ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Το κοριτσι με τα γυαλινα ματια
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2004, 20:10:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΣ Α.Ε.Δ.Α.Φ, ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΡΟΛΟ ΒΑΡΑΝΕ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΝΟΙ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΛΟ ΨΑΧΝΟΥΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ!ΤΙ ΣΟΙ ΕΡΕΥΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ?ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΡΕΥΝΑ!!
ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΗΛΙΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ?

Διάβασε ξανά το πρώτο σου μήνυμα...
Τον θεωρείς αυτό ευγενικό τρόπο για να πεις την άποψή σου?

quote:
ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ Η ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΟΥΣ ΟΛΟ ΨΑΧΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΑΠΟ ΕΔΩ ΖΗΤΑΝΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!
ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΙΑ Η ΟΥΣΙΑ ΥΠΑΡΞΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΕΣ ΕΧΕΙ ΗΛΙΚΙΕΣ ΕΧΕΙ!
ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!
Ο ΤΡΟΠΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΠΙΟ ΚΑΛΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ!

Διάβασε τώρα και το δεύτερό σου μήνυμα...
αυτή κι αν είναι διαφορά
ΝΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΙΟ ΚΑΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ!

Υ.Γ. Οχι αγαπητή μου δεν είμαι μέλος αυτής της ομάδας


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
sweet_rose
Νέο Μέλος


23 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2004, 22:42:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sweet_rose  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΣ Α.Ε.Δ.Α.Φ, ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΡΟΛΟ ΒΑΡΑΝΕ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΝΟΙ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΛΟ ΨΑΧΝΟΥΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ!ΤΙ ΣΟΙ ΕΡΕΥΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ?ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΡΕΥΝΑ!!
ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΗΛΙΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ?

Διάβασε ξανά το πρώτο σου μήνυμα...
Τον θεωρείς αυτό ευγενικό τρόπο για να πεις την άποψή σου?

quote:
ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ Η ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΟΥΣ ΟΛΟ ΨΑΧΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΑΠΟ ΕΔΩ ΖΗΤΑΝΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!
ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΙΑ Η ΟΥΣΙΑ ΥΠΑΡΞΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΕΣ ΕΧΕΙ ΗΛΙΚΙΕΣ ΕΧΕΙ!
ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!
Ο ΤΡΟΠΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΠΙΟ ΚΑΛΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ!

Διάβασε τώρα και το δεύτερό σου μήνυμα...
αυτή κι αν είναι διαφορά
ΝΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΙΟ ΚΑΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ!

Υ.Γ. Οχι αγαπητή μου δεν είμαι μέλος αυτής της ομάδας


"Τάδε έφη Avallon"



ΑΓΑΠΗΤΗ AVALLON ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΛΛΑΞΑ ΦΥΛΟ ΠΡΙΝ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ.
ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΠΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ...ΚΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ (ΟΧΙ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΕΣΥ ΚΑΘΕΣΑΙ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΡΕΧΟΥΜΕ, ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΕΡΕΥΝΕΣ)ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΣΤΟ SITE ΤΟΥΣ ΟΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΑΡΗ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ Ο ΧΑΡΗΣ ΕΔΩ!ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΙΠΟΤΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΛΕΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΕΔΩ ΑΠΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΙ ΗΛΗΚΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΑΛΛΟΥ...ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Rebecca
Νέο Μέλος


39 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2004, 02:34:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Rebecca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΒΡΗΚΑΤΕ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟΙ ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ

ΔΥΣΚΟΛΗ Η ΓΚΟΜΕΝΑ?

ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΕΣ ΒΓΗΚΑΝ ΑΚΑΡΠΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΑΣ

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sweet_rose
Νέο Μέλος


23 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2004, 14:48:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sweet_rose  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΑΛΛΟΥ...ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2004, 02:23:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΒΡΗΚΑΤΕ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟΙ ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ

ΔΥΣΚΟΛΗ Η ΓΚΟΜΕΝΑ?


Αυτό πραγματικά δεν το κατάλαβα...

Συνιστώ προσοχή Rebecca.


Σχετικά τώρα με τα "σβησμένα" μηνύματα του Χαρη:

Είναι απόλυτα σίγουρο ότι δεν σβήστηκαν από την πλευρά μας τα ενλόγω μηνύματα αγαπητέ Χαρη!! Το μοναδικό άτομο που μπορεί να σβήσει μηνύματα των Συζητήσεων είμαι εγώ προσωπικά και σε διαβεβαιώ ότι δεν το έκανα καθώς δεν υπήρχε κανένας απολύτως λόγος. Οι μόνες περιπτώσεις εξάλλου, σβησίματος μηνυμάτων από τα Forums αφορούν αυτά που είναι καθολοκληρίαν υβριστικά ή παντελώς άσχετα με τη Θεματολογία μας και γενικά είναι κάτι που απεχθανόμαστε(η διαγραφή μηνυμάτων) με αποτέλεσμα αυτά να αριθμούν έναν ελαχιστότατο αριθμό μέσα στην συνολική πορεία των Forums. Υπολογίζω πως δεν πρέπει να είναι παραπάνω από 20(μέσα σε 2 και πλέον χρόνια).

Πραγματικά όπως το περιγράφεις, και το επιβεβαιώνουν οι φίλοι/ες, πρόκειται για ένα αξιοπερίεργο συμβάν!

Είσαι απόλυτα σίγουρος ότι δεν έχει κάποιος πρόσβαση στον υπολογιστή σου ή στα στοιχεία του λογαριασμού σου στο ESOTERICA;;

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χαρης
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2004, 16:14:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χαρης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα σε ολους σασ...
Οσο για το μην. της Rebecca πρεπει να πω οτι ηταν λιγο ακυρο κ ουτε εγω καταλαβα τι εννοουσε.... (Εκεινη ξερει...)
Οσο για τον administrator... κανενασ αλλος δεν μπορει να εχει προσβαση στον υπολογιστη μου η γενικα στον λογαριασμο μου εδω, επειδη στο σπιτι μου μενω μονος...
Δεν ειχα σκοπο να πω ψεματα για κατι...δεν το εκανα ποτε...
Δεν κατηγορω κανεναν...απλα οτι εγινε εγινε...
Αυτα απο μενα...
Κ αν ειναι οντως ετσι ειναι οντως ενα αξιοπεριεργο συμβαν...
Τι να πω????
Φιλικα
Χαρης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

N a v i g a t o r
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2004, 20:18:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους N a v i g a t o r  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα.
Χάρη,Admin για ποιά χαμένα μυνήματα μιλάτε? Βλέπω στη σελίδα 2 του θέματος οτι υπάρχουν μυνήματα απο το "Χάρη" γραμμένα το Νοέμβρη, εκτός κι άν ήτανε περισσότερα και χαθήκανε τα υπόλοιπα!
Φιλικά Nav.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Rebecca
Νέο Μέλος


39 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2004, 01:16:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Rebecca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΤΗΝ ΕΣΤΗΣΑΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΚΡΟΤΑΦΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΔΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΕΙ
ΚΟΛΟΥΣΕ

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΤΗΝΑΝΕ ΤΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ
ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΒΓΑΙΝΑ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΧΑΡΗ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ Nanigator

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2004, 08:26:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Xάρη μου φαίνεται ότι άδικα μας θορύβησες όλους...απορώ με τον agentmaulder που φάνηκε να συμφωνεί...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Χαρης
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2004, 15:51:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χαρης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα σας κ παλι...
Οντως παιδια εχετε δικιο, υπαρχουν μηνυματα μου στην σελιδα 2 απο τοτε, αλλα πιστεψτε με οτι ειχα ψαξει ολες τισ σελιδες για τα μηνυματα μου πριν κανω την κινηση να πω οτι ειχαν σβηστει. Κ δεν εψαξα μια μονο φορα...ειλικρινα.Κ ειμαι σιγουρος οτι δεν υπαρχαν...Αλλα ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ. Τεσπα...Ολα οκ τωρα...

Υ.Γ. Οσο για την Rebecca νομιζω οτι εχει παρει το θεμα αυτο λιγο στην πλακα...ετσι νομιζω δηλ. Πραγμα το οποιο εμενα προσωπικα (για μενα μονο θα μιλησω) δεν μου αρεσει... Αν το εχει παρει στην πλακα το λεω...
Φιλικα Χαρης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

N a v i g a t o r
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2004, 16:32:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους N a v i g a t o r  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπον πάντως ο Χάρης λέει αλήθεια !!!

Πράγματι άν προσέξετε στη σελίδα 3 υπάρχει ένα gap (κενό) μεταξύ του μυνήματος της "kitty" Posted - 08/12/2003 : 14:37:36
και του "AgentMulder" Posted - 17/01/2004 : 01:37:31

Άν θυμάμαι καλά το μύνημα αυτό του "AgentMulder" δέν είχε γραφτεί εδώ αλλα στο ομόνυμο Τοpic "Α.Ε.Δ.Α.Φ. - Το κορίτσι με τα γυάλινα μάτια" που το είχε ανοίξει ο ίδιος (το οποίο τώρα έχει εξαφανιστεί απο τα topics.)
Έτσι όταν ο Χάρης έγραψε στις Posted - 03/02/2004 : 12:29:58 οτι δέν βρίσκει τα παλιά του μυνήματα πράγματι δέν υπήρχαν αφού βρισκότανε στη σελίδα 1 του topic που μόλις είχε ανοίξει ο "AgentMulder". Τα μυνήματά του όμως βρισκόντουσαν πάντα στο topic " To κορίτσι με τα γυάλινα μάτια" που είχε ανοίξει ο "matrix ghost".

Άρα λοιπόν είναι ολοφάνερο οτι κάποιος συνένωσε τα 2 topics, ή καλύτερα μετέφερε τις συζητήσεις απο το "Α.Ε.Δ.Α.Φ. - Το κορίτσι με τα γυάλινα μάτια" του "AgentMulder" στο " To κορίτσι με τα γυάλινα μάτια" του "matrix ghost" και επανεμφανίστηκαν οι προηγούμενες σελίδες!

Φιλικά ... "Detective" Nav Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VIKING
Πλήρες Μέλος

Germany
1034 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2004, 16:48:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VIKING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μια ερωτηση θελω να κανω.Αυτο το νεκροταφειο Μαρουσιου για το οποιο λετε
οτι ειναι στοιχειωμενο ειναι αυτο που βρισκεται απεναντι απο ενα γηπεδο ποδοσφαιρου;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Rebecca
Νέο Μέλος


39 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2004, 02:19:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Rebecca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΑΡΗ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΑΝ ΤΟ ΕΠΕΡΝΑ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΔΕΝ ΘΑ
ΕΜΠΕΝΑ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΤΟΣΟ ΣΥΧΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ.
ΑΛΛΑ ΣΠΑΣΤΙΚΑ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΝΑ
ΚΑΝΟΥΝΕ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ, ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ
ΚΑΙ ΕΠΙΔΗ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ esoterika ΘΑ ΜΕ
ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ Η ΑΠΟΨΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΦΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΨΑΞΕΙ ΚΙΟΛΑΣ
ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ;

ΦΙΛΙΚΑ Rebecca

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2004, 01:04:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η/Ο sweet rose

Καλύτερα να μας πει τα άτομα που είχαμε ‘‘ενοχλησει’’ στα δικά της/του μάτια..!

Rebecca

Μάλλον έχεις παρεξηγήσει τον όρο -ΈΡΕΥΝΑ-...!
Όταν μιλάμε για έρευνα δεν ενοούμε μόνο το να ‘‘ξενυχτάς΄΄ έξω από ένα νεκροταφείο...αν το θεωρείς έρευνα αυτό, τότε λαϊκιστι ‘‘το ΄χεις χάσει το παιχνίδι’’! Οι έρευνες πρέπει να πέρνουν ‘‘εκτάσεις’’....! Απλά όσα στοιχεία/πληροφορίες έχει καθένας, μας βοηθάει περισσότερο! Απλή λογική!

ΦΙΛΕ Navigator πως είναι δυνατό να έχει γίνει τέτοιο μπέρδεμα όσων αφορά τα μηνύματα του φίλου ΧΑΡΗ;

Υ.Γ.: ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ(ΚΑΠΟΙΟΙ) ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ‘‘ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ’’ ΜΕΛΕΤΗΣ, ΠΑΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΗΘΕΝ ‘‘ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ’’ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ..!

AGENT MULDER
Α.Ε.Δ.Α.Φ ΤΕΑΜ - http://clubs.pathfinder.gr/Xerevnes
(σύντομα η Ομάδα αλλάζει όνομα)

A.MΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2004, 01:35:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ!!!

ΕΜΕΙΣ ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΤΟ ΤΟΠΙΚ: Α.Ε.Δ.Α.Φ: Στοιχειωμένα Σπίτια στο Μαρούσι/Ghosts - ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ "Α.Ε.Δ.Α.Φ. - Το κορίτσι με τα γυάλινα μάτια" ΟΠΩΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ Ο NAVIGATOR

ΕΠΙΣΗΜΑ
Α.Ε.Δ.Α.Φ ΤΕΑΜ
http:\\clubs.pathfinder.gr\Xerevnes

A.MΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VIKING
Πλήρες Μέλος

Germany
1034 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2004, 04:21:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VIKING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Γεια σου Agentmulder.
Ηθελα να σε ρωτησω φιλε agentmulder τα εξης:

Στην σελιδα καπου γραφει:


quote:
ΑΙΤΗΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΝΕΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΜΕΛΟΥΣ Α.Ε.Δ.Α.Φ. __Συχνά η ομάδα δέχεται καινούρια μέλη. _Μόλις ένα υποψήφιο μέλος συναντηθεί με τα υπόλοιπα σε κάποια συνάντηση, θα περάσει από δυο γραπτά τεστ. __Εάν το υποψήφιο μέλος ΄΄περάσει΄΄ τα δυο αυτά τεστ και αφού έχει βγάλει μερικές μικρές φωτογραφίες ταυτότητας, θα προμηθευτεί μια ταυτότητα της ομάδας μας, μιας κάρτας ένδειξης μέλους (ίσως πάρει λίγο χρονικό διάστημα μέχρι να ετοιμαστεί η ταυτότητα). __Οι υποχρεώσεις των μελών θα είναι αρκετές. __Απαραίτητη προϋπόθεση για να γίνει κάποιος μέλος της ομάδας μας είναι να κατοικεί εντός Αθηνών και να είναι άνω των 15 ετών. __Αν επιθυμείτε να γίνετε μέλος της Α.Ε.Δ.Α.Φ. TEAM παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας μέσω e-mail: AgentMulder@pathfinder.gr . __Ο συντονιστής θα έρθει σε επαφή μαζί σας το συντομότερο δυνατόν προκειμένου να σας ενημερώσει σχετικά με την ομάδα και να λύσει τυχόν απορίες σας. _ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Τα Υποψήφια Μέλη θα πρέπει να ενδιαφέρονται Πραγματικά για το Ανεξήγητο κ΄ Παραφυσικό!

Eιδα στην σελιδα σας οτι για να γινει καποιος μελος της Α.Ε.Δ.Α.Φ
πρεπει να δωσει ενα τεστ και να απαντησει σε δυο ερωτησεις αν δεν
κανω λαθος;Περι τινος ειναι οι ερωτησεις φιλε;Και ποιες ειναι οι υποχρεωσεις των μελων;

Ποσα μελη ειναι στην ομαδα σας;

quote:
Πρέπει να γίνετε μέλος του Pathfinder για να μπορείτε να συμετέχετε στα Pathfinder clubs.



Τα pathfinder clubs τι ειναι;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

N a v i g a t o r
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2004, 11:43:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους N a v i g a t o r  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ok Mulder, απλά είδα οτι το δικό σου ήταν πρώτο μύνημα σε εκείνη τη σελίδα (της οποίες οι προηγούμενες λείπανε εκείνες τις μερες) και υπέθεσα οτι την είχες ανοίξει εσυ.
Απλά και εγω παρατήρησα οτι έλειπαν μυνήματα όχι μόνο του Xάρη αλλα και όλα τα προηγούμενα απο κάποια ημερομηνία και πρίν, και μετά επανεμφανίστηκαν.
Δε συνεχίζω να γράφω γιατι είναι εκτός θέματος αυτό που συζητάμε.
Καλές έρευνες πάντως.
Nav.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2004, 02:27:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ok φίλε Navigator,
σε ευχαριστούμε!

Quote:
----------------------------------------------------------------------
VIKING

Γεια σου Agentmulder.
Ηθελα να σε ρωτησω φιλε agentmulder τα εξης:

Στην σελιδα καπου γραφει:

quote:
-----------------------------------------------------------------------ΑΙΤΗΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΝΕΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΜΕΛΟΥΣ Α.Ε.Δ.Α.Φ. __Συχνά η ομάδα δέχεται καινούρια μέλη. _Μόλις ένα υποψήφιο μέλος συναντηθεί με τα υπόλοιπα σε κάποια συνάντηση, θα περάσει από δυο γραπτά τεστ. __Εάν το υποψήφιο μέλος ΄΄περάσει΄΄ τα δυο αυτά τεστ και αφού έχει βγάλει μερικές μικρές φωτογραφίες ταυτότητας, θα προμηθευτεί μια ταυτότητα της ομάδας μας, μιας κάρτας ένδειξης μέλους (ίσως πάρει λίγο χρονικό διάστημα μέχρι να ετοιμαστεί η ταυτότητα). __Οι υποχρεώσεις των μελών θα είναι αρκετές. __Απαραίτητη προϋπόθεση για να γίνει κάποιος μέλος της ομάδας μας είναι να κατοικεί εντός Αθηνών και να είναι άνω των 15 ετών. __Αν επιθυμείτε να γίνετε μέλος της Α.Ε.Δ.Α.Φ. TEAM παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας μέσω e-mail: AgentMulder@pathfinder.gr . __Ο συντονιστής θα έρθει σε επαφή μαζί σας το συντομότερο δυνατόν προκειμένου να σας ενημερώσει σχετικά με την ομάδα και να λύσει τυχόν απορίες σας. _ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Τα Υποψήφια Μέλη θα πρέπει να ενδιαφέρονται Πραγματικά για το Ανεξήγητο κ΄ Παραφυσικό!
--------------------------------------------------------------------------------


Eιδα στην σελιδα σας οτι για να γινει καποιος μελος της Α.Ε.Δ.Α.Φ
πρεπει να δωσει ενα τεστ και να απαντησει σε δυο ερωτησεις αν δεν
κανω λαθος;Περι τινος ειναι οι ερωτησεις φιλε;Και ποιες ειναι οι υποχρεωσεις των μελων;

Ποσα μελη ειναι στην ομαδα σας;


quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Πρέπει να γίνετε μέλος του Pathfinder για να μπορείτε να συμετέχετε στα Pathfinder clubs.
--------------------------------------------------------------------------------
Τα pathfinder clubs τι ειναι;
----------------------------------------------------------------------

Φίλε VIKING,

Το να απαντήσει σε 2 ερωτήσεις δεν ισχύει,(Εάν το υποψήφιο μέλος ΄΄περάσει΄΄ τα δυο αυτά τεστ....)
Επικοινώνησε με την Ομάδα και τα μέλη μέσω προσωπικής επικοινωνίας! Επικοινώνησε μαζί μας μέσω e-mail: AgentMulder@pathfinder.gr ή μέσω του site.

ΟΜΑΣ Α.Ε.Δ.Α.Φ
2004

A.MΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hacker neo
Νέο Μέλος

Greece
34 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2004, 14:55:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hacker neo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΕ ΑGENT MULDER,
TA MEΛΗ ΤΟΥ PATHFINDER ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΝΔΡΟΜΗ 'Η ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2004, 00:22:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΦΙΛΕ HACKER NEO


Agent Mulder
Α.Ε.Δ.Α.Φ : clubs.pathfinder.gr/Xerevnes

A.MΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

giagiaka
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
61 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2004, 15:45:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους giagiaka  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εγω που μενω ακριβως διπλα απο το νεκροταφειο και τα τελευταια 15 χρ παρκαρω στο παρκινγκ του νεκροταφειου , ουδεποτε ειδα το κοριτσακι !

ειχα ακουσει ομως καποιοα στιγμη οτι δεν επροκειτο για φαντασμα αλλα για ενα αστεγο κοριτσι που τα βραδυα κοιμοταν στο καφενειο που ηταν μεσα στο νεκροταφειο .
τα γυαλινα ματια τα ειχαν ερμηνευσει οτι το κοριτσι φοραγε γυαλια ή φακους και γυαλιζανε καθως επεφτε το φως απο τα φωτα των αυτοκινητων επανω της ...


I went to the woods because I wished to live deliberately, to front only the essential facts of life, and see if I could not learn what it had to teach, and not, when I came to die, to discover that I had not lived !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2004, 16:38:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΤΟΤΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΝΥΣΗΧΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΣΚΟΠΟ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ. ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΖΗΤΑΕΙ ΙΣΩΣ ΑΝ ΣΙΛΕΞΟΥΜΕ ΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΗΣ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΚΡΗ. ΠΑΝΤΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΚΟ ΠΝΕΥΜΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ. ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΟΙ ΕΤΙΜΟΘΑΝΑΤΟΙ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΟΛΟΚΛΗΡΟΤΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΤΕ ΒΑΣΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΕΓΓΛΟΒΙΖΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΑΝΘΡΟΠΩΝ. ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΤΟΤΕ ΖΗΤΑΕΙ ΕΚΔΙΚΗΣΗ...ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΣΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΗΜΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΜΑΣ!!!

Edited by - Ε.μ.Α on 03/04/2004 11:05:43Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2004, 16:50:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάντως είναι πιθανό να πρόκειται για έναν urban legend, όπως λέγονται. Οπότε...

~ Ειρήνη ~
~ Love is the only truth ~
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/04/2004, 03:35:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Quote:
----------------------------------------------------------------------
E.μ.Α
...ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΖΗΤΑΕΙ ΙΣΩΣ ΑΝ ΣΙΛΕΞΟΥΜΕ ΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΗΣ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΚΡΗ. ...
----------------------------------------------------------------------

ΑΓΑΠΗΤΗ Ε.μ.Α ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ.. ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ...ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΝΩ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ(ΔΗΜΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ)ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΟΥΝ ΟΙ ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ Η ΣΥΛΛΟΓΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ...

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ

Α.Μ
ΟΜΑΣ Α.Ε.Δ.Α.Φ
http://clubs.pathfinder.gr/Xerevnes/ ή
---->mailto: AgentMulder@pathfinder.gr

A.MΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

STEPS
Νέο Μέλος

Greece
14 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/04/2004, 13:07:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους STEPS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΕΝΑΣ ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΙΧΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΙΜΕΙΟ ΑΡΓΑ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΕΙΝΕΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΤΟΥ ΝΕΚΡΟΤΑΦΙΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΓΟΝΑΤΙΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΚΛΑΙΕΙ.
ΑΠΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΜΙΘΕΥΤΩ ΦΑΣΜΑΤΟΣΚΟΠΟΙΟ;

stepsΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

drf
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2004, 16:14:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους drf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος drf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
όλα ωραια και καλά με αυτή την ομάδα.. Ολο πληροφορίες και έρευνες όπως λένε κάνουν.. και πληροφορίες συλλέγουν... Αλλά... ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ δεν βλέπω εγώ και ούτε κανείς άλλος εδώ πέρα. Ας μας πει κάποιος υπεύθυνα ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ τι έχει κάνει.


Φιλικά,
Νίκος

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2004, 00:51:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΝΙΚΌ,

Η ΕΡΕΥΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΡΕΥΝΑ! ΔΕΝ ΠΑΤΑΜΕ ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΚΟΥΜΠΙ! ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟΒΟΡΑ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ Κ ΣΗΜΕΙΟ, ΕΠ' ΑΟΡΙΣΤΟΝ!

Α.Ε.Δ.Α.Φ ΤΕΑΜ

A.MΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2004, 23:24:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Α.Ε.Δ.Α.Φ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΟΙΝΟ
15 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2004

Η ΟΜΑΣ Α.Ε.Δ.Α.Φ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ, ΠΩΣ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΝΕΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΡΕΥΝΕΣ ΤΗΣ, ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΠΙΣΗΜΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Α.Ε.Δ.Α.Φ!

ΟΜΑΣ Α.Ε.Δ.Α.Φ

A.MΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2004, 00:57:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΤΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ!

ΦΙΛΙΚΑ
Π.Θ

A.MΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SHADOWS HAUNT THE NIGHT
Νέο Μέλος

Greece
16 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2005, 02:20:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SHADOWS HAUNT THE NIGHT  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑΣ ΣΑΣ.ΜΟΛΙΣ ΕΓΓΡΑΦΤΗΚΑ ΣΤΟ "ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ" ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΠΟΙΑ ΛΙΓΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΠΟΘΕΣΗ, ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.
ΓΝΩΡΙΖΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΤΥΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΟΥ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ 2 ΦΟΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ, ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΠΟΙΑ ΩΡΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΒΟΛΤΕΣ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ, ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΟΥΤΕ ΑΚΟΥΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ.
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ (ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ) ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΚΟΤΩΘΗΚΕ ΣΕ ΑΤΥΧΗΜΑ, ΕΝΩ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ, Η ΟΠΟΙΑ ΜΕΝΕΙ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΟΥ.ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΔΕΝ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΚΑΝΕΝΑ "ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΟ" Η ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΟΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΦΑΝΗΚΑΝ ΣΑΝ ΔΥΟ ΧΑΡΟΚΑΜΜΕΝΟΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ, ΚΑΤΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΛΟΓΙΚΟ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Ή ΛΙΓΟΤΕΡΟ.
ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ,ΟΥΤΕ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΓΝΩΣΤΗΣ ΜΟΥ, ΑΠΛΩΣ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1708984
Maintained by Digital Alchemy