ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΠΑΝΟΜΟΙΟΤΥΠΟ ΔΙΠΛΟ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2003, 00:46:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ποια η γνωμη σας ?
Υπαρχουν ανθρωποι που λενε οτι ο καθενας μας εχει το διδυμο του,την κοπια του, σε καποιο σημειο του πλανητη.Και μερικοι λενε οτι εχουν δει στο δρομο ή αλλου,τον...εαυτο τους στο σωμα ενος αλλου.Και δεν αναφερονται σε απλη ομοιοτητα αλλα λενε οτι εχουν δει αυτο το πανομοιοτυπο διπλο τους,με ρουχα ή αντικειμενα που και οι ιδιοι εχουν. Συμπτωση ? Μπαααα .....


CyBeR_JiM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
165 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2003, 01:22:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyBeR_JiM  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μπαααα .....

-------------------------
Μόνο τα μικρά μυστικά χρειάζονται
προστασία.Τα μεγάλα προστατεύονται
από την δημόσια δυσπιστεία...

-------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2003, 21:05:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
απ' ότι γνωρίζω, το "διπλό" υπάρχει σαν έννοια, και μάλιστα πολλοί είναι οι συγγραφείς που έχουν γράψει γιά αυτό. γιά παράδειγμα ο Carlos Castaneda.

τώρα, λεπτομέρειες σχετικά με το "διπλό" υπάρχουν πολλές και διαφορετικές είναι οι παρουσιάσεις και περιγραφές του.

ο Castaneda, που ανέφερα πιστεύει ότι με μιά διαδικασία, που περιγράφει ως ονείρεμα -κάτι σαν συνειδητό όνειρο και αστρικό ταξίδι- μπορεί "κάποιος" να δημιουργήσει το διπλό του και μάλιστα να το υλοποιήσει, έτσι ώστε κάποιος άνθρωπος να φαίνεται ότι βρίσκεται ταυτόχρονα σε δύο μέρη. σε κάποιες περιπτώσεις το πρώτο σώμα "κοιμάται", ενώ σε πιό εξελιγμένες καταστάσεις μπορούν να κινούνται και τα δύο. η δημιουργία του διπλού όμως, χρειάζεται τρομερή ενέργεια -την οποία καταναλώνει το "διπλό" και τέλειο έλεγχο.

εκτός από τη σχετική λογοτεχνία, υπάρχουν πολλές "μαρτυρίες" ανθρώπων, που επιμένουν ότι έχουν συναντήσει κάποιον άνθρωπο σε διαφορετικό μέρος από αυτό το οποίο γνωρίζουν ότι βρίσκεται.

μιά ιστορία, που θυμάμαι να άκουσα:
κάποια είδε μέσα από το αυτοκίνητο τον φίλο της να περπατά με τα ρούχα που φορούσε φεύγοντας από το σπίτι, και τον παίρνει τηλέφωνο εκείνη τη στιγμή. ο τύπος στο δρόμο σηκώνει το τηλέφωνό του. το ίδιο και ο φίλος της κοπέλας, που όμως φαινότανε ότι μιλούσε από ένα γραφείο. και όπως αποδείχθηκε, ήταν όντως μέσα σε ένα γραφείο εκείνη την ώρα!!!

Γκιβμιεκίς -η πρωτη γυνέκα

click ^
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/08/2003, 15:35:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έτσι όπως τα λες φίλη λίλιθ. Η αστρική προβολή είναι ένας τρόπος που σου δίνει την δυνατότητα να το καταφέρεις αυτό (δεν ξέρω εάν υπάρχει άλλος).

Το κλειδί ωστόσο είναι -όπως αναφέρεις και 'συ πολύ σωστά- ο τέλειος έλεγχος του "διπλού" σου.

* Irene *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SUNNY
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
174 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2003, 16:42:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SUNNY  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΕΓΩ!!!

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΤΗΝ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΠΙΠΙΛΗ ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ. Η ΚΑΜΕΡΑ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΥΛΜΑΝ ΜΕ ΕΦΗΒΟΥΣ. ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΠΟΥΛΜΑΝ ΠΟΥ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΕΚΔΡΟΜΗ. ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΟΥΛΜΑΝ ΚΑΙ ΚΟΛΗΣΑ. ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΩ ΠΟΤΕ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΠΟΥΛΜΑΝ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΜΕΡΑ ΝΑ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ. ΠΑΡΟΥΣΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ. ΗΤΑΝ ΙΔΙΑ ΕΓΩ. ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΑ .......ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ!!!!
ΜΟΙΑΖΑΜΕ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!

Edited by - SUNNY on 28/08/2003 16:32:31Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 16:27:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πραγματι,η απαντηση σου φανερωνει πολυχρονη και επιπονη μελετη επανω στο θεμα.Πες μας κι αλλα ! Δωσε μας τα φωτα σου (χαχαχα).
Με εκτιμηση (και διαθεση χιουμορ),Masvidal ....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SUNNY
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
174 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 16:33:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SUNNY  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 16:45:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πόσο πολύ μοιάζατε δηλαδή; Τα πάντα ίδια; Είχε ας πούμε το ίδιο κούρεμα μ' εσένα;

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SUNNY
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
174 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 16:50:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SUNNY  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΠΑΝΩ. ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΙΔΙΕΣ. ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΗΚΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΤΕΝΙΣΜΑ. ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΗΤΑΝ ΙΔΙΟ. ΑΦΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΙΔΕΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΩ!!

Edited by - SUNNY on 28/08/2003 16:51:02Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 17:01:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ θα είχα κολλήσει κ θα ήθελα να τη δω από κοντά....

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sirax
Νέο Μέλος

Jamaica
43 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 23:21:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Mipws htan i didimh adelfh sou kai mas to kratas san ekpli3h gia to telos??????????


Oneiric1 you have the hotest signature ;-)

Non spero a niente,non temo nessuno,sono libero(N.K)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 01:26:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαι συ φίλε sirax έχεις την πιο άτοπη αν μου επιτρέπεις.
Πόσοι εδώ μέσα ξέρουν ιταλικά για να καταλάβουν την ρήση του Καζαντζάκη στην υπογραφή σου?
Γιατί ρε αγόρι μου χαλάς κάτι τόσο αυθεντικά ελληνικό και ωραίο γράφοντάς το σε μια ξένη γλώσσα?
Ελπίζω να μη μου θύμωσες...


"Τάδε έφη Avallon"

Edited by - Avallon on 29/08/2003 09:09:08Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SUNNY
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
174 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 09:02:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SUNNY  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΔΥΜΗ ΑΔΕΛΦΗ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 13:53:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα φίλοι μου.

Sunny... και 'γω το ίδιο βρε κορίτσι μου! Θα είχα πάει να τους παρακαλέσω να την ξαναδώ!

Υ.Γ. Ευχαριστώ φίλε sirax

* Irene *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sirax
Νέο Μέλος

Jamaica
43 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 17:12:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Kαι συ φίλε sirax έχεις την πιο άτοπη αν μου επιτρέπεις.
Πόσοι εδώ μέσα ξέρουν ιταλικά για να καταλάβουν την ρήση του Καζαντζάκη στην υπογραφή σου?
Γιατί ρε αγόρι μου χαλάς κάτι τόσο αυθεντικά ελληνικό και ωραίο γράφοντάς το σε μια ξένη γλώσσα?
Ελπίζω να μη μου θύμωσες...


"Τάδε έφη Avallon"

Edited by - Avallon on 29/08/2003 09:09:08


Kai vevaia oxi...allwste eimaste edw giauto to logo,gia na antallazoume apopseis. :-)

Pantws an kai einai gramenh sta italika, eides pou telika katalaves ti h8ele na pei!!

Den nomizw, to na grapseis kati to ellhniko se mia allh glwssa na to "xalaei",anti8etws apotelei foro timhs gia ta ellhnika (proswpikh apopsh).E3allou h glwssa mas einai h pio omorfh tou kosmou alla den einai kai h monadikh.

quote:


Υ.Γ. Ευχαριστώ φίλε sirax


Parakalw

Non spero a niente,non temo nessuno,sono libero(N.K)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2003, 13:27:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΟΛΟΓΩ...ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΑΦΗΣΑ ΚΑΤΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΛΑΒΩ ΜΕΡΟΣ ΣΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ...ΑΛΛΑ
ΚΑΛΛΙΟ ΑΡΓΑ ΠΑΡΑ ΠΟΤΕ...
ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ,ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ,"ΚΑΛΟΥΠΙΑ" ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΚΑΙ ΠΑΝΩ Σ’ΥΤΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΑΝΤΙΤΥΠΑ...ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ,ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΖΩΑ ΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΤΑ ΟΜΟΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΙΠΟΝ ΤΥΠΟΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΙ ΜΕ ΛΙΓΕΣ ΔΙΑΦΟΡΟΠΟΙΗΣΕΙΣ.ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΙΔΙΟΙ...
ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΓΙΑ ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ.ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ,ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ,ΤΗΣ ΟΠΟΙΑΣ Η ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ,ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΠΩΣ ΥΠΗΡΧΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ,ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΜΟΙΑΖΕ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ(ΞΕΡΕΤΕ ΕΓΩΙΣΜΟΣ...)ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΗΤΑΝ ΑΠΟΛΥΤΗ!!!
(MASVIDAL,ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ ΨΑΞΤΟ...ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΕΜΕΝΑ; ΧΑ,ΧΑ,ΧΑ...)
ΑΧ,ΒΡΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΟΥ ΣΕ ΘΥΜΗΘΗΚΑ!!!
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΩΡΕ...

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Edited by - kapodistria on 12/09/2003 13:30:43Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2003, 14:57:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

(MASVIDAL,ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ ΨΑΞΤΟ...ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΕΜΕΝΑ; ΧΑ,ΧΑ,ΧΑ...)

ΕΛΑ ΝΤΕ !!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2003, 23:04:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

(MASVIDAL,ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ ΨΑΞΤΟ...ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΕΜΕΝΑ; ΧΑ,ΧΑ,ΧΑ...)

ΕΛΑ ΝΤΕ !!!


ΑΝ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΛΕΓΩ
ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ...

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Warface
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
247 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2003, 00:49:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Warface  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΠΟ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΑ ΔΙΠΛΑ Ή ΑΛΛΙΩΣ DOPPELGANGERS (ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΛΕΞΗ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΕΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ) ΕΡΜΗΝΕΥΕΤΑΙ ΩΣ ¨ΜΥΣΤΙΚΟΙ ΣΩΣΙΕΣ¨ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΕΙΔΗ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ (DOPPELGANGERS, POLTERGEISTS).

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2003, 01:10:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Non spero a niente,non temo nessuno,sono libero(N.K)

Δεν ελπίζω τίποτε, δεν φοβάμαι τίποτε, είμαι ελέυθερος (Ν.Κ.)
(μπορεί το ιταλικό να μην το ομιλώ, τα καζαντζάκικα όμως... )

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

diona8
Νέο Μέλος

Greece
27 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2003, 18:31:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους diona8  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ είχα βρει μια κοπέλα και ήμαστε ολόιδιες! Αλλά όταν με είδε δεν ξέρω την κοροιδευάν και όλα τα παιδιά της έλεγαν πως είναι φάντασμα και οι υπόλοιποι δεν μπορούν να την δουν και έφυγε μετά από 3 μέρες! Εδώ που τα λέμε και εγώ θα φοβόμουνα αν μου έλεγαν τέττοια πράματα! lol Τέσπα ούτε τηλέφωνα ανταλάξαμε ουτε τίποτα :(

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Warface
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
247 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2003, 02:30:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Warface  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΠΟΡΕΙ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΠΡΑΜΑΤΙ ΜΙΑ ΧΕΙΡΟΠΙΑΣΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕ ΕΝΑ DOPPELGANGER.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy