ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΑΓΑΠΗΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
AION
Μέλος 3ης Βαθμίδας


753 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2003, 14:56:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AION  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εχεις αρχίσει και μοιάζεις με site της Χρυσής Αυγής (όχι του τάγματος...)
Αυτό είχατε σκοπό να δημιουργήσετε όταν ξεκινήσατε?
Ενα site εθνικιστικής μισσαλοδοξίας ? Οπου το κάθε βλήμα έρχεται και λέει το εθνικιστικό μακρύ και κοντό του ? Τόσα site ύπάρχουν στο internet για αυτή τη δουλειά... πρέπει να γίνει και το esoterica τέτοιο ?
Ετσι είναι ένα site Εσωτερισμού ?
Αυτό ονομάζεται εσωτερισμός ?
Η αλλάξτε όνομα και κάντε το "Εθνοτέρικα" ή πάρτε μέτρα ...γιατι η κατάσταση έχει αρχίσει και γίνεται ανυπόφορη...ή παρατήστε τα...

DAGON
Μέλος 3ης Βαθμίδας


664 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2003, 17:02:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DAGON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ ΑΙΟΝ,

σε σέβομαι-όσο σέβομαι κάθε ιδεολόγο που μάχεται για τα πιστεύω του- παρά της ιδεολογικές μας αντιθέσεις. Επίσης δηλώνω ότι δεν κάνω τον δικηγόρο σε τάσεις όπως αυτές που αναφέρεις, οι οποίες δεν με αντιπροσωπεύουν.

Σου μιλώ λοιπόν αμερόληπτα-όσο μπορώ δηλαδή.

1)Εδώ είναι ένα μέρος επικοινωνίας ή ένας χώρος προπαγάνδας των πολιτικών μας αντιλήψεων. Δεν νομίζω ότι τα μέλη τα οποία έχεις κριτικάρει εώς τώρα(με εξαίρεση έναν) να έχουν αναμίξει ή έστω αναφέρει την πολιτική. Απλώς μιλήσαν για την πατρίδα τους, τον πολιτισμό τους κλπ. πράγματα που εσύ θεωρείς φασιστικά. Και στο κάτω κάτω εσύ έχεις ξεκαθαρίσει τις αναρχικές καταβολές σου. Μπορώ εγώ δηλαδή να πω στους Συντονιστές "κάντε κάτι, το φόρουμ γίνεται αναρχικό"?

2)Ως δημοκράτης δεν επιδιώκεις την ελευθερία λόγου? Το δικαίωμα δηλαδή να ακούγονται όλες οι απόψεις(πλουραλισμός) άσχετα από το περιεχόμενό τους? Εάν πιστεύεις ότι μερικές απόψεις φθείρουν τον χώρο αυτό, τότε δεν σκέφτεσαι δημοκρατικά αλλά ελιτιστικά.

3)Δεν είδα στους κανόνες της εγγραφής να υπάρχει ταμπελίτσα που να λέει: " ΜΗΝ ΕΙΣΕΛΘΕΙΣ ΕΑΝ ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΜΕ ΕΜΑΣ Ή ΕΑΝ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ "

4)Δεν είναι ρατσιστικό(μία έννοια που χρησιμοποιείς πολύ) το να βάζεις ταμπέλα στους ανθρώπους ανάλογα με τα πιστεύω τους. Πόσο μάλλον όταν οι ταμπέλες που βάζεις είναι πέρα για πέρα λάθος?

5)Εάν δεν υπήρχε αντίλογος, θα υπερτονίζονταν τα δικά σου επιχειρήματα(ή θα ατονούσαν)? Όχι, θα υπήρχε μονόλογος, δηλαδή μία μόνο άποψη που δεν είναι αντιπροσωπευτική για όλους.

6)Δεν καταλαβαίνω γιατί κάνεις λόγο για τόσο ακραίες αντιλήψεις. Εάν ο πατριωτισμός ή η αγάπη για την αρχαία Ελλάδα κλπ.(πράγματα για το οποία έχεις επικρίνει πολλούς) είναι για σένα φασιστικά, τότε "ωραίο" σύστημα αξιών έχεις.

7)Ακόμα και σε αυτούς τους κύκλους όμως δεν έχω δει καμία ακρότητα παρά μόνο παράθεση ιστορικών στοιχείων, πηγών κλπ. πράγματα που δεν χαρακτηρίζονται δογματικά.

8)Με λίγα λόγια υποδεικνύεις στους Συντονιστές το έργο τους βάσει των δικών σου ΑΚΡΩΣ συντηρητικών, στενοκέφαλων αντιλήψεων.


Αν δεν σου αρέσουν αυτά που λέω, ε τότε χλεύασε όσο θες. Αν όμως πιστεύεις στην ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΟΥ και στον ΥΓΙΗ ΔΙΑΛΟΓΟ - κάργα ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΑ στοιχεία- τότε παρακαλώ απάντησε μου, κρίνε με.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DAGON
Μέλος 3ης Βαθμίδας


664 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2003, 17:06:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DAGON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κι επειδή επό κάτι τέτοια λάθη βιασύνης πιάνονται μερικοί, δίπλα από το "αντιλήψεων" στο 1) αντιστοιχεί ? και όχι . Επίσης και στο 4) αντιστοιχεί ? δίπλα από τα "πιστεύω"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2003, 17:49:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Oσα παιδάκια εδώ μέσα είναι Χ.Α (Χρυσά Αυγά) να σηκώσουν το χέρι τους....
Τιιιι?????
Θα το πω στη μαμά μου...
Λύκε λύκε είσαι εδώ?

Ελα βρε ΑΙΟΝ...ΑΙΟΝ(νιως) αντιδραστικός και τα μάλα συντηρητικός! (είσαι σίγουρος ότι είσαι αναρχικός?) Μήπως να άκουγες λίγο το Ρασούλη να μιλάει?
Ας σοβαρευτούμε λιγάκι... μια ΚΥΡΙΑ που τη λένε ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ την έχεις ακουστά? Θα συμφωνήσω συνεπώς με τον προλαλλήσαντα
Αν εξαιρέσουμε από το esoterica τους ρατσιστές, τους εθνικόφρονες και τους γραφικούς αναρχικούς τι μας μένει?
Μια σαλάτα χωρίς...αλάτι!


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
DAGON
Μέλος 3ης Βαθμίδας


664 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2003, 17:54:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DAGON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ τα τρώω κόκκινα. Για καν΄το μας λιανά αυτό φίλη Avallon:)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2003, 01:38:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ AION ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΜΑΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΘΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΡΑΣΠΟΝΔΙΕΣ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ.

Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΑΣ ΒΑΛΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΓΡΑΨΕΙ ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΟΨΙΑ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΛΕΚΤΙΚΟΥΣ ΕΞΤΡΕΜΙΣΜΟΥΣ.

ΑΣ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΤΗΝ ΚΡΗΤΙΚΗ ΤΟΥ ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΔΩ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜΣ.

ΕΑΝ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΦΤΑΙΜΕ.

ΕΣΕΝΑ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΑΙΟΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ?????
ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ

quote:
Ενα site εθνικιστικής μισσαλοδοξίας ? Οπου το κάθε βλήμα έρχεται και λέει το εθνικιστικό μακρύ και κοντό του ?

ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΕΞΕΣ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ????????
ΤΗΝ ΠΛΗΘΟΡΑ ΤΩ ΦΙΛΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ
ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ?????

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΣ ΔΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΕΔΩ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜΣ.

ΤΑ ΦΟΡΟΥΜΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ.
ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΔΩ.

ΔΕΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΑΛΑΤΙ13
Είναι τόσο δύσκολο (Νο2);

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1967

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΑΝ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


161 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2003, 01:59:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΑΝ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΑΙΟΝ ΣΤΡΙΜΩΧΤΗΚΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΟΤΟΥΡΚΙΚΗΣ
ΦΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ ΕΙΧΑΝ ΑΚΡΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΘΑ ΕΛΕΓΑ
ΓΝΩΜΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ.ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ
ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΤΟ ΘΕΜΑ;
ΚΟΙΤΑΞΕ ΟΜΩΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ
ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΩΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΝ ΕΝΤΟΝΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ.ΕΜΕΝΑ
ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ ΓΝΩΜΕΣ,ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ
Η ΠΟΛΥΦΩΝΙΑ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΚΦΕΡΟΥΜΕ
ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΥΛ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.
ΣΟΥ ΖΗΤΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΝ ΣΕ ΠΙΚΡΑΝΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΡΩΝΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ.
ΘΑ ΕΠΑΝΟΡΘΩΣΩ ΣΥΝΤΟΜΑ,ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΚΟΠΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΔΙΕΥΡΥΝΩΝΤΑΣ
ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΜΑΣ ΠΕΔΙΟ.
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Satanist
Μέλος 1ης Βαθμίδας


66 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2003, 02:53:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Satanist  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα ήθελα να στηρίξεις περισσότερο αυτό που λες και με επιχειρήματα.

Δεν αρχίζουμε τις προσβολές χωρίς πρώτα να προσδιορίσουμε τι ακριβώς είναι αυτό που μας ενοχλεί.

Ρε συς Είδατε πουθενά να λένε όλοι μαζί ομόφωνα έξω οι ξένοι? Να βρίζουν αλλοδαπούς η κάτι τέτοιο μήπως? Εγώ πετάγομαι μέχρι το ψυγείο να ψάξω λίγο γιατί στο esoterica και μέσα στις τσέπες μου δεν βρήκα κάτι τέτοιο. Ίσως να μην έψαξα αρκετά.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2004, 16:46:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΑΡΡΩΤΙΟΜΟΥΝ .."ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ"ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΣΥΝΤΑΞΙΔΙΩΤΗ ΤΗΣ ΑΛΉΘΕΙΑΣ ΤΗΣ ΓΥΜΝΗΣ...
+ΠΕΤΥΧΑ ΤΟΥΤΟ ...


-----ΜΠΟΥΜ!-----


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2004, 19:16:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
θα ηθελα να πιστευω πως ειναι ετσι μα λυπαμαι δεν ειναι .

καθε τυχαρπαστος ερχεται και κατηγορει/ενω βρισκεσαι μεσα στη γαληνη σου διαβαζεις ενα σωρο για το ποιος εισαι και αναρρωτιεσαι..αν εισαι στο σωστο φορουμ..
μαλλωσα λεει//εριξα το επιπεδο μου!
τι λετε ωρε;;;;
ερχεται καποιος εκει οπου βρισκομαι και μολις μπαινει αρχιζει να με στολιζει//τι θα κανω;
ανωτεροτητα;

αν ημουν κοντα ισως να επεφταν και γρηγορες...
ισως ομως απλα να κοιγαγα εχεμβροτη την απιστευτη κατινια που διεπει ορισμενες υποδεεστερες οντοτητες τοσο που αν και δεν εχω τιποτε με τις φυλς των ανθρωπων θα γινω ρατσιτρια επι της ιεραρχιας....

κι αυτο μαλλον ειναι επιβαλλομενο κατοπιν ετπισμου αναρμοστων πραξεων εναντιον μου.

ακου να εχει το θρασσος να μου πει πως δεν εχω αποδειξεις!
οι αποδειξεις ειναι για το θεαθειναι/και για το δικαστηριο!
ειναι εδω δικαστηριο;;;;;

απο ποτε κρινεται σε τοσο λαικη δικη ο καθε αναζητητης και κωφευει η συτντονιστικη ομαδα;

απο ποτε ερχεται ο καθενας και λεει ενα σωρο ανακριβιες και θα πρπει να δηλωσω ανωτεροτητα;

ανωτεροτητα δειχνει κανεις (και το εκανα οσο ημασταν απλως εσωτερικα//
τωρα που τα εξω ηρθαν μεσα(πως; με τις εκπομπες στο χαζοκουτι με τις διαφημησεις....εχμ.κομματι κοσμικοτεροι γινηκαμε πρωτιτερα γραφαμε μοναχα σαν ψυχες.(τουλαχιστον οσοι θυμαμαι δυο χρονια πριν)
τι αλλαξε;
τι ακιρβως πρπει να κανουμε εμεις οι παλαιοι;

να δεχομαστε στωικα τις κοτρωνες (για να μην πω κοτσανες)
η μηπως ειναι μια τακτικη της ομαδας....
ωσαν της ελλαδας που τρωει ταπαιδια της αφου εχουν δωσει την ψυχη τους για το εργο;


θα παρακαλουσα μιαν σοβαρη χωρις πρσβολη επιπροσωπικου απο καποιον ...υπευθυνο(αοφυ οσοι δεν εχουμε "τιτλο" δεν ειμαστε:(//

θα περιμενω ως τον αυγουστο.

...σαν την παροιμια.

ΑΙΟΝ ισως κατανοω αεπακριβως γιατι δεν γραφεις πια....
οπως κατανοω γιατι δεν γραφουν ολα τα αγαπημενα κεφαλαια μελη ....

(οχι δεν συμπεριλαμβανω τον ερπετο επειδη ηταν απλως ενα "καχεκτυπο"μου//ποιος το λεγει; εγω που τον γνωριζω καλυτερα//ποιος τον προστατευει;..αυτο δεν το εμαθα ακομη//αλλα διαφαινεται...)


ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ//ΕΔΩ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΟΝΤΩΣ ΚΑΤΑΝΟΟΥΝ ΟΣΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΚΑΤΑΝΟΗΣΕΙ...//ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΘΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ//ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΠΑΕΙ ΙΕΡΑΡΧΙΚΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΤΟΥ//ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΩΘΗΚΕ ΜΕ ΑΣΥΔΟΣΙΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ΜΑΣ ΣΤΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ..ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΤΟΣΟ ΕΚΧΥΔΑΙΣΜΕΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ.


ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΙΑΚΡΝΩ ΜΙΑ ΧΟΥΝΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΩΝ ΑΔΑΩΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΡΟΠΟ ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΟ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ ΣΤΟ ΜΕΝΟΣ ΤΟΥΣ..
ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ;;

Ε ΟΧΙ!
ΑΝΩΤΕΡΟΤΗΤΑ ΤΕΤΙΟΥ ΤΥΠΟΥ ΔΩΣΑΜΕ /
ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΠΕΙΘΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΙΠΤΕΙ Η ΡΑΒΔΟΣ//

ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΤΣΑΚΙΖΕΙ ΚΟΚΑΛΑ//
ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΤΑ ΒΔΕΛΥΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΕΤΟΥΝ ΟΛΟΙ ΕΤΟΥΤΟΙ; ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΛΝΩ ΑΜΕΣΩΣ ΠΙΣΩ...ΕΚΕΙ Α'ΟΠΟΥ ΦΥΤΡΩΣΑΝ.


ΑΝΑΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ
ως ενα απο τα παλαια μελη του χωρου//(οχι εκ του παραγνωριστηκαμε και μου λεει καπποιος οτι δεν στεκω καλα η οτι δεν ειμαι ηρεμη η οτι λεγω ψεμματα//ενω δεν το κανω ποτε//)
εδω ταυτιζομαι με τον Ηλιο!
+ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ;ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΡΕΛΟΣ!-ΕΞΑΛΛΟΥ ΚΙ "ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ" ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...-- HOW CONVINIENT..:(



Technoshamanism


Edited by - ΑΤΜΑ on 12/07/2004 19:28:45Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2004, 16:16:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΤΑ ΒΔΕΛΥΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΕΤΟΥΝ ΟΛΟΙ ΕΤΟΥΤΟΙ; ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΛΝΩ ΑΜΕΣΩΣ ΠΙΣΩ...ΕΚΕΙ Α'ΟΠΟΥ ΦΥΤΡΩΣΑΝ.

Γειά σου ΑΤΜΑ.

Εγώ πιστεύω, πως οτιδήποτε μας προσάπτουν οι άλλοι και το οποίο για διάφορους λόγους κρίνουμε πως απευθύνεται σε εμάς, μπορούμε είτε να το αγνοήσουμε, αφήνοντας τους εαυτούς μας απλά να γείρουν σαν χλωρά καλάμια που τα φυσά ο άνεμος και λυγίζουν χωρίς να σπάνε,
ή να το επεξεργαστούμε με υπομονή και ηρεμία και να πάρουμε από αυτό οποιοδήποτε μάθημα θα μπορούσε να μας δώσει.

Είναι πολύ χρήσιμη η διάκριση σχετικά με το ποια τακτική από τις δύο θα ακολουθήσουμε. Σαφώς δεν μπορούμε να εξετάζουμε τα πάντα και να μπαίνουμε στη διαδικασία να σκεφτόμαστε γιατί κάτι έχει ειπωθεί και πως πρέπει να απαντήσουμε, και τι θέλει ο ποιητής να πει, κ.λπ. Ούτε όμως και να χώνουμε το κεφάλι μας κάτω από τα σκεπάσματα. Αλλωστε, ο συνδιασμός των δύο τακτικών, μαζί με ένα καλό timing, μπορεί να μεταμορφώσει τα πράγματα προς το καλύτερο, για όλους.

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!


Edited by - amalia on 23/07/2004 16:18:05Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2004, 17:01:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΙΑΚΡΝΩ ΜΙΑ ΧΟΥΝΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΩΝ ΑΔΑΩΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΡΟΠΟ ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΟ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ ΣΤΟ ΜΕΝΟΣ ΤΟΥΣ..
ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ;;

ΑΤΜΑ ... Συγνώμη... δεν μου πέφτει λόγος... μήπως ομως θα έπρεπε να ήσουν λίγο πιο σαφής....
Απο τα λεγόμενα σου δύσκολα καταλαβαίνει κάποιος που δεν γνωρίζει τι εχει συμβεί...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

steelspring
Πλήρες Μέλος

Austria
829 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2004, 09:41:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους steelspring  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εχεις αρχίσει και μοιάζεις με site της Χρυσής Αυγής (όχι του τάγματος...)
Αυτό είχατε σκοπό να δημιουργήσετε όταν ξεκινήσατε?
Ενα site εθνικιστικής μισσαλοδοξίας ? Οπου το κάθε βλήμα έρχεται και λέει το εθνικιστικό μακρύ και κοντό του ? Τόσα site ύπάρχουν στο internet για αυτή τη δουλειά... πρέπει να γίνει και το esoterica τέτοιο ?
Ετσι είναι ένα site Εσωτερισμού ?
Αυτό ονομάζεται εσωτερισμός ?
Η αλλάξτε όνομα και κάντε το "Εθνοτέρικα" ή πάρτε μέτρα ...γιατι η κατάσταση έχει αρχίσει και γίνεται ανυπόφορη...ή παρατήστε τα...


Όλα ξεκινούν απο το παραπάνω μήνυμα;

quote:
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΙΑΚΡΝΩ ΜΙΑ ΧΟΥΝΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΩΝ ΑΔΑΩΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΡΟΠΟ ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΟ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ ΣΤΟ ΜΕΝΟΣ ΤΟΥΣ..
ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ;;

Ποιά τάχα να είναι η μεριά των ΑΔΑΩΝ;
Είμαι πολύ περίεργος να το μάθω.
Καθώς επίσης να μάθω εάν υπάρχουν εδω μέσα φορείς της της απόλυτης αλήθειας που έχουν πάρει εργολαβεία να σώσουν τις ψυχές των ΑΔΑΩΝ.
Ο Εσωτερισμός είναι κάτι που θα μας κάνει να παραβλέψουμε την αλήθεια και την πραγματικότητα ;
Ο Εσωτεριστής έχει πάρει διαζύγιο με όσα συμβαίνουν γύρω του;
Αν κάτι καταστρέφει το φόρουμ είναι η συντήρηση προσωπικών αντιδικιών,αλλά και η διαστεβλωμένη δημοκρατική αντίληψη του να απαιτεί κάποιος η θέση του να γίνεται αποδεκτή σαν η μόνη αληθής.
Και στο κάτω κάτω της γραφής δεν είναι ο Εσωτερισμός κάτι που μπορεί να μας υπαγορεύει πολιτικές ή κοινωνικές αντιλήψεις.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2004, 02:12:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αν κάτι καταστρέφει το φόρουμ είναι η συντήρηση προσωπικών αντιδικιών,αλλά και η διαστεβλωμένη δημοκρατική αντίληψη του να απαιτεί κάποιος η θέση του να γίνεται αποδεκτή σαν η μόνη αληθής.

επηγει να αλλαξεις σταση λοιπον
περι συντηρησης...διαλεγω τον καθατριστη πισινας.ολα τ'αλλα που λες αναρωτησου ποιος τα κανει....και γιατι μολις ειπα αδαεις...ηρθες πρωτος...:))

(θυμασαι εκεινο το..."ΝΤΑΛΑΡΑΣ ΝΤΑΛΑΡΑΣ ΝΤΑΛΑΡΑΣ"....;...)
ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΠΩΣ "ΔΕΝ ΚΡΑΤΩ ΚΑΚΙΕΣ;"
ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΣ ΑΛΗΘΕΙΑ;
ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ.
ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑΝ ΠΙΣΤΗ ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ Η ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΝΑ ΒΑΣΙΛΕΨΕΙ//ΚΑΙ ΟΣΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΕΠΙΔΙΩΚΟΥΝ ΤΗΝ ΜΗ ΑΡΜΟΝΙΑ ΟΠΩΣ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΗΛΩΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΣΟ ΚΑΛΟΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΗΛΩΣΑ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΩ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΜΕΛΟΣ...ΑΟΦΥ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΑΠΕΝΑΝΤΙ...ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ...
ΕΧΜ...ΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ;
ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΤΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΩΝ ΟΣΩΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΩΡΟ;

ΑΓΑΠΩ ΤΟ ΧΩΡΟ //ΜΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΚΙΜΠΡΑΝ...ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ..(ΤΟ ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΕΜΠΟΤΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΨΑΞΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΡΑΜΜΕΝΕΣ ΛΕΞΕΙΣ....ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ ΤΟ ΔΙΑΜΟΝΙΟ ΣΟΥ..//Η ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΝΟΔΗΠΟΡΟΥΣ ΣΟΥ ΣΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΩΝ ΤΑΡΑΞΙΩΝ..:(

ΚΑΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΗ.
ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΛΛΟΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΔΗΜΟΣΙΑ..ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ ΜΟΥ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ.
ΕΣΥ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΗΛΩΣΕΣ ΣΕ ΑΛΛΟ ΤΟΠΙΚ..ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ;

ΠΟΣΟ ΤΑ ΑΠΩΘΗΜΕΝΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ (ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΟΧΙ ΣΟΝΙ+ΚΑΛΑ ΕΜΕΝΑ.:)
ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΝΑ ΞΑΝΑΔΕΙΣ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΜΟΥ;

ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΚ ΝΕΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΕ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΦΥΣΕΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΩΣ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΝΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΟΥΝ ΜΕ ΑΡΜΟΝΙΚΟ ΤΡΟΠΟ(ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΡΑΤΟΓΕΝΝΕΣΗ...)
ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΜΤ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ...
ΜΑ ΣΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΜΕΡΟΛΗΠΤΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ.

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΔΟΜΗΤΙΚΟ ΕΡΓΟ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΠΟΥ
ΖΟΥΜΕ..ΓΕΜΙΣΤΕ ΜΠΑΖΑ ΠΑΝΤΟΥ..ΚΑΙ ΚΑΚΟΤΕΧΝΙΣΤΕ ΑΠΥΟΣΙΑ ΑΡΜΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΛΟΥΣ...ΕΝΑ FUSION....ΚΙΤΣ..ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΤΡΟ..ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ..

ΕΠΙ ΜΑΤΑΙΩ ΜΙΛΩ ΛΟΙΠΟΝ....
ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΣΟΝΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ....ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΟΝΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ..ΠΡΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ....ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ.

ΠΡΙΝ ΜΕΡΕΣ ΣΕ ΣΥΜΠΟΣΙΟΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΤΟΥ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΟΥ...ΗΡΘΑΝ ΝΕΟΦΕΡΜΕΟΝΟΙ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ..ΜΑΣ...
ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΤΑΝ ΟΛΟ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΜΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΙΛΟΥΝ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΑ (ΕΩΣ ΣΑΧΛΑ) ΑΦΟΥ ΕΙΧΑΝ ΕΞΟΙΚΙΩΘΕΙ....ΗΔΗ..:))
ΕΠΕΙΤΑ ΑΝΟΙΞΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΚ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ...ΜΕ ΠΡΩΤΗ ΦΡΑΣΗ...ΘΙΓΟΝΤΑΣ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ..(ΕΧΜ..ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ..ΤΟ ΠΗΡΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ...)
ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΞΕΡΕΙ...ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΛΕΕΙ ΑΝΙΚΟΥΣΤΑ ΚΑΙ ΑΚΥΡΑ..ΠΟΛΛΑ..ΜΕΤΑ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ COMBO ΑΠΟ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΟΥΔΕΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΕ ΩΣ ΕΝΑ..//ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ (ΜΕ ΤΑΣΕΙΣ ΒΟΜΒΙΣΤΙΚΕΣ ΙΣΩΣ..ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΩΝ ΝΑΤΙΘΕΤΩΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ..//ΦΟΒΕΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟ ΔΕΝ ΝΟΜΟΙΖΕΙΣ;)
ΕΒΡΙΣΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ ΜΠΛΑΒΑΤΣΚΙΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΕ ΠΡΙΝ ΠΩ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ/ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ//ΕΤΣΙ ΞΕΙΚΩΝΤΑΣ ΕΘΙΞΕ ΚΙΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΑΠΘΕΙΕΣ ΕΔΩ ΚΑΝΑΜΕ...ΟΛΟΙ ΠΑΡΕΑ...
ΤΑ ΙΣΩΠΕΔΩΣΕ...
ΟΛΑ.

ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΠΟΥ ΤΟΛΜΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΑΝΗΚΩ ΚΑΠΟΥ ΕΝΩ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕ ...:(
ΤΟΤΕ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΕ...ΚΑΙ ΑΣΕ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΤΑΔΕ Η Ο ΕΤΣΙ..(Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ; ΕΙΠΑ;//ΤΙΠΟΤΑ.ΕΛΕΓΕ Ο,ΤΙ ΕΙΧΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ..ΟΛΑ ΛΑΘΟΣ...ΑΦΟΥ ΤΟ COMBO...EΒΓΑΙΝΕ ΕΚΤΡΩΜΑ..)
ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΜΕΙΛ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΗΓΕΣ ΝΑ ΜΕΛΕΤΗΣΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ/ΔΕΧΤΗΚΕ(ΜΠΟΡΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ..)


--ΠΩΣ ΤΟΛΜΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΙΑΙΩΝΙΖΟΥΝ "ΑΛΛΟΙ" ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ;/ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΒΟΗΘΟΥΝ ΣΤΗ ΔΥΣΦΗΜΗΣΗ ΜΟΥ..ΑΚΟΜΗ +ΕΝ ΑΓΝΟΙΑ ΣΟΥ..//+ ΞΕΡΕΙΣ...ΑΝ ΔΥΣΦΗΜΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΡΜΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΛΟΣ ΤΟΤΕ ΠΑΝΤΟΥ...ΑΣΧΗΜΙΑ...+ΨΕΜΑ..--
ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΨΕΙ Η ΑΓΕΝΕΙΑ +Η ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ./

ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΕΜΕΛΗ ΠΕΡΠΑΤΑΓΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΛΙΟΠΥΡΙ ΑΦΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΑ ΡΕΘΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗ ΣΚΙΑ ΤΩΝ ΔΕΝΤΡΩΝ..ΕΝΑΣ ΝΕΑΡΟΣ ΑΝΔΡΑΣ ΜΕ ΧΑΙΡΕΤΗΣΕ...ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ..
ΕΒΓΑΛΕ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ ΚΑΛΟΚΑΡΔΑ..:)
ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ...
ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΝΩ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΝ..:))
ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΕΘΙΞΕ ΟΣΑΛΕΓΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΔΙΑΦΕΡΟΥΝ...ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΑ ΙΣΩΠΕΔΩΝΕΙ...

ΜΕ ΘΥΜΑΣΑΙ; ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ...;
ΕΧΜ..ΣΕ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΣ...
(ΜΕ ΕΙΔΕ ΠΡΙΝ //ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΑ ΚΑΝ/ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΜΕ ΧΑΙΡΕΤΗΣΕΙ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΕΙΔΕ...ΠΑΛΙ...)


ΑΚΟΜΗ ΑΝΟΙΞΗ ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ...
ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ..ΠΩΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ....ΟΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΙΝΑΝ ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΡΟΕΙΔΑ..
ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΙΣΙΟΔΟΞΩ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΠΟΛΛΑ ΟΜΟΡΦΑ...:))

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ...ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ...


ΜΑΚΙΑ

ΑΜΑΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ /ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΑΥΤΑ.
ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΟΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΕΧΘΡΟΥ(ΟΧΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ //ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΟΥ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΟΝΑΧΑ ΕΤΣΙ//ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΦΙΛΟΣ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΛΕΜΑ....:(
ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΤΕ;.ΠΕΙΡΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙΚΑΙ ΛΕΣ...ΣΚΟΤΩΣΕ ΜΕΚΙΑΛΛΟ;

ΕΧΜ..
ΚΑΠΟΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΟΝ ΚΑΒΓΑ ΕΝΟΣ ΤΥΠΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΤΟΥΕΠΑΝΩ ΣΤΗ ΔΙΑΧΩΡΙΣΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ/Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΕ ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΡΟΜΑΞΑ ΠΟΛΥ//ΚΑΙ ΤΟ ΛΑΧΤΑΡΟΥΣΕ ΤΟ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ ΤΟΥ..:(
Ε ΛΟΙΠΟΝ ΣΚΩΣΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΜΕ ΒΑΡΕΣΕΙ !

ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΝ ΤΥΠΟ ΠΟΥ ΚΡΥΦΤΗΚΕ ΠΙΣΩ ΜΟΥ..ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ..(ΑΝΤΡΕΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕΤΑ..:(
ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ....ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ..ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ//(ΑΧ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΧΡΙΣΤΙΚΕΣ ΑΤΜΟ-ΤΑΣΕΙΣ..),...ΤΟ ΕΚΑΝΕ...
ΠΩΣ;

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ...

ΠΩΣ ΤΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΖΩΗ ΚΑΙ ΕΖΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΚΕΙΝΟ ΤΥΠΟ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ..:(

ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ..ΟΤΑΝ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΗΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΥΟ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΟΤΕ...//ΕΧΜ..ΝΑΙ..ΗΤΑΝ...
ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΕ....
ΣΥΓΝΩΜΗ;

ΟΧΙ ΚΑΜΜΙΑ...ΤΗΝ ΣΦΓΑΛΙΑΡΑ ΕΚΕΙΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΔΙΝΕ ΣΤΟΝ ΤΥΠΟ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΛΜΗΣΕ//ΤΗ ΕΠΡΑΞΕ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΗ ΖΩΗ ΜΕ ΠΡΑΞΕΙΣ..(ΚΑΡΜΑ ΚΙ ΑΥΤΟ...:(
ΤΕΛΙΚΑ;

ΤΕΛΙΚΑ ΧΘΕΣ...ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΣΥΓΜΩΜΗ...ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ...ΠΟΥ ΚΑΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ ΤΟ "ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΑΤΥΧΗΜΑ"....ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΕΝΑ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ..ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ.

ΠΟΙΟΣ ΔΙΑΙΩΝΙΖΕΙ;..ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΟΗΣΕΙ....
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΕΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΗΣ ΔΙΑΩΝΗΣΗΣ ΣΑΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ....//ΕΠΕΙΔΗ ΒΟΛΕΥΕΙ/ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΤΣΙ ΝΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΕΙΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ..ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΕΡΟΣ.. ΠΡΟΤΙΜΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΙ ΠΑΡΑ Ν'ΑΝΑΡΩΤΗΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ;...

ΑΜΑΛΙΑ Η ΑΝΩΤΕΡΟΤΗΤΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΔΗΘΕΝ ΑΝΩΤΕΡΟΤΗΤΑ.
Η ΑΝΤΩΤΕΡΟΤΗΤΑ ΑΠΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.
ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ./ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΕΤΑΙ.

ΑΓΑΠΗΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΜΑΣΚΑ ΟΜΟΡΦΙΑΣ.ΑΓΝΩΡΙΣΤΟ ΕΓΙΝΕΣ ....

(ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΕΣΟΥΛΕΣ BOTOX..Q_Q..)


μακια σε ολα τα καλα=κακα παιδακια..:)

καραμελιτσα;

Αtma in lv
till the (never)end...
there in neverland...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
steelspring
Πλήρες Μέλος

Austria
829 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2004, 09:48:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους steelspring  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΙΑΚΡΝΩ ΜΙΑ ΧΟΥΝΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΩΝ ΑΔΑΩΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΡΟΠΟ ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΟ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ ΣΤΟ ΜΕΝΟΣ ΤΟΥΣ..
ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ;;

Το επαναφέρω λοιπόν επειδή είναι δική σου λέξη , και δεν μπορείς όταν σε ρωτάνε να το παίζεις παρθένα Μαρία και να σφυράς αδιάφορα.
Δεν είσαι αυτή που θα μιλήσει για κριτικές και αυτοκριτικές.
Πρόσεξε το δικό σου μένος και τη δική σου αγένεια, και μη πετάς πυροτεχνήματα περι χούντας και ΑΔΑΩΝ.
Το να ακούς θα σου προσφέρει περισσότερα.


quote:
ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΚ ΝΕΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΕ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΦΥΣΕΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΩΣ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΝΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΟΥΝ ΜΕ ΑΡΜΟΝΙΚΟ ΤΡΟΠΟ(ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΡΑΤΟΓΕΝΝΕΣΗ...)
ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΜΤ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ...
ΜΑ ΣΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΜΕΡΟΛΗΠΤΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ.

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΔΟΜΗΤΙΚΟ ΕΡΓΟ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΠΟΥ
ΖΟΥΜΕ..ΓΕΜΙΣΤΕ ΜΠΑΖΑ ΠΑΝΤΟΥ..ΚΑΙ ΚΑΚΟΤΕΧΝΙΣΤΕ ΑΠΥΟΣΙΑ ΑΡΜΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΛΟΥΣ...ΕΝΑ FUSION....ΚΙΤΣ..ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΤΡΟ..ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ..



Ξανά το ίδιο τροπάρι . Η παρεξηγημένη που δεν την καταλαβαίνουνε.
Προσπάθησε εσύ να κατανοήσεις το σκεπτικό τέρας που δημιούργησες επικαλούμενη μάλιστα την αρμονία και την κατανόηση.
Είσαι όχι απλά απαράδεκτη ,αλλά τελείως ενοχλητική για κάθε έναν που μπαίνει εδω μέσα.
Επειδή όμως πιστεύω ότι εσύ ονομάζεις ανωτερότητα το να μη σου εναντιώνονται , δίνοντας έτσι στον όρο ένα προσωπικό χαρακτήρα, αμφιβάλλω πάρα πολύ αν κατάλαβες το νόημα αυτής της λέξης.
Όσο για τους "συνοδοιπόρους", ε... αυτό είναι μάλλον άλλη μία φαντασίωσή σου , που χωρίς να έχεις κανένα στοιχείο το ρίχνεις σαν λάσπη μήπως και πιάσει.
Κάνε την δική σου αυτοκριτική και παράτα τα ψυχογραφήματα των άλλων πριν ρεζιλευτείς τελείως εδω μέσα.
Το ξέρω ότι πάλι δεν έγινα κατανοητός απο σένα , αλλά δεν πειράζει.
Κατάλαβαν όλοι οι άλλοι.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/07/2004, 04:59:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ξανά το ίδιο τροπάρι..:(

quote:
Ξανά το ίδιο τροπάρι . Η παρεξηγημένη που δεν την καταλαβαίνουνε.
Είσαι όχι απλά απαράδεκτη ,αλλά τελείως ενοχλητική για κάθε έναν που μπαίνει εδω μέσα.

χμ..μηπως να κανεις αυτο που προτεινεις, αγενεστατε,επειδη απο ψυχογραφηματα μου εδω μεσα ελαβα τα μαλλα... μαπο σενα δε ουκ ολιγα τοσο που αρχιζω ν'αναρωτιεμαι τι εχεις να κερδισεις//'η ποια "σου κουρδισε" το μοχλο σου ..:Ρ

quote:
Κάνε την δική σου αυτοκριτική και παράτα τα ψυχογραφήματα των άλλων πριν ρεζιλευτείς τελείως εδω μέσα.


Αtma in lv
till the (never)end...
there in neverland...

Edited by - ΑΤΜΑ on 26/07/2004 05:02:41Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Bokken
Μέλος 1ης Βαθμίδας


116 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/07/2004, 05:19:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Bokken  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
>>Εχεις αρχίσει και μοιάζεις με site της Χρυσής Αυγής (όχι του τάγματος...)
Αυτό είχατε σκοπό να δημιουργήσετε όταν ξεκινήσατε?
Ενα site εθνικιστικής μισσαλοδοξίας ? Οπου το κάθε βλήμα έρχεται και λέει το εθνικιστικό μακρύ και κοντό του ? Τόσα site ύπάρχουν στο internet για αυτή τη δουλειά... πρέπει να γίνει και το esoterica τέτοιο ?
Ετσι είναι ένα site Εσωτερισμού ?
Αυτό ονομάζεται εσωτερισμός ?
Η αλλάξτε όνομα και κάντε το "Εθνοτέρικα" ή πάρτε μέτρα ...γιατι η κατάσταση έχει αρχίσει και γίνεται ανυπόφορη...ή παρατήστε τα...<<

Φίλε μου είσαι 10000% λάθος...
Τέτοια περιστατικά δεν είναι παρά ελάχιστα.Τις περισσότερες δε φορές οι ίδιοι εκτίθενται με τις αναλήθειες και τα ψεύδη που γράφουν,τα οποία δόξα τω Θεώ έχουμε αρκετά μέλη που τα ανακαλύπτουν και τους φιμώνουν (ευτυχώς μεταφορικά)
Θα έλεγα ότι η δράση τους μέχρι στιγμή είναι διαφήμιση υπέρ του αντιθέτου...ας είναι καλά τα παιδιά...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

steelspring
Πλήρες Μέλος

Austria
829 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/07/2004, 07:46:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους steelspring  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ν'αναρωτιεμαι τι εχεις να κερδισεις//'η ποια "σου κουρδισε" το μοχλο σου ..:Ρ

Και η λάσπη πέφτει βροχή.Η γνωστή μέθοδος

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/07/2004, 18:54:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
MULTIPLE CHOICE...put the right word :

quote:

Η γνωστή μέθοδος..

A)-SHOE...
B)-SUE...
Γ)-ΣOY...


"~_~"
"Es gibt hier viele schone Dinge du machen kannst au?er den Olympischen Spielen."


Αtma in lv
till the (never)end...
there in neverland...


Edited by - ΑΤΜΑ on 26/07/2004 19:02:51Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κάθυ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Australia
767 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2004, 23:18:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κάθυ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα,

Καλό μήνα των
ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ
ΑΓΩΝΩΝ ΑΘΗΝΑ 2004

Ευχόμεθα την ομαλή και άριστη διεξαγωγή των αγώνων.

Ελπίζομε η 28η ΟΛΥΜΠΙΙΑΣ να αφήσει τις καλύτερες εντυπώσεις.

Και τέλος προσδοκούμε στην φωτισμένη έμπνευση,
των συζητήσεών μας.

ΕΚΕΧΕΙΡΙΑ, εκεχειρία, εκεχειρία, εκεχειρία, εκεχειρία.......


Αυτή που σας μιλάει από το...μέλλον


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.4492188
Maintained by Digital Alchemy