ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΑΠΑΝΤΑΤΕ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
costas195
Νέο Μέλος

Cyprus
11 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2004, 17:48:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους costas195  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΠΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΝΙΣΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΙΤΕ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΜΑΓΕΙΑ

1)ΜΗΠΟΣ ΠΜΗΚΑ ΣΕ ΜΙΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΣΑΤΑΝΙΣΤΕΣ
2)ΜΗΠΟΣ Ο ΣΑΤΑΝΑΣ ΣΑΣ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΠΟΥ ΔΙΕΒΑΖΕΤΑΙ
3)Η ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΗΤΕ

kostis

mariha2912
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
619 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2004, 18:01:40  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος mariha2912  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΚΩΣΤΑ, ΚΑΤΑΡΧΗΝ Η ΛΕΞΗ ΜΑΓΕΙΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΟΝΟ ΤΟΠΙΚ, ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΝΝΟΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΕΠΙΣΗΣ:

1)ΟΧΙ, ΔΕΝ ΜΠΗΚΕΣ ΣΕ ΙΣΤΙΟΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΣΑΤΑΝΙΣΤΕΣ
2)ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΔΙΑΒΑΖΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ,KAI TI MAΣ ΕΠΙΡΡΕΑΖΕΙ, KAI
3)ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ.

ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΠΕΡΙΗΓΗΘΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΣΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΠΙΚ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ, ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ,ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ.
ΒΕΒΑΙΑ ΠΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΟΥ SITΕ, ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΙΣΤΕΥΩ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2004, 18:40:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΥΜΠΑΤΡΙΩΤΗ ΚΩΣΤΑ.

ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΔΙΑΔΙΧΤΙΑΚΟ ΧΩΡΟ.
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΚΙΝΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ.

ΑΥΤΟΣ Ο ΧΩΡΟΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΣΑΤΑΝΙΣΤΕΣ.
Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΠΟΣΚΩΠΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΞΑΓΩΓΗ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΩΝ.

ΑΥΤΟΣ Ο ΧΩΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΗΣ ΓΝΩΣΗΣ.

ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΑΓΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΣΑΤΑΝΙΣΤΕΣ.

ΜΑΓΕΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΦΥΣΗ.
ΜΑΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΜΟΥΣΙΚΗ.
ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ.

ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΗΝ ΜΑΓΕΙΑ.

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΦΙΛΗ mariha2912.

ΔΩΣΕ ΕΝΑ ΓΥΡΟ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΜΑΣ.
ΟΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ.

ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΜΟΝΟ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ.ΔΕΝ ΧΑΝΟΥΝ ΠΟΤΕ.

ΕΡΡΩΣΘΕ

ΧΑΙΡΕ ΕΝ ΕΙΡΗΝΗ

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΕΞΩ.
ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ.
ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ.
ΜΗΝ ΤΑ ΚΡΑΤΑΤΕ ΚΛΕΙΣΤΑ.

ΤΟΠΙΚ ΓΙΑ ΤΗ ΚΥΠΡΟ http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1279Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GuessWho
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Anguilla
169 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 00:58:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GuessWho  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΚΩΣΤΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ.
ΚΑΙ ΓΩ ΕΙΧΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ (ΠΕΡΙΠΟΥ) ΠΕΡΙ ΜΑΓΕΙΑΣ ΚΤΛ.ΟΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΟΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ.Ο ΑΛΛΟΣ ΖΗΤΟΥΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΠΟΥΛΟΥΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ 'ΜΑΓΙΚΑ ΦΙΛΤΡΑ' ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΔΕ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΤΟΠΥ ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ...
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ Η ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΒΑΛΟΥΝ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ.ΕΓΩ Π.Χ ΚΟΙΤΑΩ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΦΥΣΙΚΗ,ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΥΜΠΤΩΣΕΙΣ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ALIENS.ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΡΕ ΑΔΕΡΦΕ!
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ.

Master Of Puppets.
Μην παίρνετε τη ζωή στα σοβαρά. Κανείς δεν βγήκε ζωντανός από αυτή.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΩΤΙΝΟΣ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1491 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 02:52:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΩΤΙΝΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Κώστα, την αλήθεια μην την ζητάς έτοιμη από άλλους, αναζήτησε ψάξε και θα βρεις την δικιά σου αλήθεια. Η δικιά μας αλήθεια είναι μακριά από πρακτικές που αποβλέπουν στην στέρηση και όχι στην προαγωγή της ζωής και του ανθρώπου .. Η λέξη μαγεία χρησιμοποιείται και στην καθομιλουμένη λέμε π.χ με μάγεψε ο ήχος της μουσικής ..Πέρα από αυτό το σίγουρο είναι ότι δεν μιλάμε όλοι για μαγεία. Μάλλον δεν αφιέρωσες πολύ χρόνο στο «εσωτερικά».

«Η γνώση της άγνοιας είναι η αρχή της σοφίας»

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 14:33:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
1)ΜΗΠΟΣ ΠΜΗΚΑ ΣΕ ΜΙΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΣΑΤΑΝΙΣΤΕΣ
2)ΜΗΠΟΣ Ο ΣΑΤΑΝΑΣ ΣΑΣ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΠΟΥ ΔΙΕΒΑΖΕΤΑΙ
3)Η ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΗΤΕ

Μήπως δίνεις από μόνος σου τις απαντήσεις που θέλεις, χωρίς καν να μπεις στον κόπο να διαβάσεις, να ερευνήσεις, να χρησιμοποιήσεις την ελεύθερη σκέψη σου, και να διαπιστώσεις ποιες είναι οι απαντήσεις;

Γιατί ρωτάς;

αυτή...που τα κατάφερε!κάνε κλικ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

YHVH
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
356 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2004, 12:24:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΜΠΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΝΙΣΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΙΤΕ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΜΑΓΕΙΑ

1)ΜΗΠΟΣ ΠΜΗΚΑ ΣΕ ΜΙΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΣΑΤΑΝΙΣΤΕΣ
2)ΜΗΠΟΣ Ο ΣΑΤΑΝΑΣ ΣΑΣ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΠΟΥ ΔΙΕΒΑΖΕΤΑΙ
3)Η ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΗΤΕ

kostis


Μου φαίνονται ιδιαίτερα άσκοπες οι ερωτήσεις αυτές, αφού το σάιτ αυτό είναι προφανώς σάιτ πνευματικής αναζήτησης. Αν θεωρείς τη μαγεία εφάμιλλη με το σατανισμό (άκουσον άκουσον!) μήπως πρέπει να αναθεωρήσεις την άποψή σου αυτή?

Εξ άλλου, πες ότι έχουμε συννενοηθεί 4069 σατανιστές (όσα και τα μέλη) να μαζευτούμε εδώ για να "ψαρέψουμε" θύματα για τις βδελυρές ανθρωποθυσίες μας (κάθε Κυριακή από τις 16.30 στο Μαρούσι, είσοδος ελεύθερη. Αν ήταν καλή η εβδομάδα, 3 θυσίες. Φερτε και τους φίλους σας) στο σατανα. Θα στο λέγαμε???

Ελπίζω να μη σε τρόμαξα...

-ΥΗVH
Light in extension

Solve et Coagula
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2004, 13:15:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΜΠΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΝΙΣΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΙΤΕ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΜΑΓΕΙΑ

1)ΜΗΠΟΣ ΠΜΗΚΑ ΣΕ ΜΙΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΣΑΤΑΝΙΣΤΕΣ
2)ΜΗΠΟΣ Ο ΣΑΤΑΝΑΣ ΣΑΣ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΠΟΥ ΔΙΕΒΑΖΕΤΑΙ
3)Η ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΗΤΕ

kostis


Ναι!! είμαστε όλοι σατανιστές και προσπαθούμε να διαβρώσουμε την ορθόδοξη Ελληνική κοινωνία και να την ρίξουμε στο σκοτάδι!
Επόμενος στόχος μας είναι να συνεργαστούμε με εξωγήινους και να κυριαρχήσουμε στον γαλαξία!


Κυκλοφορούμε και δίσκο! Που άμα τoν βάλεις να παίξει αντίστροφα, ακούγεται ο Λεβέντης να ψέλνει ύμνους στον τρισ-(σ)κατά-ρατο!!!!!!

Οοοο!! Μα! τον Ζατανά!!


Το μήνυμά μου αυτό! διαβάζετε και ανάποδα! Η συνήθεια βλέπετε….

Edited by - ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ on 26/01/2004 13:30:37Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2004, 13:37:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ costas195 ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΕΣ ΚΑΤ' ΑΡΧΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ESOTERICA.gr ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΗΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΩΠΙΔΕΣ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΜΙΑΛΟ.

ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΠΕΡΙΠΟΥ 18 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΤΑ ΤΟΠΙΚ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΛΗΝ ΤΗΝ ΘΕΜΑΤΟΛΟΓΙΑ.

ΕΣΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΗΛΘΕΣ ΕΔΩ (ΚΑΛΩ ΗΛΘΕΣ) ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΣ ΕΙΝΑΙ Η ΛΕΞΗ ΜΑΓΕΙΑ ?????????????

ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΑΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΗ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΛΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ????

ΜΕ ΧΑΡΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΣΟΥ.

ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ costas195 ΑΠΟ ΠΟΥ ΟΡΜΟΜΕΝΟΣ ΕΒΓΑΛΕΣ ΠΕΡΙ ΣΑΤΑΝΙΣΤΩΝ ????????
ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ...

quote:
1)ΜΗΠΟΣ ΠΜΗΚΑ ΣΕ ΜΙΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΣΑΤΑΝΙΣΤΕΣ


ΔΕΝ ΕΙΔΕΣ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΕΡΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ,ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΘΡΗΣΚΕΙΩΝ ,ΓΝΩΣΗΣ
, ΨΥΧΗΣ ?????????????

ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΘΕΜΑΤΑ ΤΑ ΕΙΔΕΣ ΟΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΑΥΤΟ ?????

ΕΑΝ ΤΑ ΕΙΔΕΣ (ΘΑ ΧΑΙΡΩΜΟΥΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ) ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ?????

ΕΝΑΜΕΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕ ΜΟΥ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

**ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oannes
Πλήρες Μέλος

Greece
1162 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2004, 13:53:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oannes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aγαπητέ costas195 καλώς όρισες στο www.esoterica.gr

Θα σταθώ λίγο σε ένα απο αυτά που είπες

quote:
ΜΗΠΟΣ Ο ΣΑΤΑΝΑΣ ΣΑΣ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΠΟΥ ΔΙΕΒΑΖΕΤΑΙ

Aπο όσα μέχρι στιγμής είδες και διάβασες στο forum διαπίστωσες οτι εδώ μέσα υπάρχουν άνθρωποι που επηρρεάζονται διαβάζοντας κάτι (οτιδήποτε) ;
Προσωπικώς, ένα περίπου χρόνο ως παρατηρητής και λίγους μήνες ως συζητητής, έχω κατασταλάξει στο συμπέρασμα οτι το esoterica είναι απλώς ένας διαδικτυακός τόπος όπου ο καθένας δίνει και παίρνει λίγο από το όποιο περίσσευμα των γνώσεών του σε θέματα που άπτονται της εσωτερικής αναζήτησης.
Προτού καταλήγουμε σε συμπεράσματα, καλό θα ήταν να μην κουβαλάμε νερό στο μύλο του φανατισμού, των προλήψεων και της μισαλλοδοξίας


Ή ΘA BPOYME TO ΔPOMO Ή ΘA TON ΔHMIOYPΓHΣOYME
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
costas195
Νέο Μέλος

Cyprus
11 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2004, 21:24:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους costas195  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΗΡΑΤΕ ΜΕ ΚΑΚΟ ΜΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΒΑΛΛΑΤΕ ΤΗΣ ΦΩΝΕΣ

kostisΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 14:09:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ costas195 ΟΧΙ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΒΑΛΑΜΕ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ.

ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΕΣΤΩ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ ΓΥΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ (ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ) ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΤΟ ESOTERICA.gr ΔΕΧΕΤΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΑΜΠΕΛΑΚΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ....

ΑΦΟΒΑ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ...
ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΑΡΚΕΤΟ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΣΟΥ AΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΚΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΚΑΡΔΙΑ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

**ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

YHVH
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
356 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 17:37:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έστω, όμως εγώ ακόμα δεν κατάλαβα από που και ως που η μαγεία είναι συνώνυμο του σατανισμού!

-ΥΗVH
Light in extension

Solve et Coagula
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2004, 02:13:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλό ερώτημα, αγαπητέ YHVH, αλλά φοβάμαι θα μείνει αναπάντητο.

Την Κυριακή λες να το κάνουμε στις 17.00' γιατί δε θα προλάβω;


"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

YHVH
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
356 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2004, 11:27:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λυπαμαι, αλλα το κάναμε στις 10.30 για να μπερδεψουμε τα μέλη του φόρουμ/θύματα.
Άσε, άσε... Τέσσερα άτομα! Σπασαμε ρεκορ! Πρέπει να'χουμε υλοποιήσει συνολικά καμμιά 'κατοσταριά δαίμονες....
Και μου τό'λεγε εμένα χθες η Zadok.... "Έχεις αγώνα αύριο!"

-ΥΗVH
Light in extension

Solve et Coagula
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2004, 17:35:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2004, 19:55:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Και μου τό'λεγε εμένα χθες η Zadok.... "Έχεις αγώνα αύριο!"


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2004, 14:45:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΝΑΙ ΝΑΙ ΦΙΛΗ katia ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ....
ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥ ΚΑΡΒΕΛΑ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
"ΔΑΙΜΟΝΕΣ"

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

**ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΧΕΡΟΝΤΑΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
536 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2004, 18:31:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΧΕΡΟΝΤΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε, δεν είμαστε και όλοι σατανιστές εδώ μέσα . Υπάρχουν και άγγελοι, έστω κι αν είναι Σκοτεινοί...............................


ΣΑΝ ΒΓΕΙΣ ΣΤΟΝ ΠΗΓΑΙΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΘΑΚΗ,
ΝΑ ΕΥΧΕΣΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ........


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2004, 19:59:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι, έχουμε και ΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ: Οι συνήγοροι του διαβόλου

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy