ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 hi (Μια παράξενη ιστορία σε μια εκκλησία)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
evi99
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/04/2004, 14:00:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους evi99  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ! ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΤΟ SITE ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΤΑΓΡΑΨΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΕΜΠΙΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ.

ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΘΗΤΡΙΑ ΜΟΥ. Η ΓΙΑΓΙΑ ΤΗΣ ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΙΜΑ ΣΤΗ ΛΗΜΝΟ (ΑΥΤΗ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΥΤΗ). ΚΑΘΕ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΥΓΟΥΣΤΟ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΜΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ, ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ 15 ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΕΡΗΜΙΚΟ ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΓΚΡΕΜΟ, ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑ, ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΦΕΥΓΟΥΝ.

ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΛΟΙΠΟΝ, ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΟΥΓΓΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ Η ΜΟΥΓΓΗ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΝΟΗΜΑ ΟΤΙ ΘΕΛΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ. ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΘΗΚΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΙ ΕΤΣΙ ΠΗΓΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ. ΜΟΛΙΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΣΤΑ 10 ΜΕΤΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΜΙΑ ΜΑΥΡΟΦΟΡΕΜΕΝΗ ΦΥΝΑΙΚΑ ΣΑΝ ΑΕΡΙΚΟ ΝΑ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΓΚΡΕΜΟΥ ΚΟΙΤΑΖΟΝΤΑΣ ΜΑΚΡΙΑ. ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΠΕΠΛΑ ΤΗΣ ΑΝΕΜΙΖΑΝ ΕΝΩ ΔΕΝ ΦΥΣΟΥΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ... ΜΠΗΚΑΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΠΑΛΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΧΑΝ ΠΑΓΩΣΕΙ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΦΗΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΑΝΟΙΧΤΗ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΔΕΙ ΟΛΕΣ ΤΟ ΘΕΑΜΑ...

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΚΡΙΒΩΣ ΧΡΟΝΙΑ, ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ, ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΟ ΝΑ ΤΙΣ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΓΑΛΑΝΑ ΜΑΤΙΑ. ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΑΜΕΣΩΣ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ. ΤΟΤΕ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΣΕΙΕΤΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ, ΣΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑ...
ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΜΟΝΟ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ Η ΜΟΥΓΓΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ...

ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΤΙΣ ΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΣΤΙΓΜΗ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ...

don't turn your back on fear...get over it

goro
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2004, 04:59:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους goro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ετυχε να ειμουν φανταρος στην λυμνο για 13 μηνες το 1987-88 και ακουσα απο τους συναδελφους και τους ντοπιους πολλα παραξενα οπος η μυστιριοδης οντοτιτα με τα λευκα ρουχα το ασωματο κεφαλι και αλλα.οι μονες εμπειριες που ειχα ηταν 1ον χτυπηματα κατω απο την τσιμεντενια βαση τις σκοπιας και 2ον χιλιαδες ψιθιροι σε περιπολια στο εγαταλιμενο προϊν νεκροταφιο στον Μουδρο.ηταν τοσο μεγαλη η κουραση που και στις δυο περιπτοσης δεν εδωσα και τοση σημασια.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κούφια Γη
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
169 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2004, 18:47:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κούφια Γη  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν και είναι στη δικαιοδοσία του συντονιστή, το θέμα με τις ενδιαφέρουσες ιστορίες σας δεν ταιριάζει στο θέμα με τις παράξενες ιστορίες?Λέω εγω τώρα..

Ένα ξέρω, οτι δε ξέρω τίποτα"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/05/2004, 09:39:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αν και είναι στη δικαιοδοσία του συντονιστή, το θέμα με τις ενδιαφέρουσες ιστορίες σας δεν ταιριάζει στο θέμα με τις παράξενες ιστορίες?

Πράγματι Κούφια Γη, η συγκεκριμένη ιστορία θα ταίριαζε πολύ καλύτερα στο συγκεκριμένο τόπικ (Παράξενες Ιστορίες... ).

Καλό θα ήταν evi99 την ιστορία σου να την παραθέσεις και στο τόπικ που σου έγραψα παραπάνω, ώστε να κάνει παρέα () με τις υπόλοιπες παρόμοιες ιστορίες που βρίσκονται εκεί...

Επίσης ο τίτλος του παρόντος τόπικ ( hi ) είναι "κομματάκι" αινιγματικός σχετικά με το περιεχόμενό του. Ας προσέχουμε λίγο όταν ανοίγουμε ένα νέο θέμα, τόσο στο πως θα το χειριστούμε (μιας και είμαστε δημιουργοί και συντονιστές του θέματος που ανοίξαμε), σε ποια θεματική ενότητα θα το εντάξουμε, αλλά και στο πως θα το τιτλοφορήσουμε!


κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy