ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις
 PC TECH...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2003, 03:30:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΕΡΦΑΡΩΝΤΑΣ...ΜΕ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΟΥΛΑ ...
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΓΙ' ΑΥΤΟ + ΤΗΝ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΣΕ []...
ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ALTERNATIVE.GR...

[...σε δυσκολεύουν οι λέξεις CPU, RAM (πέσανε και στις εξετάσεις του ΑΣΕΠ), RAID, Motherboard.

...να απορείς όταν το ανιψάκι σου σε ρωτάει κατά λέξη «Γιατί όταν έχω Overclocked τον AMD μου με Watercooling και τάση vcore 1.68Volt, ανεβαίνει κατά 2 βαθμούς η θερμοκρασία και το Benchmark δεν δίνει παραπάνω από 2% σε 3D γραφικά?»

...να θέλεις βοήθεια στην αλλαγή του χαλασμένου CD-Rom (ναι, αυτό που μερικοί νομίζουν ότι είναι το «πιατάκι» για τον καφέ !).

Τότε ...χρειάζεσαι τον «Γερμανό» του. Δηλαδή το PCTECH.gr !]...

http://www.pctech.gr/



Let there be Light!

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2004, 15:20:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
XM...ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕ ΑΚΟΜΗ..ΤΟΝ ΓΕΡΜΑΝΟ ΤΟΥ...
http://www.tip.gr/dev/
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2004, 10:44:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΤΜΑ σ' ευχαριστούμε...

Προσωπικά χρειάζομαι πολύ συχνά το "Γερμανό" μου, αν και απ' ότι είδα θα χρειαστώ "μεταφραστή" και για το link αυτό...(Πάντα ανεπίδεκτος)

Αλλά και το :

quote:
αυτό που μερικοί νομίζουν ότι είναι το «πιατάκι» για τον καφέ

καταπληκτικό...

Μετά από άμεση δοκιμή, συνειδητοποίησα ότι ταιριάζει απόλυτα με το ποτήρι του φραπέ...Χαίρομαι που επεκτείνω για άλλη μία φορά τους ορίζοντές μου...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2004, 01:03:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
...να απορείς όταν το ανιψάκι σου σε ρωτάει κατά λέξη «Γιατί όταν έχω Overclocked τον AMD μου με Watercooling και τάση vcore 1.68Volt, ανεβαίνει κατά 2 βαθμούς η θερμοκρασία και το Benchmark δεν δίνει παραπάνω από 2% σε 3D γραφικά?»

...να θέλεις βοήθεια στην αλλαγή του χαλασμένου CD-Rom (ναι, αυτό που μερικοί νομίζουν ότι είναι το «πιατάκι» για τον καφέ !).

Τότε ...χρειάζεσαι τον «Γερμανό» του. Δηλαδή το PCTECH.gr !]...



Αυτό είναι παλιό βρε Ατμούλι! Αλλά...κάλλιο αργά παρά ποτέ


Ω Μητέρα! Ο αέρας είν'εκείνο το ανάλαφρο πράγμα..
που γυρίζει μέσα στο κεφάλι σου και γίνεται πιο καθαρό όταν γελάς!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy