ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΣΟΒΑΡΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΛΕΣΧΗ ΦΙΛΩΝ ΤΟΥ ΠΑΡΑΞΕΝΟΥ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Tommy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2004, 18:44:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tommy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΕΣΧΗ ΠΑΡΑΞΕΝΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΑΦΥΣΙΚΗΣ


Καταρχας,θα ηθελα να ζητησω προκαταβολικα συγνωμη απο τον φιλο που εδωσε εξ'αρχης την ιδεα σε αυτο το forum...Κριμα ομως που δεν φαινοταν ιδιαιτερα σοβαρη..

Η αληθεια ειναι πως εκτος internet εχει αρχισει εδω και 2 βδομαδες η ιδρυση μιας τετοιας λεσχης,η οποια ειναι υπο κατασκευη..
Τα σταδια ειναι τα εξης:

1)Αρχικα θα βρεθουν τα μελη,τα οποια (τα ατομα που θα δηλωσουν πρωτα συνηθως) αναλογα με τις ικανοτητες τους θα μπουν σε θεσεις που θα μπορουν να καθορισουν καποια πραγματα (Κατασκευη ιεραρχιας).Παρολα αυτα Δ Ε Ν προκειται για δικτακτορικες θεσεις,απλα θεσεις συντονιστων,και γενικοτερα ανθρωπων που θα μπορουν να δωσουν λυσεις σε επικυμενες διαφορες,η να οργανωνουν διαφορες εκδρομες,συγκεντρωσεις,κλπ κλπ

2)Δ Ε Ν απαιτειται Κ Α Μ Ι Α χρηματικη υποχρεωση,και η εισοδος (και η εγγραφη) θα γινεται σε ατομα που ειναι λατρεις του ειδους..

3)Τα μελη χωριζονται αναλογα με τις ικανοτητες τους και γενικοτερα το παθος τους για το συγκεκριμενο θεμα

4)Ολα απο τα παραπανω,μπορουν να αλλαξουν (καθως να προστεθουν και αλλα) Μ Ο Ν Ο εαν συμφωνουν Ο Λ Α τα μελη (σε μερικες περιπτωσεις με την πλειοψηφια)

5)Η ΛΕΣΧΗ ΑΥΤΗ ΑΠΟΣΚΟΠΕΙ ΣΤΗΝ ΕΞΙΧΝΙΑΣΗ,ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ,ΤΗΝ ΕΥΡΕΣΗ,ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΣΗ ΤΟΥ "ΑΓΝΩΣΤΟΥ",ΤΟΥ "ΠΑΡΑΦΥΣΙΚΟΥ" ΚΑΙ ΤΟΥ "ΠΑΡΑΞΕΝΟΥ".Δεν επροκειτο για μια λεσχη της οποιας κριτηριο ειναι η χρηματικη υποσταση,αλλα η πνευματικη ικανοτητα,και το παθος προς τον τομεα.

5)Οποιος επιθυμει,η εχει καποια ιδεα να συνισφερει,μπορει να απαντησει απο εδω,ή να μεσω e-mail στο :

juice12343@hotmail.com

Για τους λατρεις του ειδους..

Edited by - Tommy on 05/04/2004 19:18:05

Tommy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2004, 19:09:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tommy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα ηθελα επισης να αναφερω πως υπαρχει βιβλιοθηκη σχετικα με παραξενα και ανεξιχνιαστα θεματα,θεματα φυσικης και παραφυσικης,και οτι ειναι ανοιχτη σε οποιονδηποτε επιθυμει να παρει πληροφοριες..
Επισης αν υπαρχουν εγγραφα,πληροφοριες,αρθρα,ιδεες η γενικοτερα οτιδηποτε σχετικο,μπορειτε να το υποβαλλεται,μεσω e-mail,μεσω fAX,ταχυδρομειου,η σε συναντησεις οι οποιες θα γινουν..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

savel
Μέλος 1ης Βαθμίδας


76 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2004, 19:31:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους savel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

KALISPERA FILE TOMMY,
PRAGMATIKA ENDIAFEROUSA I PROTASI SOU.
THA ITHELA NA DIATHESW EAUTON STIN YPIRESIA
TIS LESXHS APO TI THESH TOU PROEDROU.
EAN EKSAKOLOUTHEI AUTI I THESI NA EINAI ELEUTHERI
SE PARAKALW EPIKOINWNISE MEZI MOU.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2004, 19:36:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tommy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2004, 19:40:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tommy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε μου SAVEL,oπως ανεφερα και ποιο πανω,επροκειτο για μια λεσχη η οποια εχει κριτηρια (μη-οικονομικα)...
Ολες οι θεσεις ειναι ανοιχτες,και θα καθοριστουν στην πρωτη συναντηση που θα γινει (θα ανακοινωθει στα μεσα της εβδομαδας η ημερομηνια).
Παντως εαν ενδιαφερεσαι να ερθεις λογω θεσης,τοτε δυστηχως μετα λυπης μου σε πληροφορω πως βρισκεσαι σε λαθος μερος...

Παρολα αυτα,ειτε μεσω e-mail (που εχω αναθεσει παρα πανω),η μεσω forum (απο εδω) αν επιθυμεις,γραψε τα στοιχεια σου (οχι οδο,και γενικοτερα προσωπικα στοιχεια,απλα γνωσεις,ηλικια,ενδιαφεροντα).

Αυτα προς το παρον..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tommy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2004, 19:45:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tommy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε.μ.A (Eχεις και περιεργο nick,δυο ωρες μου πηρε να το γραψω),μπορεις και εσυ να στειλεις ενα e-mail,η να γραψεις 1-2 πραγματα σχετικα με εσενα (ειπαμε οχι προσωπικα στοιχεια).

Θα ηθελα να επισημανω επισης πως οποιεσδηποτε ιδεες-προτασεις ειναι καλοδεχουμενες...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2004, 19:49:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΤΟΜΜΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΕΓΩ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΛΕΩ ΓΕΝΙΚΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΝΩΣΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ ΑΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΜΟΛΟΓΟ ΠΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΑΔΑ...
ΦΙΛΙΚΑ Ε.μ.Α.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2004, 19:53:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΑ ΕΜΑΙΛ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΤΑ ΠΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ 17 ΧΡΟΝΟΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΕ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

savel
Μέλος 1ης Βαθμίδας


76 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2004, 19:55:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους savel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


PROS THEOU DEN THA ITHELA SE KAMIA PERIPTWSI NA ME PAREKSIGISEIS
NOMIZONTAS OTI APOSKOPW SE KAPOIO OIKONOMIKO OFELOS APO TI THESI.
TOU NANTIWN EAN PARW TI THESI TOU PROEDROU EIMAI ETOIMOS NA
XRIMATOSOTISW ADRA TIN OLI PROSPATHEIA GIA EREUNA ANAZITISI
KAI MELETI.
APLA TO STATUS MOU DEN MOU EPITREPEI NA EIMAI UFISTAMENOS
S EYXARISTW GIA TIN KATANOISI

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tommy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2004, 19:58:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tommy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
E.μ.A δεν υπαρχει φυσικα κανενα προβλημα...οτιδηποτε θελεις,μπορεις να ενημερωνεσαι απο εδω,η αν εισαι απο αθηνα να παρεβρεθεις και στην συγκεντρωση την οποια ανεφερα και ποιο πανω..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2004, 20:06:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΦΥΣΗΚΑ ΑΜΑ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tommy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2004, 20:06:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tommy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε μου SAVEL,
Ολα αυτα τα θεματα,θα συζητηθουν απο κοντα...ειναι κριμα να προσπαθουμε να συζητησουμε ενα θεμα 2 λεπτων σε 2 ημερες απο εδω..
Παρολα αυτα,οι θεσεις οπως σου ειπα και πριν,ειναι ανοιχτες..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tommy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2004, 20:12:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tommy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
E.μ.A. θα κανονιστει σε 1 ημερα και ωρα οπου θα μπορουν αν ειναι δυνατον ολοι να ερθουν...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2004, 20:16:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΚ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tommy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2004, 20:45:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tommy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε.μ.Α, ηδη εχουμε πολλα e-mail,οποτε πιστευω πως σιγουρα θα παρεβρεθουν πολλα ατομα..

Μια παρατηρηση:
Στα e-mail,παρακαλω να μην μακρυγορειτε διοτι ειναι πολλες οι απαντησεις και γινεται πολυωρη η ολη διαδικασια..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nefertity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
95 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2004, 21:35:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nefertity  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με ενδιαφέρει πολύ η πρότασ'η σου φίλε μου,αλλά είμαι από Δυτική Αττική και δεν ξέρω αν μπορώ.Είμαι 16 χρονών και όπως καταλαβαίνεις δεν έχω τη δυνατότητα να πηγαίνω παντού....Εσύ που μένεις???Θα σου στείλω e-mail.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VIKING
Πλήρες Μέλος

Germany
1034 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2004, 23:45:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VIKING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε μου Tommy ηθελα να σε ρωτησω καποια πραγματα:

1)Ποιος ειναι ο ιδρυτης της λεσχης;


quote:
Τα μελη χωριζονται αναλογα με τις ικανοτητες τους

2)Για τι ακριβως ικανοτητες μιλας;


3)Τι ακριβως πραγματα θα πρεπει να κανουν τα μελη της οργανωσης;


4)Αυτην την στιγμη ποσα μελη υπαρχουν στην οργανωση;

5)Που θα γινει η πρωτη συναντηση των μελων;

Edited by - VIKING on 05/04/2004 23:46:40Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Beholder
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2004, 23:45:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Beholder  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Beholder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ενδιαφέρουσα πρόταση αλλα....Πες μας κάτι βασικό για σένα. Καταρχάς την ηλικία σου και κάποια στοιχεία σχολικής ή όποιας ακαδημαικής μόρφωσης και γενικότερα παιδείας (που ουδεμία σχέση έχει με την μόρφωση για να εξηγούμε).

Αυτό διότι διαπιστώνω πως αμέσως αμέσως ο μέσος ηλικιακός όρος της λέσχης βρίσκεται στα ...16 χρόνια.

Θα ήθελα να λάβω μέρος σε μια σοβαρή προσπάθεια με επιστημονικό υπόβαθρο και με ουσιαστική παρουσία και δράση. Γενικά με σοβαρές προυποθέσεις.

Είμαι 29 ετών μ αρέσει το μυστήριο και το ανεξήγητο είμαι μηχανικός δικτύων και μένω ανατολικά....

Αναζητώντας την αλήθεια

Edited by - Beholder on 05/04/2004 23:51:30Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tommy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2004, 03:44:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tommy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε μου VIKING...

Θα ξεκινησω να σου απαντω κατευθειαν..

1)Ο ιδρυτης της Λεσχης ειμαι εγω (θα γραψω στοιχεια για εμενα στην επομενη απαντηση διοτι ρωτησε ο φιλος μας ο BEHOLDER)

2)Σαν ικανοτητες εννοω καταρχας την πνευματικη ικανοτητα (iq,γνωσεις,σπουδες,ικαντοτητα στην ερευνηση κλπ κλπ)

3)Οσον αφορα αυτην την ερωτηση προς το παρον υπαρχουν ιδεες.Διευκρινιζοντας,βρισκομαστε στην γενεση και οχι στην εξελιξη του θεματος.Καποιες ιδεες ειναι οτι θα χωριζονται τα μελη σε ερευνητες,εξερευνητες κλπ.Οι ερευνητες θα παρεχουν πληροφοριες για ενα θεμα (θα αντλουν πληροφοριες απο ιντερνετ,βιβλιοθηκες κλπ) ενω οι εξερευνητες θα μπορουν να εχουν μια ποιο δραστικη εφαρμογη.Θα υπαρχουν και αλλοι κλαδοι,καθως επισης υπαρχουν οι εξεις ιδεες:
a)Ολα τα ευρηματα θα καταχωρουνται σε αρχεια
b)Μερικα απο τα ευρηματα (αυτα που θα μπορει να καταλαβει το ευρυ κοινο) θα μπορουν να εκθετονται σε ενα μηνιαιο περιοδικο,τα εσοδα του οποιου θα ειναι για εξοδα της λεσης.
και πολλες ακομα τετοιες ιδεες τις οποιες θα μπορουν να συζητηθουν σε μια συναντηση.Φυσικα ολα ειναι υπο εξελιξη και τιποτα απο ολα αυτα μπορει να μην γινει,αλλα να γινει κατι καλυτερο,με καλυτερες ιδεες.Γι'αυτο τον λογο αποφευγω να επεκτεινομαι στο θεμα προς το παρον..

4)Εξαρταται φιλε μου VIKING..διοτι πολλοι εχουν δηλωσει οτι επιθυμουν να εισελθουν,αλλα δεν εχει γινει καμια συναντηση η οποια να πιστοποιει κατι τετοιο..Οπως ειπα και πριν (το οποιο το ειπα και σε μια φιλη σε απαντητικο e-mail), επροκειτο για την γενεση και οχι για την εξελιξη..

5)Η πρωτη συναντηση των μελων θα αποφασιστει απο ολους,βρισκοντας την καλυτερη κοινη λυση,ωστε να μπορουν να ερθουν οσο το δυνατον περισσοτεροι.Το μονο σιγουρο ειναι πως θα γινει στην Αθηνα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VIKING
Πλήρες Μέλος

Germany
1034 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2004, 03:58:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VIKING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Γεια σου φιλε Tommy και σε ευχαριστω για τις απαντησεις σου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tommy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2004, 04:01:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tommy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε μου BEHOLDER..

Ειμαι 23 χρονων,σπουδαζω χρηματοοικονομικα,εχω τελειωσει διοικηση επιχειρησεων και ασχολουμαι με λογιστικα.Εχω γραψει διατριβες σχετικα με την φυσικη ,ποιο συγκεκριμενα καποια παραδοξα σε σχεση με την θεωρια της σχετικοτητας του Εinstein,βλεπε "ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ κ.α. -- "Τhe Butterfly Effect - Το παραδοξο της πεταλουδας" --οπου βαση αυτου εχω αναπτυξει καποιες ιδεες σχετικα με την κατασκευη προγραμματων οπου μπορουν να προβλεψουν το μελλον.Δεν επιθυμω να αναπτυχθω γενικοτερα σε αυτα διοτι δυστηχως δεν ειναι κοινωνικα αποδεκτα,οι περισσοτεροι δεν τα καταλαβαινουν,και αυτοι που τα καταλαβαινουν δεν θελουν να τα δεχτουν παρολο που ειναι τεκμηριωμενα και (μεχρι στιγμης τουλαχιστον) δεν εχει βρεθει καποιο λαθος στον ειρμο τους.

Οσο για τον μεσο ορο κανεις λαθος,σε e-mails που μου εχουν στειλει ο μεσος ορος μεχρι στιγμης ειναι 24-25 χρονων.Παρολα αυτα αναμενουμε...

Σιγουρα για το επιστημονικο υποβαθρο,η προσπαθεια αποσκοπει εκει,και αφου αποσκοπει εκει,αν τελικως γινει,αργα η γρηγορα εκει θα καταληξει.Και αυτη εξαλλου ειναι και η διαφορα με τις υπολοιπες λεσχες του ειδους.Δεν επροκειτο για μια λεσχη "παμε σε βουνα και παραλιες και ο,τι γινει"...ή λεσχες του "πληρωνετε μαλ**κες".Επροκειτο για μια λεσχη (που ακριβως για αυτο υπαρχουν οι βαθμιδες) επαναλαμβανω ικανοτητων.Δεν μπαινει οποιος και οποιος σε οποιαδηποτε βαθμιδα.Θα υπαρχουν ανθρωποι που θα μπαινουν ποιο βαθια στα πραγματα,και ανθρωποι που θα ειναι στα ποιο ρηχα,ακριβως με κριτηριο τις ικανοτητες τους(Βλεπε παραπανω απαντηση).

Χαιρομαι παντως που το θεμα ειχε μια τετοιας εκτασης ανταποκριση.
Υπ'οψιν οτι σημερα (Δευτερα) ειναι η πρωτη ημερα που βγηκε το θεμα (απο το απογευμα).

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tommy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2004, 04:10:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tommy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε μου VIKING,δεν αναφερεις κατα ποσο ικανοποημενος η μη εισαι απο τις απαντησεις μου...Οπως ειπα τιποτα δεν ειναι στερεο ακομη και ολα μπορουν να αλλαξουν.
Αν εχεις καποιες προτασεις feel free να τις διατυπωσεις..Εξαλλου σε αυτες στηριζομαστε (σε ιδεες).

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tommy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2004, 04:16:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tommy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλη ή φιλε nefertity..

Δεν υπαρχει προβλημα,ειτε μπορεις να ερθεις στην συγκεντρωση,ειτε θα μπορεις να ενημερωνεσαι και να ενημερωνεις ως ενεργο μελος μεσω του ιντερνετ (αν και πιστευω πως εχεις την δυνατοτητα να ερχεσαι και απο κοντα,μιας και η ολη κατασταση εχει την εδρα του στην Αθηνα).Παρολα αυτα υπαρχουν φιλοι και φιλες οπου δεν ειναι απο Αθηνα και θα ενημερωνονται (και θα ενημερωνουν) μεσω internet.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2004, 10:13:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ Π;ΝΤΩΣ ΘΑ ΣΑΜΠΟΤΑΡΩ ΤΗ ΛΕΣΧΗ ΣΑΣ.ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΤΟΜΜΥ ΚΙ ΕΛΑΤΕ ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ.ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟPLESS ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

http://www.jackassthemovie.com


gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2004, 12:45:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΤΟΜΜΥ ΠΟΛΥ ΕΔΙΑΦΕΡΟΝ
ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΕΜΑΙΛ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΜΑΙ ΑΜΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΜΟΥ
ΦΙΛΙΚΑ Ε.μ.Α
Α ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VIKING
Πλήρες Μέλος

Germany
1034 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2004, 15:06:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VIKING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Φιλε μου VIKING,δεν αναφερεις κατα ποσο ικανοποημενος η μη εισαι απο τις απαντησεις μου...Οπως ειπα τιποτα δεν ειναι στερεο ακομη και ολα μπορουν να αλλαξουν.
Αν εχεις καποιες προτασεις feel free να τις διατυπωσεις..Εξαλλου σε αυτες στηριζομαστε (σε ιδεες).




Γεια σου φιλε Tommy.Ειμαι ικανοποιημενος απο τις απαντησεις σου.Και με ενδιαφερει να μπω στην λεσχη σου αλλα μαλλον μελλοντικα λογω καποιων προβληματων που αντιμετωπιζω.

Θελω να σε ρωτησω λοιπον αν μπω αργοτερα(μετα απο καποιους μηνες) υπαρχει πιθανοτητα να γινω δεκτος στην λεσχη σου;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Beholder
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2004, 22:06:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Beholder  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Beholder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Tommy. Έκρινα μόνο απο τις δηλώσεις συμμετοχής με μηνύματα στο forum αν και ουσιαστικά ήταν ερώτηση που έμμεσα ήθελε την απάντηση που έδωσες.

Επειδή βλέπω πως οι προθέσεις σου φαίνονται σοβαρές και ειλικρινείς θα δεχτώ να θέσω συμμετοχή.

Δεν ξέρω πως θα αξιολογηθεί η συμμετοχή μου αλλα σίγουρα δεν θα ήθελα να παίξω τον ρόλο του γραμματέα της λέσχης

Θα σου στείλω και το σχετικό email.

Αναζητώντας την αλήθειαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tommy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2004, 02:07:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tommy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλοι μου,δεν ειναι η "Λεσχη μου"...ειναι η "Λεσχη μας"..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tommy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2004, 02:26:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tommy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
VIKING φιλε μου,παντα θα υπαρχει χωρος και για εσενα,και για ολους οσους επιθυμουν.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2004, 14:30:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΤΟ Ε-ΜΑΙΛ ΤΟΜΜΥ???
ΦΙΛΙΚΑ Ε.μ.Α...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tommy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2004, 16:53:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tommy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μικρουλα Ε.μ.Α. το πηρα το e-mail σου,απλα δεν προλαβα να σου απαντησω..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy