ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Ενοραση...Ψευδαισθηση ή Χαρισμα...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
eViL
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Egypt
102 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2003, 02:12:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους eViL  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα φιλοι μου....

Δεν εχω τιποτα να αναπτυξω αυτη τη στιγμη....απλα θελω να ακουσω απο σας τι πιστευετε...Υπαρχει οντως η εννοια της ενορασης?Ειναι χαρισμα?Η ειναι το ψεμα μερικων?

Συγχωρεστε με αν υπαρχει το θεμα(παρομοιο) αυτο καπου "θαμμενο"...Δεν εψαξα γιατι με πιεζει ο χρονος...Αν υπαρχει ας διαγραφει...

Απλα πιστευω πως ειναι ενα σπουδαιο θεμα προς αναπτυξη και αν υπαρχει ηδη κακως ειναι "θαμμενο"...

Χαιρετω..eViL one


...The eyes are the only truth...
sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2003, 17:56:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ EVIL ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΨΕΜΑ .
ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΑΝ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΟΥ ΞΕΓΝΟΙΑΣΤΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ. ΟΤΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΓΝΩΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΣΕ ΚΗΔΕΙΑ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΘΑΝΕ Η ΜΗΤΕΡΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΑΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΜΑΣ ΒΡΗΚΕ ΜΑΥΡΟΝΤΗΜΕΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΗΔΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ. ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΙΣΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΗΔΕΙΑ!!!!!!! ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΗΣΑΝ ΣΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ. ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΛΕΜΕ ΨΕΜΑΤΑ????????

respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2003, 18:38:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΕ eVIL ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΩ ΤΟ ΧΑΡΙΣΜΑ ΤΗΣ ΕΝΟΡΑΣΗΣ Η ΜΙΑ ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΗ.ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΚΥΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΗ Η ΜΟΥΦΑ.ΠΕΡΙΜEΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ Η ΤΟΝ ADMIN ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ.ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΜΕ ΕΣΑΣ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2003, 01:02:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ.ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ.ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΟΣΟΝΟΥΠΩ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

eViL
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Egypt
102 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2003, 02:49:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους eViL  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καταρχην σας ευχαριστω που απαντησατε...

Φιλη sansationf ωραια η ιστορια σου...Ξερεις αλλα γεγονοτα?

matrx κανε δημοσιες προβλεψεις αλλα να ειναι σοβαρες..
Δεν το λεω για να σε θηξω...

Χαιρετω..eViL one


...The eyes are the only truth...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2003, 08:52:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΜΕ.....
ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 11 ΧΡΟΝΩΝ ΝΟΜΙΖΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΑΕΙ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗΚΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΤΡΟΜΑΞΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΡΟΜΑΓΜΕΝΗ( Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΡΚΙΝΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ!) Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΤΙ ΕΙΔΑ( ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΟΝΕΙΡΑ, ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΛΗΘΙΝΑ) ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΘΥΜΙΘΗΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ. ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΠΕΘΑΝΕ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ...
ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΕΙ( ΗΤΑΝ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΘΕΙΑ) ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΠΡΙΝ ΠΕΘΑΝΕΙ.

respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2003, 11:31:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΟΡΑΣΗ EVIL.ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΝΑ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΣΥΓΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ.ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ ΕΓΩ.ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΒΛΕΨΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΙΝΟ ΜΕΛΛΟΝ.ΜΕΧΡΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΔΗΛΑΔΗ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2003, 14:43:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΤΙΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ.Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΡΙΑΛΙΤΙ ΜΙΣΙΟΝ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΑ.ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ.ΜΕΡΙΚΟΙ ΙΣΩΣ ΠΟΥΝ ΠΩΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2003, 19:47:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Υπαρχει οντως η εννοια της ενορασης?Ειναι χαρισμα?Η ειναι το ψεμα μερικων?

καλησπερα eViL!
ο τροπος της ερωτησης (περα απο το γεγονος οτισε πιεζε ο χρονος...:)
δηλωνει πως μαλλον δεν εχεις ανακαλυψει ακομη ...το χαρισμα αυτο....
θεωρω πως ειναι κατι επικτητο που ενισχυεται ιδιαιτερα απο την κληρονομικοτητα...
ναι! η διαισθηση μου ειναι "αλανθαστη" και εχει αποδειχτει ουκ ολιγες στη ζωη μου/εχω μαλιστα σωθει απο βεβαιο θανατο καποιες απο αυτες..
το ζητημα ειναι :...."προμηθεας vs επιμηθεας", φιλε μου!

οσοι δεν εχουν "αφυπνιστει" ( η προσπαθουν μα δεν εχουν εναρμονιστει με τον εσωτερο εαυτο ..../ισως τα "ψεμματα στον εαυτο" δεν βοηθουν στην εναρμονηση/θεωρουν πως ειναι ψεμμα....
εμεις που ζουμε "ετσι" μαλλον θεωρουμε πως ειναι "χαρισμα" που μπορεις να το αναπτυξεις....ως την υστατη ανελιξη.. αν βρεις τα κουμπια σου μονος σου...καθοτι "ο αμεροληπτος κριτης" του εαυτου σου μοναχα ο ιδιος(ο "θεος" μεσα σου) μπορεις να γινεις.../για να σου μιλησουν "μεσα σου" απο "απεναντι" μαλλον χρειαζεται..
Εμπιστοσυνη
(αλλη μια σημαντικη διαδικασια προς την εκει πορεια σου )

καταρχην!...
που ειναι και το μεγαλυτερο εμποδιο στην εσωτερικη αναπτυξη αφου η κοινωνια σε καθιστα καχυποπτο ωστε να επιβοιωσεις στον υλισμο που τη διεπει..

σχετικα θεματα ναι βεβαια υπαρχουν στο φορουμ και συζητηθηκαν παλιοτερα ...(ενα ηταν του νεαρου φιλου μας intigo αν θυμαμαι με τιτλο "το τριτο ματι"θα τα εντοπισω και επανερχομαι....εκτος και αν πω τη λεξη...κλειδι.....
ADMINNNNNN!!!......)

και μια ερωτηση...
αν πραγματι σε "χαρακτηριζει" ως παρουσια στο φορουμ
(που ομως επιδρα στον ψυχισμο μου.. δεκτικοτατη γαρ...)
μια εικονα σαν αυτη της υπογραφης σου
(που ξερεις καλα πως δεν περναει "απαρατηρητη")
θεωρεις οτι ειναι συνδεδεμενη με τον εσωτερ σου τωρινο εαυτο η την επελεξες ετσι απλα...η με διαθεση χιουμορ...
η /....η ...
οτι και να διαλεξες μην μου απαντησεις.
η ερωτηση και η απαντηση ειναι μοναχα για την εναρξη της αναζητησης...
και μια ευστοχη ερωτηση....παντα εμπεριεχει και την απαντηση που της αντιστοιχει....

καλο βραδακι...


Edited by - ΑΤΜΑ on 13/12/2003 20:00:16Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

eViL
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Egypt
102 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2003, 04:08:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους eViL  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλη ΑΤΜΑ υπεροχα τα οσα λες...Καταλαβα αρκετα πραγματα...
Ζητησα συγγνωμη για την τυχον ηδη υπαρξει παρομοιου θεματος...
Δεν μπορει να με εκφραζει το avatar μου...Αν με εκφραζε δεν θα βλεπατε "ηρεμα" posts απο το nickname μου...Ουτως η αλλως κανεναν εδω μεσα δεν τον εκφραζει η εικονα του(αλλοι εχουν συμβολα,αλλοι εχουν αστεια,αλλοι θεους τις Αιγυπτου κτλ)
Πιστευω να καταλαβαινεις τι εννοω...Το θεμα του avatar πρεπει να ληξει καποια στιγμη...

Υ.Γ. Εχεις χαρισμα ή τα οσα γραφεις ειναι πολυ ωραια πολυ...πως να το πω..ανθρωπου που εχει ανωτερου κλασης τροπο σκεψης και εκφρασεις...Just Perfect ATMA..

Χαιρετω..eViL one


...The eyes are the only truth...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2003, 21:00:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ναι καταλαβα φιλε μου..να επισημανω λοιπον πως το αβαταρ μου με αντιπροσωπευει παντα σε αντιθεση με σενα ...αυτος ειναι και ο λογος που αλλαζω τοσο συχνα και δεν εμενω στην ιδια στιγμη... εξαλλου τιποτα δεν ειναι δεδομενο ουτε καν ο εαυτος μας στον καθρεφτη..(αν θυμηθω ολες τις μορφες που εχωπαρει...θα λεγε κανεις πως ειμαι η ...madonna ....'η η linda ..αλλα ειμαι η atma + ειναι το ιδιο.../λλοι το λενε επαρση /εγω το λεγω αντιληψη της αληθινης φυσης μου..του ανωτερου "εγω"..που αντικατοπτριζεται οπου βρισκει ομοια....
η απολυτη επιρροη Του ειναι αντιληπτη και κατανοητοτατη...!
+ η επι-γνωση του εφημερου που ενισχυεται απο απροσμενες αλλαγες... θα ειναιπαντα μερος της παρουσιας μου εσω +εξω...)

ενοραση ναι...αλλα και τασεις του μελλοντος που ερχεται ειναι κατι που μου εμφυσησε ο δημιουργος μου και με προφυλλασει απο τις ακαιρες και ασκοπες ...κινησεις ...καθοτι φυση φιανομενικα ασταθης μα σταθερη φυση δυνατη φαινομενικα οσο και ευθραυστη..
μα ελα που οι μαχητες της λογικης δεν αφουγκραζονται αερινα το ολον....και μενουμε λιγοι τοσοι δα..να κυλαμε σε ροες υδατινες που καποτε θα οδηγουν περισσοτερους στον υδροχοο....

"Δον Κιχωτης"...ειπε καποιος..."Δουλτσινεα"
...ειναι ομως ...η σωστη απαντηση...


να θυμασαι πως οτι δεν καταλαβαινει ο ανθρωπος το κοροιδευει πρωτα...μεχρι να το οριοθετησει και να το κατακτησει..(μερικες φορες βεβαια υποκειται και σε βεβηλες ..τεχνικες πολιορκιας το "αβατον"....+αυτο παντα αναγνωριζεται εκ των υστερων....απο τον επιδοξο επιμηθεα-κατακτητη του/τον "υλιστη" εσωτεριστη...που προσπαθει να μεταλλαχτει + να γινει "αυθεντικος"...κοπιαροντας ανελεητα καποιους απο εμας ... τους "ημιτρελους" ιδεολογους*...)

*κατα το: "ερωτευμενοι σχιζοφρενεις" του αγαπημενου Γιαννη...

ΦΩΣ!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2003, 20:47:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
matrx ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΠΩΣ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙΣ??? ΣΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΕΙΣΑΙ ΞΥΠΝΙΟΣ/Α?? ΤΙΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΕ ΟΝΕΙΡΑ??? ΠΩΣ???? ΕΞΗΓΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!!!!


respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2003, 21:37:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλησπερα φιλοι μου....

Δεν εχω τιποτα να αναπτυξω αυτη τη στιγμη....απλα θελω να ακουσω απο σας τι πιστευετε...Υπαρχει οντως η εννοια της ενορασης?Ειναι χαρισμα?Η ειναι το ψεμα μερικων?

Συγχωρεστε με αν υπαρχει το θεμα(παρομοιο) αυτο καπου "θαμμενο"...Δεν εψαξα γιατι με πιεζει ο χρονος...Αν υπαρχει ας διαγραφει...

Απλα πιστευω πως ειναι ενα σπουδαιο θεμα προς αναπτυξη και αν υπαρχει ηδη κακως ειναι "θαμμενο"...

Χαιρετω..eViL one


...The eyes are the only truth...


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΥΠΑΡΧΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ. ΑΥΤΗ [Η ΔΥΝΑΜΗ] ΤΟΥ ΝΑ ΑΝΤΙΚΡΥΖΕΙΣ, ΝΑ ΔΙΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΕΤΙΚΗ.
ΠΑΝΤΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΤΟ ΤΕΛΟΣ. ΕΝΑ ΘΑΝΑΤΟ, ΜΙΑ ΡΑΓΙΣΜΕΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΙΑ ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΒΛΕΠΕΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΘΕΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΠΡΟΒΛΕΠΑΜΕ ΕΝΑ ΛΑΜΠΕΡΟ ΜΕΛΛΟΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ. ΜΕ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΨΥΧΗΣ ΚΙ ΑΝΑΝΕΩΣΗ. ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΘΛΙΒΕΡΑ, ΒΛΕΠΕΙΣ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΥΤΕΡΑ.
ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΠΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ [ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ] ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΝΘΟΣ. ΜΕ ΕΙΠΑΝΕ ΤΡΕΛΛΗ, ΚΑΙ ΜΕ ΚΥΤΤΑΞΑΝ ΑΓΡΙΑ. ΑΛΛΑ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΑ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ, ΕΞΩ ΧΙΟΝΙΖΕ ΚΙ ΕΓΩ ΜΟΥΡΜΟΥΡΙΖΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΛΕΥΚΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΜΙΣΟΥΣ ΤΙΣ ΧΙΟΝΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ.
ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΣΕΙΣΜΟ, ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΒΛΕΨΩ, ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΙΝ ΔΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΑΜΥΔΡΗ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ, Η ΕΝΑ ΣΦΙΞΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.
ΜΑΚΑΡΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΞΗΜΕΡΩΝΕ ΚΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΠΡΟΒΛΕΠΑΜΕ ΘΕΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ. ΟΙ ΕΧΟΝΤΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΕΣΤΩ...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
ΟΜΟΡΦΟ ΘΕΜΑ.
ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2003, 22:33:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ EVIL.SANSATIONF,ATMA KAI AFRODITH.Ε ΛΕΝΕ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 27 ΕΤΩΝ.ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΟΥ.ΣΑΣ ΤΙΣ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΙΣ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΕ ΟΛΟΥΣ.ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΑΝ ΔΙΝΩ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΞΥΠΝΑΚΙΑΣ Η ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.ΕΙΜΑΙ ΧΙΛΙΑ ΤΙΣ ΕΚΑΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΟΙ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΠΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΩ ΘΑ ΕΠΑΛΗΘΕΥΤΟΥΝ.ΞΕΡΩ ΒΑΘΕΙΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΕΤΕ.ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΡΕΛΟ.

ΦΙΛE\H SANSATIONF ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ Η ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΞΥΠΝΗΣΩ ΤΟ ΠΡΩΙ.ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΜΙΣΟΞΥΠΝΙΟΣ.ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΣΕ ΦΑΣΗ ΒΑΘΕΙΑΣ ΧΑΛΑΡΩΣΗΣ Η ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΜΟΥ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ Η ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΠΑΡΓΜΑΤΑ..ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΜΑΓΕΙΑ ΟΥΤΕ ΜΕ ΣΥΜΒΟΛΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΤΕΣ.ΕΧΩ ΣΑΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΑΓΑΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2003, 13:21:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
MATRX,ΦΙΛΕ ΜΟΥ...ΑΝΑΡΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΣΑΙ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ..
(ΕΠΕΙΔΗ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΜΑΣΤΕ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ...)
"ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟΙ ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟΙ"..ΛΕΓΑΜΕ ΧΘΕΣ- ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΑΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ- ...ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΤΑ "ΠΑΡΑΞΕΝΑ"(ΚΑΤ' ΑΛΛΟΥΣ) ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ...;)


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2003, 01:35:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΜΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΦΡΟΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΠΑΙΚΤΗ ΤΟΥ ΜΠΑΙΗΖΜΠΟΛ ΣΤΙΣ ΕΝΩΜΕΝΕΣ ΠΟΛΙΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ.Η ΔΙΚΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΤΟ 1997 Η 98.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΥΤΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΗΘΗΚΕ ΑΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΤΟΥ.Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΦΟΝΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΛΕΥΚΟΣ,ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΕΤΑΞΥ 30 ΚΑΙ 40 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΗΘΟΠΟΙΟΣ Η ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ.ΕΠΙΣΗΣ,ΚΑΤΕΘΕΣΕ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ.ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΙΔΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΓΡΑΦΩ.ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΓΡΑΦΩ.ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΟΛΟΥΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΕΙΔΟΠΟΙΕΙΣΕΤΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΡΕΨΕΤΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΠΡΟΣ ΑΥΤΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ.Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΦΟΝΙΑΣ ΑΝ ΔΕΧΤΕΙ ΛΙΓΗ ΠΙΕΣΗ,ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΕΙ ΤΟ ΕΓΚΛΗΜΑ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/12/2003, 04:24:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΕΝΟΡΑΣΗΣ ΣΕ ΛΑΝΘΑΝΟΥΣΑ ΜΟΡΦΗ.

ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΤΟΝΗ ΕΠΙΘΥΜΙΑ,ΖΩΗΡΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΧΑΛΑΡΩΣΗ.ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΑΘΗΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΘΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΠΙΔΟΚΙΜΑΖΕΙ ΤΟΝ ΣΚΟΠΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΣ ΤΗ ΘΕΛΕΙ.

ΒΑΣΙΚΑ,Η ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΗΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΤΕΙ ΕΝΑ ΗΘΙΚΟ ΥΠΟΒΑΘΡΟ.ΑΥΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΑΝΑΜΦΙΣΒΗΤΗΤΑ ΜΙΑ ΔΙΚΛΕΙΔΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΗΝ ΕΝΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΚΑΚΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ,ΝΑ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΤΗΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Φαιά Πεμπτουσία
Νέο Μέλος


31 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2003, 14:49:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Φαιά Πεμπτουσία  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα,

Φαίη εδώ. matrx δεν έχω κανέναν λόγω να μη σε πιστέψω, γιατί ούτως ή άλλως δεν εντυπωσιάζομαι πλέον.
Κατανοώ πως έχουμε απίστευτες ικανότητες και σε συγχαίρω αν όπως ισχυρίζεσαι μπορείς και υπάρχεις εκεί όπου χρειάζεται πολύ αυξημένο δυναμικό και απόθεμα ενέργειας ώστε να αντέχεις τους κραδασμούς και τις δονήσεις απο τα χαμηλά στρώματα που περιστρέφονται πιο περιδυνητικά αλλά δε μπορούν να φτάσουν ψηλά.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2003, 23:06:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΦΙΛΗ ΦΑΙΑ ΠΕΜΠΤΟΥΣΙΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ.ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ.ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΤΕΧΩ ΤΟΥΣ ΚΡΑΔΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΟΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΠΕΡΙΔΥΝΗΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΨΗΛΑ.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ.ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΙΟ ΣΑΦΗΣ;Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΘΕΩΡΗΤΙΚΕΣ ΜΟΥ ΓΝΩΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΒΕΒΑΙΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ Η ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ypokinitis
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2003, 13:48:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ypokinitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ματριξ...εχω διαβασει πως αυτο που λες γινεται οταν χαλαρωνεις και πας στο επιπεδο Α, δηλαδη 7-14 κυκλους το δετερολεπτο.Οταν πας στο επιπεδο Α μπορεις να χρησιμοποιησεις το δεξη ημισφαιριο του εγκεφαλου σου και να επικαλεστεις την αλλη πλευυρα.

Μόνο όποιος δυστυχεί
σε μια χώρα που ευτυχεί
έχει ελπίδες να σωθείΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ex
Νέο Μέλος


22 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2003, 22:54:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ex  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
YPOKINITI Η ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ,ΤΙ ΕΙΝΑΙ;ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ;ΕΞΗΓΗΣΕ ΤΟ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ypokinitis
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2003, 12:21:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ypokinitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ανωτατη Διανοια/Θεος

Μόνο όποιος δυστυχεί
σε μια χώρα που ευτυχεί
έχει ελπίδες να σωθείΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2003, 23:34:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ.YPOKINITH ΚΑΙ ΕΧ ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ.ΥΠΟΚΙΝΙΤΗ ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ,ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ Η ΤΙ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΓΝΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΞΕΚΑΘΑΡΟ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ.ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΣΟΣΤΟ 80% ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ.ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ,ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΓΡΑΨΕΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Xaraugh
Μέλος 1ης Βαθμίδας

USA
107 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2003, 09:48:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Xaraugh  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Matrx γραφειs:

<< ΕΧΩ ΣΑΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΑΓΑΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ. >>

Μου αρεσε παρα πολυ αυτη σου η προταση και για τον λογο αυτον την ξεχωρισα.

Ολα αυτα, οπωs και εμειs στην τωρινη μαs κατασταση ειμαστε με λιγα λογια κτιση.

Οταν αγαπαμε την κτιση αγαπαμε Τον Δημιουργο και αναπτυσσουμε μια στενοτερη επαφη μαζι Του.

Αγαπη πρωτα ομωs Στον Κτιστη και μετεπειτα στην κτιση, γιατι ειναι μεγα λαθοs να αγαπαμε την κτιση και να αδιαφορουμε για Εκεινον που την επλασε. Μεγαλο σημερινο λαθοs του ανθρωπου.

Υπαρχουν ανθρωποι με θετικεs ενεργειεs (καθωs ο Θεοs κατοικει μεσα τουs), να λαβαινουν μηνυματα, ενοραρασειs, οραματα, κ.λ.π. για τον εαυτο τουs και για το συνολο.

Και με την βωηθεια Του Θεου παρεμβαινουν ειτε προs ενημερωσειs ωστε να αποφευχθουν τα χειροτερα, ειτε προs αλλαγη τροπου ζωηs, ειτε για καποιουs τριτουs, η ακομη και για τουs ιδιουs.

Σε αντιθετη περιπτωση ανθρωποι που λαβαινουν αρνητικεs ενεργειεs, και ομιλω για οσουs ειναι προσκολλημενοι μονον στο χρημα,κακοποιησειs, κ.λ.π. αδιαφορουν πρωτον για Τον Δημιουργο και δευτερον καταπατουν τουs γυρω τουs και οτι μαs εχει προσφερει.

Υπαρχουν φιλε μου Matrx ατομα που σε πιστευουν.
Μην αφηνειs να σου παιρνουν την ενεργεια σου ατομα που δεν σεβονται και τον ιδιο τουs τον εαυτο.

Αλλωστε ειναι γραμμενο οτι θα συμβει στιs μερεs μαs αυτο!
Ευχομαι να εισε παντα καλα, οπωs και ολοι σαs και σαs ευχομαι καλεs γιορτεs.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ypokinitis
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2003, 20:23:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ypokinitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οπως ειχα πει κανω κατι ασκησεις μεθοδου silva.
Ε, εκει διαβασα κατι παρομοιο. Για να επικοινωνισεις με τον δημιουργο πρεπει να χαλαρωσεις και να πας στο επιπεδο Α(οταν ειναι μισοκοιμησμενος δεν εισαι χαλαρος;). Εκει μπορεις να κανεις ερωτισεις και να σου ερθουν απαντισεεις.
Ακομα μπορεις να του ζητισεις και μια χαρη και θα πραγματοποιηθει....αρκει να το φαναταστεις.
πχ αμα θελεις μια συντροφο..απλα φαντασου πως θελεις να ειναι σε χαρακτηρα(την ωρα που εισαι χαλαρομενος) και μετα απο λιγο καιρο θα σου εμφανιστει

Μόνο όποιος δυστυχεί
σε μια χώρα που ευτυχεί
έχει ελπίδες να σωθείΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2003, 23:33:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ.
ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ XARAUGH.ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΝΤΙΚΑΤΟΠΤΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙΣ ΚΑΛΟΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ.ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΚΟΣ.ΠΟΛΛΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΟΤΙ ΦΑΜΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ.ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΕΙΣ,ΑΡΚΕΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΚΟΛΛΗΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΟΙ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟ.ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ.ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΔΥΝΑΜΗ.ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ;ΑΝ ΝΑΙ,ΒΟΗΘΗΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΤΟΥ ΑΦΡΟΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΠΑΙΚΤΗ ΤΟΥ ΜΠΑΙΗΖΜΠΟΛ ΠΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΤΟΥ.


ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ex
Νέο Μέλος


22 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2003, 00:48:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ex  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΜΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΦΡΟΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΠΑΙΚΤΗ ΤΟΥ ΜΠΑΙΗΖΜΠΟΛ ΣΤΙΣ ΕΝΩΜΕΝΕΣ ΠΟΛΙΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ.Η ΔΙΚΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΤΟ 1997 Η 98.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΥΤΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΗΘΗΚΕ ΑΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΤΟΥ.Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΦΟΝΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΛΕΥΚΟΣ,ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΕΤΑΞΥ 30 ΚΑΙ 40 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΗΘΟΠΟΙΟΣ Η ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ.ΕΠΙΣΗΣ,ΚΑΤΕΘΕΣΕ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ.ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΙΔΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΓΡΑΦΩ.ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΓΡΑΦΩ.ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΟΛΟΥΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΕΙΔΟΠΟΙΕΙΣΕΤΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΡΕΨΕΤΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΠΡΟΣ ΑΥΤΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ.Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΦΟΝΙΑΣ ΑΝ ΔΕΧΤΕΙ ΛΙΓΗ ΠΙΕΣΗ,ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΕΙ ΤΟ ΕΓΚΛΗΜΑ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.



ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΕ ΚΑΤΙ;ΑΣ ΔΕΧΤΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΗ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ MATRX.ΜΠΟΡΕΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΘΕΣΕΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΜΑΡΤΥΡΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΕΥΚΟΙ,30 ΜΕ 40 ΚΑΙ ΗΘΟΠΟΙΟΙ Η ΣΚΗΝΟΘΕΤΕΣ;ΕΙΜΑΙ ΠΕΠΕΙΣΜΕΝΟΣ ΠΩΣ ΑΝ ΔΕΙ Ο MATRX ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥ ΦΟΝΙΑ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/12/2003, 00:21:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
οπως ειχα πει κανω κατι ασκησεις μεθοδου silva.
Ε, εκει διαβασα κατι παρομοιο. Για να επικοινωνισεις με τον δημιουργο πρεπει να χαλαρωσεις και να πας στο επιπεδο Α(οταν ειναι μισοκοιμησμενος δεν εισαι χαλαρος;). Εκει μπορεις να κανεις ερωτισεις και να σου ερθουν απαντισεεις.
Ακομα μπορεις να του ζητισεις και μια χαρη και θα πραγματοποιηθει....αρκει να το φαναταστεις.
πχ αμα θελεις μια συντροφο..απλα φαντασου πως θελεις να ειναι σε χαρακτηρα(την ωρα που εισαι χαλαρομενος) και μετα απο λιγο καιρο θα σου εμφανιστει

Μόνο όποιος δυστυχεί
σε μια χώρα που ευτυχεί
έχει ελπίδες να σωθεί



ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ.
YPOKINITH Η ΜΕΘΟΔΟΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΑ ΑΛΛΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΗΜΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ.ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΣΤΙΣ 100 ΔΟΚΙΜΕΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΙ ΜΙΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ypokinitis
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/12/2003, 12:22:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ypokinitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καταρχην χρονια πολλα.
Ματριξ αυτο το ξερω ;)
Ακομα, αμα ζητισεις κατι κακο, τοτε θα επιστρεψει σε εσενα.
Τεσπα....προβλεψη δεν ειχε σημερα :ΡΡ

Μόνο όποιος δυστυχεί
σε μια χώρα που ευτυχεί
έχει ελπίδες να σωθείΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/12/2003, 22:25:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΦΙΛΕ YPOKINITH ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ;
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΓΡΑΨΕΙ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΥΜΑ
quote:
Για να επικοινωνισεις με τον δημιουργο πρεπει να χαλαρωσεις και να πας στο επιπεδο Α(οταν ειναι μισοκοιμησμενος δεν εισαι χαλαρος;). Εκει μπορεις να κανεις ερωτισεις και να σου ερθουν απαντισεεις.

ΕΣΥ ΤΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΕΧΕΙΣ;

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/12/2003, 03:36:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΩ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚ ΤΟ ΕΞΗΣ:ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ.ΓΡΑΨΕΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.ΠΑΡΤΕ ΘΕΣΗ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΩΣΩ ΟΥΤΕ ΘΑ ΚΟΡΟΙΔΕΨΩ ΚΑΠΟΙΟΝ.ΕΚΦΡΑΣΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ.ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΟΡΡΙΨΕΤΕ Η ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΤΕ ΜΕ ΟΣΑ ΓΡΑΦΤΗΚΑΝ ΕΩΣ ΤΩΡΑ.ΝΙΩΘΩ ΑΠΕΙΡΗ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑ.ΕΙΜΑΙ ΙΔΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ.ΜΕ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ ΚΑΙ ΕΛΑΤΤΩΜΑΤΑ.ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΑ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΩ ΑΝ ΙΣΧΥΟΥΝ.ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ Η ΑΝΩΤΕΡΗ ΔΥΝΑΜΗ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΑ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy