ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 ΝΕΑ - Μέσα από το Διεθνές Internet
 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΑΝΥΣΗΧΟ ΠΝΕΥΜΑ.
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2003, 02:48:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Καταρχήν θά ήθελα να σας συνχαρώ ολους κι ολες για την πολυ ομορφη συντροφια που δημειουργησατε,και για τις επικοδομητικες αποψεις που ανταλλασετε.
Εγω σημερα ξεκινω με αυτο το πρωτο μου μυνημα την προσπαθεια μου,να γινω ενα αποδεκτο μελος αυτης της παρεας που με το ανυσηχο πνευμα της
πραγματικα με εντυπωσιασε.
Ειμαι 30 ετων,με πολλα ενδιαφεροντα,και με μεγαλη "τρελλα" κι αγαπη για την αρχαια Ελληνικη ιστορια,κι οτι εχει να κανει με το ασυγκριτο σε γνωσεις Ελληνικο μυαλο.
Εχω δε την εντυπωση,οτι πισω απο την μεγαλη ιστορια που κουβαλα ο λαος μας στης πλατες του,κρυβεται ενα μεγαλο μυστικο,ενα μυστικο που μονο με μελετη,δουλεια,και πιστη στο οραμα θα καταφερουμε να το ανακαλυψουμε.
Ολοι εμεις,οι λατρεις του μυστηριου,οι <<ρομαντικοι>> που αρκετες φορες τυχαινει ακομα και να γινουμε περιγελος απο ορισμενους,με την πιστη μας σε αυτο που αγαπαμε και που υπηρετουμε,στο τελος κατι καλο θα βγαλουμε,ειμαι σιγουρος.
Προσωπικα εγω,δεν διαθετω διπλωματα,μεταπτυχιακες σπουδες,η κατι παρομοιο.
Ειμαι ενας απλος εργαζομενος που της ελευθερες ωρες μου δεν κανω αλλο απο το να ψαχνω να ψαχνω να ψαχνω....!!!
Δεν διεκδικω δαφνες απο κανενα,η γνωση αλλωστε δεν ειναι κατορθωμα,ειναι πιστη,ειναι αγωνας,ειναι ερωτας.
Καθε βραδυ πριν κοιμηθω,κανω απολογισμο και ευχαριστω για δυο πραγματα τον θεο.
Που γεννηθηκα Ελληνας,και θα πεθανω σαν Ελληνας!!!
Καλως σας βρηκα,και συγνωμη για την φλυαρια, φιλοι μου!!!


"'Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιον"

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.078125
Maintained by Digital Alchemy