ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 - Κινηματογράφος -
 Οι Ωρες
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Ίρις
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2003, 20:54:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ίρις  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μια ταινια που με συγκλονισε και μου αδειξε πραγματα που δεν ειχαν περασει απ'το μυαλο μου. Εχω ομως καποιες απωρειες πανω στο θεμα της ταινιας. Γιατι, π.χ., υπηρχαν ομοφυλλοφιλικες σχεσεις αναμεσα στις πρωταγωνιστριες του εργου?Γυναικια αλληλεγγυη?Ή φταιει το οτι ο ιδιος ο συγγραφεας ηταν ομοφλυλλοφιλος?

dimindy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2003, 16:44:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dimindy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
katarxin tin tainia tin vrika poly kali. katadeyteron,exw synantisei apo pollous filous s'ayto to site mia paranoisi(gia kinimatografo) mia tainia krinetai opws to arxaio drama,den krineis ta dedomena(mytho),alla pws s'ayto to mytho steketai o skinothetis gia na sou pei ayto pou thelei.den krineis giati yparxei o oidipous tyrranos,alla pws ayto to on dra katw apo kapoies katastaseis. antistoixws stis wres,den thelei na sou pei GIATI aytes oi gynaikes itan lesvies

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy