ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Δαιμόνιο, ή κάτι άλλο;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Valandil
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 02:50:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valandil  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας. Έχει λίγο καιρό που ανακάλυψα αυτό το forum και οφείλω να ομολογήσω ότι μου αρέσει πολύ.Θα ήθελα τη γνώμη σας για κάτι που μου συνέβει παλαιότερα και δεν είχα δώσει την πρέπουσα σημασία, ώσπου μου συνέβει και χθες.
Ενώ ήμουν ξαπλωμένος και πλησίαζα στον ύπνο, με επισκέθηκε "κάτι"...
Το είδα σαν μία ηλικιωμένη γυναίκα που είδα ότι με έγδυσε και έκανε έρωτα μαζί μου, χωρίς τη συγκατάθεσή μου. Αυτό το έζησα με κάθε λεπτομέρεια. Ήταν ένα πολύ ζωντανό "όνειρο", αν μπορώ να το πω έτσι. Είναι η δεύτερη φορά που μου συμβαίνει,όπως ανέφερα και πριν. το συζήτησα με μία φίλη μου που ψιλοασχολείται και μου είπε να το ψάξω για να δω τι είναι. Πάντως είμαι σίγουρος ότι δεν είναι κάτι καλό. Διάβασα ότι στο μεσαίωνα είχαν αναφερθεί ανάλογες περιπτώσεις. Σας παρακαλώ αν ξέρει κάποιος ας μου απαντήσει γιατί ανησυχώ πολύ.

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 12:53:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aααα...Kαταρχήν καλημέρα....
Όταν το πρωτοδιάβασα σκέφτηκα τη Λίλιθ//όταν διάβασα το "ηλικιωμένη"
μου ήρθε στο νου η "Nεράιδα των Δοντιών"....
χμ...πάω να το ψάξω λίγο κ επιστρέφω...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 15:12:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χμ.... πάρα πολύ ενδιαφέρουσα η ιστορία. Έχω ακούσει, από 2 διαφορετικά άτομα, για τέτοιου είδους «επισκέψεις» από κάτι «κακό/διαβολικό» όπως ισχυρίστηκαν, το οποίο τους ανάγκασε να έρθουν σε σεξουαλική επαφή

Για γυναικεία επίσκεψη, ποτέ!

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~

Edited by - oneiric1 on 04/05/2004 15:13:13Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 16:48:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΕ Η ΝΕΡΑΙΔΑ ΤΩΝ ΔΟΝΤΙΩΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΣΑ...
ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΜΗΠΩΣ ΠΑΡΑΤΗΣΕΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΒΡΗΚΕ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΠΕΛΑΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ
ΦΙΛΙΚΑ Ε.μ.Α...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valandil
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 19:57:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valandil  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπα, είμαι νέος ακόμη, δε φοράω μασέλα. Ειμαι 25 ετών και μου συνέβει πρώτη φορά όταν ήμουν 21. Πάντως είναι πολύ περίεργο, γιατί καταλάβαινα τι γινόταν αλλά δε μπορούσα να ξυπνήσω.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2004, 11:11:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Valandil.

Δύο ερμηνείες μπορώ να δώσω, για την εμπειρία σου.

Είτε ότι στον ύπνο σου έβλεπες ένα πολύ ζωντανό όνειρο, όπως το αναφέρεις κι εσύ, που δεν παύει, όμως, να αποτελεί φαντασία του νου.

Είτε ότι πράγματι σε επισκέφθηκε μία άυλη οντότητα, το αστρικό σου σώμα, φυσικά και σου έκανε έρωτα.

Αλλά, βρε παιδί μου, δεν μπορούσε να έρθει καμιά πιο νέα;

Πάντως, έχουν γίνει διάφορες αναφορές, σε βιβλία, για τέτοιου είδους συναναστροφές, στον ύπνο.


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2004, 13:47:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΔΩΣΩ ΑΛΛΗ ΕΡΜΗΝΕΙΑ
ΜΙΑ ΓΙΑΓΙΑΚΑ ΗΘΕΛΕ ΕΠΙΓΟΝΤΟΣ [ΜΠΙΠ] ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΕΣΟ ΑΣΤΡΙΚΗΣ ΠΡΟΒΟΛΗΣ....

ΑΛΛΙΩΣ ΤΙ ΑΛΛΟ...

ΑΑΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΩ..
ΒΕΒΑΙΑ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝ
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ...

ΞΕΡΕΙΣ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΜΙΚΡΗ ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΑ ΟΤΙ ΓΥΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΤΟΙΧΟΣ
ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΗΤΑΝ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ...
ΔΗΛ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΕΝΑ ΤΟΙΧΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΗΜΟΥΝΑ ΚΛΕΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΣΕ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΟΙΧΟΥΣ...
ΛΙΠΟΝ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΓΙΞΩ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΛΗΘΙΝΟΣ..
ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΛΑΙΩΕΙΧΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ...
ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΖΩΝΤΑΝΟ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΒΑΣΑΝΙΖΟΜΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ....ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΝΙΩΘΑ ΞΥΠΝΙΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΒΑΡΑΓΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΩΘΩ ΚΑΙ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΑ ΚΑΘΕ ΧΤΥΠΗΜΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΡΧΟΤΑΝ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΙΘΗΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ???

ΦΙΛΙΚΑ Ε.μ.Α...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2004, 14:19:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε.μ.Α.

Ως προς το όνειρό σου, συμβαίνει συχνά αυτό στον ύπνο μας, με πραγματικά εμπόδια, στον αστρικό χώρο, εφόσον το βίωσες τόσο ζωντανά και ένας τρόπος να ξεφύγεις είναι να διατηρήσεις την ψυχραιμία σου και να μη φοβηθείς.

Σταματάω εδώ, γιατί αυτό είναι θέμα άλλου topic.

Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy