ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Εσείς πόσα παιδιά θα κάνετε;;;;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
bladerunner
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2003, 00:10:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bladerunner  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πρόσφατα μου έκαναν ένα κόλπο με το οποίο μαθαίνεις πόσα και τί παιδιά θα κάνεις....

Παίρνετε ένα σταυρό κρεμασμένο από αλυσιδίτσα, το κρατάτε σαν εκρεμές, και το βουτάτε 3 φορές μέσα στην παλάμη σας (αριστερή, δεξιά, δεν ξέρω αν έχει σημασία...). Έπειτα από την 3η φορά, το σηκώνεται και το κρατάτε (πάντα σαν εκρεμές) σταθερά πάνω από την παλάμη σας.
Αν κάνει ταλάντωση σε ευθεία, όπως όταν υπνωτίζουμε κάποιον, τότε το παιδί είναι αγόρι, αν κάνει κυκλική ταλάντωση (γύρω γύρω την παλάμη), είναι κορίτσι. Επαναλαμβάνετε μέχρι τη στιγμή που δεν θα ξαναταλαντωθεί....

Προσωπικά βγήκε ότι θα κάνω 3 παιδιά. 1 κορίτσι και 2 αγόρια. Λες να πάρω και επίδομα;;

Πάντως από όσους το έχουν δοκιμάσει και μετά έχουν κάνει παιδιά, έχω ακούσει ότι βγαίνει...

-------------------------
Μώρε κάτι θέλει να μου πει η ζωή...... Αλλά τί είναι αυτό;;;;

VANDAMME
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
222 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2003, 00:38:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΒΓΟΥΝ ΔΙΔΥΜΑ-ΤΡΙΔΥΜΑ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙS?Η ΑΝ ΒΓΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΔΕ ΤΟ ΘΕΛΕΙ Η ΦΥΣΗ ΤΙ ΤΑΛΑΝΤΩΣΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ?????
Κ ΑΝ ΔΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ?


Edited by - VANDAMME on 04/09/2003 00:40:43Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ANTRIANNA
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2003, 02:58:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ANTRIANNA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
h alitheia einai pos moy to exoun deiksei kai mena den mporw na kserw kai na katalavw pws pantws oses manades kserw to eixane kanei mikres kai ontws exei vgei.kai milaw gia megales kai aksiologes kyries.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy