ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 - Κινηματογράφος -
 ENTER THE ...UNDERWORLD...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2003, 22:54:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ENTER THE UNDERWORLD

Astral_
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
122 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2003, 13:09:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Astral_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πέρνουμε δύο κομμάτια και , τα ανακατέβουμε καλά μέχρι να γίνουν ένα σώμα... Τσιγαρίζουμε στο τιγάνη μέχρι να κοκκινίση, αν κοκκινίση ποτέ. Βράζουμε σε μια ασημένια κατσαρόλα και προσθέτουμε όταν βράση μισή δόση
Για γαρνίρισμα ετιμάζουμε λιγάκι
Όλα τα υπόλειπα τα βάζουμε στην κατσαρόλα μαζί με τα άλλα, ανακατέβουμε και σε μισή ώρα έχουμε ένα απολαυστικότατο Underworld

Edited by - Astral_ on 10/10/2003 13:17:08Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Warface
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
247 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2003, 02:03:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Warface  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=2253

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2003, 02:10:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Warface φιλε μου ο τιτλος του τοπικ ειναι"καινουργια ταινια"(διαφωτιστικοτατος δηλαδη+δεν το προσεξα καν)
χμ...

οσο για σενα φιλε Astral_...μαλλον αυτο που εκανες εδω λεγεται..."σεβασμος" προς το "συγγραφεα" του τοπικ;;;;


ωραια....παμε καλα τελικα απο ομαδικοτητα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Astral_
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
122 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2003, 12:03:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Astral_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλή μου φίλη ΑΤΜΑ,
quote:
οσο για σενα φιλε Astral_...μαλλον αυτο που εκανες εδω λεγεται..."σεβασμος" προς το "συγγραφεα" του τοπικ;;;;


ωραια....παμε καλα τελικα απο ομαδικοτητα...



έκανα χιούμορ, αλλά φένετε ότι δεν σου άρεσε, με συγχωρείς...
Δεν εκφρασες καμία γνώμη, έτσι δεν βλέπω αν έκανα κάτι κακό...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2003, 19:10:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΚΑΝΕΣ ΟΜΩΣ! ΤΙ ΚΡΙΜΑ /ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΣΤΟΥΜΙΑ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ
+ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΙΣΟΠΕΔΩΣΕΣ(!) ΜΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΕΙΚΟΝΙΤΣΕΣ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΜΙΑ ΚΙΤΣ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΡΜΟΝΙΚΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ (ΧΡΩΜΑΤΙΚΑ ΕΝΝΟΩ ) ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ !
ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ ΜOΝΑΧΑ...(SNIF)
ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΡΩΣΗ ΒΡΕ;

ΓΚΡΡΡΡ...ΣΟΥ ΘΥΜΩΣΑ ΝΑΙ
ΓΙΑΤΙ;
ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ /ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΗΣ.
ΑΝ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΚΑΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΚΟΙΝΗ "ΤΑΣΗ"+ ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΙ (ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΗΣ ΒΑΝΔΗ ΚΑΙ ΤΗ ΒΙΣΣΗ ΕΝΑ ΚΑΤΙ) ΤΩΝ ΤΙΤΛΩΝ.

ΣΒΗΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣ ΤΩΩΩΩΡΑ


Edited by - ΑΤΜΑ on 14/10/2003 01:51:53Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Astral_
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
122 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2003, 12:01:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Astral_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα...

Ήταν πειρασμός για μένα να το προσπεράσω, δεν ξέρω, μπορείς να με τημωρήσεις... Μ'αρέσει να παίζω μαι εικόνες... 1 εικόνα 1000 λέξεις... Πόρωση, ναι, αυτός ο περαατλαντικός κινηματογράφος, είναι ένα πράγμα,,, άπαπαπαπαπαπαπα!!!

Τώρα που είπες είναι μοναδική, όλο και πιό πολύ μοιάζει στην Λάρα Κροφτ

Τώρα να διαγράψω το παρελθόν; Φίλη μου ΑΤΜΑ δεν το έχω καταφέρει ακόμα, αλλά ο Δον Χουάν λέει πως δεν είναι τίποτα... Τι μυστίριος τύπος, ακόμα να τον καταλάβω

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Secondborn
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
410 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2003, 14:53:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Secondborn  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΙΚΟΤΑΤΗ ΤΑΙΝΙΑ!
Θα περιμένω και την άποψη των άλλων φίλων για να γίνει συζήτηση...

"Δώρο είναι οι καρδιές των ανθρώπων που ψάχνουν πέρα απο τον κόσμο και δε βρίσκουν ανάπαυση εντός του."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2003, 15:20:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eμένα μου άρεσε...θα μπορούσε να είναι κ καλύτερη, αλλά μου άρεσε...

Thothoula γεματούλα
Kόρη Thoth Tρισμέγιστου
Aδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2003, 00:10:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ!

ΑΤΜΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΟΣΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ...ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ;
ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΑΝΟΙΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ...

Ο ΦΙΛΟΣ ΑΣΤΡΑΛ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΑΣΥΝΕΙΔΑ ΒΕΒΑΙΑ...
ΣΥΜΠΕΡΙΕΛΑΒΕ ΤΑΙΝΙΕΣ ΟΠΩΣ ΤΟ UNDERWORLD ΠΟΥ ΚΡΥΒΟΥΝ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΑΝΑΓΝΩΣΙΜΕΣ ΑΠΟ ΕΜΠΕΙΡΑ ΚΑΙ "ΓΡΗΓΟΡΑ" ΜΑΤΙΑ...

ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΒΡΥΚΟΛΑΚΩΝ ΚΑΙ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΩΝ;
ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΟΓΕΙΟ;ΑΡΑ ΑΛΗΘΕΥΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΥΠΟΓΕΙΑ ΤΩΝ ΠΟΛΕΩΝ ΚΑΤΟΙΚΟΥΝΤΑΙ;ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΟΠΛΑ;ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ ΑΠΟ ΠΟΥ;ΑΠΟ ΝΕΦΙΛΙΜΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΙΣΩΣ;ΠΟΥ ΣΤΟΧΟ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΕΞΑΛΕΙΨΗ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΕΙΔΩΝ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΜΠΟΔΙΖΟΥΝ ΣΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥΣ;

ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΑΡΑΠΡΟΧΩΡΗΣΑ,ΑΛΛΑ ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΕΙΝΑΙ "ΒΓΑΛΜΕΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ" ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΟΥ ΣΚΗΝΟΘΕΤΗ...

Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΤΑΙΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΤΙΤΛΟ...
ΠΟΛΕΜΟΣ ΦΥΛΩΝ ΓΙΑ ΕΞΟΥΣΙΑ,ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΡΧΙΑΣ...
ΧΩΡΟΣ ΤΟΥΣ Ο ΥΠΟΓΕΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΠΟΛΗΣ...

ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΠΑΡΟΜΟΙΩΣΕΙΣ...ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ...

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2003, 02:02:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Τώρα που είπες είναι μοναδική, όλο και πιό πολύ μοιάζει στην Λάρα Κροφτ



XM..ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΠΙΜΟ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ ΔΥΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ.

ΘΕΩΡΩ ΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ (ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΣΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΜΟΥ.-)
ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ...ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΣΩ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ /
ΕΔΩ,ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ !

quote:

Τώρα να διαγράψω το παρελθόν; Φίλη μου ΑΤΜΑ δεν το έχω καταφέρει ακόμα,

..ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΛΟ!ΟΤΑΝ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΜΟΝΑΧΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ "IN REAL TIME".
...ΟΜΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΡΙΤΟΙ "ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ" ΠΟΥ ΕΝΙΟΤΕ ΕΝΑΝΤΙΩΝΟΝΤΑΙ...ΣΤΗΝ ΑΥΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΟΥ....ΟΠΟΤΕ...


ΑΣΤΟ ΝΑ ΠΑΕΙ !...ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΧΙΟΥΜΟΡ ΑΦΟΥ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΟ ΚΛΙΜΑ ΤΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΕΛΙΟ...
GLORFINDEL...ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΞΩΤΙΚΟ...ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ...ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΕΝ ΚΑΙΡΩ...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Γιώργος
Πλήρες Μέλος


970 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2003, 03:05:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Γιώργος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το είδα σήμερα…!! Μου άρεσε…….
Να βάλουμε και αστεράκια…!!!?

Γιώργος
.............


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lunar
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2003, 15:55:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lunar  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλησπέρα σε ολους. Είναι η πρώτη μου φορά στο forums και πολύ μου άρεσε. Θα ήθελα βέβαια κάποιες συμβουλές για το πώς λειτουργεί και τί είναι οι βαθμίδες.
Σχετικά με το θέμα, αν κατάλαβα καλά είναι η ταινία underworld, η γνώμη μου είναι ότι μπορεί η ταινία να είχε μυνήματα που σε κάνουν να σκεφθείς από πού προήλθαν οι ιδέες του σκηνοθέτη αλλά ήταν ανυπόφορη.
Ειδικά το "αρχιβαμπίρ" Βίκτωρ ήταν γελοιότατος. Δυστυχώς πρέπει να φύγω γιατί είμαι στη δουλειά αλλά θα επανέλθω.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2003, 15:58:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ταινία με ατμόσφαιρα που καθηλώνει!!!

Τί κι αν το styling θυμίζει Matrix; Μην ξεχνάμε ότι το Matrix ίδρυσε "σχολή" στο συγκεκριμένο τομέα...Εφόσον το αποτέλεσμα "δένει" δεν υπάρχει λόγος αυτό να ενοχλεί...

Ελπίζω και σε ανάλογη συνέχεια, που, αν κατάλαβα καλά, μάλλον θα υπάρξει...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2003, 16:30:46  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλή η ιδέα που επεσε για τα αστεράκια !!!!

Περιμένω αστερακια ....για να αποφασίσω αν θα τη δω !!!!!!

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
bridos
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2003, 19:29:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bridos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΛΗ ΤΑΙΝΙΑ. ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΦΗΜΕΣ ΓΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ PREQUEL.

There is no knowlege that is not power.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2003, 04:25:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΜ...ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ;
ΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΑ;

*ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ(ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ)

**ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΦΗ ΚΑΝΕΛΑ(ΑΙΣΧΟΣ)

***"ΚΑΡΑΦΛΙΑΣΑ"(ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ)

****ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ(ΜΕΤΡΙΑ)


*****YAMI YAMI(ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ)

******AND THE OSCAR GOES 2...(ΠΟΛΗ ΚΑΛΗ ΜΑ..ΕΜΠΟΡΙΚΗ)

*******FILMADDICTS(TEΛΕΙΑ)

+ΜΕΡΙΚΑ ΞAΣΤEΡA!

ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ(ΑΥΤΟ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΕΠΕΞΗΓΗΣΗ ΒΡΕ!)

ΣΑΤΑΝΙΚΟΤΑΤΗ(ΟΥΤΕ ΚΙ ΑΥΤΟ!)

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ

ΔEN KATAΛABA TIΠOTA...

ΩΡΑ ΓΙΑ ΑΠΟΣΥΜΒΟΛΙΣΜΟ :)
*****************************************************************

ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ...
atma jnani

Edited by - ΑΤΜΑ on 16/10/2003 04:31:25Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/10/2003, 19:51:17  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωραια Atmoula μου .....
λοιπόν με λίγα λόγια ....εσυ τι βάζεις στο underworld?

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/10/2003, 20:03:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


....εσυ ,γατακι;


aummmm....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/10/2003, 23:33:37  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεν εχω καταφέρει ακόμα να το δώ .....λόγο πολύ δουλειάς!!!!!
γιαυτό ειπα να δώ , αν αξίζει τον κόπο!!!!!

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2003, 22:59:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ!

ΑΤΜΑ Ο ΑΠΟΣΥΜΒΟΛΙΣΜΟΣ ΑΡΧΙΣΕ.......

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy