ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 ΕΙΚΟΝΕΣ
 UFO, ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ, ΝΕΡΑΙΔΕΣ, ΞΩΤΙΚΑ, ΚΡΥΠΤΟΖΩΟΛΟΓΙΑ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2003, 22:45:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΕΙΣΑΓΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΧΙΛΙΑΔΕΣ.
[ ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ,ΚΡΥΠΤΟΖΟΩΛΟΓΙΑ,UFO,Κ.Τ.Λ ]
ΤΟ E-MAIL ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ:xfiles_ufo2000@yahoo.gr
ΑΣ ΒΟΗΘΕΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ............

Edited by - UFO on 09/12/2003 22:55:51

Edited by - UFO on 10/12/2003 18:42:19

iasonas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
231 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2003, 23:06:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iasonas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κατ’ αρχήν να σε καλωσορίσω στην παρέα μας. Τώρα για την ερώτηση που κανείς σχετικά με τις φωτο διάβασε τα παρακάτω

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=490

Για οποιαδήποτε άλλη απορία μπορείς να πας πάνω δεξιά στην οθόνη σου στην αναζήτηση, μπορεί κάποιο άλλο μέλος να έχει παραθέσει κάτι που να σου φανεί χρήσιμο.
Ελπίζω να σε βοήθησα. Καλή πλοήγηση.

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2003, 18:58:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ:ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΗ Η ΕΥΡΕΣΗ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ "smtp". ΒΕΒΑΙΩΘΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΣΑΤΕ ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΔΙΑΚΟΜΙΣΤΗ. ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ 'pop3',ΔΙΑΚΟΜΙΣΤΗΣ:'smtp,...............................Κ.Τ.Λ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 05:46:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ UFO, τι ακριβώς "δεν μπορείς ακόμη" και τι είναι αυτό που "σου λέει" αυτά που μας παραθέτεις;

Φαντάζομαι(από αυτά που έχεις συμπεριλάβεις στο μήνυμά σου) ότι μάλλον το πρόγραμμα που χρησιμοποιείς για αποστολή e-mails έχει πρόβλημα να βρει τον Διακομιστή Εξερχόμενων μηνυμάτων σου, ίσως δεν τον έχεις δηλώσει σωστά.

Έλεγξε τις ρυθμίσεις σου(στο Outlook Express κατά πάσα πιθανότητα...), πρώτα απ'όλα. Εάν επιθυμείς κάποια βοήθεια προσπάθησε να είσαι πιο λεπτομερής στην αναφορά του προβλήματος.

Ο iasonas πολύ σωστά σε παραπέμπει στο συγκεκριμένο θέμα. Στείλε στην διεύθυνσή μου(forums@esoterica.gr) κάποιες φωτογραφίες και θα σε καθοδηγήσω στα υπόλοιπα.

Μπορείς ακόμη να μου στείλεις e-mail μήνυμα και μέσα από τα ίδια τα Forums χρησιμοποιώντας το κουμπί που βρίσκεται στην κορυφή αυτού του μηνύματος. Βέβαια δεν μπορείς να στείλεις εικόνες με τον τελευταίο αυτόν τρόπο, όμως μπορείς να τον χρησιμοποιήσεις εάν θέλεις πιο εξειδικευμένες λεπτομέρειες κ.ό.κ.

Καλη συμμετοχή σου εύχομαι!


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 10:42:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΝΤΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΠΩΣ....
ΩΣ ΤΟΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΣΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΤΗ ΣΤΗΛΗ ΜΟΥ.....
THE TRUTH IS OUT THERE...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 23:27:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΛΙΚΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΕΝΑΠΟΘΕΣΤΕ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ.....
THE TRUTH IS OUT THERE.....................

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2003, 23:16:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ; ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΤΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ. ΜΗ ΠΑΕΙ ΤΖΑΜΠΑ ΤΟ ΘΕΜΑ......
THE TRUTH IS OUT THERE..............................

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2003, 17:01:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΤΕΛΙΚΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΕΝΑΠΟΘΕΣΤΕ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ.....
THE TRUTH IS OUT THERE.....................



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2003, 17:16:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΕΣΤ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2003, 17:17:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ευρικα. ευρικα.
ομωσ ειναι πολυ χρονοβορο..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2003, 17:18:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2003, 17:21:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
υπομονη...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2003, 22:09:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΕΣΤ:

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy