ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ =-.
 Θεραπεία μεσω μαγειας(θεουργιας)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Vasmar
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2019, 20:48:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σας φιλοι μου είμαι νεο μελος ελπίζω να επιτρέπεται αυτο που κάνω!! αυτη είναι μια έκκληση βοήθειας! Πριν από 1.5 χρονο αρρωστησα με βακτηριακη μινιγγιτιδα.. Με προλαβαν σε θεμα 1 ώρας, δηλαδή μια ωρα αργότερα αν πήγαινα θα ημουν στην αιώνια γαλήνη! Πάραυτα αφότου επέζησα μου μειναν αρκετά κουσούρια ( χωρις ακοη, ενα ματι τυφλο, θρομβοι στον εγκέφαλο, το ενα ποδι νεκρό, χωρις αισθηση απο τη μεση και κατω, διαστρεβλομμενη γευση και όσφρηση, κατακρατηση υγρών [δεν μπορώ εύκολα να κατουρησω] 1 μηνα καθετήρα, εντερικα θεματα συν τα 10δες φαρμακα που επερνα ) τωρα τα 50% εχουν επανέλθει αλλα σύμφωνα με εξετάσεις εδω και 4-6 μηνες δεν υπάρχει βελτίωση . Τώρα το θεμα ειναι οτι επειδή είναι νευρολογικά (δηλαδή του εγκεφάλου) τα ζητήματα ΔΕΝ υπάρχει θεραπεία!! Και τωρα έρχομαι στην ερώτηση.

[ Παρακαλώ αμα γνωρίζει κάποιος απο εσάς καποιον μάγο-θεραπευτή με έμφαση στην θεουργια(δηλαδή οχι ρεικι, κρυσταλλους,διαλογισμούς κλπ) πραγματικη μαγεια με διαδηλώσεις στο πεδίο του χώρου!! ] η αν εχετε να μου προτείνετε να κανω κατι εγώ!!

Το θεμα το ψαχνω και μονος μου εδω και ενα 6μηνο αλλα προς το παρων δεν εχω βρει κάτι αξιόλογο! Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων !!!
Υγ. Αυτη είναι η τελευταία μου επιλογή απο γιατρούς εχω πήξει(10δες διαφορετικούς) και δεν έχει κάνεις λύση

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2019, 07:46:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
πραγματικη μαγεια με διαδηλώσεις στο πεδίο του χώρου!!

Δε μας λές... εναλλακτικές θεραπείες ψάχνεις ή συνδικαλιστές να σου οργανώσουν πορεία-διαδήλωση;

quote:
Τώρα το θεμα ειναι οτι επειδή είναι νευρολογικά (δηλαδή του εγκεφάλου) τα ζητήματα ΔΕΝ υπάρχει θεραπεία!!

Τα "νευρολογικά" τώρα, δεν είναι του εγκεφάλου (στο μυαλό μας δηλαδή, όπως τα περισσότερα ψυχιατρικά) αλλά του ΚΝΣ. Γενικά μιλώντας, όλο αυτό που έγραψες δείχνει τρολιά 99.9% και θα συνιστούσα να μην ασχοληθεί κανένας μαζί σου. Ενδέχεται να είναι "πάσα" από το άλλο τρολ που κυκλοφορεί, για να σου απαντήσει, να μπουν και οι κανονικοί χρήστες στο χορό και να γίνει μπάχαλο ως συνήθως.

Κάποιοι φαίνεται πως έχετε τεράστιο πρόβλημα με το φόρουμ αυτό, ίσως πρέπει να πάτε να το κοιτάξετε (σε κανονικό γιατρό αυτή τη φορά)

Παιδεία δεν είναι τα πτυχία μας, αλλά η αισθητική μας (Αντρέ Μπρετόν)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Peronosporos
Πλήρες Μέλος

Christmas Island
843 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2019, 12:30:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

[ Παρακαλώ αμα γνωρίζει κάποιος απο εσάς καποιον μάγο-θεραπευτή με έμφαση στην θεουργια(δηλαδή οχι ρεικι, κρυσταλλους,διαλογισμούς κλπ) πραγματικη μαγεια με διαδηλώσεις στο πεδίο του χώρου!! ] η αν εχετε να μου προτείνετε να κανω κατι εγώ!!


Ας υποθέσουμε για μια στιγμή ότι δεν είσαι τρολ. Αν λοιπόν σου πω για ένα ενεργειακό σύστημα που μπορεί να έχει διαλογισμό, θα το απορρίψεις;
Με τι κριτήρια ψάχνεις θεραπεία;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Order Of Defiant Darkness
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2019, 16:23:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α ρε αλανι μπαρμπα Heretic ο Αντρέ Μπρετόν σε εχει κανει αυθεντια στην ιατρικη.
Διαβαζω καιρο τα θεματα του φορουμ και ειπα να κανω εγγραφη να μιλησω με την τρελα τον Heretic!!! Συνεχισε ετσι εχεις αυξησει την πελατια μας δικε μου, κλεφτες θα γινουμε δηλαδη εμεις οι ψυχιατροι;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Order Of Defiant Darkness
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2019, 16:26:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Παρακαλώ αμα γνωρίζει κάποιος απο εσάς καποιον μάγο-θεραπευτή με έμφαση στην θεουργια(δηλαδή οχι ρεικι, κρυσταλλους,διαλογισμούς κλπ) πραγματικη μαγεια με διαδηλώσεις στο πεδίο του χώρου!! ] η αν εχετε να μου προτείνετε να κανω κατι εγώ!!

Το θεμα το ψαχνω και μονος μου εδω και ενα 6μηνο αλλα προς το παρων δεν εχω βρει κάτι αξιόλογο! Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων !!!
Υγ. Αυτη είναι η τελευταία μου επιλογή απο γιατρούς εχω πήξει(10δες διαφορετικούς) και δεν έχει κάνεις λύση



Πρόσεχε δικε μου μη σε φανε τπτ λεφτα εκει κατι τηλεφωνα σε αφρικανους και δε ξερω εγω που αλλου και καλα οτι ειναι καποιος μεγας θεραπευτης της φυλης.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2019, 23:48:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Α ρε αλανι μπαρμπα Heretic ο Αντρέ Μπρετόν σε εχει κανει αυθεντια στην ιατρικη.
Διαβαζω καιρο τα θεματα του φορουμ και ειπα να κανω εγγραφη να μιλησω με την τρελα τον Heretic!!! Συνεχισε ετσι εχεις αυξησει την πελατια μας δικε μου, κλεφτες θα γινουμε δηλαδη εμεις οι ψυχιατροι;


Είπες να κάνεις εγγραφή στις 6-9-19. Τις άλλες 150 που έχεις κάνει, μάλλον δεν τις μέτρησες. Δε μου λες... τελικά έχουν βάλει ινετ στο Δαφνί ή μας θυμάσαι στις άδειες;

Παιδεία δεν είναι τα πτυχία μας, αλλά η αισθητική μας (Αντρέ Μπρετόν)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

οrderinchaos
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


13 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2021, 14:44:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους οrderinchaos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


«Το άτομο που λέει ότι δεν μπορεί να γίνει, δεν θα πρέπει να διακόπτει το πρόσωπο που το κάνει».


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.078125
Maintained by Digital Alchemy