2017, 14:10:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Γενικά στο σύμπαν οι πραγματικοί πλανήτες είναι κυκλικοί. Η Γη δεν είναι όμως πλανήτης, αλλά ένα επίπεδο σκάφος!

Μετά το λεγόμενο Κατακλυσμό της Ατλαντίδος, δηλαδή πριν κάποιες χιλιάδες χρόνια, είχαν φθάσει στον αληθινό πλανήτη Γη τα σκάφη του Εξωγήινου Αυτοκράτορα Κρόνου/Γιαχβέ. Εκμεταλλεύτηκαν τον πόλεμο Ελλήνων με Δρακονιανών και το χάος που δημιούργησε ο Ελληνοδρακονιανός πόλεμος και έτσι μπόρεσαν να υλοποιήσουν το σχέδιό τους χωρίς αντιστάσεις!

Έτσι λοιπόν από εκείνο τον πλανήτη με ειδική τεχνολογία νάρκωσαν και απήγαγαν χιλιάδες ανθρώπους, αλλά και ζώα, ψάρια κι έντομα κάθε κατηγορίας και μετέφεραν κάθε ζωντανό όν σε ένα γιγαντιαίο σκάφος που είναι τόσο μεγάλο που νομίζει κανείς ότι αποτελεί ολόκληρο πλανήτη, αυτή είναι η αληθινή Κιβωτός!

Αυτό το επίπεδο σκάφος δημιουργήθηκε με ειδική Αιθερική Κρυσταλλο-Νανοτεχνολογία και ονομάστηκε πλανήτης Γη. Γύρο από το σκάφος προβάλλονται τρισδιάστατα ολογράμματα τα οποία δημιουργούν την ψευδαίσθηση της ύπαρξης των πλανητών και των άστρων. Αυτά τα ολογράμματα παράγονται από ειδικές μηχανές που πετάνε γύρο από το σκάφος Γη.

Τα εικονικά ολογράμματα και το Σκάφος Γη βρίσκονται μέσα σε ένα Γιγαντιαίο Ενεργειακό Κύβο φωτός που αποτελεί ταυτόχρονα και ασπίδα! Αυτή η ασπίδα με σχήμα κύβου, περιτριγυρίζει τον ψεύτικο κόσμο μας, επεκτείνεται σε τεράστια απόσταση και υπάρχει ώστε να αποκρούει κάθε απειλή, δεν αφήνει να εισέλθει μέσα κάποιο ξένο σώμα όπως πχ κομήτες κτλ, επίσης κανείς δε μπορεί να αποδράσει από το Σκάφος Πλανήτης-Φυλακή.

Επειδή η ενεργειακή ασπίδα αποκλείει κάθε φάσμα φωτός και ενέργειας να περάσει μέσα, μοιάζει από έξω ως ένας μεγάλος Μαύρος Κύβος. Έτσι λοιπόν το σύνολο του κατασκευάσματος του Κρόνου δεν είναι απλά το Σκάφος ΓΗ, αλλά όλος ο Μαύρος Κύβος. Κανείς δεν μπορεί να βγει από την Ασπίδα που έχει σχήμα Κύβου.

Παρά το γεγονός ότι κατά την απαγωγή χειραγωγήθηκε ο εγκέφαλος των ανθρώπινων όντων, οι άνθρωποι στη συλλογική μνήμη φέρουν πληροφορίες του παλιού κόσμου. Μάλιστα μερικοί μετέφεραν τη γνώση της καταστροφής της Ατλαντίδος, της οποίας τα ερείπια φυσικά δε θα βρούμε ποτέ στον κατασκευασμένο κόσμο μας, αφού υπήρξε στην αληθινή Γη κι όχι εδώ.

Ο ιεχωβάς Κρόνος είναι ο μέγας αρχιτέκτονας του Σκάφους με Κωδικό όνομα ΕΑ (από εδώ βγαίνει το Earth), ως οντότητα ανήκει στα Εξωγήινα Όντα που μοιάζουν με τους γνωστούς σε όλους Γκρίζους εξωγήινους, και έχει δημιουργήσει όλο αυτό το σχέδιο επειδή θέλησε να ανακαλύψει τα μυστικά της ανθρώπινης ψυχής ώστε να καταφέρει να επιτύχει την πραγματική αθανασία, για αυτόν και για τον πληθυσμό του. Οι Γκρίζοι εξωγήινοι αποστάτησαν από τους Δρακονιανούς που τους ήθελαν για σκλάβους, ήταν στην ουσία γενετικά πειράματα των Δρακονιανών, όμως είναι άψυχα δημιουργήματα και όταν πεθάνει η σάρκα τους δεν έχουν αστρικό σώμα για να συνεχίσει να υπάρχει η συνείδησή τους κι ούτε μπορούν να μετενσαρκωθούν.

Δεν είναι τυχαία η αρνητική κατάσταση που βιώνει κάθε γήινος καθημερινά. Στο σκάφος ΓΗ ή ΕΑ, πρέπει να επικρατεί βία, πόνος, χαμός, φόβος και θρησκευτική λατρεία, διότι έτσι παράγεται υψηλότερη ποσότητα Ζωτικής Ενέργειας την οποία απομυζούν τα ειδικά μηχανήματα του αυτοκράτορα Κρόνου, τα οποία εφαρμόζουν τον Βαμπιρισμό της Ζωτικής Ενέργειας. Με αυτά τα μηχανήματα φορτίζουν τα δικά τους υλικά σώματα που δεν είχαν αστρικό σώμα και στην ουσία φτιάχνουν Τεχνητά Αστρικά/Αιθερικά Σώματα!

Για να επιτύχουν την αιώνια ζωή, όταν πεθάνει το υλικό τους σώμα, οι εξωγήινοι το μουμιοποιούν με τη μέθοδο της Κρυσταλλο-Κρυογονικής και το τοποθετούν μέσα σε ειδικές κάψουλες οι οποίες φορτίζονται συνεχώς και για πάντα με την ανθρώπινη Ζωτική Ενέργεια! Ο ανθρώπινος πληθυσμός είναι ένα Κοπάδι λοιπόν που το καλλιεργούν με σκοπό να έχουν πάντα την ενεργειακή τροφή τους! Αυτοί οι Εξωγήινοι ασκούν Ψυχικό Βαμπιρισμό στην ανθρωπότητα, είναι λοιπόν Εξωγήινα Ενεργειακά Βαμπίρ. Είναι Alien Vampires.

Ο λόγος που επέλεξαν τους ανθρώπους κι όχι άλλο είδος, είναι επειδή οι Γκρίζοι Εξωγήινοι έχουν πολλά κοινά στοιχεία στον Κώδικα DNA τους με τους ανθρώπους. Οι Δρακονιανοί τους έφτιαξαν παίρνοντας δείγμα από το Δρακονιανό και το Ανθρώπινο DNA και τα ένωσαν μαζί! Οι αυθεντικοί Δρακονιανοί και ο Άνθρωπος έχουν ψυχή όμως η οποία συνδέεται με την ύλη, διότι προέρχεται από την Πηγή που Δημιούργησε τον Αληθινό Πνευματικό Κόσμο, ενώ οι γκρίζοι είναι σαν Βιορομπότ καθώς δεν έχουν ψυχή, το κέντρο της συνείδησής τους έχει υλική υπόσταση και όχι πνευματική.

Για αυτό χρειάζονται την ενέργειά μας. Εκτός από την αθανασία, η ανθρώπινη ζωτική ενέργεια τους δίνει δυνάμεις τηλεκινησίας, τηλεπάθειας, μπορούν να επιβραδύνουν τη γήρανση του υλικού τους σώματος και έχουν άλλα πολλά οφέλη. Στο μακρινό μέλλον οι Εξωγήινοι Βρικόλακες επιθυμούν να μπορέσουν να κατασκευάσουν ένα μόνιμο δικό τους Αστρικό Σώμα ώστε να έχουν τη δυνατότητα να μετενσαρκώνονται.

Η ανθρώπινη γνώση, η ανθρώπινη επιστήμη ελέγχεται πλήρως από τους εξουσιαστές Κρόνιους εξωγήινους. Σε θέσεις κλειδιά τοποθετούν ρομπότ με τεχνητή νοημοσύνη τα οποία μοιάζουν με ανθρώπους ενώ όταν πρέπει να παρουσιάζουν οι εργαζόμενοι την εικόνα του φυσιολογικού οικογενειάρχη, τοποθετούν ειδικούς ανθρώπινους κλώνους οι οποίοι έχουν ειδικά εμφυτεύματα στον εγκέφαλό τους και είναι απόλυτα χειραγωγημένοι! Λένε πάντα μόνο ότι πρέπει να πουν. Σε κάθε διαστημικό σταθμό όπως η ΝΑΣΑ και σε κάθε επιστημονικό κέντρο, το προσωπικό που βρίσκεται σε τέτοιες θέσεις είναι είτε ρομπότ, είτε κλώνοι.

Αυτή τη Στιγμή το Σκάφος του Κρόνου βρίσκεται στην άλλη άκρη του Σύμπαντος σε σχέση με τον αληθινό Πλανήτη Γη. Έτσι δεν μπορούν να τους εντοπίσουν οι αρχαίοι Έλληνες Θεοί, ώστε να απελευθερώσουν την ανθρωπότητα από το ψεύτικο σκάφος που αποτελεί την Επίπεδη Γη.

Τα ψυχικά πειράματα του βρικόλακα Κρόνου συνεχίζονται, μέχρι να ανακαλύψουν πλήρως τα μυστικά της ανθρώπινης ψυχής.

Για τη δική μου ασφάλεια, οι Πηγές Πληροφοριών μου θα παραμείνουν μυστικές.



Aν ρωτήσεις ένα δέντρο ,ίσως να σου πει κάτι πραγματικά για το τι είναι αυτό που ζούμε.Άλλωστε τα δέντρα είναι από τους οργανισμούς που ζουν στην πραγματικότητα σε αντίθεση με εμάς που κάνουμε μια σκέψη και την ανάγουμε σε δήθεν πραγματικότητα.
Ρώτα τη φύση τι γνωρίζει για τη Γη.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moto_bar
troll

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2017, 23:22:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moto_bar  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρωτησα ενα δεντρο που εχουμε στον κηπο μας, μουσμουλια, αλλα απαντηση δεν πηρα.

Τωρα να ρωτησω και τη φυση αλλα προς πια κατευθυνση να σταθω και πως να διατυπωσω την ερωτηση για να λαβω απαντηση?

Ειλικρινα δε σας ειρωνευομαι, απλα εξηγειστε μου

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moto_bar
troll

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2017, 23:34:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moto_bar  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειμαι νεος στο φορουμ και εχω σκοπο να εκφρασω αποριες μου για το διαστημα και τις υπηρεσιες οπως η νασα.
Πριν το κανω αν μου επιτρεπετε η εικονα του Πυθαγορα ειναι συμβολικη?
Γιατι βλεπω ενα στραβισμο στα ματια ? και δυο γεωμετρικες εξισωσεις μια πισω και μια μπροστα του.
Ειναι κατι που εξηγειται απ τον φεροντα την εικονα?
Ευχαριστω που με διαβασατε.
Ειμαι εργαζομενος και διαθετω λιγο χρονο το βραδυ για ιντερνετ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy