ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΓΝΩΣΗ =-.
 falun gong / falun dafa
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Rinpoche
Νέο Μέλος


37 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2003, 15:15:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Rinpoche  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εάν κάποιος από το forum έχει ασκηθεί στο Falun Gong ή έστω έχει να μεταφέρει κάποια εμπειρία ή σοβαρή γνώμη θα του ήμουν υπόχρεος.

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2003, 00:05:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα φίλε/η Rinpoche και καλώς μας όρισες.
Αν μπορείς γίνε λίγο πιο σαφής: Τί είναι το Falun Gong? Προσωπικά δεν το γνωρίζω ή μπορεί να έχω ακούσει γι'αυτό αλλά να μη ξέρω το όνομά του.Πάντως θα ήθελα να μάθω!

Αυξάνεις τις πιθανότητες έτσι να πάρεις κάποια απάντηση.
Σε χαιρετώ,και πάλι καλωσόρισες.

O Σκοτεινός Άγγελος!
"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2003, 00:32:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑΙ,ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ,ΕΞΗΓΗΣΕ ΛΙΓΟ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ,ΔΙΟΤΙ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ FALUN GONG?
ΦΙΛΙΚΑ

The Truth Is Out There..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Anounakis
Πλήρες Μέλος

Aruba
993 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2003, 00:52:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anounakis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ψάχνοντας στο google θα βρείτε πολλές πληροφορίες...

Είναι αίρεση και νομίζω ότι το σχόλιο (από σελίδα του διαδυκτίου)
θα μας κατατοπίσει λίγο

...βίαια καταστολή του Falun Gong μια από τις ειρηνικότερες θρησκευτικές ομάδες...

Φιλικά



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Rinpoche
Νέο Μέλος


37 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2003, 09:42:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Rinpoche  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστώ που μπήκατε στον κόπο να απαντήσετε. Το Falun Gong είναι ένα είδος Chi Gong. Τις πληροφορίες που μπορώ να ανασύρω από το διαδίκτυο τις έχω σχεδόν εξαντλήσει απλά ήθελα την γνώμη κάποιου με προσωπική εμπειρία. Και πάλι ευχαριστώ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2003, 22:08:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα!

θα μπορούσες ίσως να παραθέσεις κάποια links σε αυτό το τόπικ, ώστε να κάνεις πιο εύκολη την ενημέρωση στους συμμετέχοντες στη συζήτηση;

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Rinpoche
Νέο Μέλος


37 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2003, 15:24:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Rinpoche  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Από link άλλο τίποτα. Εάν κάποιος μπει στη κύρια σελίδα που είναι http://www.falundafa.org μετά είναι εύκολο να βρει και τα υπόλοιπα site που δεν είναι και λίγα. Αυτό που θα ήθελα εγώ είναι η γνώμη κάποιου με προσωπική εμπειρία εάν βέβαια υπάρχει.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.078125
Maintained by Digital Alchemy