ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Όποιος ξέρει κάτι σχετικό απαντά...... (Ήχος σφυρίγματος μέσα στο αυτί)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
bladerunner
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2003, 18:08:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bladerunner  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σήμερα ξύπνησα από ένα δυνατό σφύριγμα, μια δυνατή ριπή αέρα στα αυτιά μου.... Παίζει κάτι με αυτό; Ρωτάω διότι κάπου μέσα στο forum, είχα διαβάσει πριν από καιρό κάτι σχετικό......

-------------------------
They buy your dreams, so they can sell your soul,
is it any wonder we've last contol?

akpe
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
67 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2003, 19:10:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους akpe  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος akpe  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπορεί, και τονίζω το μπορεί, να έχει σχέση με sleep paralysis, ή με αστρική προβολή, αλλα προσωπικά τείνω προς το πρώτο. Κάνοντας ένα search στο forum θα βρείς την σχετική συζήτηση :)

Proteus Team: http://www.proteusteam.cjb.net
Greek Paranormal Webring: http://www.greekparanormalwebring.cjb.netΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nereid
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2003, 19:24:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nereid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε bladerunner σε ποια περιοχη περιπου ειναι το σπιτι σου?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TOS
Νέο Μέλος

n/a
45 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/07/2003, 20:12:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειχα διαβασει καπου οτι αυτο το φαινομενο το παθαινουν αυτοι που εχουν απαχθει απο εξωγηινους...

Ενας γιατρος παλι μου ειχε πει οτι ειναι φυσιολογικο φαινομενο, εφοσον εχει σχεση με την κυκλοφορια του αιματος...

τωρα που βρισκεται η αληθεια...

παντως φιλε αν το ξαναπαθεις, πες το...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sailor
Νέο Μέλος

Greece
38 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/07/2003, 20:32:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sailor  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλού κακού, πριν διερευνήσεις τις πιο προχωρημένες αιτίες, δές ένα ωριλά.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

satyros
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
257 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/07/2003, 17:53:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους satyros  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε akpe εγω εδω και τρεις μερες εχω μετακομισει σε ενα καινουριο σπιτι στο μοσχατο. Την πρωτη νυχτα που κοιμηθηκα εκει ακουγα κατι ηχους παρομοιους με ψαλμωδιες, φαντασου δηλαδη κατι σαν καθολικους υμνους, αλλα οχι με φωνητικα. Εμοιαζε δηλαδη σαν σαουντρακ παιχνιδιου υπολογιστη που εχει σχεση με μαγεια. Εγω δεν εδωσα καμια σημασια ουτε σκεφτηκα γιατι ακουγονατι, απλα σκεφτηκα εκεινη την ωρα: α, ειναι ψαλμωδιες. Χωρις να μου φανει καθολου περιεργο. Την επομενη μερα το πρωι νομιζα οτι ολα ηταν ενα ονειρο. Ρωτησα τον αδερφο μου: Ρε μ...α
το βραδυ ακουγα ψαλμωδιες στον υπνο μου. Μου κανει, καλα σοβαρα μιλας? Κι εγω ακουγα και νομιζα οτι επαιζες μεχρι τις 5 το πρωι υπολογιστη καποιο παιχνιδι με δρακους και ιπποτες και ηθελα να σου ριξω μπινελικια το πρωι επειδη δε με αφησες να κοιμηθω.

Η περιπτωση να επαιζε τετοιο παιχνιδι αλλο ατομο σε αλλο διαμερισμα αποκλειεται επειδη σε αυτο το οικοδομικο μπλοκ που ειναι νεοκτιστο, ειμαστε η πρωτη εικογενεια που μετακομισε και ακομα δεν εχουμε γειτονες. Πληροφοριακα, κατω απο το σπιτι μου στο υπογειο υπαρχουν αρχαια ελληνικα κτισματα τα οποια θα υπαρχουν ανεπαφα στο υπογειο σε ενα ειδικα διαμορφωμενο θαλαμο (οταν τελοιωσουν τις εργασιες και διαμορφωσουν τελειως τους χωρους. Μια σκεψη περναει απο το μυαλο μου μηπως στην περιοχη αυτη υπηρχε παλια καποιο αρχαιοελληνικο ιερο? Η τελος παντων μπορει κανεις να μου εξηγησει τις ψαλμωδιες?

ΕΣΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2003, 07:30:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΚΑΣΕΤΟΦΩΝΟ ΚΑΙ ΓΡΑΨΤΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ !

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SUNNY
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
174 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2003, 11:31:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SUNNY  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

ΠΡΟΣ SATYRO:
ΤΑ ΑΚΟΥΣ ΣΥΧΝΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bladerunner
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2003, 12:34:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bladerunner  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστώ που απαντήσατε.

quote:

Φιλε bladerunner σε ποια περιοχη περιπου ειναι το σπιτι σου?

Στον Πειραιά, στη Ζέα.

Θα ήθελα να συμπληρώσω ότι βίωσα αυτό το γεγονός τόσο έντονα, που ξύπνησα φωνάζοντας μέσα στον ύπνο μου...

Πάντως καλού - κακού θα ακολουθήσω την συμβουλή του/της sailor και ίσως πάω σε κανένα ΩΡΛ.

-------------------------
They buy your dreams, so they can sell your soul,
is it any wonder we've last contol?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

michalispap
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2003, 13:42:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους michalispap  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εγώ πάντως τουλάχιστον 2-3 φορές το χρόνο τα τελευταία 4-5 χρόνια και ειδικά κάτω από έντονο στρες, τη στιγμή που με παίρνει ο ύπνος "ακούω " έναν θόρυβο τόσο δυνατό σαν να περνάει ένα αεριωθούμενο από το ένα αυτί στο άλλο.

στην αρχή πεταγόμουν τρομαγμένος αλλά τώρα το συνηθισα και έχει και πλάκα...


Μ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Smart Alex-
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/07/2003, 15:48:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Smart Alex-  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Hallo Brothers..
Pantws ki egw exw pathei kati paromoio.
Ekei pou eimai ksaplwmenos prin me parei o upnos exw niwsei ena sfurigma sto auti mou kai aeras droseros na pernaei apo dipla mou.
To exw niwsei 2 fores auto. Thn prwth fora htan xeimwnas kai hmouna kai skepasmenos kai eniwsa ton drosero aera les kai den uphrxe kouverta panw mou.. kai thn deuterh fora htan prin kanena 2 mhno dld kalokairi. Epishs eniwsa entona thn deuterh fora kai kati san parousia
na vriskete konta mou alla den uphrxe tpt..
Den iksera pws na to eksigisw.. Den eixa dwsei poly shmasia. Alla thimithika amesws thn prwth fora pou to eniwsa, thn stigmh pou mou sunevh th deuterh fora kai twra pou eida to forum pws exoun sumvei paromioa peristathka kai se allous Brothers anarwtiemai pio poly ti mporei na sunevei ta 2 vradua.

Victory or ValhallaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

MART.
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/08/2003, 20:37:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους MART.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

SMART ALEX ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ Η ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΨΥΧΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ!

ΠΑΡΑΤΡΑΒΗΓΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ!
ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΝΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕ ΝΑ ΔΕΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΜΑΥΡΗ ΣΚΙΑ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ!ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ! ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΑΣ ΜΕΤΑΦΕΡΩ!

"ΖΕΠ ΤΕΠΙ"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ma.gos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
107 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/08/2003, 00:51:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ma.gos  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος ma.gos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΕΝΩ Η ΩΡΑ ΗΤΑΝ 3-3.30.
ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ. ΞΑΦΝΙΚΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΑΥΤΙ ΜΟΥ ΕΡΧΔΕΤΑΙ ΜΙΑ ΦΩΝΗ, ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΝΕΣ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΧΕ ΗΧΟ, ΝΑ ΨΥΘΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ. ΚΡΑΤΗΣΑ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΜΟΥ,Η ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΜΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΕΞΗΓΗΣΗ ΣΤΟ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ.ΜΑΤΑΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΛΕΞΗ..
ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΚΑΡΦΩΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑΝ ΜΙΑ ΣΚΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΟΝ Ο ΦΟΒΟΣ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ. ΚΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΔΗΛΑΔΗ Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ..Η ΣΚΙΑ ΑΥΤΗ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΕ ΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ,ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΚΙΑ 2 ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΔΕΞΙΑ. ΜΟΛΙΣ ΑΝΤΙΛΗΦΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΜΑΤΙΟΥ ΜΟΥ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΚΟΙΤΑΞΑ ΑΠΟΤΟΜΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ. ΤΟΤΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΦΩΝΕΣ,ΨΥΘΙΡΟΙ...
ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΚΑΚΟΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ. ΜΠΟΡΕΙ Η ΦΩΝΗ ΝΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...



If man is 5
then the devil is 6
if the devil is 6
then god is 7
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Flawless
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
264 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/08/2003, 13:04:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Flawless  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
το παθαινουν αυτοι που εχουν απαχθει απο εξωγηινους...

ΤΥΧΕΡΕ !

‘’Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΣΟΦΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ’’

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy