ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 ΕΙΚΟΝΕΣ
 ΑΓΓΕΛΟΙ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 5
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2003, 12:33:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πιστευετε στους αγγελους? Εγω μολις αρχισα...

Δεν θα μπορουσα να μην βαλω πρωτο τον το Michael angel επειδη ειναι ο αρχηγος τους και επειδη μιχαηλ λεγετε και ο καλυτερος φιλος μου, που τον γνωρισα πριν λιγους μηνες (μετα απο μερικες μερες) ενω ημουν καπου απογοητευμενος με σκεψεις για αν υπαρχουν αγγελοι γενικα, αλλα και στην γη και ημουν ετοιμος για να την κανω...
Το περιεργο δεν ειναι μονο οτι τον γνωρισα σε μια πολυ δυσκολη φαση της ζωης μου αλλα και οτι εχει το σπιτι του γεματο αφισες με αγγελους και του εχουν πει οτι τον εχουν δει πανω στη μηχανη του δυο φορες σαν να ειχε φτερα στην πλατη του και απο τοτε αρχισα να.. πιστευω..



H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...

Edited by - Κωστας on 10/11/2003 13:22:16

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2003, 12:37:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2003, 12:42:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)



H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2003, 13:09:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2003, 13:17:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cube
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
417 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2003, 15:32:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cube  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα Κώστα... Εγώ πιστεύω οτι υπάρχουν άγγελοι!

Υγεία... Αγάπη... Ζωή..!

Όλα είναι όμορφα..!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2003, 17:07:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαιρομαι

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2003, 12:35:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεν καταλαβα, πιστευεις οτι ο φιλος σου ειναι αγγελος???

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2003, 12:46:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

δεν καταλαβα, πιστευεις οτι ο φιλος σου ειναι αγγελος???



Kαλησπερα.
Δεν ξερω ακριβως τι να πιστεψω. Μαλλον πεσμενος αγγελος χωρις φυσικα να το γνωριζει. Εχει αγνη ψυχη που για τα χρονια που ζουμε ειναι ΣΠΑΝΙΟ.


H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cube
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
417 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2003, 12:56:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cube  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κώστα...δεν με έχεις γνωρίσει ακόμα...άκου σπάνιο...υπάρχουν πολλές αγνές ψυχές... Αλλά πως ορίζεις εσύ ή ο καθένας το αγνό? Αυτό είναι άλλο θέμα...σωστά?

Καλημέρα σε όλους...

Υγεία... Αγάπη... Ζωή... Μουσική..!

Όλα είναι όμορφα..!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2003, 22:29:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Κώστα...δεν με έχεις γνωρίσει ακόμα...άκου σπάνιο...υπάρχουν πολλές αγνές ψυχές... Αλλά πως ορίζεις εσύ ή ο καθένας το αγνό? Αυτό είναι άλλο θέμα...σωστά?

Καλημέρα σε όλους...

Υγεία... Αγάπη... Ζωή... Μουσική..!

Όλα είναι όμορφα..!


Σωστο κι αυτο αλλα το περιεγο ειναι οτι τον εχουν δει με φτερα στην πλατη οπως ανεφερα και το συνδυασα με το οτι εχει πολυ καλη,πονοκαρδη ψυχη και με τις συζητησεις που καναμε.
Μοιαζουμε σε πολλα...

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Σοφία
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2003, 10:20:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Σοφία  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οταν λες ότι τον είδες και μιλήσατε??Τι εννοείς?Πως συναντηθήκατε?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2003, 16:15:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Σωστο κι αυτο αλλα το περιεγο ειναι οτι τον εχουν δει με φτερα στην πλατη οπως ανεφερα και το συνδυασα με το οτι εχει πολυ καλη,πονοκαρδη ψυχη και με τις συζητησεις που καναμε.
Μοιαζουμε σε πολλα...

Δεν υπάρχουν άγγελοι. Εάν ομως υπάρχουν σίγουρα δεν θα είναι αγγελοι.
Σε αυτόν τον κόσμο που ζούμε κυριαρχεί η πονηρία και το συμφέρον.

Αν κάποιος παίρνει τη μορφή του αγγέλου για να πλησιάσει κάποιον ... σίγουρα αυτός δεν είναι άγγελος.
Συγχωρέστεμε για τα λόγια μου και τις απόψεις μου στο θέμα αλλά εχω μεγάλη πείρα...
Μακρυά απο αυτά λοιπόν ...
Συμβουλή μου μακρυά...
allzzaro

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2003, 18:58:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Οταν λες ότι τον είδες και μιλήσατε??Τι εννοείς?Πως συναντηθήκατε?



Καλησπερα Σοφια. Η γνωριμια εγινε μετα απο λιγες μερεσ που ημουν σε μια ερημικη παραλια οπως ανεφερα με σκοτεινες σκεψεις.
Ο πατερας μου παραγελνει διαφορα βιβλια στο σπιτι και τα φερε ενας γυρω στα 38 ενα πρωι. Ο πατερας μου ελειπε και ετσι αναγκαστηκε να τον παρει τηλεφωνο απο το σαλονι.
Οταν πηγε να τον παρει απο το σαλονι που ειναι το τηλεφωνο ειδε το δωματιο μου οπου εχω μηχανηματα dj. Για να μην τα πολυλογω εντυπωσιαστηκε γιατι ειναι κι αυτος dj και βγηκαμε γνωστοι απο την εφηβικη ηληκια!
Εγω του δωσα κατι σπανια κοματια απο καλη μου θεληση και μια μερα μου προτεινε να παμε βολτα με μια παρεα σε ενα μπαρ.
Εκει γνωρισα και τον Μιχαηλ ο οποιος ειναι χρονια φιλος του.
Απο την αρχη υπηρχε χημεια μεταξυ μας. Ηταν πολυ απλος,καθολου δηθεν και πολυ φιλικος.
Τωρα για να μην σας μπερδευω το περιεγο κατα την γνωμη μου ειναι οτι γνωρισα αυτη την παρεα σε μια φαση της ζωης μου που ημουν ετοιμος για την μεγαλη βουτια. Λογω καταθλιψης και μεγαλης απογοητευσης (που ακομα την εχω) για τον κοσμο στον οποιω ζω, τιποτα δεν εβρισκα να με κραταει αλλο στην γη. Ειδικα η ιδεα οτι δεν υπαρχει θεος,ουτε αγγελοι,ουτε τιποτα με εθλιβε...
Με λιγα λογια μιλησαμε και βρηκαμε πολλα κοινα στον χαρακτηρα μας,και οταν του ειπα τι σκεφτομουν στην παραλια(τον θεο και τουσ αγγελους) που ημουν ετοιμος για να "φυγω" τοτε μου ειπε οτι εχει το σπιτι του γεματο με αγγελους,του εχουν πει οτι τον εχουν δει δυο φορες πανω στην μηχανη του απο πισω σαν να ειχε φτερα,λεγεται και Μιχαηλ.

Δεν θελω να πεισω κανεναν σας απλα εμενα ολα αυτα δεν μου φαινονται απλες συμπτωσεις.
Ο καθενας μπορει φυσικα να εχει την γνωμη του.

Φιλε allzzaro σιγουρα κυριαρχει η πονηρια και το συμφερον αλλα επισης οτι ειναι ο καθενας αυτο ελκει.


H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...

Edited by - Κωστας on 16/11/2003 19:02:40Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2003, 20:33:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2003, 22:18:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2003, 12:53:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτη θεωρειται αληθινη μετα το ατυχημα...

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2003, 13:14:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2003, 23:36:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα!
Και γω πιστεύω στους αγγέλους φίλτατοι!
Δεν θα ήταν ειρωνία το αντίθετο?
(Ακούς εκείς Darkangel_78...)

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2003, 00:31:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα! Αυτο ελειπε με τετοιο ψευδονυμο

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

peugeot
Νέο Μέλος

Greece
22 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2003, 09:23:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους peugeot  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
KALHMERA PAIDIA...

APO PROSWPIKH EMPEIRIA, 8EWRW OTI YPARXOYN AGGELOI. FYLAKES AGGELOI...

TrinityΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2003, 09:35:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημερα φιλε/η peugeot.

Θα με ενδιεφερε αν επιθυμεις να μας πεις την εμπειρια σου.
Εκτος απο αυτην που εγραψα πιο πανω καταθετω και μια αλλη.

Γυρναω απο μπανιο και ειχε αρχισει να νυχτωνει.
Εκει που με αφηνει το λεωφορειο μολις κατεβαινω παω σε ενα λιγο απομερο μερος για φυσικη αναγκη.
Μετα απο λιγο ερχεται καποιος με επιθετικες διαθεσεις απο το πουθενα και εγω τον μυριζομαι αμεσως και σηκωνομαι να φυγω.
Τοτε ερχεται και ενας αλλος απο την αλλη μερια και με πιανει.
Τοτε ενω παω να φωναξω ενστικτωδως βοηθεια και μολις παω να πω βο η λεξη σταματαει και λεω φωναζω ΓΙΩΡΓΟ! Δηλαδη λεω βο.γιωργο!
Αυτο εγινε η αιτια να με αφησουν και να φυγουνε!
Νομιζαν οτι ηταν καποιος μαζι μου.
Δεν ειμουν με κανεναν γιωργο,ουτε σκεφτομουν εκεινη την στιγμη κανεναν.

Μαλον τον λενε γιωργο τον φυλακα αγγελο μου.

Οπως και να τον λενε τον ευχαριστω μεσα απο την ψυχη μου και ελπιζω να τον συναντησω καποτε...


H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

peugeot
Νέο Μέλος

Greece
22 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2003, 10:43:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους peugeot  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Einai paidikh empeiria... alla xerw eimai sigourh pws den htan oneiro giati hmoun ksipnia... den htan paraisthish, htan ali8ino!

hmoun sto dhmotiko akoma, otan kapoio bradu eixame episkeptes sto spiti mas tous theious mou kai ta paidia tous. ola kulousan irema, emeis paizame, mexri pou h ksadelfh mou peftei panw sto agaphmeno futo ths mhteras mou kai to spaei... bebaia to xulo to efaga ego (pou den eftaiga ka8olou). h timwria mou htan na me kleisoun sto upnodwmatio mou. 8umamai kala pws aklaiga polu ekeinh th stigmh kai hmoun pragmatika stenoxorhmenh giati timorithika gia kati pou den eftaiga....
Ospou... to eida... koitaxa panw sto tavani tou dwmatiou mou pou mexri ekeinh thn wra htan skoteina kai eida mia parousia leukh. diekrina ftera. Eimai sigourh pws htan ftera... Proswpo den mporousa na diakrinw alla fainotan ka8ara pws htan aggelos! EIMAI SIGOURH. den eblepa to proswpo tou alla enoio8a pws me koitouse kai mou xamogelouse. kai mou milise.. akoma to 8umamai... "MHN KLAIS" mou eipe... "H MAMA XEREI OTI DEN TO EKANES ESU. SKOUPISE TA MATAKIA SOU KAI KOIMHSOY..." den tromaxa .... agalliasa, iremisa kai ksaplwsa sto krebati mou, koitwntas epimona to tavani tou dwmatiou mou na xamhlwnei auto to uperoxo fws kai na skoteiniazei siga siga...

pote mexri twra den milisa giauto... den kserw an me pisteue kaneis..
Kserw omws oti auto pou eida htan alithino! kai htan YPEROXO!
htan kati pou pote den tha sbistei apo th mnhmh mou

TrinityΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2003, 13:11:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλη μου σε ευχαριστουμε για την προσωπικη σου εμπειρια.
Εγω παντως σε πιστευω.
Γενικα τα μικρα παιδια βλεπουν πολυ συχνα αγγελους και πνευματα και οι φανταστικοι φιλοι που μιλανε μαζι τους δεν ειναι και τοσο φανταστικοι οσο νομιζει η μητερα τους

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

peugeot
Νέο Μέλος

Greece
22 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2003, 13:25:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους peugeot  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
File Kwsta,

exeis akousei pou lene pws otan skontapseis, shmainei pws den htan konta sou ekeinh th stigmh o fulakas aggelos sou.......? ara oloi exoume kapoion fulaka aggelo na mas prosexei kai na mas prostateuei.
Lene epishs pws otan ta mwra xamogeloun, shmainei pws blepoun agelakia. ki auto to pisteuw... esu...?

TrinityΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2003, 16:32:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι φιλη μου. Ειδικα αυτο με τα μωρα το πιστευω ακραδαντα!
Οταν εχουν γεννηθει ειναι ακομα αγνα, δεν εχουν "μολυνει" το μυαλο τους,δεν ειναι ακομα επικεντρωμενα στον υλικο κοσμο και ετσι οι αγγελοι και οσοι ηταν μαζι τους πριν αυτο το δυσκολο ταξιδι που ονομαζεται ζωη επικοινωνουν μαζι τους για οσο προλαβαινουν ακομη.

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...

Edited by - Κωστας on 26/11/2003 16:42:26Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2003, 16:51:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)



H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2003, 17:54:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2003, 18:04:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κι αυτη θεωρειται αληθινη.
Εμφανιστηκε μετα στο φιλμ...

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2003, 18:18:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

peugeot
Νέο Μέλος

Greece
22 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2003, 08:34:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους peugeot  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα
Κώστα πολύ όμορφες οι εικόνες σουΈφτιαξες τη μέρα μου. Να 'σαι καλα...

TrinityΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 5 Σελίδες:
  1  2  3  4  5
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy