ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Τεκτονισμός
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Zinox
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2019, 02:27:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σας, θα ήθελα τη γνώμη σας πάνω σε κάτι. Μετά από αρκετή μελέτη και χρόνο, έχω αποφασίσει να γίνω τέκτονας. Παρ' όλα αυτά δεν γνωρίζω κάποιον άλλον τέκτονα για να με προτείνει. Θα ήθελα πάρα πολύ να μιλήσω με κάποιον ο οποίος είναι τέκτονας επί του θέματος για να με καθοδηγήσει μιας και δεν είναι ένα εύκολο ζήτημα η επιλογή στοάς. Επίσης, υπάρχει κάποιος άλλος που ενδιαφέρεται να γίνει τέκτων; Αν ναι, θα ήταν χαρά μου να επικοινωνήσουμε άμεσα. Σας ευχαριστώ θερμά.

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2019, 19:50:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν νομιζω οτι χρειαζεσαι προσκληση πια για τις περισσότερες στοές, αλλα δεν υπάρχει περιπτωση να ψαρέψεις γνωριμία απο το νετ για να σε προτεινει κάποιος σοβαρός. Πρέπει να σε γνωρίζει καλα, γιατι μπορεί να τον εκθέσεις για 1002 λόγους. Φαινεται λίγο αφελης η ερώτησή σου, αν με αντιλαμβάνεσαι, οπότε μείνε στο οτι μπορείς να απευθυνθείς σε αυτους τηλεφωνικά και να ζητήσεις ακροαση/συνεντευξη ή οπως το λενε. Εχω υποψη μου 1-2 τετοιες περιπτωσεις. Προσωπικά δεν ασχολουμαι με τετοια, γενικά δεν μου αρέσουν αυτου του είδους οι ομάδες, ούτε εχω χρονο για τετοια.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy