ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Εσείς πιστεύετε; (Φύλακες άγγελοι)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
matrix_ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
154 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2003, 20:14:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrix_ghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πιστευετε στην υπαρξη των γνωστων σε ολους μας "φυλακων αγγελων"; Εγω παιδια να μην σας τα πολυλογω πιστευω και παραπιστευω. Δεν σας εχει τυχει ποτε να γλιτωσετε απο κατι χωρις να κουνησετε το δακτυλακι σας; Να σας φερω ενα παραδειγμα που μου ειχε πει ο παππους μου οταν ακομα ζουσε. Ειχε λαβει μερος στον Β' παγκοσμιο πολεμο. Μια μερα σε μια μαχη, ο παππους μου ειχε ξεμεινει απο πυρομαχικα και κρυφτηκε πισω απο ενα βραχο για να ξαναγεμισει το τουφεκι του. Ομως τον ειδε ενας γερμανος και πηγε να τον πυροβολησει ενω αυτος ηταν στην διαδικασια του ξαναγεμισματος. Μαλιστα πηγε πολυ κοντα του και ο παπους μου τον ειδε. Ηταν φατσα με φατσα και ο γερμανος αρχισε να γελαει επειδη ο παππους μου παρολο που ηταν σε αποσταση επαφης με το οπλο του γερμανου και τον ειχε δει συνεχιζε το γεμισμα (ταυτοχρονα ελεγε και το πατερ ημων απο μεσα του). Οταν ο γερμανος ηταν ετοιμος να τραβηξει την σκανδαλη για να τον σκοτωσει, αποτομα εστρεψε το οπλο του λιγες μοιρες δεξια και η σφαιρα κτυπησε τον βραχο. Εν τω μεταξυ ο παππους μου ειχε ξαναγεμισει το οπλο του και τελικα ο γερμανος πεθανε απο την σφαιρα του παππου μου. Ο παππους μου θεωρησε οτι τον προστατεψε ο φυλακας αγγελος του σπρωχνοντας το οπλο του γερμανου μακρυα απο το προσωπο του. Τωρα αληθεια; ψεματα; Ο παππους μου ξερει. Εμεις μπορουμε απλα να εκφρασουμε τις αποψεις μας. Η δικη μου ειναι οτι υπαρχει πιθανοτητα ο παππους να λεει αληθεια. Παντως η πιο λογικη εκδοχη που μπορω να σκεφτω ειναι οτι μαλλον καποιος πισω απο τον γερμανο τον κτυπησε με μια πετρα ετσι ωστε να δωσει στον παππου μου την ευκαιρια να ξαναγεμισει και να τον πυροβολησει.

ATHANATOS
Νέο Μέλος

Greece
41 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2003, 21:06:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ATHANATOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΣΠΑΝΙΟ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΦΥΛΑΚΑ ΑΓΓΕΛΟ ΤΟΥ.ΑΛΛΑ ΤΟΣΟΙ ΑΝΘΡΟΠΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΔΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΟ ΦΥΛΑΚΑ ΑΓΓΕΛΟ ΤΟΥΣ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kswtikouli
Νέο Μέλος

Greenland
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2003, 19:27:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kswtikouli  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
kalhspera sas..fysika kai pisteyw sthn yparksh tou filaka aggelou..tha sas pw ena peristatiko enos filou...ayto to palikari einai pyrotexnourgos kata th diarkeia ths thitias tou tou eskasan toulaxiston 2 narkes panw tou...to podi tou brethike polla metra makrya kathws epathe kai kapoio problhma sta matia...oi giatroi otan to eidan den to pisteyan...meta apo arketh taleporia kai epembaseis einai twra mia xara...eiparxei kai mia epiklish gia na exeis epikoinwnia me ton filaka aggelo sou pou omws thelei katalhlh proetoimasia...epeidh h proetoimasia eiani megalh as mpw kateytian ston tropo kalesmatos...na eisai xalaros teleiws to myalo sou keno...na kathesai kapou kai ta podia sou an akoumpoun stathera sto edafos..ekei arxise na tou milas kai zhta tou stathera ena shmadi pws eiani ekei...egw paliotera to eixa kanei kai kseretai ti enoiwsa??ekei pou tou zhtaga kamposh wra na diksei ena symadi kai ton parakalousa me pisth..enoiwsa apotoma ena baros na kathetai sta podia mou....gia kamposa deyterolepta..
oso gia ton allo filo mas kai to erwthma tou giati exoun paei tosoi adikoxamenoi kai den tous prostatepse o fylakas aggelos tous..file mou ayta einai karmika xreh..mporei akpoios gia na teleiwsei to taksidi gnwseis tou anamesa stis zwes na xrwstaei mono ayto..h na prepei na diksei kati se kapoion..einai megalh syzhthsh kai to sygkekrimeno thema einai asxeto gia na to anaptiksw edw:)na eisaste kala!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Wolffaced
Μέλος 3ης Βαθμίδας

n/a
638 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2003, 21:57:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΛΛΑ ΤΟΣΟΙ ΑΝΘΡΟΠΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΔΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΟ ΦΥΛΑΚΑ ΑΓΓΕΛΟ ΤΟΥΣ?

Πολύ σωστό.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Flawless
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
264 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2003, 22:41:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Flawless  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΡΧΙΚΑ ΝΑ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΑΣ ΞΩΤΙΚΟ !
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΑΘΩ ΞΩΤΙΚΟΥΛΙΝΙ ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΟΔΗΓΟ
ΔΕΣ URLhttp://www.crystalinks.com/spirit_guides.html
ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΑΘΩ
ΕΙΤΕ ΑΝΟΙΧΤΑ ΕΙΤΕ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑ .

ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΑΝΝΗΣ!


‘’Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΣΟΦΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ’’

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kswtikouli
Νέο Μέλος

Greenland
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/08/2003, 13:31:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kswtikouli  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Flawless ekana add to mail sou(ayto pou dineis sto profil)ston messenger mou (elpizw na exeis)egw mpainw bradya synhthws opote opote thes ela na me breis....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Flawless
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
264 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/08/2003, 13:39:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Flawless  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
(elpizw na exeis)

ΕΧΩ....ΕΧΩ


‘’Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΣΟΦΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ’’

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
rene
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2009, 19:41:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους rene  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καταρχας συγχαρητηρια για το forum σασ ,το θεωρω φοβερο.παρ΄ολο που ειμαι *** ,πραγματικα ενδιαφερομαι πολυ για μεταφυσικα φαινομενα και γενικοτερα να ασχολουμαι με πνευματικα πραγματα και το forum σασ μου εδωσε την ευκαιρια να μαθω πολλα πραγματα.Παρακολουθωντας λοιπον το προηγουμενο σαββατο την εκπομπη πυλεσ του ανεξηγητου,ειχε το θεμα για τον φυλακα αγγελο μας,και πραγματικα θα ηθελα να μαθω πωσ γινεται η επικληση του φυλακα αγγελου μασ και τι κυνδινοι υπαρχουν στη προσπαθια μασ για επικληση.

rene



____________________________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ ΑΝΑΦΟΡΑΣ
ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ.
06/03/2009
____________________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2009, 21:19:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
rene καλώς ήρθες στην παρέα μας .

Δεν μπορώ να σου προτείνω κάποιο τρόπο «επίκλησης» του φύλακα αγγέλου μας γιατί δεν γνωρίζω ή μπορεί και να πιστεύω ότι δεν χρειάζεται καν να μπεις σε αυτή την διαδικασία, γιατί αν πράγματι έχουμε κάποιον «φύλακα» δίπλα μας δεν βρίσκω τον λόγο που θα πρέπει να τον καλέσουμε και να επέμβουμε στο έργο του…

Αυτό που μπορώ να κάνω είναι να σου προτείνω κάποια λινκ ώστε να διαβάσεις διάφορες απόψεις και να βγάλεις μόνη σου συμπεράσματα… .

Έχετε φύλακα άγγελο;

Άγγελοι εξ' ουρανού. Υπάρχουν;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2009, 09:00:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή rene, καλώς ήλθες στα Forums του Esoterica.
Σου εύχομαι καλή συνέχεια!

Όπως θα είδες, έγινε κάποια επέμβαση στο μήνυμα που έστειλες.
Ο λόγος είναι ότι αναφέρθηκες σε κάποια προσωπικά σου δεδομένα.
Θα σου αποσταλεί κάποιο σχετικό e-mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση που έχεις δηλώσει κατά την εγγραφή σου στα Forums, ώστε να σου δοθούν περαιτέρω διευκρινήσεις.




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
lousipan
Μέλος 2ης Βαθμίδας


445 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2009, 02:00:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lousipan  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε υπαρχει το Τυπικο του Αβραμελεν αλλα ειναι πολυ δυσκολο και χρονοβορο.Το βιβλιο μπορεις να το βρεις στις εκδοσεις Τετρακτυς.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
sdss1
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2009, 11:18:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sdss1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για σας.Ειμαι νέο μέλος.Συγχαρητήρια για το επίπεδο του forum.Θα πω μια προσωπική μου εμπειρία.Πριν πολλά χρόνια,βρισκόμουν στην μπάγκαλορ στην νότια ινδία.Γινόταν μια εκδήλωση ενός μουσικού ο οποίος θα έπαιζε αυτοσχεδιάζωντας με το σιτάρ.Στις 6 το απόγευμα ήταν η εκδήλωση.Η παρέα μου περίμενε στο ξενοδοχείο να πάω να τους πάρω και να πάμε.Γύρω στις πεντέμησι βγαίνοντας από το σπίτι δύο ελλήνων μηχανικών,με πλησιάζει ένας παπάς και μου λέει πως στραμπόυληξε το πόδι του και αν μπορούσα να τον μεταφέρω με ένα ταξίστην χριστιανική εκκλησία της περιοχής.Παρόλο που δεν τους συμπαθώ,ανθρωπος ήταν και σκέφθηκα ας καθυστερήσω λίγο να πάμε στην εκδήλωση.Τον άφησα να περιμένει στο παγκάκι και πήγα πιό κάτω στον κεντρικό να βρεώ ταξί.Μετά από κανέναν μισάωρο βρήκα.Οταν πήγα στο μέρος που τον άφησα δεν ήταν εκεί.Εψαξα πάνω κάτω τίποτα,οπότε παίρνω το ταξί και πάω για την παρέα μου.φθάσαμε στην εκδήλωση με καθυστέρηση μιάς ώρας αστυνομία ασθενοφόρα κλπ,είχε γίνει έκρηξημε το ξεκίνημα της εκδήλωσης.Τώ΄ρα γι αμένα και την παρέα μου αυτός ο παπάς ήταν φύλακας άγγελος.Η καθυστέρηση μας γλύτωσε.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
dreamwalker
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2014, 00:21:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπερα σε ολους πριν λιγο καιρο εγινα μελος και τωρα ειδα αυτο το θεμα οποτε εστω κ μετα απο τσ χρονια ας πω και γω την εμπειρια μου..μια φορα περπαταγα στο δρομο ,φορουσα ακουστικα ,ακουγα πλ δυνατα μουσικη και ημουν εντελως στον κοσμο μου δεν προσεχα καν γυρω μου..σε καποια φαση παω ν περασω απεναντι τον δρομο χωτις να κοιταζω καν αν περνανε αυτοκινητα..το θεμα ειναι οτι ενω προσπαθουσα να περασω απεναντι πραγματικα δν μπορουσα ν κουνησω τα ποδια μου λες και ηταν καρφωμενα στο δαπεδο..θυμαμαι χαρακτηριστικα να κοιταζω τα ποδια μου και να λεω τι θα γινει γιατι δν κουνιεστε,οσο δυναμη και ν βαζα δν γινουαν τιποτα,ωσπου την επομενη στιγμη κοιταζω μπροστα μου και βλεπω ενα αυτοκινητο να περναει ξυστα μπροστα μου ,μιλςμε για λιγα εκατοστα..ολα αυτα εγιναν μεσα σε λιγα δευτερολεπτα...δν ξερω μπορει καποιος να πει οτι ηταν τυχαιο ,εγω πιστευω οτι κατι με προστατευσε εκεινη τν στιγμη...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Elenlep
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2014, 02:26:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εμενα πρωσόπικα ο αγγελος μ
Με εχει σωσει 2 φορες την ζωη μ
Ως τωρα κ τον ευχαριστω απιστευτα γιαυτο! Την μια φορα ημουν 5 χρονων κ την
Αλλη 10 ! Κ
Τις 2 φορες με εσωσε Απο 2 δηλητηριωδες φιδια τα οποια ανενηκαν πανω μ
Κ ο αγγελος εβαλε να ερθουν ανθρωππξ τυχαια κ
Να με σωσουν !!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Notirk
Πλήρες Μέλος

Greece
1278 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2014, 03:12:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ξύπνιος...μου παρουσιάστηκε Άγγελος να με σημαδεύει με ρομφαία.
Δεν είχε φτερά... φορούσε ολόσωμο χιτώνα υπόλευκο... το ύφος του ήταν συνδιασμός γλυκύτητας και σοβαρότητας.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

LordThomas
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
495 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2014, 21:43:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους LordThomas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ξερω αν ηταν ο φυλακας αγγελος μου ή κάτι άλλο, από μικρός θυμάμαι σε ηλικία 7 χρονών και για λίγα μόνο χρόνια μετά, συνήθως στο σκοτάδι μπορούσα να διακρίνω όποτε ένιωθα φόβο, λύπη, ή κάτι άσχημο επρόκειτο να μου συμβεί , 2 μεγάλα μπλε μάτια να με κοιτάνε. Δεν με φόβησε ποτέ αυτό αντίθετα πολλές φορές το βράδυ με ηρεμούσε και μπορούσα να κοιμηθώ. Πιστεύω το έχασα αυτό κάποια μεγαλύτερη ηλικία αργότερα. Πολλές φορές γλίτωσα από θάνατο αλλά δεν ξέρω αν ήταν κάτι που με προστάτευε ή ήταν θέλημα να γίνει έτσι. Πριν από εμένα η μητέρα μου είχε αποβάλει και είχε τον ίδιο κίνδυνο και περισσότερο όταν έμεινε έγκυος σε μένα, μέχρι την τελευταία στιγμή γλύτωνα και με τα χίλια ζόρια γεννήθηκα. Έπειτα 3 χρονών περίπου έπαθα βαριά πνευμονία όπου και πάλι χαροπάλευα στο νοσοκομείο για μια εβδομάδα. Σε ηλικία 12 ετών στην θάλασσα που κάναμε μπάνιο με τον μικρότερο αδερφό μου κάπου ήταν πιο βαθιά και αυτός φοβήθηκε και ανέβηκε πάνω στην πλάτη μου και με πατούσε μέσα στο νερό. Ενώ θυμάμαι πάλευα να τον βγάλω από πανω μου για να αναπνευσω, δεν μπορουσα και καποια στιγμη οταν ειχα πιει αρκετο νερο σαν να αφεθηκα, ενα φως εβλεπα στον βυθο, πιθανοτερο ειτε ο ηλιος ειτε καποια αποτυπωση στον αμφιβληστροειδη δεν εδωσα ποτε καποια παραφυσικη ερμηνεια αλλα βιωσα οντως αυτο που λενε οτι βλεπεις ολα τα γεγονοτα που εχεις βιωσει , λιγα χρονια ειχα ηδη ζωης αλλα ειδα και εικονες που ειτε δεν θυμομουν ειτε ημουν πολυ μικρος για να τις θυμαμαι μετα. Δεν ενιωθα φοβο σαν να αφεθηκα, μονο καποια στιγμη ενω περνουσαν σαν σλαιτζ σε κλασματα δευτερολεπτων εικονες απο μπροστα μου, ακουω την μανα μου να φωναζει τον πατερα μου να μας βγαλει και νιωθω ενα τραβηγμα, ηταν ο πατερας μου με εβγαλε και ανασανα. Αλλη μια φορα στα 19 με το αυτοκινητο μπηκα γρηγορα σε μια στροφη οπου βλεπω παρκαρισμενα αυτοκινητα και απο τις 2 μεριες και απο το απεναντι ρευμα να μπαινει στην ιδια στροφη αλλο αυτοκινητο, δεν καταλαβα ποτε πως μπορεσαμε και χωρεσαμε ταυτοχρονα χωρις να τρακαρουμε. Αμεσως σταματησα στην ακρη να δω οτι επρεπε καπου να εχει γρατσονιστει εστω λιγο το αυτοκινητο μου δεν γινοτανε αυτο, ξαναεκανα οπισθεν να δω τι κενο μπορουσα να αφησω οταν μπηκα στην στροφη πραγματικα το κενο ηταν ισα για ενα μηχανακι, δεν ξερω ηταν συγκλονιστικο. Και αργοτερα επι μηνες οταν εκανα πολυ τακτικο προγραμμα διαλογισμου αρχισαν και παλι να εμφανιζονται στα ονειρα μου ομως αυτη την φορα τα μπλε ματια... Πραγματικα δεν μπορω να ειμαι σιγουρος αν εχω εναν φυλακα αγγελο ή ετσι ηταν γραφτο ή εστω οτι αυτο μπορει να σημαινει που ειναι μια αλλη μεγαλη ιστορια.

Ο Θεός βρίσκεται τόσο σ' ένα κομμάτι ξύλο, όσο και σ' ένα ανθρώπινο όν. Η διαφορά είναι ότι το κομμάτι ξύλο δεν γνωρίζει τίποτε για το Θεό, ενώ ο άνθρωπος μπορεί να συνειδητοποιήσει την παρουσία Του, μέσα του.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Shitfit
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/06/2014, 12:59:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν νομίζω οτι υπάρχουν γιατί εχω πάθει αρκέτα πραγματά απο απροσεξία αλλά δεν με έσωσε κάνεις.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panpam
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2487 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/06/2014, 13:21:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δεν νομίζω οτι υπάρχουν γιατί εχω πάθει αρκέτα πραγματά απο απροσεξία αλλά δεν με έσωσε κάνεις.

Για να είσαι εδώ και να γράφεις μάλλον σώθηκες -

...ἐκ γὰρ τοῦ περισσεύματος τῆς καρδίας τὸ στόμα λαλεῖ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy