ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΚΑΙΑΔΑΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
diafestor
Νέο Μέλος

Greece
28 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2004, 22:45:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους diafestor  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εχει καποιος ασχολειθει με το ''εσωτερικο''
του ΚΑΙΑΔΑ????????
υπαρχουν πληροφοριες που πρεπει να διασταυρωθουν..

ενας απ'τους 300

GEORGE D
Μέλος 2ης Βαθμίδας


199 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2004, 23:10:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GEORGE D  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ/ΦΙΛΗ diafestor

ΓΙΝΕ ΛΙΓΟ ΠΟΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ....

ΘΕΣΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ....

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ

ΒΡΟΤΩ ΔΕ ΠΙΣΤΟΝ ΟΥΔΕΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

diafestor
Νέο Μέλος

Greece
28 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2004, 23:37:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους diafestor  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
υπαρχουν ενδειξεις οτι εχει υποστει αλλαγες τμημα του
εσω χωρου απο 1988-2002...εκει θελω να εστιασω...

ενας απ'τους 300Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2004, 11:00:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
ενας απ'τους 300

ΠΟΙΟΥΣ 300? ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ;

ΑΣΤΕΙΟΥΛΑ!!!
ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΡΩΤΑΣ;ΠΟΙΑ Η ΑΠΟΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΘΟΥΝ,ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ ΛΙΓΟ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΕΥΓΕΝΗ ΚΑΛΟΣΥΝΗ;;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ελευθερία
Πλήρες Μέλος

Laos
825 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2004, 12:26:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
υπαρχουν ενδειξεις οτι εχει υποστει αλλαγες τμημα του
εσω χωρου απο 1988-2002...εκει θελω να εστιασω...

Τί είδους αλλαγές?
Ανέφερε μας ότι έχεις ακούσει,για να δούμε αν μπορούμε να βοηθήσουμε

<<Διότι η άγνοια φέρνει αλόγιστο θάρρος, ενώ η γνώση δισταγμό>>Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2004, 12:33:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς ρωτάς...!!!!
(Ουτε περίπου για να πω την αλήθεια...)
quote:
ενας απ'τους 300

Μήπως είσα βουλευτης...?!
Αν ναι,έχω μια άνεργη ξαδέρφη...ένα αλβανο χωρίς χαρτιά...ένα ανασφάλιστο αμάξι...μια ακάλυπτη...δυο ακίνητα εκτός σχεδίου...!
Α! Και ένα γκόμενο στην Αθήνα...ξέρεις, μια μετεγγραφούλα...!
Κάνε κάτι, και θα φροντίσω εγώ να λύσω τις απορίες...
Στο κάτω-κάτω προεκλογικη περίοδος είναι!!!!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpg

Edited by - scully on 04/02/2004 12:33:43Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2004, 12:48:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
Μήπως είσα βουλευτης...?!
Αν ναι,έχω μια άνεργη ξαδέρφη...ένα αλβανο χωρίς χαρτιά...ένα ανασφάλιστο αμάξι...μια ακάλυπτη...δυο ακίνητα εκτός σχεδίου...!
Α! Και ένα γκόμενο στην Αθήνα...ξέρεις, μια μετεγγραφούλα...!
Κάνε κάτι, και θα φροντίσω εγώ να λύσω τις απορίες...
Στο κάτω-κάτω προεκλογικη περίοδος είναι!!!!


ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ.....ΚΑΠΩΣ...Ε;;...ΝΑ ΜΩΡΕ....!!!..ΠΕΙΡΑΧΤΗΡΗ ΠΑΡΑΠΑΝΩ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

diafestor
Νέο Μέλος

Greece
28 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2004, 16:06:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους diafestor  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
διακρινω μια αφελη παιδικοτητα η να το ελεγα ...??
η ερωτηση ειναι ξεκα8αρη...ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΕΒΕΙ
ΑΠΟ ΕΚΕΙ Η ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΛΕΞΟΥΛΕΣ??

ενας απ'τους 300Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SAUDi
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
180 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2004, 17:17:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SAUDi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε diafestor γινε λιγο πιο σαφης.
Ουτε εγω εχω καταλαβει τι ρωτας ακριβως..


-=Rabigh , D4 lost C1ty in Da D3sert o Ar4bia=-Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΣΙΣΙΦΟΣ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
278 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2004, 18:13:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΙΣΙΦΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ diafestor ΜΑΣ ΡΩΤΑΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΝΕΙΟΣ ΣΤΟ ΓΚΡΕΜΟ ΤΟΥ ΚΑΙΑΔΑ; ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΕΙ ΜΗΠΩΣ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ;ΑΥΤΟΣ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ;
ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΤΙ ΑΛΑΓΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ Η ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΤΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΚΟΥΣΕΣ ΕΣΥ ΟΤΙ ΕΓΙΝΑΝ ΕΚΕΙ.!!!!!



""ΣΒΗΣΕ ΤΟ ΦΩΣ ΓΕΝΝΑΕΙ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΜΑΚΡΙΑ ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΣΒΗΣΕ ΤΟ ΦΩΣ ΣΚΟΤΑΔΙ ΖΗΤΩ ΣΕ ΑΝΑΡΧΟ ΧΑΟΣ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΧΑΘΩ ΣΒΗΣΕ ΤΟ ΦΩΣ ΨΥΧΗΣ ΦΥΛΑΚΗ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΣΤΕΚΕΙ ΘΑΝΑΤΟΥ ΦΙΛΙ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2004, 09:26:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

διακρινω μια αφελη παιδικοτητα η να το ελεγα ...??
η ερωτηση ειναι ξεκα8αρη...ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΕΒΕΙ
ΑΠΟ ΕΚΕΙ Η ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΛΕΞΟΥΛΕΣ??

ενας απ'τους 300


ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙΣ ΕΣΥ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΓΙΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΤΟ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΡΩΤΑΣ...ΔΕΝ ΔΙΑΚΡΙΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΦΕΛΗ ΠΑΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΓΕΝΕΙΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ...ΔΕΝ ΜΠΗΚΕΣ ΚΑΝ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΠΕΡΙ ΤΙΝΟΣ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ...ΚΑΙ ΑΝ ΔΙΑΚΡΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΣΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΟΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟΙ ΣΤΟ ΤΙ ΖΗΤΑΝΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙ ΨΑΧΝΟΥΝ...ΔΕΝ ΜΙΛΑΝΕ ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ, ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ!!ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΟΗΤΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΖΗΤΑΣ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΛΛΩΝ,ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΖΗΤΑΣ!!

ΦΙΛΙΚΑ SIMONA

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2004, 10:28:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όρμα simona....!!!!!!!
quote:
διακρινω μια αφελη παιδικοτητα η να το ελεγα ...??

Πώς να το έλεγες...?!

Δεν φτάνει ρε φίλε που προσπαθούμε να σε εξυπηρετήσουμε, μας τη λες κιόλας...!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2004, 11:01:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
! ! ! !

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

diafestor
Νέο Μέλος

Greece
28 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2004, 01:00:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους diafestor  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μαλακυνση εγκεφαλου ...αυτος ειναι ο ορος....
μαλλον δεν καταλαβατε πιΟς η τι φυλατω../
δεν πειραζει...αλλα τοση αγενεια πειραζει...
μια λεξη....ΟΥΥΣΤ ΨΕΥΤΟΕΛΛΗΝΑΔΕΣ!!!!!!

ενας απ'τους 300Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Alchemist
Νέο Μέλος


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2004, 03:12:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Alchemist  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επειδή μου τη βαράει να βλέπω τσακωμούς που ξεκινούν από ανεγκέφαλους μικροπρεπείς ανθρώπους θα σου έλεγα αγαπητέ Διαφέστορα αν ξαναθελήσεις να μπεις σε έναν τέτοιο χώρο σαν στο Esoterica όπου οι σχεσεις μεταξύ των μελων ειναι μέχρι τωρα όσο μπορουν πιο φιλικές ή τουλαχιστων στα πλαίσια του ευγενούς διαλόγου, να σκεφτείς καλύτερα το τί λες και μετά να έρθεις να κρίνεις ανθρώπους.Δεν φτάνει που έκατσαν και ασχολήθηκαν με τη βλακεια που καθεσαι και σπέρνεις,τους βρίζεις και απο πάνω.Και αν δεν μπορείς να ανεχτεις να σε πειράξουν λιγάκι μεχρι να αξιωθείς να ρωτήσεις σαν ανθρωπος αυτό θέλεις να μαθεις τότε να μας αφήσεις ήσυχους να συζητάμε θέματα ουσιώδη με τον τρόπο που εμείς θέλουμε και μην μας ξανατιμήσεις με την παρουσία σου.Κι αν αυτή η διατύπωση σου φαίνεται φασιστική τότε παρ'την και κρεμασε την στον τοίχο μαζι με τις αλλες εθνικιστικομπούρδες που κατεβαζει το κεφαλι σου γιατι είμαι σιγουρος οτι εχεις πολλες ακομα να μας πείς.
Και επι της ουσιας του ανυπαρκτου θεματος που ανοιξες φίλτατε,ποσοι ανεγκεφαλοι σνα εσένα νομιζεις πως υπαρχουν που να έχουν κολλήσει και να ανεβοκατεβαίνουν στους γκρεμους τοσες φορές ωστέ να δουνε και αλλαγές στις πετρούλες;Και στο κάτω κατω της γραφης γιατι αφου απο μονος σου εχεις αυτή την μυστικοπαθεια να κατσουν να μοιραστουν μαζι σου τις γνωσεις τους;

Αυτά έχω,εγώ το παιδάκι,ο ψευτοέλληνας να σου πω και αν δεν μπορείς να τα δεχτείς δεν με πολυ-νοιαζει.Αν θές συμμορφώνεσαι με το κλίμα.Αν οχι ΟΥΣΤ ΕΛΛΗΝΑΡΑ ΜΟΥ ΕΣΥ!!!!!!

AYTA!!
(αυτή τη φορά όχι και τοσο)Φιλικά,
Alchemist

"From this ransacked celestial temple, I hold the profet's severed head unto all nations"

Edited by - Alchemist on 06/02/2004 03:21:52Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2004, 09:05:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Alchemist μας κάλυψες όλους.
Καλύτερα δεν θα μπορούσες να το έκανες!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2004, 09:33:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Και επι της ουσιας του ανυπαρκτου θεματος που ανοιξες φίλτατε,ποσοι ανεγκεφαλοι σνα εσένα νομιζεις πως υπαρχουν που να έχουν κολλήσει και να ανεβοκατεβαίνουν στους γκρεμους τοσες φορές ωστέ να δουνε και αλλαγές στις πετρούλες;Και στο κάτω κατω της γραφης γιατι αφου απο μονος σου εχεις αυτή την μυστικοπαθεια να κατσουν να μοιραστουν μαζι σου τις γνωσεις τους;

Σ'αυτό δεν θα συμφωνήσω μαζί σου φίλε Alchemist, ο καθένας από εμάς έχει το δικαίωμα να ανοίξει ό,τι θέμα θέλει.
Α! Και πίστεψέ με, υπάρχουν πολλοι "ανεγκέφαλοι" σαν τον diafestor...
Οσο αφορα τώρα εσένα diafestor...τί να πω, μάλλον ξεκίνησες λάθος...και σε παρακαλώ να μην συνεχισεις, αν δεν θέλεις να διαγραφεί ο λογαριασμός σου...!
Απ'οτι κατάλαβα, τσαντίστηκες απο τα παρακάτω μου λόγια

quote:
Μήπως είσα βουλευτης...?!
Αν ναι,έχω μια άνεργη ξαδέρφη...ένα αλβανο χωρίς χαρτιά...ένα ανασφάλιστο αμάξι...μια ακάλυπτη...δυο ακίνητα εκτός σχεδίου...!
Α! Και ένα γκόμενο στην Αθήνα...ξέρεις, μια μετεγγραφούλα...!
Κάνε κάτι, και θα φροντίσω εγώ να λύσω τις απορίες...
Στο κάτω-κάτω προεκλογικη περίοδος είναι!!!!

Όμως δεν σου ζητάω συγνώμη, μια και δεν απαγορεύετε απο τους κανονισμούς λίγο χιούμορ...(ούτε και το πολύ...)

Λοιπόν, επειδη ακόμα πιστεύω οτι σ'αυτη τη σελίδα θα βρεις πολλά στοιχεία για αυτό που ζητάς, συνεχίζω να περιμένω να εξηγήσεις καλύτερα τί ακριβώς ψάχνεις...

Καλημέρα!!!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2004, 10:14:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ελευθερία
Πλήρες Μέλος

Laos
825 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2004, 15:52:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
μαλακυνση εγκεφαλου ...αυτος ειναι ο ορος....
μαλλον δεν καταλαβατε πιΟς η τι φυλατω../
δεν πειραζει...αλλα τοση αγενεια πειραζει...
μια λεξη....ΟΥΥΣΤ ΨΕΥΤΟΕΛΛΗΝΑΔΕΣ!!!!!!

Αυτό λέγεται θράσσος σε όλο του το μεγαλείο!
Κι εμείς σπαταλούσαμε χρόνο και ψάχναμε για χάρη του.
ΩΩΩ! Εσύ αληθινέ Ελληναρά μας, έτσι σκέφτονταν μωρέ οι αληθινοί έλληνες οι πρόγονοί μας?
Αχ βρε αθάνατο ελληνικό πνεύμα,έλα να καμαρώσεις τους νεοέλληνες.
Που στο όνομά σου, βρίζουν...ποιούς?...άλλους συνέλληνες..
ΝΤΡΟΠΗ!

<<Διότι η άγνοια φέρνει αλόγιστο θάρρος, ενώ η γνώση δισταγμό>>Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2004, 17:55:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

εχει καποιος ασχολειθει με το ''εσωτερικο''
του ΚΑΙΑΔΑ????????


Περί χάσματος στον ΤΑΥΓΕΤΟ ομιλείς?
Εκεί ρίχναν εγκληματικές φυσιογνωμίες, αιχμαλώτους, ιερόσυλους προδότες, αλλά επίσης κάποια ανάπηρα και καχεκτικά βρέφη.
΄Ισως βέβαια και κάποιους ανεγκέφαλους...
ΠΕΡΙ ΧΑΣΜΑΤΟΣ ΣΤΟΝ ΤΑΥΓΕΤΟ ΟΜΙΛΕΙΣ?
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΑΣΜΑΤΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ...

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2004, 11:26:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΑΣΜΑΤΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ...

Σωστή η Αφροδίτη...!

Φίλε τί έγινε....σε ταπώσανε τα παιδιά του esoterica και δεν έχεις τί να πείς...?!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2004, 11:55:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απλα δεν ασχοληται αλλο αυτος ο τυπος με εμας και καλυτερα να κανουμε το ιδιο και εμεις με αυτον.
Τα πραγματα ειναι απλα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

coperrolo
Μέλος 2ης Βαθμίδας


191 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2004, 13:43:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους coperrolo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι ωραία, θυμηθήκαμε τα χρόνια της 1ης δημοτικού. Προσοχή μόνο γιατί ο diafestor μπορεί να το πει στο μπαμπά του.

My Karma ran over your Dogma
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

diafestor
Νέο Μέλος

Greece
28 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2004, 02:05:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους diafestor  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
1 apanthsh mono sthn anegefalh afrodith pou euelpisto
na kalupsh to keno toy egefalou sas (oson PAIDION parakolou8oun )to ti lew kai pws...
an hsoun mana tote kai baftizan to paidi soy ''8anato''
8a h8ela na eblepa thn eironia sou...
den exete gnwsh to ti krybei ayth h ''trypa''opos den eixa kai egw....
kokala apo 7mhnitika brefh ka8e allo para eglhmatika h kaxektika mou emoiazan filtath afrodith...
kai ginome eristikos PANTA otan blepw oti o allos den 8elei na ma8ei
para mono na problh8ei mia apanthsh opou kai opos...
an enoxlhsa kapoious sobarous zhtw sygnomh

ενας απ'τους 300Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2004, 11:01:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
kai ginome eristikos PANTA otan blepw oti o allos den 8elei na ma8ei
para mono na problh8ei mia apanthsh opou kai opos...
an enoxlhsa kapoious sobarous zhtw sygnomh

ΓΙΑ ΣΤΑΣΟΥ ΛΙΓΟ ΒΡΕ ΣΥ!! ΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΕΡΙΣΤΙΚΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ!
ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΠΡΟΘΕΣΗ ΝΑ ΣΕ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙ Η' ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΙΑ ΘΕΣΗ..
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕΣ ΟΜΩΣ ΑΝΤΙΛΗΠΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΣΕ....ΑΠΛΑ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ...
ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΓΙΑ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΜΙΛΑΣ..ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕΣ ΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ...ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΑΦΕΙΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ..
ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΚΑΛΕ ΜΟΥ!!!
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΚΡΗ
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΟΥ.

ΦΙΛΙΚΑ


SIMONA

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

diafestor
Νέο Μέλος

Greece
28 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2004, 15:20:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους diafestor  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
κοιτα simona
στη ζωη μου εχω μαθει 2 αξιωματα
1.να ειμαι ανεκτικος και ψυχραιμος
2.οταν ρωταω κατι σοβαρα να δεχομαι ΜΟΝΟ σοβαρες απαντησεις
τωρα αν ειμαι βουλευτης η πεταλοτης αλογων αυτο το ξερω εγω και
δεν νομιζω να αποτελει θεμα αναζητησης (προς το παρον)απο κανεναν
ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΗΤΑΝ ΞΕΚΑΘΑΡΟ...ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΤΟΥ ΚΑΙΑΔΑ ...ας ειναι...η απαντηση βρεθηκε
οχι απο διαδυκτιο,αλλα με προσωπικη αναζητηση στο σπηλαιο και με αυτους που θελουν να ξεχασουμε απο που κραταμε...
ναστε καλα


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

C.
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
70 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2004, 14:41:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους C.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαλαρώστε! Με το που άνοιξε το θέμα, να τα αστειάκια, να και τα πυρά. Πως να γίνει διάλογος και ανταλλαγή απόψεων έτσι..
diafestor χαίρομαι που βρήκες απάντηση. Αν θες μοιράσου την μαζί μας.
Αν και όντως η ερώτηση που έθεσες δεν ήταν ξεκάθαρα διατυπωμένη. Μάλλον γιατί κανείς απο τους φίλους που έγραψαν- μαζί και γω- δεν έχουμε ιδέα περί του θέματος.

Φίλη scully, καλή η πλάκα αλλά δεν την ανέχονται όλοι.

Φιλικά, Lycia


"γευόμαστε τα αρώματα του ουρανού ανακατεμένα με το πνεύμα της γης"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy