ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΕΡΩΤΗΜΑ (Ένα περίεργο σπίτι?)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Isida
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2003, 02:38:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Isida  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΗΓΗΘΩ ΜΟΥ ΣΥΝΑΙΒΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ, ΕΓΣ ΚΑΤΟΙΚΩ ΑΘΗΝΑ.

ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΠΟΛΥ ΤΑΚΤΙΚΑ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.
ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΘΕΙΑΣ ΜΟΥ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΛΟ ΣΗΜΑ, ΕΝΩ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ. ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΕΦΤΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΝΙΩΘΩ ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΛΟΥΜΕ ΜΟΡΑ ΕΙΧΕ ΕΠΙΣΚΕΥΤΕΙ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ, Η ΟΠΟΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΔΕ ΤΟ ΔΙΑΒΟΛΟ). ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΠΟΥ ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΓΥΡΙΖΩ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΚΑΤΙ, ΕΝΝΟΩ ΑΡΡΩΣΤΗ. ΚΛΕΙΝΟΝΤΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑΣ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑΚΟΣ ΜΑΣ ΦΙΛΟΣ ΕΚΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΜΕΣΑ.. ΚΑΤΙ ΣΕ ΩΘΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΟΥ., ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΠΣΙΤΙ ΣΕ ΔΙΩΧΝΕΙ. ΑΥΤΑ…
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΤΡΕΛΗ..
ΙΣΙΔΑ(Μαρία)


Edited by - Isida on 31/08/2003 02:43:36

alati13
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2003, 02:56:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alati13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σου φίλη Ίσιδα και σου εύχομαι να έχεις ένα όμορφο και εποικοδομητικό ταξίδι μέσα στο εσωτερικά. Σχετικά με το θέμα σου πιστεύω ότι η κατηγορία παράξενο να ήταν καλύτερη για να ανοίξεις αυτό το θέμα. Ίσως να κάνω και λάθος. Όπως και να έχει, οι συντονιστές (Αμαλία , Αβαταρ, Darkangel) είναι πιο αρμόδιοι από εμένα και σίγουρα γνωρίζουν καλύτερα.

Όσο για το θέμα της αρνητικής ενέργειας , - όπως γράφεις – θα ήθελα να μας δώσεις μερικές ακόμα πληροφορίες.
Α/ Ιστορικό του σπιτιού.
Β/ Αν υπάρχουν λουλούδια και ζώα μέσα στο σπίτι.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Isida
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2003, 03:02:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Isida  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΤΑΤΕ-Η alati13 ΠΟΥ ΑΠΑΜΤΗΕΣΕΣ...

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΣΟΓΕΙΟ ΤΡΙΟΡΟΦΗΣ ΠΟΛΥΚ/ΚΙΑΣ ΣΤΑ ΔΥΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ ΕΧΕΙ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ, ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

unknown
Νέο Μέλος

Cyprus
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2003, 12:08:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους unknown  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλη Ίσιδα,

Θα αναφέρω μερικές περιπτώσεις πιο κάτω για το τι μπορεί να συμβαίνει αλλά τη σωστή απάντηση θα μπορούσε να στη δώσει κάποιος διαισθητικός που θα επισκεπτόταν το σπίτι.

1)Το feng sui του σπιτιού μπορεί να μην είναι διαμορφωμένο σωστά, δηλ. οι ενέργειες να στροβιλίζονται λόγο κάποιων αντικειμένων στο σπίτι(π.χ μυτερές άκρες κάποιου τραπεζιού δεν πρέπει να βλέπουν σε διάφορα καθίσματα αλλά στις γωνίες που δημιουργούν οι τοίχοι κ.α)

2)Αν το σπίτι είναι παλιό μπορεί να υπάρχουν σε διάφορα αντικείμενα αστρικά αποτυπώματα απο προηγούμενους κατοίκους και πολύ πιθανόν να φέρουν αρνητική ενέργεια τους.

3)Ίσως ο χώρος να είναι στοιχιωμένος(υπάρχουν πολλές περιπτώσεις εδώ που δεν θα αναφέρω επειδή υπάρχουν και άτομα μικρής ηλικίας, αν όμως ενδιαφέρεσε να μάθεις περισσότερα γι'αυτό επικοινώνησε μαζί μου μέσω email).

4)Το ότι φεύγεις και παίρνεις πάντα ΄"κάτι" μαζί σου... Αυτό το "κάτι", ήτε είναι αρρώστεια η κάτι αλλο, μπορεί να το δημιουργείς εσύ η ίδια εφόσον έχεις την πεποίθηση πως: "Μου έχουν πει πως το σπίτι έχει αρνητική ενέργεια. ή Σ'αυτά τα άτομα έχουν συμβεί αυτά, αρα θα μπορούσε να συμβούν και σε 'μένα". Αυτές οι σκέψεις αποτυπώνονται στην αύρα σου και όσο πιο πολύ τα πιστεύεις τα τροφοδοτείς με ενέργεια και αρχίζουν να υλοποιούνται. Άρχισε λοιπόν να σκέφτεσαι θετικά.

Φυσικά μπορεί να υπάρχουν και άλλες εκδοχές που δεν γνωρίζω ή που μου διαφεύγουν!


Υ.Γ Αγόρασε κανένα smoke crystal, νομίζω απωθεί τα πνεύματα!, επίσης δεν αφήνει αρνητική ενέργεια να σε επηρεάσει(πρέπει να ακουμπά το δέρμα για καλύτερα αποτελέσματα και αφού τον καθαρίσεις φόρτισε τον λίγο(ο καθαρισμός πρέπει να γίνεται συχνά))


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Isida
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2003, 19:19:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Isida  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Φίλε unknown

4)Το ότι φεύγεις και παίρνεις πάντα ΄"κάτι" μαζί σου... Αυτό το "κάτι", ήτε είναι αρρώστεια η κάτι αλλο, μπορεί να το δημιουργείς εσύ η ίδια εφόσον έχεις την πεποίθηση πως: "Μου έχουν πει πως το σπίτι έχει αρνητική ενέργεια. ή Σ'αυτά τα άτομα έχουν συμβεί αυτά, αρα θα μπορούσε να συμβούν και σε 'μένα". Αυτές οι σκέψεις αποτυπώνονται στην αύρα σου και όσο πιο πολύ τα πιστεύεις τα τροφοδοτείς με ενέργεια και αρχίζουν να υλοποιούνται. Άρχισε λοιπόν να σκέφτεσαι θετικά.



ΑΥΤΟ ΤΟ "ΚΑΤΙ" ΠΟΥ ΕΝΝΟΩ, ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ, ΟΥΤΕ ΤΟ ΕΧΕΙ ΝΙΩΣΕΙ ΑΛΛΟΣ..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cube
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
417 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2003, 19:32:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cube  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΙΣΙΔΑ.

ΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΔΕΝΤΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΟ ΟΞΥΓΟΝΟ.
Η ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΕΡΑ.
ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΥΣΑΕΡΙΟ ΚΑΙ Ο ΑΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΥΣ. ΕΝΩ ΣΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΥΚΝΟΣ.
Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΣΤΗΝ "ΒΡΩΜΙΑ" ΤΟΥ ΑΕΡΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΚΑΘΑΡΟ ΑΕΡΑ ΤΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ.

ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟ ΤΟ ΕΞΗΣ...
(***ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ***)

ΟΠΟΤΕ ΠΑΣ ΣΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ ΠΕΦΤΕΙ Η ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΣΟΥ ΣΕ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ, ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΑΡΟ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΡΟΦΗΣΕΙΣ ΟΣΟ ΟΞΥΓΟΝΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΠΟΡΕΙΣ.
ΕΤΣΙ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕΝΕΙΣ ΕΚΕΙ "ΦΟΡΤΙΖΟΥΝ" ΟΙ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ, ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΟΙ ΑΜΥΝΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟΝ ΚΑΘΑΡΟ ΑΕΡΑ ΑΡΠΑΖΕΙΣ ΕΝΑ ΚΡΥΩΜΑ (ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ).
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.

ΕΓΩ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΕ ΕΞΟΧΗ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΛΕΡΓΙΚΟΣ ΣΤΗΝ ΓΥΡΗ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ. (ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΗΝ ΓΥΡΗ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ ΔΑΚΡΥ ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΛΕΡΓΙΚΟΣ)

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ. ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ.
ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Isida
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2003, 20:35:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Isida  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΟΠΟΤΕ ΠΑΣ ΣΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ ΠΕΦΤΕΙ Η ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΣΟΥ ΣΕ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ, ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΑΡΟ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΡΟΦΗΣΕΙΣ ΟΣΟ ΟΞΥΓΟΝΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΠΟΡΕΙΣ.


MA AYTO MOU SYMBENEI MONO EKEI... EDW KARPENHSH PHGA KAI GYRHSA ATHINA SAN KAINOURIOS AN8RWPOS... ENAS FILOS, MOU EIPE OTI ISWS OLA AYTA EINAI APO THN ENTONH DIAIS8HSH POY EXW GIA PRAGMATA POU PROKEITE NA SUMVOUN. AYTO DEN TO PISTEBW!
ISWS OMWS NA EXEIS DIKIO... EYXARISTW POLU

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2003, 23:02:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπερα σε ολους σας φιλοι μου:))))

μια μικρουλα παρεμβαση απλα θα κανω.

υπηρετησα μαζι με αλλους 9 αθηναιους σε βαση στο λιτοχωρο πιεριας,κατω απο τον ολυμπο.

και οι 10 μας ,ειχαμε δεκατα ,νοιωθαμε ζαλαδα και δυσφορια,οι γιατροι απορουσαν ,μεχρι την μεταθεη μας ειχαμε δεκατα.

δεν μας "σηκωνε" το κλιμα ,με τις ασκησεις η κατασταση μας ειχε επιδεινωση ,ομως τα καταφερναμε.

οποτε θα συμφωνησω μαζι σας παιδια περι κλιματος.

και κατι ακομη,στο σπιτι που μενω (ειναι της γιαγιας μου),στο δωματιο που μενω,ειχε πεθανει ο παππους μου.δεν εχω παρατηρησει κατι εκτος βεβαια απο αρκετα διαστηματα βαρια διαθεση μου.

εχω και λουλουδια στο σπιτι ,στο δωματιο μου οχι,αλλα εχω καθρεφτη ,που δεν βλεπει την εισοδο της πορτας.

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Isida
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2003, 23:25:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Isida  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
MALLON THA XETE DIKIO...
AYTO POU DEN EIPAME OMWS EINAI:
<<ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΕΦΤΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΝΙΩΘΩ ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ>>

Edited by - Isida on 31/08/2003 23:26:11

Edited by - Isida on 31/08/2003 23:38:22Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Isida
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2003, 23:28:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Isida  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ISWS NA EIMAI GINOMAI LIGO KOURASTIKH, ALLA EINAI KATI POU DEN TO KATANOW.

Edited by - Isida on 31/08/2003 23:29:00

Edited by - Isida on 31/08/2003 23:38:58Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 00:02:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ,

ΦΙΛΗ ΙΣΙΔΑ ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΣΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ ΘΑ ΣΟΥ ΖΗΤΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑ ΕΑΝ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΔΥΝΑΤΟΝ.

ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΣΚΥΛΙ.
ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΦΙΣΕΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΤΟΥ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Isida
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 00:59:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Isida  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΣΚΥΛΙ.
ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΦΙΣΕΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΤΟΥ.


ama den kserw an metraei, alla epeidh o 8eios mou einai khnhgos tou eixan ferei ena koutavaki, apo thn wra pou to eferan olo eklaige.. otan to phgame katw ston khpohtan mia xara. Eimai trelh?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ambitious--
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 08:09:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ambitious--  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ.
ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΞΗΓΩ,ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΚΛΙΜΑ.
ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙ,ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ,ΙΔΙΩΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΟΛΥΒΟΥΟ ΚΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΚΑΥΣΑΕΡΙΑ ΜΕΡΟΣ ΣΕ ΕΝΑ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΟ ΚΑΙ ΓΑΛΗΝΙΟ..Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΟΥ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ``ΒLACK-OUT``ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΟΤΙ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ ΑΛΛΩΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΙΣΕΙ ΜΙΑ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΧΥΠΟΠΤΗ ΠΡΟΣ ΚΑ8ΕΤΙ.


andreasΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ambitious--
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 09:44:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ambitious--  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΥΓΧΥΣΤΗΚΑ.ΙSIDA ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ

andreasΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 15:05:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Noμίζω ότι οποιοδήποτε κυνηγιάρικο κουταβάκι θα αισθανόταν άβολα μέσα στο σπίτι...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
matrix_ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
154 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 15:08:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrix_ghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλωσορισες και απο μενα isida. Πρωτα απο ολα καλυτερα να σταματησεις αυτο το ειμαι τρελη; και ειμαι τρελη; γιατι πολυ απλα δεν εισαι. Λοιπον. Αν θελεις, μπορεις να μας πεις λιγα πραγματα απο την ιστορια του σπιτιου; πχ αν πεθανε καποιος εκει μεσα πριν χρονια; Το σπιτι αυτο ηταν της θειας σου απο παντα η υπηρχαν και προηγουμενοι ιδιοκτητες; Αν υπηρχαν, μηπως ξερεις αν καποιος απο αυτους ειχε παθει κατι παρομοιο οπως εσυ;

RESPECT IS EARNED, NOT GIVEN

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alati13
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 16:56:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alati13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Αβαταρ μια που έκανες βόλτες μέσα στο μυαλό μου και έστειλες την απάντηση που πήγα να στείλω σχετικά με το σκύλο μπορείς να στείλεις και την απάντηση στο γιατί ένα ζώο (προσωπικά θα έλεγα γάτα) μπορεί να φέρει κάποια λύση.

Όταν βγεις από το μυαλό μου κλείσε και την πόρτα. Την άλλη φορά την άφησες ανοιχτή

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy