ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ =-.
 ΓΕΩΠΑΘΗΤΙΚΟ STRESS
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Traveller
Μέλος 2ης Βαθμίδας


174 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2003, 13:22:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Traveller  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

*GEOPATHETIC STRESS*

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟΣΑ ΓΙ' ΑΥΤΟ, ΟΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΙΝΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ. ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ,ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΠΟΤΑ, ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ:

ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΟΥ ΕΚΠΕΜΠΕΤΑΙ ΑΠΟ ΓΗ. ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝ ΤΟ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΑΝ ΑΠΩΘΗΤΗΣ - ΕΞΙΣΟΡΡΟΠΙΣΤΗΣ...

ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ, ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ.

ΕΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΤΙ, ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΝΑ ΜΑΘΩ.

ILIOS
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2003, 13:57:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ILIOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε traveller,
ουτε εγω γνωριζω πολλα πραγματα γι αυτο, αλλα θα σου πω ο,τι εχω ακουσει απο καποιο φιλο μου που ασχολειται με το αντικειμενο. Κατω απο τη γη υπαρχουν υπογεια ρευματα νερου τα οποια οταν περνανε κατω απο τα σπιτια μπορουν να επηρρεασουν την ψυχικη και σωματικη υγεια των κατοικων. Μαλιστα μου ειπε οτι σε καποια ξενη χωρα, δε θυμαμαι ποια, ολοι οι κατοικοι μιας πολυκατοικιας των οποιων τα υπνοδωματια βρισκοταν στην ιδια πλευρα της οικοδομης, αρρωστησαν απο την ιδια αρρωστια και πολλοι πεθαναν. Απο μετρησεις που εγιναν βρεθηκε οτι απο κατω περνουσαν πολυ ισχυρα υπογεια ρευματα. Δεν εχω ακουσει για καποιο μηχανημα μπορεις να κανεις ομως το εξης απλο και αποτελεσματικο: να βαλεις κατω απο το κρεββατι που κοιμασαι μια ψαθα(ναι, θαλασσης) η και δυο αν ειναι μεγαλο. Απορροφαει την ακτινοβολια και βοηθαει να κανεις ηρεμο υπνο. καθε 2 μηνες πρεπει να την τιναζεις και να την αφηνεις λιγη ωρα στον ηλιο. Αυτα και ελπιζω να σε βοηθησα λιγο

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2003, 14:07:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Xμ... δεν τα διαβάζεις τα άρθρα ε;
http://www.esoterica.gr/articles/alt_med/geopath/geopath.htm


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Traveller
Μέλος 2ης Βαθμίδας


174 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2003, 16:16:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Traveller  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΜΜΜΜΧΧΧ ΜΧΧΧ ΜΧΧΧΧ ... ΕΓΡΑΨΕΣ VA(L)NTA, ΕΓΡΑΨΕΣ...

ΠΩΣ ΜΟΥ ΞΕΦΥΓΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ...

ΟΜΩΣ, ΠΑΡΟΤΙ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ, ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΕΙΔΩΛΟ.

ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΔΟΜΗ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ, ΑΠΟ ΤΟΥΣ 4 ΝΥΚΟΚΥΡΑΙΟΥΣ ΟΙ 3 "ΦΥΓΑΝ" ΑΠΟ ΚΑΡΚΙΝΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ 4ο ΜΟΛΙΣ ΔΙΕΓΝΩΣΘΗ ΚΑΡΚΙΝΟΣ ....ΦΟΒΕΡΟ ?

ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΣΠΙΤΙΑ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ....

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΩ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2003, 16:23:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kάντην κ γρήγορα κιόλας!!!!


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy