ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις
 ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2004, 18:41:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΥΡΙΕ ADMIN ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ!ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΠΟΛΥΣΣΣ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!!!
ΛΟΙΠΟΝ,ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ,Η ΕΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΤΟ "ΕΙΚΟΝΕΣ",ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΩ "ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ",ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ,ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΟΥ ΠΕΤΑ ΕΝΑ "The page cannot be displayed"...ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΤΗΣΩ "BACK" ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΝΑ ΠΑΤΗΣΩ "STOP".
ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΕΙΚΟΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟΥΤΣΙΚΕΣ,Ε?ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ?

ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2004, 02:33:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή lencolas, όντως ευθύνονται οι εικόνες καθώς και το μεγάλο μέγεθος που έχει αποκτήσει η Βάση Δεδομένων των Μηνυμάτων των Forums(με αυτό ασχολούμαστε τώρα και για την επόμενη περίοδο...).

Ελπίζω το θέμα με την "ταχύτητα" των Forums να καταφέρουμε να το διευθετήσουμε σχετικά σύντομα.

Μέχρι τότε όμως: εάν δεν σου δημιουργεί άλλα προβλήματα και τα μηνύματα "φεύγουν" κανονικά χρησιμοποιήσε την μέθοδο που χρησιμοποιείς, δηλαδή μην περιμένεις να φορτώσει ολόκληρη η σελίδα κατά την εμφάνιση των πεδίων συγγραφής νέου μηνύματος.


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2004, 19:52:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
YES MASTER!!!
MONO ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ,ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΗΝ ΤΑΚΤΙΚΗ ΜΟΥ.
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΤΑΧΥΤΑΤΑ!
ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.078125
Maintained by Digital Alchemy