ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Η ΒΛΑΣΦΗΜΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΑ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
satyros
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
257 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2003, 00:50:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους satyros  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπηκα σημερα στην ιστοσελιδα της "ομαδας ΙΡΑΝΟΝ" σχετικα με την Πεντελη και τι αντυκρισα? Μια ανανδρη επιθεση, μια βλασφημια εναντιον του Νταβελη666. Μπορειτε να το δειτε και μονοι σας

http://www.iranon.gr/PENTELI/events.htm

Οι τυποι αυτοι νομιζουν καταρχας οτι εινια φύλακες η κατι παρομοιο της σπηλιας, η οτι την κληρονομησαν και ειναι δικια τους. Αναφερουν:

Όταν ξεκινήσαμε να γράφουμε για την Πεντέλη σ' αυτό το site είχαμε συναίσθηση του τι περίπου επρόκειτο να επακολουθήσει. Ξέραμε ότι το θέμα ενδιέφερε πολλούς και ότι η αποκάλυψη ορισμένων αγνώστων πτυχών του εκ μέρους μας, θα αναζωπύρωνε το ενδιαφέρον αυτό. Ξέραμε επίσης ότι όπως συμβαίνει πάντα σε τέτοιες περιπτώσεις, η αναζωπύρωση αυτή θα συνοδευόταν από αύξηση της ανθρώπινης παρουσίας στο μέρος με "καταδρομικές" επισκέψεις, νεαρών κυρίως επισκεπτών. Έτσι ακριβώς έγινε. Τη στιγμή που γράφονται οι γραμμές αυτές, τα forum με θέμα τη σπηλιά έχουν πάρει φωτιά, ενώ ενθουσιώδεις και καλοπροαίρετοι γενικά νεαροί διοργανώνουν ομαδικές επισκέψεις στη σπηλιά, αλλά και σε ολόκληρο το βουνό.

Μέχρις εδω έστω ενταξει.Μετά ακολουθει το παρακατω βλασφημο κειμενο, που πρωτα θα το παρουσιασω και μετα θα το σχολιασω.

Φυσικά, δε λείπουν κι αυτοί που προσπαθούν να εκμεταλευτούν την κατάσταση, ανακηρύσσοντας τους εαυτούς τους "γνώστες" της περιοχής και των φαινομένων, ξεναγώντας γκρουπάκια από νεοφώτιστους στα πέριξ και προσπαθώντας να καρπωθούν την ομορφιά και την παραδοξότητα του μέρους. Κάποιος γραφικός δε, μέσα από forum, κραυγάζει για τα δεκάδες ζευγάρια παπούτσια που έχει λοιώσει στην περιοχή (κόψε κάτι - κόψε κάτι).

Ε όχι και εκμεταλλευτης της περιοχης ο Νταβελης666! (Γιατι προφφανως σ αυτον αναφερεται, επειδη μαλλον αυτος ο αθλιος που εγραψε αυτο το κειμενο διαβασε στο φορουμ μας οτι ολοι ζηταμε απο τον Νταβελη να μας ξεναγησει). Ε οχι! Ο Νταβελης ποτε δεν αυτοανακυρηχθηκε γνωστης της περιοχης. Απλα σε αντιθεση μ αυτους,οι οποιοι ζητημα ειναι αν πανε μια φορα στο μηνα στο βουνο, ειναι καθε μερα εκει πανω. Ακους εκει να τον ειρωνευονται! Προχωρουμε. Ε όχι και γραφικος ο Νταβελης! Ο νταβελης ειναι η πιο αγνη ψυχη που εχω γνωρισεει, και θα εκανα γι αυτον οτιδηποτε μου ζητουσε. Γιατι αυτος δεν ειναι σαν κατι αλλους επιτηδειους, αλλα ενας ανθρωπος γεματος αγαπη και καλωσυνη. Οσο για το σχολιο "κοψε κατι, κοψε κατι" εγω θα ελεγα τα μελη της ομαδς Ιρανον να κοψουν το κεφαλλι τους.

ΚΡΑΞΤΕ ΤΟΥΣ!

ΕΣΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡ

Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2003, 01:38:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ ΣΑΤΥΡΕ,
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΛΥ ΘΕΡΜΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ.
ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΝ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ. ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΟΠΟ, ΕΙΤΕ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ, ΕΙΤΕ ΚΑΚΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ. ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ, ( ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΕ 'ΜΕΝΑ ) ΑΣ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ'ΔΩ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.

666Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2003, 01:53:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όταν ορισμένοι καραγκιοζόγυφτοι ερευνητάδες του κ***λου προσπαθούν να αποδείξουν ότι είναι οι καλύτεροι και μέγιστοι κλπ. Αυτά συμβαίνουν. Αυτό θα μας φάει! Μια ζωή ολόκληρη αυτό ακούω. Είμαι ο καλύτερος, είμαι ο έτσι, είμαι ο αλλιώς κλπ.
Νταβέλη φίλε μου ξέρεις! και μην μασάς. Μην προσπαθήσεις να αποδείξεις τίποτα και σε κανέναν.
Αυτή είναι η ασθένεια που νοσούσε πάντοτε τους Έλληνες. Και εσύ φίλε μου δεν έχεις καμία σχέση με αυτήν την ασθένεια.

Εχέμβροτος, ένας φίλος! του Νταβέλη. Είτε το θέλει είτε όχι!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nereid
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2003, 01:59:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nereid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αμα διαβασει κανεις την ιστοσελιδα του iranon φανερωνει οτι προκειται για τυπακια που εχουν καβαλησει το καλαμι πολυ ασχημα οτι και καλα εμεις ειμαστε κι αλλος δεν ειναι. Λες και εχουνε την αποκλειστικοτητα. Ο χωρος εχει γεμισει ψωναρες και τυπακια που και καλα ξερουν την αληθεια ενω ολοι οι αλλοι ειναι ηλιθιοι. Βεβαια ειναι και ανωνυμοι!!!!! Η ευκολη λυση!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2003, 10:32:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΑΤΥΡΟ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΡΘΡΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΑΘΕΤΕΙ.

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΑΝΩΝΥΜΙΑΣ ΠΟΛΛΟΙ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ ΤΑ ΑΠΟΘΥΜΕΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΗΓΟΡΟΝΤΑΣ ΑΠΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΓΝΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ.

ΦΙΛΕ ΝΤΑΒΕΛΗ.ΕΙΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΜΙΛΑ ΕΜΜΕΣΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΤΕ ΑΜΕΣΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΛΑΒΕΙΣ ΥΠΟΨΗ.ΟΥΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙ ΝΑ ΘΙΓΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΡΘΡΟ.

Ο ΜΟΝΟΣ ΣΚΟΠΟΣ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΑΡΘΡΩΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΡΙΞΟΥΝ ΤΟ ΗΘΙΚΟ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟΝ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΓΚΑΣΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΟΥΣ ΑΣΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΦΙΕΡΩΣΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ.

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΝΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΣΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ.
ΟΥΤΕ ΣΤΙΣ ΕΡΕΥΝΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΝΤΑΒΕΛΗ ΕΙΔΙΚΑ ΕΣΥ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΟΠΩΣ ΠΡΟΧΩΡΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΝ ΣΩΣΤΟ ΔΡΟΜΟ.ΜΗΝ ΠΤΟΗΣΑΙ.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

satyros
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
257 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2003, 12:20:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους satyros  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτό το οποίο δείχνει οτι οι τυποι εινια ψωναρες και εχουν καβαλησει το καλαμι, ειναι οτι δεν δινουν καν ενα εμαιλ επικοινωνιας γιατι οπως λενε, δεν επιθυμουν επικοινωνια με το κοινο, δηλαδη με εμας τους κοινους ανθρωπους. Εν τω μεταξύ, σε μια αλλη ενοτητα της σελιδας του εχουν μηνιαια παρουσιαση άλλων ιστοσελιδων σχετικα με την Πεντελη, κα θάψιμό τους. Μεχρι τωρα εχουν θάψει την ιστοσελιδα του Θαναση Βεμπου, και κάποιου Παρασκευά. Εν τω μεταξύ, το θαψιμο είναι γιατί οπως λένε, το κείμενο και οι φωτογραφίες των άλλων ιστοσελιδων ειναι παρόμοια με τα δικα τους. Δηλαδη ρε παιδια δεν μπορουν οι άλλοι να παρουσιασουν μια φωτογραφια της εισοδου της σπηλιας, επειδη την εχουν ηδη παρουσιασει αυτοι οι τυποι; Δηλαδη ολες οι αλλες σελιδες περι Πεντελης θα επρεπε να εχουν φωτογραφιες απο αγκινάρες και αβοκάντο και να αναφερονται στο πως μπορουμε καλυτερα να φτιαξουμε μουσακα;

http://www.iranon.gr/NEWSANDMORE/News.htm

Πάντως, διακρινω και μια ειρωνια προς καποιο ο οποιος δικαιως φοβηθηκε για το λογο των εργων της σπηλιας, και επειδη ανυσηχουσε τους αφησε γραμμενο ενα μυνηματακι

Και δυστυχως απο αγνοια, νομιζουν οτι αυτος που ενδιαφερθηκε για τη σπηλια και εκανε αυτη τη μικρη αντισταση, ειναι καποιος που το παιζει ... μπογιατζης αφου ακριβως διπλα σ αυτη τη φωτογραφια παραθετουν δυο φωτογραφιες με γκραφιτι απο ενα τερας


Σε λιγο θα του χρεωσουν και τα συνθηματα που ανεγκεφαλοι εχουν γραψει μεσα και εξω απο τη σπηλια!!! Ημαρτον!!!

ΞΑΝΑΚΡΑΞΤΕ ΤΟΥΣ!!!!

ΕΣΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Secondborn
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
410 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2003, 12:54:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Secondborn  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και εγώ που νόμιζα ότι μόνο η Στεφανίδου ψάχνει για "ειδήσεις"...
Είναι προφανές ότι επειδή οι πληροφορίες τους έχουν αρχίσει να στερεύουν είπαν να ασχοληθούν με τους άλλους...

Στο διαδικτυακό τους serf λοιπόν βρήκαν το esoterica(Το ήξεραν ήδη δηλαδή αλλά ποτέ δεν μπαίνουν εκούσια γιατί δεν αντέχουν στη θέα του ΤΕΛΕΙΟΥ).
Εκεί λοιπόν που ρουφούσαν το φρουτοχυμό τους, που το έφτιαξε η κυρά-Κατίνα της γειτονιάς, αντιλαμβάνονται ότι υπάρχει ένα καταπληκτικό θέμα: "Όρος Πεντελικόν".
Εκεί είναι που αναφώνησαν όλοι μαζί: "Ε Όχι!"
Προσπαθούσαν επι ώρες απεγνωσμένα να βρουν ένα ψεγάδι στη συζήτηση και το μόνο που βρήκαν είναι αυτό:
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΞΑΣΚΗΣΕΙΣ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΕΞΑΣΚΗΣΕΙ(Ntabelis666)
Και τελικά με λίγη τροποποίηση μεταφράστηκε: "Πρέπει να εξασκήσεις τα ποδαράκια σου. Εγώ να φανταστείτε έχω λιώσει τα παπούτσια μου στην Πεντέλη."(ομολογώ ότι το μεταφράστικό τους τμήμα δεν τα πάει και τόσο καλά με τη γλώσσα της Ψυχής)
Παίρνοντας λοιπόν υπόψη ότι αυτοί ανεβαίνουν με το αυτοκινητάκι τους στο βουνό το θεώρησαν είδηση(αν ο σκύλος δαγκώσει έναν άνθρωπο δεν είναι είδηση,αν όμως ένας άνθρωπος δαγκώσει το σκύλο...;).

Τί άλλο να πω;

Επειδή συνηθίζω να τελειώνω με μια ευχή...: Εύχομαι ανώνυμοι τρομοκράτες της αλήθειας και "ιδιοκτήτες" της Πεντέλης κάποτε να σας αξιώσει ο Θεός να γνωρίσετε και από κοντά έναν πραγματικό ΑΝΘΡΩΠΟ.
Εγώ είχα την τύχη να γνωρίσω μερικούς. Μέσα σε αυτούς είναι και ο Νταβέλης. Όχι ο λήσταρχος. Ο άλλος με τα λιωμένα παπούτσια...

"Δώρο είναι οι καρδιές των ανθρώπων που ψάχνουν πέρα απο τον κόσμο και δε βρίσκουν ανάπαυση εντός του."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2003, 14:20:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
xμ!
γιατι, παιδια, + εσεις το ιδιο δεν κανετε αυτη τη στιγμη;;;;;;


Ο Εχεμβροτος ειπε μια φραση κλειδι.
[...Αυτή είναι η ασθένεια που νοσούσε πάντοτε τους Έλληνες]

ΤΟ ΒΛΕΠΩ!

αυτο που εχω να πω ειναι το συμπερασμα ενος αναζητητη χρυσοθηρα...αφου παρατησε τις προσπαθειες να γινει πλουσιος σκαβοντας τη γη...

οτι ειναι θαμμενο κατω απο τη γη πρεπει να μενει εκει.

θα σας θυμησω επισης την καταρα του Φαραω ....
τους "νεκρομαντεις" που λεγονται επισημα "αρχαιολογοι"...
και ολα οσα δεν ανηκουν στη σφαιρα της παιδικης μου φαντασιας.

εκδρομες σε μυστηριακα μερη...μονο μυστικα παιδες!
ποιος ο λογος της κοινοποιησης;
αυτο παρεξηγειται απο καποιους με τη ασθενεια που ειπε ο εχε..

τελως παντων,δεν με αφορα πια το θεμα/καταλαβα/πηρα τις συμπτωσεις μου/εβγαλα τα συμπερασματα μου...και ολα αυτα τυχαια/χωρις να ψαξω...απλα οι απαντησεις φανερωθηκαν λογω συγκιριων εμπρος μου.

αληθεια! τι ψαχνετε εκει;
γιατι πηγαινετε ολοι τοσο συχνα;
κι αν το κανετε ...γιατι μας το λετε;

βγαλτε ενα συμπερασμα και πειτε το γμτ.
αναρρωτηθηκατε μηπως ειναι βλασφημια οι εκδρομες;
αναρρωτηθηκατε τι δονητικη προκαλειτε στο χωρο;;;;
αν δε ξερετε -γιατι συνεχιζετε να το προκαλειτε ;...
χμ..!
ανησυχω...
το θεμα δεν πηρε τυχαια τετοιες διαστασεις/αυτο που μ'ενδιαφερει ομως δεν ειναι αν μαλωνετε 2 ..'ομαδες' για τα ...πρωτεια/αυτο εχω συνηθισει να το βλεπω εδω μεσα!
αυτο που μ'ενδιαφερει ειναι η ιεροτητα ενος τοπου τοσο παραξενου να παραμεινει ιεροτητα.
αν χρησιμοποιηθει ως "αξιοθεατο" ...ειναι κατι ...που μαλλον μετα απο τοσες εκδρομες ...γεννησε την ιδεα εκμεταλλευσης του χωρου τουριστικα...


σκεφτειτε λιγο αυτα που- οχι επιπολαια ως εκδρομη- ανεφερα...

οντως η βλασφημια δεν εχει ορια/παντα ετσι ηταν.

πρωτα βριζεις+μετα κανεις το σταυρο σου ...

"αααντε γειαααα..."



Let there be Light!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
satyros
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
257 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2003, 16:13:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους satyros  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλη Ατμα,

Εδω δεν τιθεται θεμα διαμαχης μεταξυ δυο ομαδων, μιας και εμεις δεν αποτελουμε ομαδα. Απλα ειναι αφανταστα εκνευριστικο το γεγονος οτι οι τυποι αυτοι αφενος νομιζουν οτι εχουν την κυριοτητα της περιοχης, αφετερου νομιζουν οτι ειναι οι μονοι σοβαροι ερευνητες. Εγω δεν λεω οτι εγω ειμαι σοβαρος ερευνητης αφου ουτε ομαδα εχω ουτε ανεβαινω εκει πανω συνεχεια, και αν μπορουσα να ανεβαινω δεν θα ανεβαινα τοσο για την ερευνα οσο για την αναπλαση της περιοχης με δενδροφυτευση και τον εξωραισμο της. Δεν λεω οτι η σπηλια ανηκει σε εμενα. Λεω οτι η σπηλια δεν ειναι κανενος - αρα ουτε και της ομαδας Ιρανον. Απλα με πειραζει η εμμεση επιθεση στον Νταβελη και στο Φορουμ μας, και αφετερου η αμεση επιθεση προς τις αλλες ιστοσελιδες οπου τα ατομα τα εχουν κανει ρεζιλι. Αυτα εχω να πω εγω.

ΕΣΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2003, 16:25:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ!

ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΕΝΟΣ ΔΙΠΟΛΟΥ/ΑΝΤΙ ΤΗ ΣΙΓΗ ΙΧΘΥΟΣ ΠΟΥ ΤΗΡΟΥΝ ΟΙ ΠΟΝΗΡΟΙ...ΤΟΤΕ ΒΙΩΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ,ΣΑΤΥΡΕ ΜΟΥ(!)...

"ΔΕΝ ΕΙΠΑ"/"ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ"/"ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ"...
!!!!!

ΜΑ ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΤΟΥΤΟ ΤΟ...ΤΟΠΙΚ;

ΧΜ;

ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΩ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ.

+ Ο ΝΟΩΝ ΝΟΗΤΩ..-


ΦΩΤΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!



Let there be Light!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
satyros
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
257 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2003, 16:42:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους satyros  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δηλαδη εσυ θα προτεινες να μην εχω δημιουργησει αυτο το τοπικ και να αφηνα το αρθρο που εγραψαν να περασει απαρατηρητο.

Πολυ καλα.

Μαλλον δεν εχεις γνωρισει τον Νταβελη666.

Μαλλον δεν σε εχει αγγιξει σαν ανθρωπος.

Αν εκαναν κατι στην οικογενεια σου δεν θα αντιδρουσες;

Αν εκαναν κατι σε ενα προσωπο που αγαπας;

Σε ενα προσωπο το οποιο εχεις ως παραδειγμα για την αγνοτητα του;

Ευχαριστω πολυ.

ΕΣΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2003, 17:11:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΤΟΙΓΚ!
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ...

ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΣ ΑΥΤΑ;
ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ;
ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΤΜΑ;

ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΠΡΙΝ ΑΙΩΝΕΣ ΕΔΩ ΣΑ ΕΣΩ...
ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ...
ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ;

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ;
ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΕ ΑΝΟΥΣΙΕΣ ΔΙΑΜΑΧΕΣ ΓΙΑ ΝΑ "ΔΕΙΞΩ" ΟΤΙ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ;
ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΕΠΑΘΕ!/ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ!
ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ;

Δ9ΙΑΒΑΣΕ ΠΑΛΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΣΤ/ΜΑΘΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ/ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ADDICTED ΦΙΛΤΑΤΕ!

ΑΚΟΥ ΝΑ ΠΑΘΩ ...


ΜΙΚΡΕ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΤΟ ΧΩΡΟ!

ΝΑΙ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΚΑΤΑ ΟΜΑΔΕΣ!

ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ+ΟΙ ΑΛΛΟΙ!


ΟΥΦ!ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ...ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΙΛΑΩ ΣΕ ΚΟΥΦΟΥΣ+ΔΕΙΧΝΩ ΣΕ ΤΥΦΛΟΥΣ...

ΜΕ ΤΟ...ΣΥΜΠΑΘΕΙΟ...

ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ ΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΕΝΙΟ ΤΟΠΟ...ΕΚΑΝΕ ΟΜΩΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ ΣΤΟ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΕΥΕ..
ΕΠΡΕΠΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΚΙΝΗΣΟΥΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΓΡΑΦΙΟΚΡΑΤΕΙΑΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΕΧΩΝ ΤΕΥΧΟΣ/ΕΤΣΙ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΑΝ ΤΟ ΔΑΣΑΡΧΗ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ(ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΙΑ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΠΑΡΑΥΤΑ!).
ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΑΝ...
ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΣΤΟΝ ΚΟΡΜΟ ΕΝΟΣ ΔΕΝΤΡΟΥ ΠΟΥ ΑΠΟΘΑΝΑΤΗΣΤΗΚΕ ΣΤΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΕΥΧΟΣ!...ΤΟ ΕΚΟΨΑΝ! ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥ ΣΤΟ ΑΒΑΤΟ!

ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΝΑ ΛΟΦΟ ΠΟΥ ΠΙΣΩ ΕΚΡΥΒΕ ΜΙΚΡΑ ΚΑΤΑΡΑΧΤΑΚΙΑ...ΤΟ ΣΚΑΛΙΣΑΝ! ΕΚΑΝΑΝ ΣΚΑΛΑΚΙΑ! ..ΟΛΟΙ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΚΑΦΤΙΚΟ ΕΡΓΑΛΕΙΑΚΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ!...ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΩΝ...ΕΚΑΝΑΝ ΔΡΟΜΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΦΕΝΤΙΕΣ ΤΟΥΣ...!
ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΟΝ ΜΑΓΙΚΟ ΕΚΕΙΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΜΕ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΕΚΔΡΟΜΗ...

ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΩΡΑ +ΣΥ....

ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ...

ΑΣΠΡΟΙ ΜΑΥΡΟΙ...

ΟΛΟΙ...

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!



Let there be Light!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Secondborn
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
410 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2003, 17:44:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Secondborn  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Περίμενα με ανοιχτές αγκάλες μια άποψη σαν της Άτμα. Ήμουν σίγουρος ότι θα υπήρχε διότι όπου υπάρχει ο λόγος υπάρχει και ο αντίλογος.

Σε ευχαριστώ Άτμα που μου έδωσες την αφορμή...

Ποιός μίλησε για διαμάχη; Εγώ πάντως όχι. Το ανωτέρο ειρωνικό μύνημα μου δεν αναφέρεται σε εσάς αγαπητοί μου φίλοι. Η ύπαρξή του δεν δικαιολογείται από τη διάθεσή μου για να έρθω σε αντιπαράθεση με τους συντελεστές του Ιρανόν. Όμως μου αρέσει πολύ να μιμούμε άσχημες συμπεριφορές άλλων ανθρώπων,ώστε να γίνεται κατανοητή η αυτή συμπεριφορά σε αυτούς που θέλουν να την κατανοήσουν καλύτερα και να την αποφύγουν. Έτσι προσπάθησα να φέρω στα μάτια σας το πιο πιθανό σενάριο αυτής της ιστορίας κατ'εμέ.
Γιατί εδώ που τα λέμε άλλο να αντικρύζεις το άσχημο και άλλο να φαντάζεσαι τους λόγους που αυτό δημιουργήθηκε.

ΠΟΙΟΣ;;;;; μίλησε για ομάδες;Ας πάψουμε πια να τα βλέπουμε όλα σαν μέρος μιας ομάδας...
Αλλά τί ζητάω ο άμοιρος; Πώς σας στο ζητάω αυτό όταν από τη στιγμή που γεννηθήκαμε προσπαθούν να μας εντάξουν σε ομάδες;
Μακάριοι αυτοί που "εργάζονταί" μόνοι τους και μοιράζονται τη γνώση με τους άλλους ανιδιοτελώς...

Τουλάχιστον όμως αν δε μπορούμε να αντιληφθούμε την ύπαρξη των πραγμάτων έξω από ομάδες, τότε να μην εντάσσουμε και τους υπόλοιπους σε μια. Ποτέ μου δεν κατάλαβα την ισοπέδωση και την ομαδοποίηση άνευ λόγου και αιτίας...
Αγαπητή Άτμα μην αναφέρεις ότι αποτελούμε ομάδα. Ο λόγος που γράφω ακόμα εδώ είναι ακιβώς το γεγονός ότι δεν αποτελούμε ομάδα άλλα φίλοι. Άλλο η φιλία και άλλο η ομάδα. Για μένα.
Δε θα μπώ στο κόπο να υπεράσπιστώ (τι;) κάτι. Η ομαδοποίηση με ενόχλησε βλέπεις...
Στο κάτω κάτω της γραφής πώς ξέρεις-συμπεραίνεις και τελικά ομαδοποιείς εμάς;
Κατανοώ τί σε πείραξε και τα λες αυτά αλλά ίσως, λέω ίσως, να είσαι απόλυτη και ισοπεδωτική. Δε σε κατακρίνω για αυτό. Αλλά η ομαδοποίηση πάει πολύ...


Επειδή το θέμα πήρε για μένα λάθος τροπή σταματώ να γράφω εδώ. Για οποιαδήποτε απορία τύπου: "η κοκκορομαχία" παρακαλώ στο e-mail μου.


Και κάτι ακόμα...
Μια παράκληση σε όλα τα μέλη. Επειδή εμένα αυτό το "ο νοών νοήτω" στο τέλος μια απάντησης με ενοχλεί αφάνταστα θα παρακαλούσα να μην το γράφουν τα μέλη. Το ξέρω ότι ζητάω πολλά. Είναι κάτι σαν λογοκρισία. Αλλά μου φαίνεται ότι είτε το γράψει κάποιος είτε όχι, στο τέλος μόνο ο νοών θα καταλάβει. Επομένως και να εκλείπει,το νόημα της απάντησης δεν αλλάζει.
Πού ξέρετε; Μπορεί να είμαι από αυτούς που το εξετάζουν αν έχουν νόηση ή όχι και να "μυγιάζομαι". Πάντως το ζήτημα είναι ότι με ενοχλεί...

"Δώρο είναι οι καρδιές των ανθρώπων που ψάχνουν πέρα απο τον κόσμο και δε βρίσκουν ανάπαυση εντός του."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
satyros
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
257 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2003, 18:06:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους satyros  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οφειλω ενα συγγνωμη στην ΑΤΜΑ, αλλα πιστευω οτι οφειλη κι αυτη ενα σε μενα γιατι μαλλον παρεξηγηθηκαμε. Απο κει και περα με καλυπτει ο secondborn στα λεγομενα του.

ΕΣΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2003, 19:57:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να προτείνω κάτι;

Ας σταματήσει κάπου εδώ το topic αυτό, μιας και ουσιαστικά δεν υπάρχει λόγος συνέχειάς του.
Η Αιθέρια (κατά κόσμων ΑΤΜΑ ) είπε κάποια πράγματα αρκετά σωστά (σε υψηλούς τόνους, που κατά την γνώμη μου δεν ήταν αναγκαίο), τα οποία έθιξα κι’εγώ στο παρελθών στο topic για την σπηλιά και την Πεντέλη. Δεν νομίζω ότι ο αρχικός στόχος της Ατμούλας ήταν να θίξει η να προσβάλει όλα τα μέλη που ασχολούνται με τα της Πεντέλης φαινόμενα, μα αναφέρθηκε εμμέσως σε άτομα τα οποία ‘γνωρίζουν’ σίγουρα ποια είναι.
Ο λόγος της ήταν λιγότερο επιθετικός και περισσότερο λόγος αγανάκτησης, που βρήκε λάθος στόχους όσον αφορά τον φίλτατο secondborn, Satyro και φυσικά τα υπονοούμενα που αφήνονται σχετικά με της ανύπαρκτες ηγετικές βλέψης του Νταβέλη.
Τα συμπεράσματα που έβγαλα από τούτο το topic είναι πως συμφωνούνε και η δύο πλευρές. Ποιος ο λόγος δημιουργίας ‘σχίσματος’;

Φίλε σάτυρε, αναρωτήθηκα εάν τελικά υπήρχε λόγος ύπαρξης αυτού του topic, χμ… μπορεί ναι μπορεί και όχι. Μάλλον τείνω προς το όχι, τουλάχιστον με την εικόνα που παρουσιάσθηκε.

Αυτό που θα πρέπει να ‘προσέξουμε’ σίγουρα, είναι το να μην γίνουμε άθελά μας όμοιοι (αντίστροφος ανάλογοι) με εκείνους που αρνητικά σχολιάζουμε.

Ο ενθουσιασμός είναι ένας από τους χειρότερους εχθρούς.

Έτσι παιδιάστικα θα πω…… ’Αφού αγαπιόμαστε, γιατί να μαλώνουμε……’

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2003, 20:18:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Φίλε Σάτυρε,
νομίζω πως, μεγάλη η χάρη μου να ανοιχτεί ολόκληρο τόπικ για την αφεντιά μου. Θα σε παρακαλούσα λοιπόν, μιάς και είσαι εσύ αυτός που πρωτοξεκίνησε η κουβέντα, να είσαι εσύ αυτός που θα της δώσει το τέλος. Κάντο για χάρη μου γιατί ήδη νιώθω σαν ο μ... του Esoterica.
Με εκτίμηση


666Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πετρος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
256 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2003, 23:01:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πετρος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ μου φίλε Satyros,(και υπόλοιποι φίλοι)

Κάπως καθυστερημένα (γι' άλλη μια φορά!!!) αντελήφθηκα την πολύ σοβα-
ρή αναφαρά σου για την ιστοσελίδα iranon (και δεν συμαζεύεται).
Περιττό δε να σου πω πόσο εκνευρίστηκα για τα αναφερόμενα σ'αυτήν!!!!
Θυμάσαι τι κουβεντιάζαμε εκείνο το βράδυ στην συνάντησή μας??
Ιδού λοιπόν τα αποτελέσμτα!!!
Συνεπώς και εάν οι "κύριοι" του iranon θεωρούν τους εαυτούς φύλακες
της περιοχής και γνώστες,ΤΟΥΣ ΠΡΟΚΑΛΩ ΑΠΡΟΚΑΛΥΠΤΑ,να παραθέσουν τα
πρακτικά στοιχεία που έχουν για την περιοχή (επιστημονικώς τεκμηρι-
ωμένα) και ας αφήσουν τους υπερφίαλους χαρακτηρισμούς περί των ατόμων
τους.Η κομπορημοσύνη κάνει κακό!!!!
Αμφιβάλω εάν έχουν το παραμικρό στοιχείο (που να αξίζει ο κόπος!!)
γύρω από την περιοχή.Πιθανότατα και οι εν λόγω κύριοι να αποτελούν
φερέφωνα των διασπάρτων φημολογιών και τερατολογιών.
Προτείνω να τους αγνοήσετε πλήρως και μόνοι σας κάτω από το πρίσμα
της λογικής και της γνώσης να συνεχίσετε τις έρευνές σας.
Τελειώνοντας θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη για το ύφος μου.Δεν είναι
αυτό που με διακρίνει.Αλλά τέτοιου είδους δημοσιεύματα καλό είνα να
στηλιτεύονται από την αρχή.Εν κατακλείδι δε αν θέλετε με προκάλεσε
το δημοσίευμα.
Όταν δεν γνωρίζει κάποιον ή κάποιους το τι κατάθεση ψυχής έχουν κάνει
για κάτι,δεν τους κατηγορείς,έστω και απρόσωπα!!!!
Ευχαριστώ για άλλη μια φορά τον φίλο τον Satyros για την σημαντικότατη
γνωστοποίηση που έκανε γύρω από το θέμα.

Φιλικώτατα
Πέτρος

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

satyros
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
257 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2003, 23:49:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους satyros  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε Νταβελη δεν σκοπευα να το συνεχισω αλλο, αφου με καλυψε ο Secondborn στο τελευταιο μυνημα του. Ζητω συγγνωμη για τη παρεξηγηση με την Ατμα, δεν ηθελα σε καμια περιπτωση να τεθω σε συγκρουση με κανεναν απο το Φορουμ. Απλα πιστευω οτι σε ενα τετοιο δημοσιευμα ηταν χρεος μου να αντιδρασω. Απο κει και περα μπορει να παρουσιασα το θεμα με λαθος τροπο. Μπορει καποια απο τα λεγομενα μου να κακοφανηκαν σε καποιους αλλα ετσι ενιωθα εκεινη τη στιγμη γι αυτο εκφραστηκα ετσι. Αλλωστε οπως σωστα ειπε ο εχε, μια οικογενεια ειμαστε Απο κει και περα το μονο που θελω να ζητησω απευθυνεται στην ομαδα ιρανον και ειναι να βαλει ενα εμαιλ επικοινωνιας στη σελιδα τους, γιατι δεν ειναι σωστο να κρυβεται καποιος πισω απο την ανωνυμια του ειδικα οταν θιγει ενα θεμα τοσο δυσκολο και απροβλεπτο οπως η Πεντελη.
Καλο θα ηταν τωρα το τοπικ να κλεισει εδω, εκτος αν καποιοι απο το ιρανον θα ηθεελαν να εκφρασουν την αποψη τους, που οποια κι αν ειναι θα χαρω να την ακουσω πολυ.

ΕΣΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2003, 02:11:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
XM!
H ΑΤΜΟΥΛΑ ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΕ,ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΑΛΙΣΤΑ!
ΕΙΧΑ ΜΙΑΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ Σ'ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΘΕΜΑΤΑ/ΜΠΗΚΑ + ΒΡΗΚΑ ΜΕΡΙΚΑ / ΕΣΤΕΙΛΑ ΑΝΤΙΛΑΛΛΟΥΣ ΣΤΙΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΠΟΥ ΑΝΤΙΚΡΙΣΑ(ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΗΛΑΔΗ.)
ΑΥΤΟ!
ΣΑΤΥΡΕ ΜΟΥ(!),ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΡΟΣ ΕΜΕΝΑ/ΜΗΝ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΥΤΟ.

Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ ΓΡΑΦΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ.
ΕΤΣΙ, ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΣΤ ΤΟΥ, ΩΣ ΤΟ ΤΩΡΙΝΟ,
ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ..ΥΠΕΡΑΝΑΛΥΣΗ...

ΑΓΑΠΗΤΕ ΝΕΕ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ, ΔΕΥΤΕΡΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕ,
+ΣΤΗΝ ΑΤΜΟΥΛΑ ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΑΡΕΣΟΥΝ ΕΔΩ ΕΣΩ... ΑΛΛΑ "ΤΑ ...ΔΙΑΒΑΖΕΙ "+ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΥΠΟΓΕΓΡΑΜΜΕΝΑ.
ΚΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΗΛΩΝΩ ΚΑΠΟΙΟ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΟ/ΚΑΝΕΝΑ.
ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕΣ.(ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΝ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ...:)

ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙΣ ΤΗ ΛΕΞΗ "ΟΜΑΔΑ"
ΑΝΤΙ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ "ΦΙΛΟΙ"...
ΑΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ME TIΣ ΛΕΞΕΙΣ,"ΔΕ ΘΑ ΠΑΡΩ".
ΔΕΝ ΕΝΟΟΥΣΑ ΚΑΤΙ ΩΣ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΟ/ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΜΥΓΑ ΠΑΡΕ ΜΥΓΟΣΚΟΤΩΣΤΡΑ.

"ΦΙΛΟΙ" ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ "ΟΜΑΔΑ"/ΕΙΤΕ Σ'ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ.

ΕΙΤΕ ΕΙΣΤΕ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ /ΕΙΤΕ ΟΧΙ.
ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΓΝΩΡΙΖΩ/ΕΣΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.
ΕΙΜΑΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΩ.
Ο ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΛΟΙΠΟΝ ΒΛΕΠΕΙ ΑΜΕΡΟΛΗΠΤΑ+ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΙΡΙΣΤΙΚΟ ΜΟΥ/Η ΑΜΕΡΟΛΗΠΤΗ ΑΠΟΨΗ /ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΛΕΩ ΚΑΤΙ ΚΑΠΩΣ!ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΟΥΜΕ;
Ο ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΛΟΙΠΟΝ...ΑΤΜΑ!(ΑΝ ΔΕΝ ΕΝΤΑΣΣΕΣΑΙ ΚΑΠΟΥ...ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ/+ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΑΧΗ U KNOW!)

+ΤΙ ΒΛΕΠΩ Η ΨΧ;
ΔΥΟ ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ...ΟΜΑΔΕΣ ΦΙΛΩΝ!
ΝΑ ΑΝΑΖΗΤΟΥΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ!

ΤΙ ΝΑ ΠΩ.

"ΜΗ ΒΕΒΗΛΩΝΕΤΕ ΤΟ ΧΩΡΟ"
ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΟΥ ΕΓΡΑΦΑ + ΣΤΟ ΜΕΙΛ!
ΜΑ ΕΔΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΗΝ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΜΟΥ...
ΤΙ ΝΑ ΠΩ Η ΨΧ ...
ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ...;
-ΤΟ ΠΡΙΝ(ΑΒΑΤΟΝ)
+ΤΟ ΜΕΤΑ...(ΔΑΣΑΡΧΕΙΟΥ ΠΑΡΕΜΒΑΣΙΣ...)-


"ΣΕΒΑΣΜΟΣ" ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΛΕΞΗ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ "ΣΥΓΝΩΜΗ"...

ΑΣ ΜΕΙΝΩ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΜΟΝΑΧΗ ΤΑ ΑΒΑΤΑ ΠΕΔΙΑ...

ΕΧΕ, ΚΑΛΟ ΜΟΥ... ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΠΟΥ ΑΝΑΡΡΩΤΙΕΣΑΙ..
"ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ;"
ΜΑΑΑ...ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ...ΙΔΙΟΣΥΓΚΡΑΣΙΕΣ !
(ΚΑΛΑ ,ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ!)
-ΕΙΝΑΙ 4...ΣΚΕΨΟΥ ΝΑ
ΗΣΑΣΤΑΝ ΧΩΡΙΣΜΕΝΟΙ ΣΕ ...4 "ΟΜΑΔΕΣ"!Ω!ΡΕ ΓΕΛΙΑ...-
+ΟΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΕΜΝΟΝΤΑΙ..ΠΟΤΕ....

ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ...ΠΡΟΣ ΤΟ ΦΩΣ!


ΥΓ.
-[Δηλαδη εσυ θα προτεινες να μην εχω δημιουργησει αυτο το τοπικ και να αφηνα το αρθρο που εγραψαν να περασει απαρατηρητο.]

-Δεν ειπα η ψχ "οχι",οπωσδηποτε,ξερεις!
..υπαρχει + το φορουμ "νεα του ιντερνετ"...
αλλο ενημερωση και αλλο χρωματιστη ενημερωση...
αυτο.



Let there be Light!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2003, 03:21:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πρόκειται για αντιπαράθεση προσωπική; γιατί ξαναδιαβάζοντας την κουβέντα, κάτι τέτοιο βγαίνει προς τα έξω. Ατμούλα, γιατί βρε συ τέτοια ένταση……
Ελάτε να δώσουμε όλοι τα χεράκια…..χοοοοοόπ! αυτό ήτανε….. πάπαλα!τελείωσε!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2003, 03:39:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
(ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ)
ΚΑΜΜΙΑ ΕΝΤΑΣΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!
ΕΔΩ ΦΥΣΑΕΙ ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΤΑΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΟΣ ΑΕΡΑΣ !
...ΔΕΝ ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕ ΛΙΒΑΣ...


"ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΕΞ ΙΔΙΩΝ Τ'ΑΛΛΤΡΙΑ"...



Let there be Light!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2003, 03:44:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εάν παρεξήγησα Α(τ)μουλίνι σου ζητώ συγνώμη.

Edited by - ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ on 06/07/2003 04:06:00Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2003, 03:58:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ "Ταυ"...
+ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΚ!

Ατμουλα




Let there be Light!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
satyros
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
257 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2003, 19:30:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους satyros  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απαντησαν τα φιλαρακια μας!

http://www.iranon.gr/NEWSANDMORE/newsandmore.htm

ΕΣΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

satyros
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
257 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2003, 19:32:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους satyros  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
sorry lathos url edosa


http://www.iranon.gr/NEWSANDMORE/news.htm

ΕΣΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2003, 16:30:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ ΟΛΟΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙ Η ΚΑΛΗ ΦΙΛΗ ΑΤΜΑ (ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ)

ΟΠΩΣ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ.
ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΙΣΘΕΙ ΩΣ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΓΝΩΣΤΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΤΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ.
ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΦΙΛΟΣ Ntavelis666 ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΤΟΙΟ.
ΑΠΛΑ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΩΣ ΑΓΑΠΑ ΤΗΝ ΠΕΝΤΕΛΗ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΤΟΠΟ.
ΠΟΣΟΥΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΚΡΙΝΟΥΝ ΓΝΩΡΙΣΟΥΝ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΣTHN ΣΠΗΛΙΑ ΚΑΙ ΓΥΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ?????
ΑΛΛΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΝΕΟΥΣ ΝΑ ΕΛΘΟΥΝ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ????

ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΛΟΙΠΟΝ ?????

ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ......

Ε ΑΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ Ntavelis666 ΑΣ ΛΕΝΕ
ΤΙ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ????
ΤΙΠΟΤΑ..
Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΚΡΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΡΙΝΕΤΑΙ...

ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΟΜΩΣ...
ΜΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΜΠΑΛΑΝΟ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΞΕΧΑΣΑΜΕ.

ΠΟΛΛΟΙ ΟΤΑΝ ΕΡΕΥΝΟΥΣΕ ΤΗΝ ΠΕΝΤΕΛΗ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΚΟΜΑ...

ΑΣ ΑΦΙΣΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΔΙΑΜΑΧΕΣ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ Ntavelis666 ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΟΥΜΕ ΣΟΥ ΛΕΜΕ ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΣ...
ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΑΣ ΤΗΝ ΠΕΝΤΕΛΗ...

ΜΕ ΒΡΟΧΗ ΜΕ ΧΙΟΝΙΑ ΜΕ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΣΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ......

ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ... ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ....
ΟΠΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ.

ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alati13
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2003, 17:09:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alati13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Σάτυρε νομίζω ότι η δεν έχεις καταλάβει τίποτα, η δεν έχεις καταλάβει τίποτα.
ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ?????
Τα παιδιά από το ΙΡΑΝΟΝ έχουν φτιάξει ένα (κατά την γνώμη μου) καλό side στο οποίο έχουμε αναφερθεί πολλές φορές στο θέμα της Πεντέλης και σχεδόν πάντα με καλά λόγια. Όμως ούτε ζήτησαν αλλά και δεν τους ενδιαφέρει η γνώμη «μας». ( το μας το βάζω επίτηδες μέσα σε εισαγωγικά). Ούτε και διάλογος μπορεί να γίνει. Γιατί αν γινόταν ίσως το αποτέλεσμα να ήταν θετικό αφού και εκείνοι καλό σκοπό φαίνεται να έχουν. Αντί για αυτό έχει ανοίξει ένας μονόλογος απαντήσεων που μόνο παρεξηγήσεις μπορεί να φέρει. Επίσης έχεις βάλει στο κέντρο έναν άνθρωπο που είναι πολύ χαμηλών τόνων. Άρα για να τελειώνουμε…
Μην προσπαθείς να ανοίξεις συζήτηση με κάποιον που δεν θέλει να συζητήσει μαζί σου.
Μην επισκέπτεσαι το σπίτι κάποιου που δεν είσαι ευπρόσδεκτος.
ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΟΛΕΜΟ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΑΛΛΟΥ.
Η Άτμα στα είπε ευγενικά και δεν τα κατάλαβες. Σκέψου τι Έχεις καταφέρει έως τώρα με αυτό το θέμα, και κάνε αυτό που έπρεπε να κανείς από την αρχή.
ΚΛΕΙΔΩΣΕ ΤΟ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ. (ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ ΤΟ )


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2003, 17:53:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΕΛΟΣ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Jander_Sunstar
Νέο Μέλος

Greece
16 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/08/2003, 05:24:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jander_Sunstar  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Jander_Sunstar  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Jander_Sunstar  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Diabasa molis prosfata to sumban kai to gegonos me thn selida tou iranon. Basika, stenaxwri8ika polu, au'enws apo to gegonos oti ta duo shmeia anaforas (esoterica.gr forums, kai iranon.gr) 8a eprepe na einai efamila, anti na sfazontai kai au'etairou gia tous ekshs aplous logous:

.Nomizw oti oi filtatoi ereynhte tou Iranon, ksexnane oti otan ksekinhsan kai ekeinoi kapote htan "paidakia", kai eniw8an mia tremoula sto mprostino meros tou panteloniou tous otan phgenan ekei, tis prwtes 3 h 4 fores. Pappoudes loipon, afou emeis eimaste ta paidakia, deikste mia kapoia katanohsh. Dustuxws oi goneis mas den eixan thn pronohtikothta na mas gennhsoun merika xronia nwritera gia na ksekinhsoume to ergo auto, h kalutera thn ereyna peri twn A8hnaikwn bounwn, alla eixan thn pronohtikothta na mas galouxhsoun se enan kosmo pera apo auton pou blepei to mati (milontas eks'euatou panta).

.Giati 8umamai kapoion sto post to opoio anaferotan gia thn Pentelh na anaferei to Iranon san ena polu kalo, (mallon to monadiko), site oson afora to Bouno ths Pentelhs? Gia na sas xleuasoume? Gia na treksoume ekei san "skulakia" h san "glupsoi", opws oi idioi anaferate, gurw sas? Mpa... Den nomizw, mallon to anti8eto.

.Giati ftiaksate to site sas pou anaferete sta mysthria ths Pentelhs kai ths A8hnas? Gia na deiksete ston kosmo oti exete paei ekei, exete melethsei ton topo, oti briskosastan ekei, oti zhsate kapoies ksexwristes stigmes se ekeino to bouno. Swsta? An kanw la8os parakalw dior8wste me, giati nomizw oti kai o filtatos Ntabelhs666 (ton opoio akoma den eixa thn euxaristish na gnwrisw peran 2 apanthsewn sto post peri Pentelhs), ekane to idio, moirastike kapoia pragmata kai kapoies empeiries tou apo to meros. Alla dextike kata metwpon epi8esh, dustuxws.

quote:
Όλοι εσείς οι άσχημοι πάρτε δρόμο. Στον κουτοπόνηρο συντάκτη του περί βλασφημίας topic απαντάμε ότι το e-mail του site και η ταυτότητα μας παραμένουν άγνωστα, ακριβώς για να προφυλασσόμαστε από την ασχήμια ηλιθίων σαν την αφεντιά του. Είναι η ύπαρξη ατόμων σαν κι αυτόν που μας εμποδίζει να δημοσιοποιήσουμε αρκετά απ' αυτά που θα μπορούσαμε να πούμε. Είπαμε, ότι αγγίζουν το κάνουν κι αυτό άσχημο.

.Eilikrina euxaristoume polu gia ta kala sas logia. Xairomai na gnwrizw oti atoma ta opoia apokaloun mia omada newn an8rwpwn, pi8anotata kata polu neoterwn apo ekeinous, "saprofuta" kai "glupsous", eksfendonizoun xaroumena sxolia, eidika se shmeio sta8mo ths zwhs tous, isws gia ta epomena 40 h 50 xronia, kai tous apodokimazoun me tetoio tropo outws wste na kopoun ta ftera tous gia kati peretairw. Auto einai kati to opoio den 8a perasei aparathrhto. Eidika otan exoun tetoia protupa gia na megalwsoun, san kai thn dikh tous "afentia".

Sas euxaristw polu.

SHMEIWSH: TA LOGIA AUTA ANTIKATOPRTIZOUN KA8ARA THN DIKH MOU 8ESH KAI MONO THN DIKH MOU, KAI OUDEMIA SXESH EXEI ME TIS UPOLOIPES POU HDH EXOUN ANARTH8EI. TO GEGONOS OTI H APANTHSH "ANARTH8HKE" SXEDON ENA MHNA META APO THN PRWTH "EPAFH" ME TO GEGONOS DEN EINAI APOTELESMA SKEPSHS ALLA APOTELESMA 8UMOU KATA TWN EKSEYTELISTIKWN SXOLIWN POU DIATYPW8HKAN.

Is this happening? Is this fantasy?
All my dreams coming true... all because of you
I can't believe its true...all because of you...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy