ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 OUIJA
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2003, 22:40:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,
ΓΡΑΨΤΕ ΕΔΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ TON ΠΙΝΑΚΑ OUIJA!

ΓΡΑΨΤΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΛΕΣΟΥΜΕ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ!

[/]PLEASE!!!!!

η δηναμη της μαγειας ειναι μεγαλη

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2003, 22:42:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΥΠΑΡΧΕΙ
ΚΑΠΟΙΟ
ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ
ΠΟΥ ΝΑ
ΕΧΕΙ
ΗΔΗ ΜΑΓΕΙΑΣ
ΚΑΙ
ΠΙΝΑΚΑ
ΟUIJA

η δηναμη της μαγειας ειναι μεγαληΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

akpe
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
67 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2003, 23:24:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους akpe  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος akpe  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δέν καταλαβαίνω την εμμονή σου. Ίσως να είχα δίκιο σε αυτά που είπα, πάντως υπάρχει ήδη θέμα στο οποίο γίνεται συζήτηση περι αυτού, δέν χρειάζεται να ξεκινάς καινούρια και να απαντάς σε υπάρχοντα θέματα. Άρχισε να γίνεται κουραστικό

Proteus Team: http://www.proteusteam.cjb.net
Greek Paranormal Webring: http://www.greekparanormalwebring.cjb.netΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2003, 12:40:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????????????????????????


ΑΤΜΑ! ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!!!!!!

η δηναμη της μαγειας ειναι μεγαληΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2003, 14:11:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

η δηναμη της μαγειας ειναι μεγαληΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wiccan_guy
Νέο Μέλος


22 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2003, 04:36:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wiccan_guy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaax vre si akpe ti 8a kanume me tuton edw?kala re kostaki ise teleios varemeno signomi pu milaw ke etsi alla katantaei kurastiko!de katalavenis oti su leme na mi to kanis afto gia to kalo su?ftase sta 20 25 ke meta psa3u tulaxiston tote 8a se pio ipef8inos ke 8a xeiristeis kalitera tin katastasi de boro na se katalavw re si 3ekolla to mialo su apo tis xazomares!ipame mia dio tris eeeeee esi de trwgese gia katse ke sinetisu ligaki giati se vlepo se kana trellokomeio me to fadasma agalia!entaksi de leme endiaferwn katastasi ta fadasmata alla mi to paratravame kiolas katse ke diavase an endiaferese mi kanis kati pu de to kseris kan re si padws apo dw mesa kanis de 8a su pi pu 8a vris pinaka ke na 3eri!ke to palikari pu su pe gia to potiri de 8imame pios itan kakws su to ipe ise ikanos na mazepsis kamia dekaria pitsirikia ke na ta kanete baxalo!!!re si 8a pa8is kana kako to katalavenis?????????????

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2003, 12:59:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
wiccan guy ΣΟΥ ΕΧΩΚΑΛΑ ΝΕΑ.
ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ???????
ΠΗΡΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΕΝΑ ΚΟΜΑΤΙ ΧΑΡΤΟΝΙ.
ΤΟ ΚΟΨΑΜΕ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ.
ΓΡΑΨΑΜΕ ΓΥΡΟ ΓΥΡΟ ΤΗΝ ΑΛΦΑΒΙΤΑ.
ΠΙΟ ΜΕΣΑ ΓΡΑΨΑΜΕ ΤΟΥΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ.
ΑΚΟΜΑ ΠΟΙΟ ΜΕΣΑ ΓΡΑΨΑΜΕ ΤΟ ΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΧΙ.
ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΒΑΛΑΜΕ ΕΝΑ ΠΟΤΙΡΑΚΙ.
ΜΑΝΤΕΨΕ ΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΑΛΛΑ 3 ΑΤΟΜΑ?


ΤΙΠΟΤΑ!!

ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕΝΤΕ ΜΑΣ ΔΕΝ ΠΗΣΤΕΥΕ!!!!

Κάνε ότι θέλεις αλλά μην κάνεις ότι δεν θες να σου το κάνουν...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2003, 14:06:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εντάξει ρε wicca μην κάνεις έτσι.

Μπορεί αργότερα κάποιος από εσάς να γίνει δάσκαλος και αυτή η εμπειρία σας με τα χαρτόνια να είναι σημαντική στο μάθημα της... χειροτεχνίας .

Τουλάχιστον διψούσε κανείς σας ή το νερό στο ποτήρι πήγε τζάμπα;;;

Την άλλη φορά να ρίξετε κρασί (οίνο) στο ποτήρι.

Μπορεί να μην έρθει πνεύμα αλλά θα έχετε εξασφαλισμένο... οινόπνευμα.

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
fear
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
83 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2003, 15:59:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fear  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος fear  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος fear  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχεις δίκιο wiccan_guy κάκος του έδωσα το τρόπο με το ποτήρι ο wicca το βλέπει σαν παιχνίδι και θα του βγεί σε κακό στο τέλος

Η αλήθεια είναι εκεί έξωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

plane
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Canada
224 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2003, 16:44:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους plane  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ???????
ΠΗΡΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΕΝΑ ΚΟΜΑΤΙ ΧΑΡΤΟΝΙ.
ΤΟ ΚΟΨΑΜΕ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ.
ΓΡΑΨΑΜΕ ΓΥΡΟ ΓΥΡΟ ΤΗΝ ΑΛΦΑΒΙΤΑ.
ΠΙΟ ΜΕΣΑ ΓΡΑΨΑΜΕ ΤΟΥΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ.
ΑΚΟΜΑ ΠΟΙΟ ΜΕΣΑ ΓΡΑΨΑΜΕ ΤΟ ΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΧΙ.
ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΒΑΛΑΜΕ ΕΝΑ ΠΟΤΙΡΑΚΙ.


Με λίγα λόγια έκανες εναν ωραίο δίσκο για να σερβίρεις τους καφέδες.
Μάθε τέχνη κι άστηνε κι άμα πεινάσεις πιάστηνε.
Δυο φραπέδες στο 3 και δυο μπίρες στο 8. Εφτασεεεεε.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2003, 23:10:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΗΜΕΡΑ: ΠΕΜΠΤΗ
ΜΗΝΑΣ: 12 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΩΡΑ: 11:00

ΞΑΝΑΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΧΑΡΤΟΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΤΙΡΙ, ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΟΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΕΣΟΥΜΕ ΠΝΕΥΜΑ.
ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΛΕΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΗΣ "ΑΛΙΚΗΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ"
ΞΑΦΝΙΚΑ, ΕΝΑ ΑΕΡΑΚΙ ΑΠΑΛΟ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΦΥΣΑΕΙ.
ΡΩΤΙΣΑΜΕ "ΠΝΕΥΜΑ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ"?
ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΟΤΙΡΙ ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΘΙΚΕ.

ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΑΠΟ ΚΟΚΑ ΚΟΛΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Σ' ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΚΥΛΟΥΣΕ ΑΡΓΑ ΑΡΓΑ ΠΡΟΣ ΕΜΑΣ.
ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΦΥΣΟΥΣΕ ΑΕΡΑΣ.
ΞΑΝΑΡΟΤΙΣΑΜΕ "ΠΝΕΥΜΑ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ"? ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΟΤΙΡΙ ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΘΙΚΕ ΠΑΛΙ.
ΜΕΤΑ, ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΦΟΒΙΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΙΣΑΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.

Κάνε ότι θέλεις αλλά μην κάνεις ότι δεν θες να σου το κάνουν...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

plane
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Canada
224 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2003, 23:15:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους plane  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΑΠΟ ΚΟΚΑ ΚΟΛΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Σ' ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΚΥΛΟΥΣΕ ΑΡΓΑ ΑΡΓΑ ΠΡΟΣ ΕΜΑΣ.

Συμπέρασμα: Coca Cola, πάει με όλα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

akpe
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
67 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2003, 23:24:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους akpe  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος akpe  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πρόσεξε μόνο μήν σου μαγκώσει το κεφάλι με τον αγκώνα του και σου αρχίσει τις αηδίες για coca cola vanilla κ.ο.κ.

ps: ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Άν θέλεις να παίξεις δοκίμασε προς ad&d ή vampire μεριά.

Proteus Team: http://www.proteusteam.cjb.net
Greek Paranormal Webring: http://www.greekparanormalwebring.cjb.net

Edited by - akpe on 12/06/2003 23:33:17Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2003, 23:24:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
FANDA: ΟΛΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

Κάνε ότι θέλεις αλλά μην κάνεις ότι δεν θες να σου το κάνουν...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2003, 11:14:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ps: ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Άν θέλεις να παίξεις δοκίμασε προς ad&d ή vampire μεριά.


ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΑΜΡΙRΕ? ΣΑΝ ΤΟ OUIJA?

Κάνε ότι θέλεις αλλά μην κάνεις ότι δεν θες να σου το κάνουν...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 11:46:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΓΡΑΨΑΜΕ ΓΥΡΟ ΓΥΡΟ ΤΗΝ ΑΛΦΑΒΙΤΑ.
ΠΙΟ ΜΕΣΑ ΓΡΑΨΑΜΕ ΤΟΥΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ.

Χμμ... έτσι εξηγείται... η αποτυχία

Πρέπει πρώτα να μάθεις ορθογραφία... γιατί αν κάνεις κάποιο λάθος στην γραφή του ονόματος στην καλύτερη περίπτωση έχεις δεδομένη την αποτυχία, στη χειρότερη...θα σε ψάχνουμε...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 11:54:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το πνεύμα της ΑΛΙΚΗΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ; Ρε Wicca... άντε κάνε κανα μπάνιο γλυκιέ μου, έχεις ανοίξει 50 θέματα κ έχεις κολλήσει με τον πίνακα..

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 12:20:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΧ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟ?
ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΗΣ ΑΛΙΚΗΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ. ΕΣΥ ΚΑΛΕΣΕΣ ΠΝΕΥΜΑ?
ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ...ΚΑΛΕΣΕΣ ΤΟΝ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ.


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 12:24:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπόν wicca, αν κ δεν νομίζω να πιάσουν τόπο τα λόγια μου (βλέπω πόσες φορές έχουν προσπαθήσει να σε συνετίσουν άλλοι κ δεν κατάφεραν τίποτα), όταν ήμουν στην ηλικία σου το είχα προσπαθήσει... Οχι, δεν κάλεσα τον Καραϊσκάκη, αλλά όποιον κ να καλέσεις, άλλος θα σου έρθει. Δεν καταλαβαίνω το λόγο που θέλεις τόσο πολύ να το κάνεις. Να ρωτήσεις πχ. τα πνεύματα για το μέλλον σου; Δεν πρόκειται να μάθεις κάποια αλήθεια. Για εμπειρία; ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ...

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 12:26:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κ θα σε παρακαλούσα όταν θες να βάζεις σαν ψηφιακή υπογραφή το
"η δήναμη της μαγείας είναι μεγάλη"
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ
γράφε το ΣΩΣΤΑ
Η δύναμη της μαγείας είναι μεγάλη

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 12:46:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΤΗΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΕΡΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΥΠΟΓΡΑΦΗ.

quote:
Λοιπόν wicca, αν κ δεν νομίζω να πιάσουν τόπο τα λόγια μου (βλέπω πόσες φορές έχουν προσπαθήσει να σε συνετίσουν άλλοι κ δεν κατάφεραν τίποτα), όταν ήμουν στην ηλικία σου το είχα προσπαθήσει... Οχι, δεν κάλεσα τον Καραϊσκάκη, αλλά όποιον κ να καλέσεις, άλλος θα σου έρθει. Δεν καταλαβαίνω το λόγο που θέλεις τόσο πολύ να το κάνεις. Να ρωτήσεις πχ. τα πνεύματα για το μέλλον σου; Δεν πρόκειται να μάθεις κάποια αλήθεια. Για εμπειρία; ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ...

Ε ΤΟΤΕ, ΝΑ ΚΑΛΕΣΩ ΤΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΗ Α.Β.

ΑΠΟ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΘΕΛΩ: ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΜΑΓΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ.


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 12:50:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ε ΤΟΤΕ, ΝΑ ΚΑΛΕΣΩ ΤΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΗ Α.Β.

Χα,χα! Τι να σου πω....
quote:
ΑΠΟ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΘΕΛΩ: ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΜΑΓΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ.

Μικρό μου, δεν υπάρχει τέτοια περίπωση... Πολλές ταινίες βλέπεις....

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 14:50:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΑΙΝΙΕΣ...ΜΕ ΜΑΓΕΙΑ.

ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΙΣΗ, ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙΣ.

ΕΙΣΑΙ ΜΑΓΙΣΣΑ?


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 14:51:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΕ ΠΗΡΑΞΕ ΑΥΤΟ.


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 15:50:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οχι δεν με πείραξε καθόλου. Κ όχι, δεν είμαι μάγισσα.
Αν κ να σου πω την αλήθεια δεν νομίζω ποτέ να βρεις κάποιον που να σου πει "ναι, είμαι μάγος" κ αν στο πει δεν θα'ναι μάγος, θα'ναι πειραγμένος στον εγκέφαλο...
Η μαγεία μικρέ wicca είναι γύρω μας, είναι μέσα μας, δεν είναι απαραίτητο να έχει να κάνει με ξόρκια κ τελετουργικά ή με συνομιλίες με τα πνεύματα.

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 17:38:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάντως φίλε wicca ότι και να ζητήσεις (λέμε τώρα, στην περίπτωση που τα κατάφερνες) να είσαι προετοιμασμένος να "χάσεις" κάτι άλλο. Απ' ότι έχω ακούσει κανένα τέτοιο κακό πνεύμα δεν θα σου έδινε κάτι χωρίς αντάλλαγμα....

* Irene *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 17:44:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Οχι δεν με πείραξε καθόλου. Κ όχι, δεν είμαι μάγισσα.
Αν κ να σου πω την αλήθεια δεν νομίζω ποτέ να βρεις κάποιον που να σου πει "ναι, είμαι μάγος" κ αν στο πει δεν θα'ναι μάγος, θα'ναι πειραγμένος στον εγκέφαλο...
Η μαγεία μικρέ wicca είναι γύρω μας, είναι μέσα μας, δεν είναι απαραίτητο να έχει να κάνει με ξόρκια κ τελετουργικά ή με συνομιλίες με τα πνεύματα.

Η ΜΑΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΟ ΜΑΣ? ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΓΟΙ/ΜΑΓΙΣΣΕΣ?

quote:
Πάντως φίλε wicca ότι και να ζητήσεις (λέμε τώρα, στην περίπτωση που τα κατάφερνες) να είσαι προετοιμασμένος να "χάσεις" κάτι άλλο. Απ' ότι έχω ακούσει κανένα τέτοιο κακό πνεύμα δεν θα σου έδινε κάτι χωρίς αντάλλαγμα....

ΑΝΤΑΛΑΓΜΑ...ΔΗΛΑΔΗ? ΝΑ ΠΑΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ?


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 17:46:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Η ΜΑΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΟ ΜΑΣ? ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΓΟΙ/ΜΑΓΙΣΣΕΣ?

Κατά κάποιο τρόπο... ναι.

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 22:41:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...ΕΙΣΑΙ ΜΑΓΙΣΣΑ!
ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΑΓΟΣ.
ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ !!!!!


ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΓΟΙ!


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 22:42:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
IT'S MAGIC


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Alexandra-Gr.
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2003, 11:10:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Alexandra-Gr.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αν θελεις την ζωη σου wicca η την ζωη των δικων σου κατσε στα αβγα σου και ασε τα πνευματα εκει που βρισκονται. Το να καλεσεις πνευμα ειναι πανευκολο να το διωξεις ομως... Πιστηκες ή θελεις να σου πω καποια περιστατικα?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy