ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΙΔΙΟΤΗΤΕΣ!!!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ARCHANGEL
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2003, 18:22:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHANGEL  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΡΙΝ 9 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑΚΟΜΗΣΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΗ ΔΡΑΜΑ.ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΟ ΑΝ ΑΙ ΑΝΑΚΑΙΝΗΣΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΤΗΣΕ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΤΟ ΩΣ ΠΡΟΣΦΥΓΑΣ.ΕΓΩ ΣΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΕΙΧΕ ΠΕΘΑΝΕΙ Η ΓΙΑΑΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΜΟΥΝ 7 ΧΡΟΝΟΝ!ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΜΕΝΑ!!!!!!ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΝΗΜΗ ΚΑΙ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΛΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΠΕΘΑΝΕΙ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΦΟΥ ΕΚΤΟΣ ΤΟΝ ΑΛΛΩΝ ΕΠΑΣΧΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΓΕΡΟΝΤΙΚΗ ΑΝΕΙΑ!ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!ΜΕ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΠΑΡΑΠΟΛΥ ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΔΕΙΧΝΑ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΤΗΣ ΕΝΩ ΔΕΝ ΘΥΜΩΤΑΝ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΗΣ(ΓΙΟΣ ΤΗΣ) ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΠΟΥ ΘΥΜΩΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ! κΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΣΕ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ (ΕΓΓΕΦΑΛΙΚΑ ,ΣΠΑΣΗΜΟ ΛΕΚΑΝΗΣ) ΠΗΓΑΜΕ ΣΗΤΝ ΔΡΑΜΑ ΓΙΑ ΔΙΚΟΠΕΣ! ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΕΡΑΜΕ ΜΕ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΥΙ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΣΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΘΑ ΖΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΣΚΑΡΙ!ΠΗΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΘΕΙΟ ΜΟΥ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΕΚΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΜΑΣ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑΝ ΟΤΙ ΠΕΘΑΝΕ(ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1:30 ΩΡΑ!!!!)ΕΚΕΙΝΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΗΜΟΥΝ ΠΑΡΑΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ!!ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΣΤΗΝ ΔΡΑΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΛΗΣΤΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΚΕΙ ΠΟΘ ΠΕΘΑΝΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΤΗΝ ΣΤΑΣΗ ΜΟΥ!
ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΡΧΗΣΑΝ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!ΕΝΩ ΔΙΑΒΑΖΑ, ΕΒΛΕΠΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΑ ΚΑΠΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ!!!ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΣΥΜΑΣΙΑ ΑΠΛΑ ΠΕΤΑΓΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΡΩΤΟΥΣΑ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΤΙ ΜΕ ΗΘΕΛΕ.ΑΛΛΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ Η ΙΔΙΑ "ΕΓΩ ΣΕ ΦΩΝΑΞΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ? ΠΑΡΑΚΟΥΣ!"ΡΕ ΜΑΜΑ ΑΦΟΥ ΣΕ ΑΚΟΥΣΑ! "ΛΑΘΟΣ ΚΑΝΕΙΣ!!' ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΔΕΙΝΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΜΧΡΙ ΠΟΥ ΑΡΧΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΜΟΥΝ ΜΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!ΚΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΟΛΛΟ ΠΙΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΩΡΕΣ!!!! ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΡΧΗΣΑ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ!!! ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑ ΕΝΟΙΩΘΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΡΙΓΟΣ Η ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΧΑΔΙ!!! ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΠΟΚΑΛΥΨΑ ΣΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΤΙ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΕΝΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ Η ΓΙΓΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΑΓΑΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΑΚΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ!!ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΗΣΑ!ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΗΣ, ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΑΚΟΥΓΑ ΠΡΩΤΙ ΦΟΡΑ!ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΟΜΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!! ΟΤΑΝ ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΑΚΟΥΓΑ ΤΟΝ ΔΙΑΟΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ!!!!!!!!!!!!!ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΤΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑ!!!!ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΕ ΟΤΑΝ ΑΡΧΗΣΑΝ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ!!!
Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΑΘΕΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΙΣΤΕΥΕΙ ΣΕ ΘΕΟΥΣ ΚΑΙ ΔΙΑΒΟΛΟΥΣ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΔΡΟΜΟ ΕΚΕΙ ΠΟΘ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΓΥΡΗΣΕ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΕΡΙΕΡΓΗ Η ΦΩΝΗ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΚΟΚΑΛΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΠΡΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΤΟΥ!!!ΚΟΙΤΑΞΑ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΙΠΟΤΑ ! ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΡΕ ΑΛΕΞΗ ΤΟΥ ΛΕΩ???? ΚΑΙ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΗΣΩ ΚΑΙ ΟΣΟ ΤΟΝ ΠΛΕΙΣΙΑΖΑ ΕΦΕΥΓΕ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΙΣΩ!!!ΟΤΑΝ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΕΡΑΣΕ ΕΝΑ ΑΜΑΞΙ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΟΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ !ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΑ ΠΟΤΕ!!!! ΕΜΕΝΑ ? ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ? ΝΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΚΟ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ! ΡΕ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΕΓΩ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΚΟ? ΜΕ ΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΠΙΕΣΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΝΩ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ Η ΦΩΝΗ ΜΟΥ ΤΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΤΡΑΧΕΙΑ ΚΑΙ ΒΑΡΙΑ ΞΑΦΝΙΚΑ!!ΟΤΑΝ ΓΥΡΗΣΕ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΔΕ ΜΙΑ ΤΕΡΑΤΟΜΟΡΦΗ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΦΤΕΡΑ ΠΙΣΩ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!
ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΗΚΑ!!!!!ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑΝ!!!!!
ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΕΝΩ ΗΜΟΥΝ ΕΞΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΚΙ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ!!!!ΝΕΥΡΙΑΣΜΕΝΑ!! ΤΟΤΕ ΗΔΑ ΑΚΡΙΒΟΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ!!!ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΦΕΡΩ ΚΟΝΤΕΨΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΣΥΓΚΟΠΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΡΔΙΑΣ!ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΚΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ!ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΑΘΑΙΝΩ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΟΥ ΜΕΠΑΘΕ ΑΥΤΟΣ ΠΑΝΤΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ !!!ΕΧΩ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ!!!ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΥΜΠΤΩΣΕΙΣ?????? ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2003, 18:36:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Sorry, επειδή δεν κατάλαβα καλά, ο φίλος σου είδε ΕΣΕΝΑ με άλλη μορφή, ή μια μορφή από πίσω σου;

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARCHANGEL
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2003, 18:37:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHANGEL  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΓΥΡΩ ΜΟΥ!!!!!ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΜΙΑ ΜΑΥΡΗ ΑΥΡΑ!!!!!!!!

Το να δίνεις δεύτερες ευκαιρίες στους άλλους , δίνει σε σένα μια ακόμα ευκαιρία να αγαπήσεις!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2003, 18:48:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ξέρω τι να πω γι'αυτό...Κ η φίλη σου το ίδιο πράγμα είδε; Να βγαίνει κάτι από πάνω σου; Εσύ πως νοιώθεις γι' αυτό;

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARCHANGEL
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2003, 20:26:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHANGEL  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
NAI ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝ ΠΛΑΚΑ!!ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ.ΟΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕς ΠΟΥ ΘΕΛΩ!!
ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΠΩΣ ΕΜΟΙΑΖΕ!!!
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ!!
ΑΝ ΜΟΥ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ?? ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??
ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΜΟΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!!ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΤΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟ!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΝΕΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΕΝΓΚΩΣΜΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝΞΑΝΑ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ!ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΚΛΙΘΕΙ ΚΑΚΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ.............

Το να δίνεις δεύτερες ευκαιρίες στους άλλους , δίνει σε σένα μια ακόμα ευκαιρία να αγαπήσεις!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mhatz
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2003, 11:40:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mhatz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε ARCANGEL,

καταρχήν μην πανικοβάλλεσαι. Το ότι μπορεί να κουβαλάς μια ενέργεια μέσα σου και δεν μπορείς να την ελέγξεις είναι το πιο κακό. Κι αυτό γιατί μπορεί να σε οδηγήσει σε λάθος δρόμους...

Αυτό που θα έκανα εγώ... ήταν να πήγαινα σε π ρ α γ μ α τ ι κ ό εξομολόγο, να έβρισκα καλύτερα έναν πνευματικό πατέρα και να του διηγηθώ ήρεμα όλα όσα μου έχουν συμβεί. Είμαι σίγουρος ότι θα έβρισκε λύση. Δεν είναι κακό να καταφεύγουμε στην εκκλησία μας κι ας μην είμαστε τόσο πιστοί. Υπάρχουν εκεί κάποιοι πολύ μορφωμένοι και μυημένοι σε διάφορα φαινόμενα που εμείς ούτε πρόκειτε να φανταστούμε ότι η ασχολία της εκκλησίας θα ήταν αυτή.

Πάντως ότι είναι να κάνεις κάντο σε σύντομο χρονικό διάστημα γιατί μπορεί όσο προχωρούν τα χρόνια αυτό που βλέπουν οι άλλοι να γίνεται εντονότερο και να σε κυριεύσει απόλυτα.

" Η απάντηση είναι εκεί έξω. Ψάχνει για σένα. Και θα σε βρει... αν το θέλεις."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARCHANGEL
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2003, 12:18:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHANGEL  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ MHATZ ΣΕ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ VALDA!ΠΡΟΕΙΠΑ ΕΚΤΟΤΕ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ!ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ!ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ΚΑΚΙΑΣ ΠΟΥ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΣΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΗ ΣΕ ΜΕΝΑ!ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΒΕΒΑΙΑ ΣΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΠΑΘΕ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ (ΦΙΛΟΣ) ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ!ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΠΡΑΞΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΞΩΜΟΛΟΓΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΚΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΟΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΣΚΟΥΝ ΤΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΜΑ ΤΗΣ ΕΞΩΜΟΛΟΓΗΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΙ!ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΟΣ ΟΛΟΙ ΑΛΛΑ...
ΞΕΡΩ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΠΟΥ Ο ΕΞΩΜΟΛΟΓΟΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΟΗΘΕΙΣΕΙ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΕΝΟΧΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΣΑΥΤΟΝ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΤΑΡΑΚΩΣΗ ΤΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΑΥΤΟΚΤΩΝΙΑ!!!!!
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ... ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΙΟ ΑΠΙΘΑΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΩ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΑΠΙΘΑΝΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ!ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ!ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ!! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑ!!!
ΕΧΩ ΑΡΧΗΣΕΙ ΜΕΘΟΔΟΥΣ ΗΡΕΜΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ!ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕΙ! ΑΛΛΑ ΩΣ ΠΟΤΕ? ΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ??ΚΑΙ ΑΝ ΣΕ ΜΕΝΑ ΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΩ??/ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ? ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!ΜΠΟΡΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΗ! ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΟΣ?
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΑΓΙΟ ΟΡΟΣ ΟΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΒΡΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΩ! ΔΕΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΞΟΜΟΛΟΓΟ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΛΑ ΜΟΥ ΦΕΝΟΝΤΑΙ ΕΔΩ "ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!" ΝΤΕΜΕΚ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ!ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΝ ΓΡΑΦΩ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΟΛΟΥΣ!


Το να δίνεις δεύτερες ευκαιρίες στους άλλους , δίνει σε σένα μια ακόμα ευκαιρία να αγαπήσεις!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mhatz
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2003, 12:48:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mhatz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ίσως έκανα λάθος που έγραψα για εξομολόγο... Πνευματικό εννοούσα όπως έγραψα παρακάτω.

Ότι υπάρχουν τσαρλατάνοι στην εκκλησία είναι σίγουρο, αλλά υπάρχουν και πολλοί ψαγμένοι και ανοιχτόμυαλοι.
Στο Άγιο Όρος θα βρεις σίγουρα τον πνευματικό που σου λέω. Αλλά το καλύτερο είναι να μην πας σε μοναστήρι εκτός από μερικά που μπορώ να σου πω) αλλά να πας να τους βρεις στις σπηλιές. Αλλά πρόσεχε: ακόμα κι εκεί υπάρχουν τσαρλατάνοι, άνθρωποι διωγμένοι, ή και φυγόδικοι ακόμα εκεί που το παίζουν ... κάποιοι...
Το να μην φοβάσαι για σένα είναι κάπως επικίνδυνο...

quote:
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...

" Η απάντηση είναι εκεί έξω. Ψάχνει για σένα. Και θα σε βρει... αν το θέλεις."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARCHANGEL
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2003, 13:08:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHANGEL  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑΙ ΤΟ ΕΘΕΣΑ ΚΑΠΩΣ ΕΛΕΙΠΗ!ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ!
ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΟΥ!ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΚΙΝΔΥΝΕΥΩ ΤΗΝ ΣΚΑΠΟΥΛΑΡΩ!
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΩΤΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΔΡΑΜΑ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ(ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ!!!!)ΕΚΕΙ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΣΑΝ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΕΛΛΗΝΙΔΩΝ ΟΔΗΓΩΝ ΝΑ ΦΥΛΑΞΟΥΜΕ ΤΑ ΛΕΙΨΑΝΑ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ! ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ Η ΑΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΕΣΩΖΕ!!!ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΛΥΚΕΙΟΥ ΟΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΙΖΑΝ ΜΠΑΣΚΕΤ Η ΜΠΑΛΑ ΕΦΥΓΑ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΤΑΜΑΡΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΥΠΛΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΜΟΥ! ΕΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΡΑΒΗΞΕ ΜΑΚΡΥΑ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ ΜΟΥ ΓΕΛΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΣΑΝ ΝΑ ΠΕΤΟΥΣΑ!!!! Η ΤΖΑΜΑΡΙΑ ΕΠΕΣΕ ΚΑΙ Η ΚΑΡΕΚΛΑ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΣΤΑ ΔΥΟ!!!!!!ΗΤΑΝ ΑΝΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ!!

Το να δίνεις δεύτερες ευκαιρίες στους άλλους , δίνει σε σένα μια ακόμα ευκαιρία να αγαπήσεις!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εχετλαίος
Μέλος 1ης Βαθμίδας


141 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2003, 17:53:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Εχετλαίος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ ARCHANGEL,

Οι σκέψεις μου είναι οι παρακάτω:

1) Το ότι το κακό που κάποιος προσπαθεί να σου κάνει, επιστρέφει πίσω είναι μία καθαρά μαγική ιδιότητα (Δική σου, κάποιου άλλου δεν ξέρω)

2) Εγω στη θέση σου θα ανησυχούσα αν το σώμα μου το μοιραζόμουν με κάποιον "άλλο". Αν δηλαδή, υπήρχαν περίοδοι όπου δεν θυμόμουν τι έκανα ή λιποθυμούσα χωρίς λόγο ή έλεγα λόγια τα οποία δεν σκέφτηκα να πω. Σε καμία περίπτωση πάντως δεν θα μεθούσα ή να έπαιρνα υπνωτικά χάπια κλπ ώστε να μη χάνω ποτέ τον έλεγχο.

3) Αν δεν συμβαίνει το παραπάνω, μην ανησυχείς και πάρα πολύ για την εικόνα η οποία φαίνεται στους άλλους κάτω από τις περιστάσεις που περιέγραψες. Πολύ πιθανά η αόρατη ύπαρξη που λες ότι σε προστατεύει, διάλεξε να εκπέμψει αυτήν ακριβώς την εικόνα σε όσους η ίδια δεν χώνευε για δικούς της λόγους!

4) Καλό επίσης θα ήταν να αναζητήσεις αν έχουν συμβεί παρόμοια περιστατικά. Αν βρείς κάποιον που να γνωρίζει τέτοια θέματα, είτε είναι της Εκκλησίας, είτε ακόμη και απλός βιβλιοθηκάριος (!) μάθε για παρόμοια φαινόμενα. Ίσως να μάθεις αρκετά για το τι μπορεί να συμβαίνει....

Φιλικά, Εχετλαίος


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2003, 18:22:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
ΦΙΛΕ ARCHANGEL, ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ, ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ, ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΣΑΤΑΝΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ.
ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΑ, ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΛΑΦΡΑ.
ΛΕΣ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΙΣΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΔΙΟΤΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΒΛΑΨΟΥΝ.
ΤΑΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ .ΣΙΓΟΥΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΠΑΔΕΣ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΗ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΚΑΝΟΥΝ, ΩΣΤΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΕΧΟΥΝΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΟΣΜΟ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ, ΔΙΟΤΙ ΕΧΟΥΝΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΠΙΣΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ. ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΑΓΙΟ ΟΡΟΣ. ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟΙ ΙΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΧΟΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ. ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΜΙΑ ΛΥΣΗ, ΗΔΗ ΕΧΟΥΝΕ ΠΕΡΑΣΕΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΗΔΗ ΕΧΑΣΕΣ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΥ!


ΦΙΛΙΚΑ

The Truth Is Out There..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2003, 19:00:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΕΚΕΙ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΣΑΝ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΕΛΛΗΝΙΔΩΝ ΟΔΗΓΩΝ
Πιστεύω ότι ήταν λάθος (;;)...Η ο φίλος είναι φίλη;

Communicating at an unknown rate...

Edited by - Valnta on 19/09/2003 19:06:07Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARCHANGEL
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/09/2003, 09:04:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHANGEL  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΧΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΛΑΘΟΣ ΒΑΛΝΤΑ ΜΟΥ!ΑΠΛΑ ΤΟΣΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΕΛΛΗΝΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΕΛΛΗΝΙΔΩΝ ΟΔΗΓΩΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 15-20 ΧΡΟΝΙΑ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΦΥΛΑ!ΑΓΝΩΣΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΟΣΜΟ!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΗΣΤΟ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ!ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΩ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΓΩ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΕΜΠΝΕΥΣΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ(ESOTERICA.GR) ΠΟΥ ΠΑΡΟΛΛΟ ΤΗΝ ΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΔΙΑΚΑΤΕΧΕΙ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΕΙ ΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΠΟΛΥ!

Το να δίνεις δεύτερες ευκαιρίες στους άλλους , δίνει σε σένα μια ακόμα ευκαιρία να αγαπήσεις!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΥΦΕΩΝΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
127 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/09/2003, 12:48:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΥΦΕΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε μου
χωρις να εχω ασχοληθει πολυ με τα παρα φυσικα θα μου επιτρεψεις να σου πω την γνωμη μου!!!

καταρχην με την απλη λογικη θα σου πω οτι δεν νομιζω αυτο το οποιο σε 'προστατευει' να ειναι αγγελος γιατι απλουστατα δεν νομιζω οτι κανενας αγγελος εχει εκδικητικες τασεις εναντιον ανθρωπων {δηλαδη να επιστρεφει το κακο} !!!
το γεγονος οτι στην περιπτωση με τον φιλο σου σε ακουσε να μιλας με τραχια φωνη ενω εσυ δεν το καταλαβες μπορει να σημαινει οτι εισαι δαιμονισμενος.{?}

προσεξε δεν θελω να σε κανω να τρομαξεις δεν εχεις λογο αλλωστε γιατι να ξερεις οτι το δικαιωμα να σου κανει οποιοσδηποτε κακο (ειτε πνευμα ειτε ανθρωπος) το δινεις εσυ και μονο εσυ!

εγω θα σε συμβουλευα να πας στο αγιο ορος γιατι εχω παει και ξερω οτι εκει δεν θα πεσεις σε τσαρλατανους να εισαι σιγουρος!
οι ανθρωποι εκει ειναι πολυ απλοι!!!!!

μην το αφησεις ομως το θεμα ετσι γιατι καμια βοηθεια ιδιως απο πνευματα η οτι αλλο ειναι δεν δινεται χωρις ανταλλαγμα!
και στην περιπτωση σου δεν ξερεις τι θα αντιμετωπισεις αργοτερα!
η γνωμη μου ειναι λοιπον να πας εκει το συντομοτερο και να συμβουλευτεις καποιον!
αν θελεις μπορω να σου βρω καποια τηλεφωνα η ακομα να παρω τηλεφωνο και να ρωτησω σχετικα με την περιπτωση σου!
ακομα και αν δεν ειναι τιποτα θα περασεις πολυ ωραια εκει
( στο αγιο ορος)!!!!
αλλα μην το αφησεις σαν μια εκδρομη που καποτε εχεις σκοπο να πας!
να θυμασαι οτι η προληψη ειναι καλυτερη απο την θεραπεια!

σου ευχομαι ολα να σου πανε καλα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GoNeR
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2003, 16:42:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GoNeR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
katarxin geia sas.eina ii prwti mou fora sto forum.

ARCHANGEL akou ti pistevw egw gia afto pou soy symvenei.i giagia sou se agapouse(kai se agapaei) poly kai afto giati meta ton thanato tis kratise epafi mazi sou opws eipes.

oso gia afto pou eidan o filos sou kai i kopela sou pistevw oti exw katalavei peripou ti egine.loipon.pithanon o filos sou eixe kanei kati kako(pou den ikseres) se esena(pio sygkekrimena prospathouse na kanei kati kako) kai etsi i giagia sou gia na se prostatepsei metamorfwthike sto mavro pragma pou eide o filos sou panw apo esena kai tromakse.to idio prepei na egine kai me tin kopela sou.

diladi opws pistevw na katalaves afta ta 2 peristatika itan ta prwta (opou kapoios prospathouse na sou kanei kako kai kati pathene o idios)
opws afta pou sou symvenoun kata kairo opws les.

symvouli mou einai na prospathiseis me tin giagia sou kai na tis peis na stamatisei na kanei kako stous allous......


elpizw na min ethiksa tous filous sou alla afto pistevw


{filika GoNeR}

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΝΑΛΥΩΝ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
137 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2003, 02:31:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΝΑΛΥΩΝ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί φίλες και φίλοι γεια σας.

Αγαπητέ φίλε ARCHANGEL,αυτό που μας περιέγραψες είναι μια προβολή του εγκεφάλου ή υποσυνειδήτου προς τα έξω.Δηλαδή , ο εγκέφαλος εκφοβίζει κάποιον ο οποίος σκέπτεται να μας στήσει μια παγίδα και να μας κάνει κακό.Αυτό το κακό δεν είναι απαραίτητο να έχει μελετηθεί π.χ. την επόμενη μέρα ή ακόμη και τον επόμενο χρόνο ,(βλέπεις στη μεταφυσική ο χρόνος μετράει διαφορετικά απ'ότι σε μας).
Έτσι λοιπόν σε άτομα που προορίζονται για ΚΑΤΙ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΩΝ υπάρχει υπεράνω προστασία και δίδεται εντολή στον εγκέφαλο να ενεργήσει.
Το ότι βλέπεις την τιμωρία κάποιου που σε βλάπτει,αυτό είναι πολύ καλό.Απλώς μέτρησε το χρόνο που περνάει ,από τη στιγμή που σε βλάπτουν μέχρι να τιμωρηθούν.Όσο πιο σύντομα , τόσο ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΛΟΓΙΑ ΕΧΕΙΣ!!
Συμφωνώ με τους δίλους να συζητήσεις με έναν πνευματικό , όμως είσαι σίγουροσ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΣΕΙ ΣΩΣΤΑ ;;
Πάντως μην ανησυχείς , δεν είναι κάτι επικίνδυνο , μόνο που δεν θα πρέπει να δίνεις εύκολα την εμπιστοσύνη σου και όποιον γνωρίζεις να τον "ψάχνεις" δύο φορές.
Τελιώνοντας, για την ώρα θα σου πω πως ότι σου συνέβει έχει συμβει ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ απλώς η μορφή ήταν διαφορετική ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΝΔΟΜΥΧΟΥΣ ΦΟΒΟΥΣ ΤΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΟΜΟΚΤΑΤΗΘΕΙ.

ΑΝΑΛΥΩΝ

+Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARCHANGEL
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2003, 13:07:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHANGEL  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ!ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΛΥΣΗ ΒΡΕΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΦΑΝΤΑΣΙΑ!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΖΟΥΣΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΤΕΡΑΤΑ!ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ Η ΜΥΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΟΥΝ!!!!!!ΕΔΩ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΜΟΥΝ ΜΙΚΡΟΣ ΟΤΑΝ ΦΟΒΟΜΟΥΝ!<<ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΜΗΝ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ !ΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΚΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ!!!!>>ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ!!
ΠΕΡΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ Η ΤΗΜΩΡΙΑ ΠΟΥ ΠΑΘΕΝΟΥΝ ΚΑΠΙΟΙ ΚΑΚΟΙ, ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΡΙΕΒΑΛΛΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΜΑΥΡΗ ΣΚΙΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!ΘΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΩ!!ΛΟΙΠΟΝ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΑΡΣΑ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΜΟΥ!!!ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΚΑΙ ΜΑΛΗΣΤΑ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΤΟ TOPIC ΣΤΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ!!ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΕΔΩΣΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΙΘΑΝΕΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ!!ΚΑΙ Η ΛΥΣΗ ΒΡΕΘΗΚΕ !! Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣΟΥΝ!!!ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΜΑΘΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΑΖΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΑΥΠΝΙΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΕΤΡΕΜΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ!!!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ!! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ: ΦΟΒΟΥ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ ΑΣ ΦΑΙΝΟΝΤΕ!!

Το να δίνεις δεύτερες ευκαιρίες στους άλλους , δίνει σε σένα μια ακόμα ευκαιρία να αγαπήσεις!

Edited by - ARCHANGEL on 10/10/2003 13:09:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy