ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 ΕΙΚΟΝΕΣ
 ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΛΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 48
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
sou06
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2010, 04:38:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και ένα ακόμη πολυ αμιδρά...δυο παιδια πριγκιποπουλα και παλικαρι κατασταση σε μια περιοχη με φραγματα που επειδη δεν μπορουσαν να ειναι μαζι σε μια βαρκαδα που πηγαν η κοπελια τον σκοτωσε αυτοκτονησε "και το ποταμι απο τοτε ειναι κοκκινο απο το αιμα τους"
καπως ετσι


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fm2805
Νέο Μέλος


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2010, 10:10:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fm2805  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Λοιπόν.... Μπήκα τυχαία στο Forum ψάχνοντας κ εγώ τα παλιά παιδικά κ σειρές της τότε τηλεόρασης γιατί είμαι κ εγώ παιδί της δεκαετίας του '80 κ γιατί μου έχουν λείψει πολύ κ από ότι είδα δεν είμαι η μόνη, τόση νοσταλγία δεν την περίμενα να πω την αλήθεια! Πάντως είναι τέλειο το θέμα! μας γυρνάτε χρόνια πίσω! Εγώ ψάχνω τις εξής παιδικές σειρές, δεν θυμάμαι πολλές λεπτομέρειες αλλά όποιος μπορεί ας με βοηθήσει, pleaseeee!!! γιατί έχω σπάσει το κεφάλι μου να θυμηθώ πώς τις λένε κ κανένας δεν θυμάται να μου πεί. Λοιπόν, η πρώτη ήταν ένα παιδικό με κάτι μικρές φιγούρες θα έλεγα που είχαν διάφορα σχήματα, από ότι θυμάμαι ένα στρόγγυλο, ένα μακρόστενο, ένα οβάλ κ άλλα, τα οποία είχαν διάφορα χρώματα, το στρόγγυλο νομίζω ήταν κίτρινο κ όλο έτρωγε κ είχαν κ μάτια κ στόμα κ χέρια κ πόδια κ ζούσαν σε κάτι μικρά σπιτάκια κ ήταν φίλοι μεταξύ τους κ πρέπει να φορούσαν κ καπελάκια αν θυμάμαι, αχ! όποιος θυμάται έστω κ κάτι ας μου απαντήσει, πολύ θέλω να το βρω αυτό το παιδικό. Και δεύτερον ένα άλλο το οποίο σε ένα άλλο site είδα ότι το ψάχνουν κ άλλοι αλλά απάντηση δεν πήραν, ήταν κάτι τυφλοπόντικες που ζούσαν κάτω από την γή (θα μου πείτε που θα ζούσαν οι τυφλοπόντικες... στο νερό?) οι οποίοι ήταν σαν "πάνινες" κούκλες, δεν ήταν κινούμενο σχέδιο, ήταν πιο ρεαλιστικό, κ τα ρούχα τους ήταν κάτι σαν "αγγλικά" κουστούμια καρό κ επίσης τα σπίτια που ζούσαν ήταν κανονικά, είχαν μέσα κ κουζίνα, κρεβάτια κτλ κ οι τυφλοπόντικες πηγαινοέρχονταν ο ένας στον άλλον μέσα από τα τούνελ που είχαν φτιάξει κάτω στη γή. Αυτά θυμάμαι μόνο... τα έχω σαν διάσπαρτες εικόνες στο μυαλό μου αλλά θέλω πολύ να τα βρώ, πολύ!!!! Ευχαριστώ κ περιμένω με αγωνία...

Μήπως εννοείς τους Wombles http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?t=4849Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NorthStar
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2010, 18:31:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NorthStar  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
και ένα ακόμη πολυ αμιδρά...δυο παιδια πριγκιποπουλα και παλικαρι κατασταση σε μια περιοχη με φραγματα που επειδη δεν μπορουσαν να ειναι μαζι σε μια βαρκαδα που πηγαν η κοπελια τον σκοτωσε αυτοκτονησε "και το ποταμι απο τοτε ειναι κοκκινο απο το αιμα τους"
καπως ετσι

Windaria

http://www.youtube.com/watch?v=hEomgawPFkk


quote:
το 1ο είναι με μία πάνινη κούκλα με κόκκινα μαλλιά νομίζω και τρίγωνη μύτη,αν θυμάμαι καλά ήταν μισό κινούμενο και μισό κανονικό και η κούκλα ζωντάνευε.αυτά θυμάμαι πάνω κάτω και οτιμάλλον φορούσε μπλέ.

Raggedy Ann & Andy: A Musical Adventure

quote:
και το 2ο για μία κουβέτρα που ήταν ζωντανή με μία λάμπα μαζί και μί ηλεκτρική σκούπα και ψάχνανε τον ιδιοκτήτη τους νομίζω...

The Brave Little Toaster


Edited by - NorthStar on 26/05/2010 18:33:54Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sou06
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2010, 02:13:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
NorthStar απλα εισαι θεος...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 23:59:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΣΤΙΘΟΝΤΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΚΑ.
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΑΣ..

ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PANXROMANA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


86 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2010, 00:57:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PANXROMANA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδια μηπως ξερει κανεις ενα παιδικο με πραγματα που ζωντανευαν την νυχτα? Οι χαρακτηρες που υπηρχαν ηταν ο πετσετακης,ο πιρουνακης,η κουταλιτσα κλπ. Βασικα εγω δεν το θυμαμαι απλα κανω ερωτηση για αλλον φιλο που το ψαχνει!!! Ευχαριστω!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PANXROMANA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


86 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2010, 16:57:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PANXROMANA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Παιδια μηπως ξερει κανεις ενα παιδικο με πραγματα που ζωντανευαν την νυχτα? Οι χαρακτηρες που υπηρχαν ηταν ο πετσετακης,ο πιρουνακης,η κουταλιτσα κλπ. Βασικα εγω δεν το θυμαμαι απλα κανω ερωτηση για αλλον φιλο που το ψαχνει!!! Ευχαριστω!!!


Τελικα βρεθηκε ειναι το "Babaloos"


Επισης ενα αλλο που δεν εχει αναφερθει ειναι το "The Toothbrush Family"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PANXROMANA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


86 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 01:04:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PANXROMANA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εφαγα φλασια και νομιζω πως δεν εχει ξανα αναφερθει "Winsome Witch" ή "Η Χαρουμενη Μαγισσα"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kyrstef
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2010, 02:40:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σε όλους!
Παιδιά χρειάζομαι τη βοήθεια όποιου ξέρει. Ψάχνω ένα παλιό καρτούν. το πρόβλημα όμως είναι ότι εχω ελάχιστα στοιχεία.Το θέμα του ήταν σχετικό με το νέφος και θυμάμαι έντονα ότι χρησιμοποιούταν εκεί η λέξη Αιθαλομίχλη. Η αιθαλομίχλη ήταν ο "κακός" της υπόθεσης που αν θυμάμαι καλά κυνηγούσε τους ανθρώπους και κάποιο παιδί προσπαθούσε να την πολεμήσει ή να κρυφτεί από αυτή. Τα γραφικά δεν είχαν τίποτα το φανταζί και τα θυμαμαι να είναι πολύ λιτά (του στυλ κτίρια και πολυκατοικίες σε πόλεις σχεδιασμένα σε γραμμικό στυλ σαν κουτιά με τετραγωνάκια για παράθυρα). Εάν κάποιος μπορέσει με αυτά τα λίγα να με βοηθήσει θα είναι ήρωας. Και θα έχει την απεριόριστη ευγνωμοσύνη μου γιατί το ψάχνω πολλά χρόνια τώρα. Κοντεύω να απελπιστώ ότι δεν θα το βρω ποτέ. Και μια τελευταία σημέιωση: Δεν είναι ο Κάπταιν Πλάνετ...
Ευχαριστώ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PANXROMANA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


86 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2010, 12:08:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PANXROMANA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kyrstef νομιζω πως λες το "Noel's Fantastic Trip" http://en.wikipedia.org/wiki/Noel%27s_Fantastic_Trip
http://www.youtube.com/watch?v=oOiHoFV6AhI&feature=relatedΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2010, 22:03:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τους θερμούς μου χαιρετισμούς στην lencolas.Χαίρομαι που το θέμα συνεχίζει ακάθεκτο.Το αξίζει !!!


....η γνωστή μας ΟΜΑΔΑ G.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kyrstef
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2010, 01:33:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
PANXROMANA είσαι και ήρωας και έχεις και την ευγνωμοσύνη μου!! :))
Τι μου θύμισες τώρα;;;
Σε ευχαριστώ πολύ!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PANXROMANA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


86 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/07/2010, 00:34:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PANXROMANA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τιποτα, μακαρι να το βρισκαμε στα Ελληνικα ;)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kyrstef
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/07/2010, 01:33:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τώρα που ξέρω πως το λένε δεν θα μου ξεφύγει!Και θα σε θυμηθώ ;)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nanouka
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2010, 18:35:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΙΔΙΑ SOS!!!! Mπηκα στο φορουμ μονο για αυτο το θεμα. Λοιπον θα με βοηθησετε παααααααααααααρα πολυ αν μου βρειτε το παρακατω παιδικο (anime μαλιστα) που παιζονταν στο 0-6 με μια μαγισουλα που πηγε καταλαθος απο τον κοσμο της στον δικο μας και εμενε αρχικα στο σπιτι 2 ανθρωπων αλλα μετα εφυγε και πολεμισε εναν μαγο... οτι θυμαμαι σας λεω ελπιζω να βοηθησα... αν μπορειτε πειτε μου την αγγλικη ονομασια... ευχαριστω. (ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ***.. ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΧΑΧΑ)

|-Nαnoυkα-|

_______________________________________________________________
Τα γράμματα του κειμένου επανήλθαν στο φυσιολογικό
κι επίσης έγινε επέμβαση σε αναφορά προσωπικών δεδομένων

10/8/2010
_______________________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2010, 19:43:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
παρακαλω να διορθωθει το size 6...

να μην ξεχνιομαστε χεχε..

CHARMED
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2010, 20:33:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
nanouka καλησπέρα.

Πιστεύω να βρεθεί κάποιο μέλος που να γνωρίζει και να σε βοηθήσει σε αυτό που ψάχνεις.
Θα σε παρακαλέσω όμως την επόμενη φορά να μην γράφεις με αυτό το μέγεθος γραμματοσειράς και μάλιστα με bold, γιατί εκτός ότι κουράζει, φαίνεται σαν να φωνάζεις…

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amyntas
Νέο Μέλος

Greece
45 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/08/2010, 03:17:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amyntas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος amyntas  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος amyntas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Lalabel http://www.youtube.com/watch?v=BswCMrE7Le4Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/08/2010, 15:32:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Τους θερμούς μου χαιρετισμούς στην lencolas.Χαίρομαι που το θέμα συνεχίζει ακάθεκτο.Το αξίζει !!!


Masvidal...kai apo emena tin agapi mou.... :P


ΦΙΛΙΚΑ


Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

rounik697
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2010, 12:06:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σας ρε παιδιά! Πραγματικά ανεκτίμητη η βοηθειά σας σχετικά με τα παλιά κινούμενα σχέδια!Ειδικά τα παιδιά στη σελίδα 40 τα ευχαριστώ βαθύτατα γιατί έψαχνα καιρό το παιδικό με τους Δάμων και Φειδία,και συγχρόνως βρήκα και το jungle boy που διέφευγε τελείως από τη μνήμη μου!
Θα ήθελα να ρωτήσω επίσης αν ξέρει κανείς αν και που μπορώ να βρώ μεταγλωτισμένο στα ελληνικά ένα ρωσικό κινούμενο σχέδιο από τους άθλους του Ηρακλή με τον Άδμητο και την Άλκηστη!Μόνο το ρώσικο βρήκα στο youtube και ένα μικρο κομμάτι από τη μεταγλωττισμένη έκδοση!
Μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει?
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ και πολλά μπράβο για τις αναμνήσεις που βοηθάτε να ξεθάψουμε!
Σ'αυτό το παιδικό αναφέρομαι:
http://www.youtube.com/user/hastings1987#p/a/u/1/1cOZyj6rkE4

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

rounik697
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2010, 12:12:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγγνώμη είμαι καινούριος και κατά λάθος έβαλα το μήνυμα σαν θέμα στην εξωτερική σελίδα, μπορεί να το σβήσει κάποιος από εκεί γιατί δεν μπορώ να βρώ πως γίνεται?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2010, 12:55:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μην ανησυχείς, φίλε rounik697.

Το διπλό θέμα απενεργοποιήθηκε καθώς δεν διαγράφεται τίποτα από τις Συζητήσεις του Esoterica.
Καλή συνέχεια.




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2010, 12:58:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
rounik697 καλώς ήρθες στην παρέα μας.

Ελπίζω κάποιο μέλος να γνωρίζει αυτό που σε ενδιαφέρει ώστε να βρεις το συγκεκριμένο καρτούν.
Όσο για το διπλό μήνυμα … Ηρακλής και Άδμητος, λίγη βοήθεια?… μην σε αγχώνει που το άνοιξες ως νέο θέμα, θα το "περιποιηθούμε" εμείς…


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
rounik697
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2010, 14:02:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστώ παιδιά και για το καλωσόρισμα και για τα "ξε-αγχωτικά" μηνύματα!Νόμιζα έκανα χοντρή πατάτα και θα φάω κράξιμο όπως γίνεται σε άλλα forum! Thanks!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

moonstruck
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2010, 21:07:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους moonstruck  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

Για σας παιδια... Κ εγω το μικρο πρασινο ξωτικο χομπερ ντιντι (μαλλον) ψαχνω αρκετο καιρο αλλα πουθενα... Μηπως καποιος θυμαται κ τον Γαργαντουα? Ενα γιγαντα που ετρωγε παρα πολυ. Το εδειχνε στην ΕΤ1 καποτε...


Καλησπερα, για το 1ο που λες λεγεται Yosei Dikku

Edited by - PANXROMANA on 07/09/2009 00:27:59

Edited by - PANXROMANA on 07/09/2009 00:28:28


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
marianniiii
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2010, 14:32:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
popopo.... den to pisteuo..kai nomiza oti eimai i moni pou thimatee... axxxx... tiii teleiaaa toteeee...aksexasta cartoon!!!! mipos thimate kaneis sas pws legete ena cartoon me ena agoraki aki ena koritsaki pou itan se ena kastro me kati terata???? kai ena allo me ena koritsaki pou tha tin ekegan kai eftiaxne kati poulover gia ta aderfia tis pou itan kiknoi...????? plzzz..!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2010, 23:06:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
marianniiii καλώς ήρθες στην παρέα μας.

Θα σε παρακαλέσω να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες και όχι greeklish ώστε να είσαι κατανοητή από όλους.

Σ’ ευχαριστώ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
42NA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


432 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2010, 00:49:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 42NA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

http://www.youtube.com/watch?v=GMbHOEJl_X4&feature=related

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

marianniiii
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2010, 17:14:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οκ... σορριιι!!!! λοιπον μιπως εχει κανεις καμια ιδεα για τα παραπανω καρτουν???? pleaseee!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

marianniiii
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2010, 17:23:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οκ... σορριιι!!!! λοιπον μιπως εχει κανεις καμια ιδεα για τα παραπανω καρτουν???? pleaseee!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 48 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy