ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Ο τελευταιος σπονδυλος
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
CyLight
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Russia
519 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2004, 02:08:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyLight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αναφερομαι στη "θεωρεια" που θελει τον τελευταιο σπονδυλο να ειναι ή σχιζοειδης ή στογγυλος.

Ειναι αληθεια? Υπαρχουν αποδειξεις (σε αρχαιους σκελετους αλλα και σημερα?)

Εχω παρατηρησει (στην αρχη ενας φιλος μου και μετα που μου το ειπε το παρατηρησα και εγω) οτι "εξωτερικα" ισως να υπαρχει μια διαφορα (ακτινογραφια δεν εκανα ακομα αλλα σκοπευω να κανω).
Ο φιλος μου ειναι ρωσσος και μια μερα μετα απο ενα ποδοσφαιρικο αγωνα (ελληνες vs ρωσσοι) παρατηρησε οτι εκει που τελειωνει η σπονδυλικη στυλη ενω σε αυτον σχηματιζετε ενα μικρο "βουναλακι" (οχι προς τα κατω αλλα προς τα εξω) σε εμενα οχι (μην με πειτε ομοφυλοφιλο, δεν ειμαι!).
Ουτε ρατσιστης ειμαι (εχω μαθει πολυ καλα ποσο ασχημο πραγμα ειναι ο ρατσισμος εδω που ζω).

Απλα με ενδιαφερει να ακουσω απο ανθρωπους που ή εχουν προσεξει αυτο που λεω ή εχουν καποιες αποδειξεις (ισως και για το αντιθετο).

http://www.bydesignwebsights.com/ellashistory
Η πραγματική Ελληνική ιστορία

VAIHINGER
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
203 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2004, 04:25:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VAIHINGER  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος VAIHINGER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΜΟΥ,ΜΙΑ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ ΛΥΝΕΙ ΚΑΘΕ ΑΠΟΡΙΑ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΥΡΑΚΗ,ΠΟΥ ΑΠΟ Ο,ΤΙ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΕΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ!ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΟΥ,ΚΑΝΤΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΕ!ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΘΑ ΕΙΧΕ Η ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΟΥ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΥ ΣΕ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΗ ΔΙΑΦΟΡΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΠΑΝΤΩΣ.ΣΚΕΨΟΥ ΝΑ ΒΓΩ ΕΒΡΑΙΟΣ ΜΕ...ΟΥΡΙΤΣΑ!ΕΛ-ΛΑΝΙΑ ΠΒ*

ΠΒ*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyLight
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Russia
519 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2004, 23:08:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyLight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καποιος αλλος εχει προσεξει αυτο που λεω?

http://www.bydesignwebsights.com/ellashistory
Η πραγματική Ελληνική ιστορίαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Eκήβολος
Μέλος 1ης Βαθμίδας


135 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2004, 23:14:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Eκήβολος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eγώ εχω προσέξει και μου έχει κεντρίσει το ενδιαφέρον.
Τι είναι πάλι τούτο;
Δεν έχω ιδέα για τι αναφέρεσαι.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GuessWho
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Anguilla
169 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2004, 01:09:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GuessWho  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΦΙΛΕ ΜΟΥ,ΜΙΑ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ ΛΥΝΕΙ ΚΑΘΕ ΑΠΟΡΙΑ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΥΡΑΚΗ,ΠΟΥ ΑΠΟ Ο,ΤΙ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΕΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ!ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΟΥ,ΚΑΝΤΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΕ!ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΘΑ ΕΙΧΕ Η ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΟΥ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΥ ΣΕ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΗ ΔΙΑΦΟΡΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΠΑΝΤΩΣ.ΣΚΕΨΟΥ ΝΑ ΒΓΩ ΕΒΡΑΙΟΣ ΜΕ...ΟΥΡΙΤΣΑ!ΕΛ-ΛΑΝΙΑ ΠΒ*

ΠΒ*


ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ Η ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ?ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΦΟΥΡΑΚΗΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VAIHINGER
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
203 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2004, 02:09:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VAIHINGER  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος VAIHINGER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΔΕΡΦΙΑ,ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΦΟΥΡΑΚΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.ΠΑΝΤΩΣ ΓΕΝΙΚΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΠΩΣ ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΠΟΝΔΥΛΟ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΕΑΝ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΣΧΙΔΗΣ,ΜΟΝΟΣΧΙΔΗΣ Η ΛΕΙΟΣ,ΚΑΤΑΝΕΜΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΦΥΛΕΣ.ΤΟΥ ΕΛ-ΛΗΝΑ,ΠΟΥ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΜΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΣ.ΤΩΝ ΕΒΡΑΙΩΝ ΑΣΚΕΝΑΖΙΜ,ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΕΣ ΦΥΛΕΣ ΠΟΥ ΑΣΠΑΣΤΗΚΑΝ ΤΟΝ ΕΒΡΑΙΚΟ ΝΟΜΟ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΟΥΣΑΝ ΤΟΥΣ ΠΟΛΥΑΡΙΘΜΟΥΣ ΕΒΡΑΙΟΥΣ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΜΙΑ ΑΠΟΨΗ ΤΗΝ 13Η ΦΙΛΗ ΤΟΥ ΙΣΡΑΗΛ ΕΙΝΑΙ,ΜΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ,ΔΙΣΧΙΔΗΣ.ΜΕΡΙΚΩΝ ΕΥΡΩΠΑΙΩΝ,ΤΩΝ ΑΠΟΚΑΛΟΥΜΕΝΩΝ ΑΡΙΩΝ,ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ.ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ "ΟΥΡΑ" ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ,ΤΟΝ ΚΟΚΚΥΓΓΑ,ΠΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 4 Η 5 ΣΠΟΝΔΥΛΟΥΣ.ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΡΙΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ 5,ΣΤΟΥΣ ΕΒΡΑΙΟΥΣ 4.ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΣΧΙΔΗΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΕΞΕΛΙΞΗ ΟΥΡΑΣ,Ο ΦΟΥΡΑΚΗΣ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΣΑΙΩΝΙΚΕΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΛΕΞΙΚΟ ΤΩΝ ΧΑΖΑΡΩΝ,ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΕΤΕΠΕΙΤΑ ΑΣΚΕΝΑΖΙΜ,ΓΙΑ...ΟΥΡΑ 30 ΠΟΝΤΩΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΤΟΣΟ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ ΕΞΕΛΙΚΤΙΚΑ ΣΤΑΔΙΟ,ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΙΝΟ ΣΕ ΕΜΑΣ ΧΡΟΝΙΚΑ!ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΛΕΕΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΣΥΝΤΟΜΑ!

ΠΒ*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GuessWho
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Anguilla
169 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2004, 02:18:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GuessWho  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΣ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ...

ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ(ΜΗ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ):ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΕ ΠΑΡΑΓΡΑΦΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΚΑΤΑΝΟΗΤΑ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΟΔΙΑΒΑΣΤΑ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Eκήβολος
Μέλος 1ης Βαθμίδας


135 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2004, 16:56:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Eκήβολος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φουράκης;;;
Αυτός κατατάσει την ανθρωπότητα και σύμφωνα με τον λοβό των αυτιών!!

Τελευταία άκουσα απο αυτόν, σε τηλεοπτική εκπομπή όπου συμμετείχε, πως μπορούμε να εντοπίσουμε τους δρακονιανούς (!!;;) με ενέσεις σιλικόνης.
Ο οργανισμός τους την δέχεται, ενώ των άλλων την απορρίπτει.

χχχμμμμμμ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyLight
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Russia
519 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2004, 02:07:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyLight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αρχισα αυτη τη συζητηση απο περιεργια και μαλλον αντι για σχολια θα εχουμε ακομα ενα πεδιο μαχης... Κριμα.

http://www.bydesignwebsights.com/ellashistory
Η πραγματική Ελληνική ιστορίαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GuessWho
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Anguilla
169 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2004, 03:32:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GuessWho  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΙΑΤΙ ΠΕΔΙΟ ΜΑΧΗΣ?ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.ΜΗ ΣΕ ΕΠΗΡΡΕΑΖΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ 'ΒΟΥΝΑΛΑΚΙ' ΕΧΩ ΚΑΙ ΓΩ (ΝΟΜΙΖΩ)


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

artaxerxes
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
98 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2004, 09:02:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους artaxerxes  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος artaxerxes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ.
ΣΑΣ ΛΕΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΟΤΙ ΟΙ ΧΑΖΑΡΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΑΝ ΓΑΝΤΖΟ, ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΕΚΘΕΣΩ ΠΡΟΣΩΠΑ...

wwwwΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

.Κανένας.
Μέλος 1ης Βαθμίδας


98 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2004, 10:22:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους .Κανένας.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΦΙΛΕ ΜΟΥ,ΜΙΑ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ ΛΥΝΕΙ ΚΑΘΕ ΑΠΟΡΙΑ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΥΡΑΚΗ,ΠΟΥ ΑΠΟ Ο,ΤΙ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΕΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ!ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΟΥ,ΚΑΝΤΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΕ!ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΘΑ ΕΙΧΕ Η ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΟΥ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΥ ΣΕ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΗ ΔΙΑΦΟΡΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΠΑΝΤΩΣ.ΣΚΕΨΟΥ ΝΑ ΒΓΩ ΕΒΡΑΙΟΣ ΜΕ...ΟΥΡΙΤΣΑ!ΕΛ-ΛΑΝΙΑ ΠΒ*

Δηλαδη με μια ακτινογραφια του κωλου θα μαθουμε την αληθεια?
Φοβερό!!!!!!!
Εγω θα προτεινα μια ακτινογραφια εγκεφαλου, να δουμε επιτελους μηπως επικοινωνει με τον κωλο και εχουν το ιδιο περιεχομενο.


Φιλικα......Κανένας.

Γλυκια η ζωη και ο θανατος μαυριλα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VAIHINGER
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
203 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2004, 17:54:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VAIHINGER  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος VAIHINGER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΦΟΡΟΠΟΙΟΥΝ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΛΟΒΟΣ!ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΟ ΑΥΤΙ ΕΝΟΣ ΜΟΓΓΟΛΟΥ!ΑΦΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ,ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΟΥΝΕ...ΡΑΤΣΙΣΤΕΣ,ΤΡΟΜΑΡΑ ΤΟΥΣ!ΑΝ ΕΒΓΑΙΝΕ ΟΜΩΣ Η ΕΠΙΣΗΜΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΤΑ ΙΔΙΑ,ΘΑ ΛΕΓΑΜΕ ΟΛΟΙ,ΠΩ ΠΩ,ΕΙΔΕΣ Η ΦΥΣΗ!...ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΝΕ ΖΟΡΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ Γ...Ε ΤΟ ΘΕΜΑ,ΕΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ.ΟΣΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ,ΑΣ ΤΟΥΣ ΑΓΝΟΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥΥ ΠΒ*

ΠΒ*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

.Κανένας.
Μέλος 1ης Βαθμίδας


98 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2004, 21:36:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους .Κανένας.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Αυτο που σε διαφοροποιει σαν Ελληνα δεν ειναι ουτε ο λοβος σου , ουτε ο κωλος σου ουτε το πουλι σου , αλλα αυτο που εχεις μες στην "γκλαβα" σου και το κουβαλας απο τοτε που γεννηθηκες και καποια στιγμη πρεπει εκτος απο το να το κουβαλας να μαθεις και να το χρησιμοποιεις!


Φιλικα........Κανενας.

Γλυκια η ζωη και ο θανατος μαυριλα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VAIHINGER
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
203 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2004, 22:08:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VAIHINGER  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος VAIHINGER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΚΑΝΕΝΑ,ΕΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ,ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΒΑΣΗ!ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟ ΛΟΙΠΟΝ,ΟΣΟ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΑΚΟΜΑ! ΠΒ*

ΠΒ*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Eκήβολος
Μέλος 1ης Βαθμίδας


135 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2004, 22:36:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Eκήβολος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κανένα...

Άσε μας να ψάχνουμε ότι μας γουστάρει όπου μας γουστάρει.
Τι ζόρι τραβάς εσύ;


Edited by - Eκήβολος on 28/02/2004 17:12:53Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VAIHINGER
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
203 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2004, 00:45:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VAIHINGER  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος VAIHINGER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΡΕ ΕΚΑΤΗΒΟΛΕ,ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ,ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΜΑΓΚΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΤΟ ΘΕΜΑ!ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ.ΤΕΤΟΙΑ ΤΥΠΑΚΙΑ Η ΣΤΗΜΕΝΑ Η ΚΟΛΛΗΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ.ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΠΙΟ ΥΨΗΛΟΒΑΘΜΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΝΕΝΑ. ΠΒ*

ΠΒ*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyLight
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Russia
519 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2004, 02:57:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyLight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απ'οτι εμαθα στις κανονικες ακτινογραφιες δεν φαινετε ΠΟΤΕ ο τελευταιος σπονδυλος. Συμπτωση? Μπορει. Ισως επειδη βρισκετε πολυ χαμηλα.
Εμαθα οτι πρεπει να ζητησεις ο ιδιος για να σου κανουν τετοια ακτινογραφια...

http://www.bydesignwebsights.com/ellashistory
Η πραγματική Ελληνική ιστορίαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

.Κανένας.
Μέλος 1ης Βαθμίδας


98 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2004, 14:57:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους .Κανένας.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Άσε μας να ψάχνουμε ότι μας γουστάρει όπου μας γουστάρει.
Τι ζόρι τραβάς εσύ;

Οταν το ψαξιμο σου γινεται σε δημοσιο φορουμ να αντεχεις φιλε μου και αλλη μια αποψη, διαφορετικη απ τη δικη σου.
Αλλιως πανε κανε την ερευνα σου σπιτι σου.
Καλος ή κακος με τις αποψη σου , λαθος ή σωστες, περνας καποια μηνυματα, ασε να περασω και εγω τα δικα μου.
Ο αναγνωστης θα κρινει, οχι εσυ.

Φιλικα......Κανένας.


Γλυκια η ζωη και ο θανατος μαυριλα!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VAIHINGER
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
203 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2004, 17:11:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VAIHINGER  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος VAIHINGER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΔΗΛ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΡΕ ΚΑΝΕΝΑ!ΑΦΟΥ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ,ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΨΗ!ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΨΗ ΤΟ ΟΤΙ ΠΑΡΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ,ΠΟΥΛΑΣ ΣΟΒΑΡΟΦΑΝΕΙΑ?ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΨΑΞΕΙ ΡΕ?ΑΠΟΨΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΛΕΓΕΣ ΠΩΣ Η ΙΣΧΥΕΙ Η ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ!ΑΠΟΨΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΣ ΠΩΣ ΙΣΧΥΕΙ ΜΕΝ,ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΦΟΥΡΑΚΗΣ Κ.Ο.Κ!ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΠΑΙΝΑΜΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ,ΘΑ ΦΤΑΝΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΟΥΔΕΝΙ,Ε?ΧΟΡΤΑΣΑΜΕ ΑΠΟ ΚΕΝΟΔΟΞΟΥΣ ΞΥΠΝΗΤΖΙΔΕΣ ΡΕΕΕΕ!ΟΝΤΩΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΙΔΙΚΗ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ.ΧΩΡΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΥΠΟΠΤΟ.ΥΠΟΠΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΠΒ*

ΠΒ*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Eκήβολος
Μέλος 1ης Βαθμίδας


135 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2004, 17:17:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Eκήβολος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κανένα...

Το μήνυμά σου ήταν μια έκπληξη για μένα!
Περίμενα να με στολίσεις με κοσμητικά επίθετα αλλά εσύ κινήθηκες σε ήπιους και πολιτισμένους τόνους, κάνοντάς με να νοίωσω ντροπή!

Σου επιτέθηκα γιατί είδα στα μηνύματά σου μια διάθεση να γελοιοποιήσεις κάθε τι που κινείται σε αναζητήσεις που δεν άπτονται των πεποιθήσεών σου για την κοσμοθεωρία που παραδέχεσαι ως επιβεβλημένη και επικρατούσσα.

Ο λογος που βρίσκομαι στο esoterika.gr είναι να ανταλάσσω απόψεις με συνανθρώπους μου, συμμετέχοντας στον ευγενή σκοπό που ξεκίνησε ο ιδιοκτήτης του.
Δεν θέλω να περάσω κανένα μήνυμα, δεν θέλω να καθοδηγήσω κανένα πουθενά,
δεν θέλω να κάνω τον επαϊοντα σε κανένα και για τίποτε!

Οι αναγνώστες κάθε είδους δεν με απασχολούν. Με ενδιαφέρουν μόνο όσοι συμμετέχουν.

ΥΓ Έχω διαγράψει το μεγαλύτερο μέρος του προηγουμένου μου μηνύματος, αφήνοντας μόνο την παράγραφο που χρησιμοποίησες για παραπομπή.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

.Κανένας.
Μέλος 1ης Βαθμίδας


98 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/02/2004, 11:56:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους .Κανένας.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΔΗΛ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΡΕ ΚΑΝΕΝΑ!ΑΦΟΥ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ,ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΨΗ!ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΨΗ ΤΟ ΟΤΙ ΠΑΡΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ,ΠΟΥΛΑΣ ΣΟΒΑΡΟΦΑΝΕΙΑ?ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΨΑΞΕΙ ΡΕ?ΑΠΟΨΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΛΕΓΕΣ ΠΩΣ Η ΙΣΧΥΕΙ Η ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ!ΑΠΟΨΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΣ ΠΩΣ ΙΣΧΥΕΙ ΜΕΝ,ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΦΟΥΡΑΚΗΣ Κ.Ο.Κ!ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΠΑΙΝΑΜΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ,ΘΑ ΦΤΑΝΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΟΥΔΕΝΙ,Ε?ΧΟΡΤΑΣΑΜΕ ΑΠΟ ΚΕΝΟΔΟΞΟΥΣ ΞΥΠΝΗΤΖΙΔΕΣ ΡΕΕΕΕ!ΟΝΤΩΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΙΔΙΚΗ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ.ΧΩΡΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΥΠΟΠΤΟ.ΥΠΟΠΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΠΒ*

Φιλε μου να ψαξω τι?
Αν εχω το κοκκαλακι για να δω οτι ειμαι ελληνας?
Αν κανεις την ακτινογραφια και δεις οτι δεν το εχεις, τι θα πεις?
Οτι δεν εισαι Ελληνας ή οτι λεει φουμαρα ο Φουρακης?
Αν δεις παλι οτι το εχεις, θα κοιμασαι ησυχος επειδι εισαι ελληνας με την βουλα?
Αυριο μπορει να σου πουνε οτι οι Ελληνες ειχαν το πουλακι τους πανω απο 20 εκατοστα , τι θα κανεις? Θα προσπαθεις να το μακρινης?
Η αποψη μου ειναι αυτη που σου ειπα και πιο πανω και προφανως δεν καταλαβες.

Αυτο που σε διαφοροποιει σαν Ελληνα δεν ειναι ουτε ο λοβος σου , ουτε ο κωλος σου ουτε το πουλι σου , αλλα αυτο που εχεις μες στην "γκλαβα" σου και το κουβαλας απο τοτε που γεννηθηκες και καποια στιγμη πρεπει εκτος απο το να το κουβαλας να μαθεις και να το χρησιμοποιεις!


Φιλικα.......Κανένας.


Γλυκια η ζωη και ο θανατος μαυριλα!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyLight
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Russia
519 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2004, 01:21:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyLight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε Κανενα επειδη εγω εθεσα το ερωτημα, θα ηθελα να σου κανω μια απλη ερωτηση και μην νομισεις οτι αναφερομαι σε ανωτερες και κατωτερες φυλες...
Αν ειναι διαφορετικη η δομη του σπονδυλου, που νομιζεις οτι οφειλετε?

http://www.bydesignwebsights.com/ellashistory
Η πραγματική Ελληνική ιστορίαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy