ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Αποκαλύψεις της Ο.Ε.Α.
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
terpandros
Μέλος 2ης Βαθμίδας


211 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 07:23:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους terpandros  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
auta pou grafei auto to keimeno einai gia gelia...

to parathetw

EΘNIKH KAI ΣTPATIΩTIKH AΣΦAΛEIA

KATEΠEIΓON ΣHMA AΠOΛYTOY ΠPOTEPAIOTHTOΣ 12-08-2003 TOY ΣTPATHΓEIOY - ΠPYTANEIAΣ O.E.A. ΠPOΣ EΛΛHNEΣ AΞIΩMATIKOYΣ 3 OΠΛΩN, AΣTYNOMIAΣ KAI K.Y.Π.-E.Y.Π.
ΔIABAΘMIΣH: KOINO
ΠPOΣOXH: KATAΣTAΣIΣ COSMIC ETNA
KEIMENO: AΠO EΛΛHNOAMEPIKANOYΣ ΣTPATIΩTIKOYΣ H.Π.A. ΠΛHPOΦOPOYMEΘA EΠIΘEΣH ΣTPATΩN TOY AΞONOΣ ΔIHMEPΩN ΣYMΦΩNΩN B.A.Σ.T. (BOYΓAPIAΣ - AΛBANIAΣ - ΣKOΠIΩN - TOYPKIAΣ) ENANTION EΛΛAΔOΣ AΠO OKTΩBPIO 2003 (ΣYΓKEKPIMENΩΣ 15 OKTΩBPIOY 2003) ΩΣ APXH TOY Γ' ΠAΓKOΣMIOY ΠOΛEMOY. STOP.
OI ΠPEΣBEIEΣ H.Π.A., AΓΓΛIAΣ, AΛBANIAΣ, ΣKOΠIΩN, BOYΛΓAPIAΣ, TOYPKIAΣ, IΣPAHΛ EIΣ AΘHNA, KAI TA MEΛH TOY K.I.Σ.E. 'H "KENTPIKOY IΣPAHΛINOY ΣYMBOYΛIOY EΛΛAΔOΣ", HTOI OI EBPAΪKHΣ KATAΓΩΓHΣ EΛΛHNEΣ ΠOΛITIKOI: MAPΔOXAΪ ABOYPHΣ-EBEP , ΓIΩPΓOΣ TΣANT MINEΪKO, TOYPΓKOYTΣOΓΛOY KAPA AMANΛΗΣ, EBEP, KOΛOZΩΦ, XOΛΣTAΪN ΓΛYΞMΠOYPΓK, KAI AΛΛOI, KAI H HΓEΣIA TΩN ΣOYΦI ME TON ΠAΛAIOΛOΓO ΔPAΓAZH, TEΛOYN EN ΓNΩΣH THΣ TEKTAINOMENHΣ EΠIΘEΣEΩΣ THΣ B.A.Σ.T. ENANTION EΛΛAΔOΣ. TOYΣ KAΛOYME NA EKΘEΣOYN OΣA ΓNΩPIZOYN ΣTO EΛΛHNIKO Γ.E.EΘ.A. STOP.
META AΠO ANΩTEPΩ EΠIΘEΣH O MOΓΓOΛIKOΣ YΠOAΞONAΣ B.A.Σ.T., ΣYMΠAIΓNIAKΩΣ ΘA EKΔIΩXΘEI AΠO TON AΞONA HΠ.E.I. (H.Π.A. - EYPΩΠHΣ - IAΠΩNIAΣ) KAI ΘA ENTAXΘEI EIΣ ANTIΠAΛO AΞONA P.I.K. (PΩΣIAΣ - IΣΛAM - KINAΣ) TOY Γ' Π.Π. STOP.
A) ΔIATAΞTE EΞOΔO EΛΛAΔOΣ AΠO E.E. - NATO - HΠ.E.I. STOP.
B) KHPYΞTE THN EΛΛAΔA ΣE KATAΣTAΣH EKTAKTOY ANAΓKHΣ. STOP.
Γ) ΠPOΣAPMOΣTE AMEΣΩΣ XΩPOTAΞIA ENOΠΛΩN ΔYNAMEΩN ΔIA AMYNA ENANTION THΣ B.A.Σ.T. STOP.
Δ) OPΓANΩΣTE AMEΣΩΣ KAI EΞOΠΛIΣTE BAPEΩΣ AΣTYNOMIA KAI ΠOΛITOΦYΛAKH EΛΛHNΩN ΔIA AMEΣH AΠEΛAΣH AΠANTΩN BOYΛΓAPΩN, AΛBANΩN, ΣKOΠIANΩN, TOYPKΩN KAI MOΓΓOΛΩN TΣETΣENΩN KAI XAZAPΩN ΩΣ ΨEYΔOEΛΛHNOΠONTIΩN METANAΣTΩN ENTOΣ EΛΛAΔOΣ, ΔIOTI EINAI BAPEΩΣ OΠΛIΣMENOI KAI OPΓANΩMENOI ΣTPATIΩTIKΩΣ. STOP.
E) OPΓANΩΣTE AMEΣΩΣ AΣTYNOMIKEΣ MONAΔEΣ EΛΛHNΩN BOPEIOY HΠEIPOY, EΛΛHNΩN ΣKOΠIΩN, EΛΛHNΩN BOYΛΓAPIAΣ KAI EΛΛHNΩN ΠONTIΩN PΩΣIAΣ, ΔIA TON ENTOΠIΣMO TΩN YΠOΔYOMENΩN ΨEYΔΩΣ EΛΛHNIKH KATAΓΩΓH. STOP.
ΣT) OPΓANΩΣTE AMEΣΩΣ AYTONOMIA ΠETPEΛAΪKHΣ - AIOΛIKHΣ - HΛIAKHΣ ENEPΓEIAΣ EΛΛAΔOΣ ME APXH ΠETPEΛAIOΠHΓEΣ ZAKYNΘOY KAI ME 2ON EΞOPYΞANTA ΣOΦIANOΠOYΛO. STOP.
Z) OPΓANΩΣTE AMEΣΩΣ AYTONOMIA ΓEΩPΓIAΣ - KTHNOTPOΦIAΣ - AΛIEIAΣ - ΠPΩTΩN YΛΩN METAΛΛOYPΓIAΣ KAI XHMIKHΣ BIOMHXANIAΣ EΛΛAΔOΣ. STOP.
H) OPΓANΩΣTE AMEΣΩΣ AYTONOMIA AΣTIKHΣ KAI AMYNTIKHΣ BIOMHXANIAΣ EΛΛAΔOΣ. STOP.
H MH AKAPIAIA EKTEΛEΣH TΩN 8 TEΛEYTAIΩN ΔIATAΓΩN ΣYNIΣTA ΣYNEIΔHTH EΣXATH ΠPOΔOΣIA ENANTION THΣ EΘNIKHΣ KAI ΣTPATIΩTIKHΣ AΣΦAΛEIAΣ. STOP.

ΣTPATHΓEIO - ΠPYTANEIA O.E.A.

EΠIΔOΣH ΣHMATOΣ:
KΛHTHPAΣ EΠIΔOΣEΩΣ O.E.A., KAPAΓEΩPΓIOY XP. XP. IΩANNHΣ
EΛΠIΔOΣ 12
NEA IΩNIA
BOΛOΣ
EΛΛAΣ
Πηγή : http://www.e-e-e.gr/


AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 08:51:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ terpandre NA EIΣAI KAΛΑ ΜΟΥ ΕΦΙΑΞΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ.
ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΚΕΙΜΕΝΑ????

ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΠΟ ΣTPATHΓEIO - ΠPYTANEIA O.E.A. ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟ ΠΑΛΙ ?????

ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΩΣ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΜΕ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 15:09:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και μη χειρότερα...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
matrix_ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
154 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 15:14:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrix_ghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ελατε ρε παιδια για το Θεο!!! Που κολλαει αυτο στην θεματολογια του forum;;;

RESPECT IS EARNED, NOT GIVEN

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 15:43:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γιατι απλα ειναι "παραξενο" φαντασμα του ματριξ!!

Τι να πει κανει!! Στ'αρματα στ'αρματα !!!

Strike like lightning and leave the thunder to those that like loud noises.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyBeR_JiM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
165 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 16:11:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyBeR_JiM  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΕΝΟΣ ΤΟΠΙΚΟΥ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΣΤΗΝ ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ!!!

ΣΥΜΠΤΩΣΗ???

-------------------------
Μόνο τα μικρά μυστικά χρειάζονται
προστασία.Τα μεγάλα προστατεύονται
από την δημόσια δυσπιστεία...

-------------------------

Edited by - CyBeR_JiM on 01/09/2003 16:12:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

steelspring
Πλήρες Μέλος

Austria
829 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 16:21:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους steelspring  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να προσθέσω και εγώ την πρόσφατη ανακάλυψη αποθήκης με 3.000 Καλασνικοφ μέσα σε Ελληνικό έδαφος, και ίσως και τον εντοπισμό του περίφημου πλοίου με τους 600 τόνους εκρηκτικών που περιφερόταν στα Ελληνικά νερά.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 16:25:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπερα φιλοι μου καλο μηνα:)))))

επισης απο τους 3000 αξιωματικους που υπαρχουν στα γραφεια του πενταγωνου ,οι 800 θα πανε σε βασεις στα συνορα.

ομως αυτο ανηκει στα πλαισια της αναδιοργανωσης του στρατου.

ενας αξιωματικος μου σε συζητηση που ειχαμε στο πενταγωνο, που εκανα τους τελευταιους μηνες της θητειας μου,ειχε πει να μην φοβαμαι αν ακουω η διαβαζω οτιδηποτε.

επισης οταν τον ρωτησα ποτε πρεπει να αρχισω να ανησυχω,μου απαντησε ,οταν θα πανε απο τα καναλια, (καθε ειδους δημοσια η εγκυρα καναλια), να μας εμψυχωσουν η να μας κανουν να νιωσουμε μισος για εκεινον που επιβουλευεται την πατριδα μας.

οταν λοιπον παρατηρηθει κατι τετοιο παιδια ,ισως να γινει μια συρραξη.

μεχρι εκεινη την στιγμη ομως ,ας εχουμε εκγρηγορση.

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

Edited by - manos on 01/09/2003 16:30:49

Edited by - manos on 01/09/2003 16:45:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyBeR_JiM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
165 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2003, 01:38:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyBeR_JiM  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
so guys be ready for the unexpected....

-------------------------
Μόνο τα μικρά μυστικά χρειάζονται
προστασία.Τα μεγάλα προστατεύονται
από την δημόσια δυσπιστεία...

-------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrix_ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
154 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2003, 11:40:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrix_ghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Lock and load baby! Let them come!!! Arrrggggg!!! (E μανα πιασε τα Uzi απο το παταρι!)


RESPECT IS EARNED, NOT GIVEN

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2003, 13:16:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
το θέμα μεταφέρεται στο φόρουμ

ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΟΜΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ???...ΟΧΙ, ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΑ!!!

Γκιβμιεκίς -η πρωτη γυνέκα

click ^
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrix_ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
154 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2003, 14:59:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrix_ghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε παιδια τωρα χωρις πλακα αυτο το κειμενο ειναι πραγματικα για γελια! Εγω δεν πιστευω οτι θα γινουν ολα αυτα γιατι ειναι γελοια και δεν στεκουν δεν γινεται να αρχισει ενας νεος παγκοσμιος πολεμος μεσα σε κλασματα δευτερολεπτου...Πρεπει παντα να υπαρχει και η αφορμη...

RESPECT IS EARNED, NOT GIVEN

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyBeR_JiM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
165 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2003, 18:19:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyBeR_JiM  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΟΛΕΜΟΙ ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΟΥΝ.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ.
ΑΦΟΡΜΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ. {ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΜΗ}

-------------------------
Μόνο τα μικρά μυστικά χρειάζονται
προστασία.Τα μεγάλα προστατεύονται
από την δημόσια δυσπιστεία...

-------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrix_ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
154 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2003, 19:24:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrix_ghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι φιλε μου αλλα εδω μιλαμε για Γ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΟΛΕΜΟ απο τη μια στιγμη στην αλλη... Δεν νομιζω. Θα δειξει παντως. (Αν και ευχομαι να μην δειξει και να εχω δικιο. Αλλιως... τριτος παγκοσμιος θα ειναι αυτος...)

RESPECT IS EARNED, NOT GIVEN

Edited by - matrix_ghost on 02/09/2003 19:25:58Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2003, 20:39:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ολα αυτα αντικατροπτιζουν την φοβια που εχουν μερικοι κολημενοι και ανηκουν σε καποια ακρα δεξια και ακρα ρατσιστικη παραταξη
quote:
AMEΣH AΠEΛAΣH AΠANTΩN BOYΛΓAPΩN, AΛBANΩN, ΣKOΠIANΩN, TOYPKΩN KAI MOΓΓOΛΩN TΣETΣENΩN KAI XAZAPΩN ΩΣ ΨEYΔOEΛΛHNOΠONTIΩN
η λεξη μογγολοι εμφανιζεται συχνα σε φυλλαδα με τιτλο στοχος.
απλα οι τυποι αυτοι το μονο που θελουν ειναι να φυγουν ολοι οι μεταναστες απο την χωρα μας και ψαχνουν μια καλη αφορμη και εδωσαν σαν αιτια αυτο που φοβουνται συνωμοσιες και ξαφνικη επιθεση απο τα γειτονικα μας κρατη βαλανε και στην συνταγη κλασσικες ατακες οπως εβραιοι βουλευτες,εβραιοι συνωμωτες,τουρκοι κατασκοποι(οχι οτι δεν παιζουν ολα αυτα αλλα μας κανουν οτι θελουν και χωρις πολεμο) ετοιμη η πιτα ομως η πιτα στα βαλκανια κοπηκε οτι ηταν να αρπαξει ο καθενας αρπαξε τελος με την περιοχη μας τωρα πηγαν για την πιτα στην μεση ανατολη και οσο κοβουν εκει την περιοχη εμεις εδω μπορουμε να γελαμε με επικινδυνα κειμενα σαν αυτο

Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrix_ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
154 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2003, 23:55:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrix_ghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
A) ΔIATAΞTE EΞOΔO EΛΛAΔOΣ AΠO E.E. - NATO - HΠ.E.I. STOP.

Ακομα δεν καταλαβαινω σε τι θα μπορουσε να χρησιμευσει μια τετοια κινηση...

RESPECT IS EARNED, NOT GIVEN

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 00:42:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
OPΓANΩΣTE AMEΣΩΣ AYTONOMIA ΓEΩPΓIAΣ - KTHNOTPOΦIAΣ - AΛIEIAΣ - ΠPΩTΩN YΛΩN METAΛΛOYPΓIAΣ KAI XHMIKHΣ BIOMHXANIAΣ EΛΛAΔOΣ.

πληρη αυτονομια δηλαδη αλβανια επι χοτζα ενα πραμα ασε καποιοι ειναι κολημενοι αναμεσα στον Α' παγκοσμιο και στις αρχες του ψυχρου πολεμου σκουριασμενα μυαλα για να μην χρησιμοποιησω αλλη εκφραση κατι τετοιοι τυποι καιγανε κοσμακη τον μεσαιωνα γιατι ειχαν μαυρη γατα στο σπιτι τους,σκοτωνανε κοσμακη στον δευτερο παγκοσμιο γιατι το ονομα του ειχε κατι το εβραικο και γιατι η φατσα του ηταν κοκκινη ασε καλυτερα να μην τους δινουμε σημασια μπας και πεσουν στην ληθη του χρονου

Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Cthulhu
Νέο Μέλος

Greece
45 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 14:19:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Cthulhu  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η Αλβανία κανει ονειρα για τη "μεγαλη-Αλβανια", τη ΤΣΑΜΟΥΡΙΑ οπως την αποκαλουν. Οπως λενε θελουν ολοκληρη τη Ελληνικη Ηπειρο.

Οι Σκοπιανοι προκαλουν μερα με τη μερα ολο και περισσοτερο. Μιλουν για τη κατεχομενη Μακεδονια απο τους Ελληνες. Και εκδειδουν χαρτες της ελευθερης Μακεδονιας, που φτανει μεχρι και τη θεσσαλια οπως λενε.

Οι Βουλγαροσκοπιανοι δηλωνουν και αυτοι Μακεδονες, οχι Ελληνες οπως λενε. Προκαλουν ακομη και μεσα στην Ελλαδα με εκδρομες που κανουν συχνα στη βορεια Ελλαδα.

Οι Τουρκοι θελουν Θρακη και Αιγαιο, ειναι γνωστο αυτο.

Η απειλη ειναι υπαρκτη, οι προκλησεις συνεχεις και ομως η πολιτεια πουθενα.

Καποια στιγμη κατι θα γινει και τοτε δε θα μπορουμε να αντιδρασουμε, τωρα πρεπει φυγουνε ολοι, πισω στις χωρες τους ολοι.
Θα το μετανιωσουμε πικρα Ελληνες....Ξυπνηστε!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cube
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
417 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 14:39:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cube  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ξύπνιοι είμαστε Cthulhu.

Τι προτείνεις λοιπόν να κάνουμε?

Φιλικά Κύβος.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 14:40:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλοι μου... άκουσα κάτι ασύλληπτο και ήθελα να το πω μήπως και κάποιος έχει ακούσει κάτι. Μου είπε λοιπόν κάποιος γνωστός ότι οι Αλβανοί που δίνουν ραντεβού στην πλατεία Ομονοίας, την αποκαλούν "Πλατεία Τιράνων"!!!!!

Ξέρει κανένας αν ισχύει ή έχει ακούσει κάτι παρόμοιο?

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 15:24:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Καποια στιγμη κατι θα γινει και τοτε δε θα μπορουμε να αντιδρασουμε, τωρα πρεπει φυγουνε ολοι, πισω στις χωρες τους ολοι.
Θα το μετανιωσουμε πικρα Ελληνες....Ξυπνηστε!!!!!!!

Εγώ Κθούλου θέλω να κατακτήσω τον πλανήτη Άρη.

Αφού όλοι θέλουν την πατρίδα μου, είπα να την κάνω για άλλον πλανήτη γιατί είμαι ωραίος, έξυπνος και μάγκας (Έλληνας, γαρ) και όπου πάω, οι βάρβαροι, θα με ζηλεύουν και θα θέλουν να με κατακτήσουν πάλι. Είναι η μοίρα μου, κάτι σαν Μπέκαμ, δηλαδή ή σαν Σκλεναρίκοβα.

Αν δεν γίνεται βολεύομαι και... με την Ιταλία που έχει και όμορφο κόσμο και αναγεννησιακή τέχνη.

Τι λες; Είμαι ξύπνιος άραγε ή κοιμάμαι;

Αχ Θεέ μου γιατί με έκανες Έλληνα και δεν με αφήνουν ήσυχο οι βάρβαροι.

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 17:05:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
πρωτα πρωτα πρεπει να ξεκαθαρισουμε ενα πραγμα δεν υπαρχουν κακοι λαοι αλλα κακοι πολιτικοι.
φιλε Cthulhu φυσικα και θελουν περιοχες απο την ελλαδα αυτο γινοταν απο παντα και για διαφορους λογους οι σκοπιανοι για να εχουν προσβαση στο αιγαιο,οι τουρκοι θελουν τα νησια γιατι φοβουνται επειδη ειναι πολυ κοντα στις ακτες τους και μια αποβαση θα ηταν παιχνιδακι και φυσικα μην ξεχναμε και το πετρελαιο στο αιγαιο οσο για τους αλβανους αστους να θελουν ουτε και αυτοι δεν ξερουν γιατι τα θελουν τα εδαφη μας αλλωστε γιαυτο κανανε και τα βαλκανια ανω κατω ειμαι σιγουρος οτι αυτοι που τους βαλανε να αναψουν τα φυτιλια τους υποσχεθηκαν πολυ χωμα και φυσικα εμεις που θελουμε μικρα ασια και κων/πολη και το υπολοιπο κοματι της θρακης δηλαδη λιγο απο βουλγαρια λιγο απο τουρκια ετσι για να μην νομιζουν μερικοι οτι δεν εχουμε εδαφικες απαιτησεις.
αυτα ομως ειναι ονειρα των λιγων βλεπε χρυση αυγη (να και η στοα ετσι για να μην βγαινουμε τελειως απο το θεμα του forum) και την καθε ακροδεξια οργανωση των γειτονων μας.

oneiric1 ας την λενε οπως θελουν μπορει να την λενε και ειρωνικα ετσι λογω της πλειοψηφιας τους στην πλατεια αλλα οπως και να εχει δικια μας ειναι η πλατεια και ολες οι πλατειες της ελλαδας αστους να ονειρευονται

Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 17:06:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ε.....να'ρθω κ γω ως Σκλεναρίκοβα;
Κ εγώ ΣΙΓΟΥΡΑ δεν κοιμάμαι...

Αχ βρε endorama, βάλε κ καμοιά τελεία... ζαλίζομαι έτσι...

Communicating at an unknown rate...

Edited by - Valnta on 03/09/2003 17:07:47Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 17:54:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ζηταω συγνωμη για αλλη μια φορα για τα σημεια στιξης εχω προβλημα δεν το ειχα το απεκτησα οπως εχω ξαναπει με τα βρ%^&%$#^κινητα αφου οι τελειες στα μηνυματα ειναι σπαταλη χωρου και ετσι σιγα σιγα εγινα καννιβαλος της ελληνικης γλωσσας ειπαμε ζουμε στην εποχη της ισοπεδωσης του γραπτου λογου αλλα υποσχομαι να σταματησω αλλα για σιγουρια αφηστε την σκλερανικοβα και ονειρευτειτε της τελειες και τους τονους για να μην ζαλιζεστε

Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyBeR_JiM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
165 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2003, 15:52:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyBeR_JiM  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

-------------------------
Μόνο τα μικρά μυστικά χρειάζονται
προστασία.Τα μεγάλα προστατεύονται
από την δημόσια δυσπιστεία...

-------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sunflower1
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
81 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2003, 16:49:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sunflower1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
asxeto...

quote:
ΣT) OPΓANΩΣTE AMEΣΩΣ AYTONOMIA ΠETPEΛAΪKHΣ - AIOΛIKHΣ - HΛIAKHΣ ENEPΓEIAΣ EΛΛAΔOΣ ME APXH ΠETPEΛAIOΠHΓEΣ ZAKYNΘOY KAI ME 2ON EΞOPYΞANTA ΣOΦIANOΠOYΛO. STOP.

exoume petrelaiophges stin Zakyn8o????


Βάλε φωτιά σε ότι σε καίει σε οτι σου τρώει την ψυχή
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2003, 17:29:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ναι εχουμε και μαλιστα δεν θυμαμαι ακριβως ποτε αλλα σε καποια περιοδο στην νεωτερη ιστορια της χωρας μας καποια πολεμικα πλοια μας ειχαν ανεφοδιαστει εκει με πετρελαιο και μαλιστα χωρις επεξεργασια!!!! δεν χρειαστηκε να κανουν γεωτρυση αναβλυζει και καποια περιοδο μια αγγλικη εταιρια εκανε εκει αντληση του πετρελαιου αλλα τους διωξανε και αργοτερα καποιοι ελληνες πηγαν να αντλησουν και αυτοι πετρελαιο απο εκει αλλα δεν πηραν ποτε αδεια δεν ξερω γιατι δεν το εκμεταλευονται μαλλον δεν δινουν την αδεια στην ελλαδα να δωσει την αδεια ωστε να γινουν οι καταλληλες ενεργειες ποιος ξερει τι παιχνιδια παιζονται μαλλον το ιδιο παιχνιδι με το πετρελαιο σε θαλασσια περιοχη κοντα στην θεσσαλονικη οπου δεν μας αφηνουν οι τουρκοι να κανουμε γεωτρηση ειμαστε για κλαματα

Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sunflower1
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
81 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2003, 13:02:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sunflower1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Poly ypopto...
a) den gnorizoume oti yparxoyn petrelaiophges stin Zakin8o, toulaxiston ego kai fantazome oti einai ligoi aoytoi poy to gnorizoyn. Poly pi8anon na yparxoyn kai alloy agnostes petrelaiophges
b) den tis ekmetalevomaste

quote:
Φίλοι μου... άκουσα κάτι ασύλληπτο και ήθελα να το πω μήπως και κάποιος έχει ακούσει κάτι. Μου είπε λοιπόν κάποιος γνωστός ότι οι Αλβανοί που δίνουν ραντεβού στην πλατεία Ομονοίας, την αποκαλούν "Πλατεία Τιράνων"!!!!!

Kai stin 8essaloniki tin plateia Dikatirion ego tin leo Kokkini plateia logo ton pollon Roson kai Rosopontion pou syxnazoun ekei... Ase pou exei kai ena agalma tou E.Venzelou pou moiazei katapliktika me ton Lenin
Mporei na einai kakogousto asteio alla einai toulaxiston eustoxo...


Βάλε φωτιά σε ότι σε καίει σε οτι σου τρώει την ψυχή
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2003, 13:32:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλοι ... συγνώμη που ξεφεύγω από το αρχικό μας θέμα, θα συμφωνήσω με τον/την φίλο/η endorama οτι ο καθένας μπορεί να λέει οτι θέλει.

... γιατί όμως ένιωσα ένα τσιμπηματάκι στην καρδιά όταν το άκουσα?!

Αχ.. αυτό το τσιμπηματάκι!

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2003, 13:58:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εχουμε τουλαχιστον δυο πετρελαιοπηγες της οποιες δεν της εκμεταλευομαστε αυτο δεν ειναι υποπτο ειναι γεγονος απλα η ελλαδα εχει πολλα χρονια να επιδειξη εναν πολιτικο αρχηγο με θαρρος και θρασος δεν λετε καλυτερα που κυβερνανε τωρα και οχι πριν αρκετα χρονια? θα θελαμε διαβατηριο για να παμε στην χαλκιδα να πιουμε καφε και δεν παιρνω το μερος καμμιας πολιτικης παραταξης ολοι λουληδες ειναι κανουν οτι τους πουν μπορω να πω οτι τους σιχαινομαι και γιαυτο δεν ψηφιζω κανεναν ακομα και χωρις πολιτικο αρχηγο και πολιτευμα καλυτερα θα ειμασταν ετσι και αλλιως εχουμε δεν εχουμε το ιδιο χαος επικρατει.

ασχετο αλλα οταν εγινε η επιθεση στους διδυμους πυργους ειχατε προσεξει ποσοι βουλευτες μας ηταν εκει αυτοπτες μαρτυρες? παρα πολλοι και μετα σου λενε οτι δεν πανε οι βουλευτες στην βουλη ε! πως να πανε αφου πηγαινοερχονται στην αμερικη και ενα σοβαρο λογο δεν ακουσα σαν δικαιολογια "ναι ηρθα για ψωνια" γιατι ρε λουλη θα σε χαλαγε ενα παντελονακι απο το μοναστηρακι? ποιος σου πληρωσε το εισιτηριο? "ναι το ειδα γιατι ηρθα για μια εκδηλωση που οργανωθηκε για τον αποδημο ελληνισμο" που τα πουλανε αυτα ρε αφου τους εχουν γραμμενους τους μεταναστες ολες οι ενεργειες του αποδημου ελληνισμου γινεται με δικη τους πρωτοβουλια και εξοδα,το κρατος πουθενα εδω δεν προσεχουν εμας θα προσεξουν αυτους που ζουνε στην αλλη ακρη του πλανητη?

οσο για της κοκκινες πλατειες και το αγαλμα του λενιν καλυτερα να μην τα σχολιαζουμε γιατι ειναι εφιαλτικα πραγματα αυτα και ανετα μπορουν να κολησουν ακροδεξιες αποψεις και αυτο δεν το θελουμε σωστα? και στο κατω κατω αφου ηρθαν εδω οι ανθρωποι που να πανε? μεσα να κλειστουν? δεν θα πανε εκει που θα βρουν ομοεθνεις τους? με αυτο τον τροπο νοιωθουν και καποια ασφαλεια και οι πλατειες ειναι το καλυτερο μερος για συναντησεις και οσο για το αν θελουν μερικοι κατι απο την ελλαδα αφηστε τους να ονειρευονται δικα μας ειναι και στο χερι μας ειναι να ειναι και στο μελλον ουτε φοβος ουτε ανατριχιλες ειναι δικα μας και τελειωσε(αχ τι καλα που θα ηταν να μην υπηρχαν συνορα ουτε φοβοι ουτε καχυποψιες ουτε στρατοι και σκοτεινα σχεδια)

Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2003, 14:45:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ endorama ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ

quote:
ναι εχουμε και μαλιστα δεν θυμαμαι ακριβως ποτε αλλα σε καποια περιοδο στην νεωτερη ιστορια της χωρας μας καποια πολεμικα πλοια μας ειχαν ανεφοδιαστει εκει με πετρελαιο και μαλιστα χωρις επεξεργασια!!!!

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΕΠΙΤΡΕΨΕ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΝΕΔΑΦΙΚΟ.
ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΑΣ ΤΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΔΙΥΛΙΣΘΕΙ...

ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΕΣ ΦΗΜΕΣ.

ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΗΠΕΙΡΟ.
ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΒΑΡΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΑ ΚΑΙ Η ΔΙΥΛΙΣΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΥΜΦΟΡΗ. (ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy