ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 ΝΕΑ - Μέσα από το Διεθνές Internet
 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ή κάτι άλλο;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2004, 15:13:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ:

Απαγορευμένες σελίδες. Forbidden Greek history. Αυτά που κανείς δεν τόλμησε να γράψει


...ή κάποιοι παίζουν παιγνιδάκια πάλι;

No name human

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

hel-lin
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
129 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2004, 15:42:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hel-lin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα..
ΦΙλη μου Zadok,θα σου ζητησω συγνωμη,αλλα δεν αντεχω να διαβασω ολοκληρη τη σελιδα που παραθετεις..Ειναι εξωφρενικη..
Ηδη με μια γρηγορη αναγνωση,'αναιρεσα' καποιους απο τους ισχυρισμους τους..
Πραγματικα για γελια....

-ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ-Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kynikos
Πλήρες Μέλος

United Kingdom
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2004, 15:59:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kynikos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Άιντε βρε Zadok,

Η παμπάλαια και πασίγνωστη Σκοπιανή γραμμή είναι αυτή.

Γενικά όπου ακούς για Fallmerayer και για Αφροκεντριμό, φαινεται να είναι οι ίδιοι με τα ίδια...

Θα περίμενα μια κοσμογυρισμένη κοπέλλα όπως εσύ να τα ήξερε αυτά πια

Βασικά είναι ακριβώς οτι οι δικοί μας φανατικοί (του esoterica) θα γράφαν αν είχαν γενηθει Σκοπιανοί! Πες στους Χριστιανούς οτι είναι Εβραίοι, και στους Έλληνες οτι είναι Αρβανιτόβλαχοι!

Δεν αξίζει στιγμή προσοχής.

Ο Fallmerayer, ιδίως, είχε ιδιαίτερη πλάκα. Γνωρίζεις τις προβλέψεις του περι Τσάρου, κλπ;

Μην τσατίζεσαι, και μη συγχίζεσαι, παιδάκια είναι που παίζουν.

Κ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2004, 16:58:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ hel-lin,

φυσικά για γέλια είναι. (Ήξερα ότι θα σας διασκεδάσω)


Καλέ μου kynikos,

δε μου έκαναν εντύπωση οι αυθαιρεσίες, απλά πρώτη φορά είδα τέτοια ιστοσελίδα στα Ελληνικά κι είπα να αναρωτηθώ σε ποιούς απευθύνεται...


No name human

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
278 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2004, 18:03:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ghost  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Ghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kynikos
Πλήρες Μέλος

United Kingdom
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2004, 18:51:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kynikos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
δε μου έκαναν εντύπωση οι αυθαιρεσίες, απλά πρώτη φορά είδα τέτοια ιστοσελίδα στα Ελληνικά κι είπα να αναρωτηθώ σε ποιούς απευθύνεται...

Φαντάζομαι θα υπάρχουν αρκετοί Ελληνόφωνες "Μακεδώνες"!!!

Σε ποιούς λες να απευθύνεται;
- Σε όσους "τσιμπίσουν"

Κ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2004, 16:07:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οτι ανεβαίνει κατεβαίνει καλή μου Zadok!
Aπ'ότι φαίνεται το κατεβάσανε γιατί εγώ δεν μπορώ να δω τίποτα...
Μη σκας όμως...Είναι γνωστά τα κόλπα κομπλεξικών που νοιώθουν κατώτεροι από μας... εξ'ού και η λάσπη...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2004, 16:32:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χμμμ... μερικές φορές υπερφορτώνεται το σύστημα και "πέφτει" ο Server τους, αλλά επανέρχεται μετά από λίγη ώρα...

Όντως "ό,τι ανεβαίνει, κατεβαίνει", αλλά ξανανεβαίνει και ξανακατεβαίνει κοκ.


No name human

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
drumx13
Πλήρες Μέλος

Greece
1049 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2004, 23:17:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους drumx13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νομιζω οτι αν κοιταξουμε προσεκτικα την ιστοσελιδα οπως αυτη βγαινει στην γραμμη...δηλαδη www.geocities.com/bulgarmak/history_greek.htm

και ειδικα το τονισμενο σημειο θα καταλαβουμε πολλα για τον δημιουργο της μπορει ομως και να κανω λαθος

δεν ξερω απο κωδικες

δεν ειμαστε ρατσιστες αυτοι ... ειναι γαυροιΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 15:56:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
To παρατήρησα και γω αυτό και ήθελα να ρωτήσω μια και δεν ξέρω το "τεχνικό" μέρος...θα μπορούσε να είναι φτιαχτό ώστε να νομίσει κανείς ότι είναι από τη χώρα αυτή


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 16:59:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΣΑΝΣΕΡ ΑΤΜΑ ΕΔΩ....
ΖΑΝΤΟΚ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΛΑΣΠΕΣ.
ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΒΓΗΚΑ ΠΑΝΤΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙ....

ΤΟ ΝΕΡΟ ΠΑΡΑΣΥΡΕΙ ΤΙΣ ΛΑΣΠΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΣΤΗΝ ΕΠΙΔΕΡΜΙΔΑ.

ΑΛΛΑ ΟΙ ΑΔΑΕΙΣ ΚΥΛΙΟΥΝΤΑΙ ΣΑΝ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ +ΜΕΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΛΕΨΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΧΝΙΚΑ ΤΗΣ ΑΠΟΚΡΥΣΤΑΛΩΣΗΣ...

(ΠΑΡΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ :)


Η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ:))


ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΟΠΙΑ ΕΙΝΑΙ:)))

ΠΡΩΗΝ ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ.

ΝΑ ΣΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΑΤΜΑ....ΚΑΙ Η ΑΒΑΛΛΟΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΑΤΜΑ ΑΝ ΒΛΑΕΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΑ ΠΡΩΗΝ:)))

ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΚΟΙΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΧΕΡΙΑ....
ΑΝΟΗΤΗ.
ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΜΕ ΗΘΕΛΕΣ ΕΤΣΙ.
ΕΛΑ ΕΠΑΝΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ
ΜΟΝΑΧΗ ΣΟΥ.

ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΣΣΑ...ΜΗΝ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΑΛΛΕΣ:)


ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΟΤΑΠΟ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΟΤΑΠΗ ΨΕΥΤΡΑ.

ΖΑΝΤΟΚ ΤΟ ΘΕΜΑ ...
"Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ" ΣΕ ΠΟΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ;


"ΑΒΑΛΛΟΝ" ΞΕ-ΚΟΛΑ+ΑΣΕ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ(ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ ΔΗΛΑΔΗ:)



Technoshamanism
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 17:05:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ Η ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙΣ.

ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥΞΕ ΤΟΥ ΡΟΥΒΑ...Η ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥΞΕ ΤΟΥ ΔΑΝΤΗ....(Ο ΤΙΤΛΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΛΙΟΤΗΤΑ ΣΟΥ)
ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΑ ΚΑΙ ΕΡΧΟΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΡΑΦΕΣ ΑΣΧΕΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΖΗΛΕΥΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΣΟΥ ΜΙΛΟΥΣΕ;

ΤΩΡΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΝΕ ΠΟΛΛΟΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ..ΕΙΔΕΣ ΒΡΕ! ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ !
ΚΑΙ ΠΛΗΡΕΣ ΜΕΛΟΣ ΕΓΙΝΕΣ ΚΑΙ ΕΙΠΕΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΕΣ ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΗ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ.
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΠΑΡΙΣΤΑΝΩΝΤΑΣ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΕΛΙΟΠΗΗΘΕΙΣ ΓΕΛΙΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΜΕ.
ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΓΕΛΙΟΠΟΙΗΣΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ!
ΕΞΑΛΛΟΥ ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ:)
ΑΛΛΑ ΨΕΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΜΑΘΑΝΑ ΛΕΩ.
ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΜΑΘΕΣ ΒΡΕΣ ΤΙ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΕ ΕΝΑ ΑΣΧΕΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΣΧΕΤΗ ΑΠΟ "ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ" ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ...
ΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΑΝΟΗΤΗ.



Technoshamanism
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 17:14:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η σελίδα ακριβώς: Η πραγματική Ελληνική ιστορία

No name human

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Edited by - Zadok on 02/06/2004 17:16:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 17:24:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ζαντοκ...

quote:
... κάποιοι παίζουν παιγνιδάκια πάλι;

εχμ.. η ευστοχη ερωτηση εχει παντα μιαν ευστοχη..απαντηση.

αβαλλον οι φιλοι μου ηταν και πριν ερθεις φιλοι μου.-
το θεμα ειναι γιατι επελεξες τους φιλους μου :))
εμενα ξερεις δεν με διαλεξαν/ουτε τους διαλεξα!
απλα προεκυψε να γινουμε φιλοι/ενω η τακτικη κυνηγω τους φιλους σου για να γινουν φιλο μου....θα σου δωσει τον τιτλο στα καλλιστεια αλλα οσοι σε ξερουμε θα ξερουμε ολη την αληθεια...και οχι οσα θελεις να φανουν.

τι ειπα η ερμη και επαθες παρακρουση ατμα;;;

ξερεις εσυ καημενη! ξερεις καλα.
το θεμα ειναι πως ερει και η φιλη εδω και οι φιλοι εκει.
οι αλλοι θελεις να μαθουν;
ας μαθουν λοιπον.
οσα πω απο δω και περα μην σε θιξουν....
απλα δεξου πως εδω στη μακεδονια μιλαμε ευθεως και τα π*στιλικια δεν τα χρησιμοποιουμε για τους φιλους μας .

εσυ φιλη μου δεν εισαι/και δεν νομιζω να επελεξες να γινεις.
η τακτικη σου με εφερε στη θεση να σε απορριπτω καιμεχρι να το κταφερω θα ειμαι αυτο που επελεξες.

θα σε βριζω οπως σου χρειαζεται:)

το σταριλικι θελει προσοντα....
και η ντενυ εχει παντα μια μαρουσκα να γραφει....
εσυ δεχεσαι ακομη υπαγορευσεις μην μπερδευεσαι...

οσο δεχεσαι υπαγορευσεις και πραττεις ως φερεφωνο τοσο θα σε χτυπω με τη σαρισα της αληθειας.

Τον αΑλεξανδρο κατι ανρωπιδια των εθεωρησαν απλα γκαιη.Τοσα καταλαβαν.
Αλλοι θελησαν να διαστρευλωσουντην αληθεια /
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΠΡΑΞΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΩΣΕΙ ΕΝΩ ΕΣΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ.

ΑΝ ΥΠΟΨΙΑΣΤΩ ΟΤΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΔΥΟ ΠΟΥ ΕΦΕΡΑΝ ΤΟ ΔΙΧΑΣΜΟ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΓΙΑ ΕΝΟΤΗΤΑ....
ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ΚΑΤΙΝΑΣ.
ΚΑΙΔ ΕΝ ΘΑ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ./
ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΜΕΤΟΥΣΙΩΝΕΤΑΙ Η ΚΑΤΙΝΙΑ...ΤΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΛΟΣ.
ΚΙ ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΖΩΝΤΑΝΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ.

ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΠΩΣ Η ΚΑΤΙΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΒΟΛΙΣΜΟΣ.
ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΜΕ ΤΑ ΑΝΕΚΔΟΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΤΟ ΠΗΡΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΛΛΑ ΓΩ Η ΕΡΜΗ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝ.
ΜΕΤΑ ΗΡΘΕ ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ...
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΔΙΕΚΔΙΚΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΟΣΑ ΜΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ.-

ΑΝ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΠΙΑΝΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΤΟΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΑ ΚΑΤΙΝΑ ΜΟΥ;

ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΑΝΑΓΑΓΕΙΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΜΙΚΡΑΙΝΕΙΣ...ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ....ΤΟΤ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ.

ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΑΞΙΠΟΙΗΣΕ ΤΑ ΚΑΤΑ ΒΟΥΛΗΣΗ....ΤΟ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΣΟΥ...
ΕΣΥ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΠΟΥ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΙ ΣΤΟ ΤΣΑΚΡΑ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ...Η ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΤΟ ΠΟΛΥ...
ΠΙΟ ΠΕΡΑ ΧΜ...ΑΡΓΕΙΣ.

ΟΣΟ ΣΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ ΟΜΩΣ ΧΑΝΟΝΤΑΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΜΟΥ ΕΣΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ!

ΕΞΑΛΛΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΝΩ...
ΣΕ ΑΝΕΒΑΖΩ ΑΟΦΥ ΔΕΝ ΕΠΙΛΕΓΩ ΜΟΝΑΧΑ ΑΝΔΡΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ/ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΝ...)

(ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ;....ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΤΑΙ...ΞΕΓΡΑΦΕΤΑΙ/ΞΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ)
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΡΟΗ.
ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΣΕΝΑΡΙΟΥ....
ΝΑ ΔΕΣ ΤΗΝ ΤΡΟΙΑ!!

Ο ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ ΕΙΧΕ ΤΟ ΘΡΑΣΣΟΣ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ Ο ΟΜΗΡΟΣ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΚΟΛΑΖ ΑΠΟ ΙΣΤΟΡΙΕΣ/ΕΤΣΙ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΥΡΟΒΟΛΑΤΕ ΚΑΛΕ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΤΣΙ ΚΙΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ...




Technoshamanism
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 17:33:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΥΝΤΑΞΙΩΤΙΣΣΑ....:)

"ΤΑ ΨΗΛΑ ΔΕΝΤΡΑ ΧΤΥΠΑΝΕ"ΕΙΧΕ ΠΕΙΣ ΚΑΠΟΤΕ ΣΤΟΝ "Ω!ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ"
... Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΚΕΛΣΟΣ
(ΚΟΙΤΑ ΤΩΡΑ ΠΟΙΕΣ ΘΑ ΕΝΟΧΛΗΘΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ..:)

..ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΠΑΝΩ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ....
(Τ'ΑΚΟΥΣ ΤΑΤΙΑΝΑ;)

Η ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑΚΕΡΗ ....Η ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ;....
ΑΝ ΠΑΡΩ ΥΠΟΨΙΝ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΟΥ....ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ....
ΕΙΚΟΝΙΚΑ...
Η ΜΕ ΦΩΤΟΦΑΝΕΙΑ...
ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΕΠΕΙΠΕΔΟ ΠΙΟ ....ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ...Η ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ(ΜΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟ..ΤΡΥΣΙΠΟΣΤΑΤΗ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΙΣ ΔΥΟ ΑΔΕΡΦΕΣ ΜΟΥ)ΚΑΙ Η ΦΩΤΟΦΑΝΕΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΜΑΚΡΟΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΗΣ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ....ΠΑΝΤΑΧΩΘΕΝ....

ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΝΟΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΓΩ..ΘΑ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΠΑΛΙ ΠΕΡΙΑΥΤΟΛΟΓΩ...ΑΝΠΟΜΩΣ ΔΟΥΝ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ :)

ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΗΝ ΔΙΔΑΣΚΕΙΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ.-

ΜΑΚΙΑ




Technoshamanism
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 20:21:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι λες Ατμα θα το καταστρέψεις και αυτό το θέμα?
Ποιός σου είπε ότι όταν μπαίνει κανείς να διαβάσει ένα τόσο σημαντικό θέμα θέλει να βλέπει τις μαλ***ς σου?

Εγώ κατίνα?
Οκ! Κατίνα -γαρ -δικαιολογούνται οι κατινιές...
Εσύ για τις δικές σου μαλ***ες τι διακαιολογία έχεις?
Να ήσουν άντρας θα είχες δικαιολογία... αν και για τις γυναίκες υπάρχει... η ανοργασμικότητα...
Συνέχισε έτσι...να "ξεσκεπάσεις" την "κακιά" Αvallon και σε λίγο θα σε πιστέψουμε...
Οσοι δεν είναι ανταποκρίνονται στη ματαιοδοξία σου και στην εγωπάθειά σου είναι ΚΑΚΟΙ!

Μια ερώτηση για σένα...έτσι για να καταλάβουμε τι είναι αυτό που μετράει για σένα περισσότερο:

Αν κάποια στιγμή (hypothetically speaking) διαγραφείς από το εσωτερικά θα έχεις τα κότσια να ξαναξεκινήσεις από την αρχή?
Η μήπως αυτό που μετράει για σένα είναι τα 4000 μηνύματά σου και το image που έχεις δημιουργήσει πίσω από το όνομά σου?

Zadok συγνώμη για το μήνυμα αυτό δε θα ξανασυμβεί σε αυτό το τόπικ... αφήνω τη φίλη σου να το καταστρέψει όσο πιο καλά μπορεί...
Εχει κάνει διατρίβή σε αυτό...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 22:53:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΜ!ΑΝ ΔΙΑΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ;
ΑΥΘΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ;
ΑΚΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΒΑΛΛΟΝ.
ΑΝ ΔΙΑΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΜΙΣΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ.
ΑΝ ΔΙΑΓΡΑΦΩ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ
ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ;
ΕΣΥ ΜΕ ΤΙ ΘΡΑΣΣΟΣ ΥΠΟΘΕΤΕΙΣ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΜΟΥ;
ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΟΝ;

,ΚΟΙΤΑ ΣΥΜΜΩΡΦΩΣΟΥ ΕΠΕΙΔΗ Η ΑΝΟΡΓΑΣΜΙΚΟΤΗΤΑ....ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΗΚΟ ΚΑΙ ΚΑΘΡΕΦΤΗΣΤΗΚΕΣ ΣΤΗΝ ΕΓΩΚΕΝΤΡΙΚΟΤΗΤΑ ΜΟΥ....
ΣΩΣΤΗ Η ΠΑΙΧΤΗΣ...Ο,ΤΙ ΒΛΕΠΕΙ ΛΕΕΙ!
ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΕΚΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΚΑΘΡΕΦΤΗ!

ΚΑΤΙΝΑ ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΣΜΟ>>>
ΑΚΡΩΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ....
ΙΕΡΕΙΑ ΣΕ ΜΟΝΙΜΟ ... ΟΡΓΑΣΜΟ.....ΜΑΙΝΑΔΑ....
ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΩΟΜΩΣ ΨΙΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ..

ΘΑ ΧΑΛΑΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΥΘΕΜΑ;....ΑΝ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕΣ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΟ ΣΚΟΠΟ...
ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΣ...
ΜΑΛΛΟΝ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.

ΑΝΤΜΙΝ.
ΔΙΕΓΡΑΨΕ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ....
ΣΒΗΣΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ....
ΟΛΑ

ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙ Η ΚΑΤΙΝΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ....ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΠΑΡΑΤΣΙ...ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ DATA BASE... ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΣΥΚΟΦΑΝΤΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ.


ΑΒΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΟΙΑ....
ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΕΛΕΙΣ ΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΒΡΕ ΕΡΜΗ;

ΕΛΑ + ΠΑΡΤΗΝ...:)))))

ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ....:)))

ΝΑ ΠΩΣ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΕΡΠΕΤΟ!
ΕΝΑ ΚΑΤΙ....ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΦΕΡΕΙ ΣΤΟ ΒΑΘΜΟ ΔΥΣΚΟΛΙΑΣ....ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΕΙΣ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ....ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.
ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΒΡΕ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;
ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΖΗΣΕΙΣ.

ΤΗ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΗ...ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΛΕΩ ΕΣΥ ΔΕΝ ΖΗΤΑΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ.
ΕΔΩ ΠΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕΣ (ΣΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ...ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΑ ΘΕΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΣΕΤΑ ΨΗΛΑ....ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΕΣΥ ΤΟΣΟ ΨΗΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟΤΟΝ ΣΠΕΡΜΑΤΟΠΟΛΕΜΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΥΟ ΤΟΠΙΚΣ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΙΤΛΟ ΑΠΟ ΕΝΗΠΑΡΧΟΝΤΑ ΤΟΠΙΚΣ;
ΠΕΣ ΤΗ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟΛΜΑΣ ΚΑΙ ΚΡΙΝΕΙΣ ΕΜΕΝΑ;
ΟΤΑΝΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΤΟΤΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ....ΩΣ ΤΟΤΕ ΕΣΥ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ...
Η ΙΣΤΟΡΙΑ.. ΘΑ ΕΧΕΙ...ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ...ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ...ΜΕ ΤΟ ΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΙΑΛΕΞΕΣ.


ΑΚΟΥ ΑΝ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ!

ΑΝ ΥΠΟΨΙΑΣΤΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ... ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ....



Technoshamanism
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kynikos
Πλήρες Μέλος

United Kingdom
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 23:12:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kynikos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για όσους ενδιαφέρθηκαν:

Το όνομα του site, geocities.com/bulgarmak/history_greek.htm μας δείχνει οτι είναι από τα μικρά τζάμπα σάιτ του Yahoo (geocities). Αυτό φαίνεται επίσης από το γεγονός οτι φέρει διαφημήσεις. Άρα έχουμε να κάνουμε με ιδιώτες (τζαμπατζήδες), και όχι με επίσημο φορέα.

Γενικά μην δίνεται υπερβολική σημασία σε σάιτ του geocities, όποιος χαβαλετζής θέλει, βάζει ο'τι θέλει. Άκόμα καί εγώ τα χρησιμοποιώ.

To bulgarmak είναι το όνομα του χρήστη, και θα μπορούσε να είναι οτιδήποτε. Μπορεί να είναι ψεύτικο, αλλά έχει τον "αέρα" του αληθινού.

Το γεγονός οτι το σάιτ παίζει με δυσκολία σε μερικά browser, μας δείχνει οτι πρόκειται για ερασιτέχνες. (Το λέω ευγενικά).

Κατά τα άλλα, βρε κορίτσια, μην γινόμαστε και 'μεις θέαμα....

Κ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 23:27:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΩΡΑΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΚΥΝΙΚΕ...
(ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΝΑ ΔΩ ΑΥΤΟ...ΤΟ ΣΟΟΥ...)
INDSTEAD OF THIS..//
ΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΕΚΚΕΝ...;
ΑΒΑΛΛΟΝ ...ΔΙΑΛΕΞΕ ΦΙΓΟΥΡΑ...
ΚΑΛΑ ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ ΑΤΜΑ..!
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ Η ΑΤΜΑ...ΗΔΗ

4 GOD'S"SHAKE(...IT)"
ΜΑΖΕΥΤΕ ΤΗΝ.



Technoshamanism
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2004, 09:59:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα φίλοι μου!
Καταρχήν kynike να σε ευχαριστήσω για τις πληροφορίες που μας έδωσες... Για το geocities ξέρω τι είναι και κατά πόσο είναι έγγυρες αυτές οι σελίδες μια που ο καθένας γράφει ΟΤΙ θέλει και ΟΠΩΣ το θέλει... απλά για το bulgarmak είχα την απορία...

Παραθέτω λοιπόν ένα μήνυμα από το φόρουμ ΤROY που το έγραψε η φίλη μας ksenitia που μένει στην Ισπανία γιατί θεωρώ ότι είναι πολύ σημαντικό αφού έχει να κάνει με την αλοίωση-παραποίηση της ιστορίας:

Oi ispanoi, loipon, (tromara toys), ta xoyn kanei ola axtarma sthn kefala toys. Kai apo panw, exoyn kai apopsh. Ena paradeigma :
Moy eipan : "ontws, exeis dikio, exoyn alloiwsei thn istoria. Aytoi lene oti o Axilleas phge me toys Myrmydones, enw sthn pragmatikothta htan me toys Argonaytes".
Poingggggggggggg!!!! Eytyxws exw polla mallia, xaxaxa. Ante loipon, apo poy na toys arxiseis kai poy na teleiwseis. Meta moy lene : "kale, aytoi mperdepsan ta mpoytia toys!!!! Ti doyleia exei h Ifigeneia sthn Iliada? Ayto htan allo my8hstorhma!". Ki egw, ekneyrhsmenh, toys eipa oti th 8ysiasan gia na fysi3ei anemos GIA NA PANE STHN TROIAAAAAA!!!! Ante twra!
Meta, toys e3hgoysa opws poly kala tis 8ymamai tis faseis, alla aytoi sigoyra, opws ki esy skefthkes, me perasane gia pswnio, mias kai katagomai apo thn Elladara, oti den eimai amerolhpth (pws grafetai ayto...). Telika, ta symperasmata poy ebgala, einai dystyxws oti akomh kai sthn paideia edw toys kanoyn kati san plysh egkefaloy ena prama. Diastreylwsh twn pantwn. Egw pote den 8ymamai na moy eipe mia ka8hghtria oti oi ispanoi einai alhtes, p.x.
Eipan oti o Axxileas einai egwistaros, beros Ellhnas apo th Larisa, kai koytoponhros, kai oloi dipsoysan gia aima, kai oti dikaiws exoyme ayth thn ex8ra me toys Toyrkoys, afoy den ka8omaste sta ayga mas, kai goystaroyme "tzertzele" . Kai moy dinoyn ws paradeigma ton Mega Ale3andro, oti den htan aplws katakthths, alla aimostaghs dolofonos kai enas Xitler. Kai to xeiroterooooo!!!! Parakatw :
Molis twra 8ymh8hka oti, otan eixa er8ei sthn Ispania, me eixan rwthsei apo poy akribws eimai. Toys eipa apo Katerinh, kai, gia na toys prosanatolisw, mias kai thn Katerinh fysiko kai epomeno na mhn thn 3eroyn, toys eipa : "Apo Makedonia, konta sth 8essalonikh. Sthn polh poy einai o Olympos" (mias kai ton Olympo ton gnwrizoyn, apo toys 12 8eoys). Tote oloi goyrlwsan to mati, kai moy eipan :
(akoyson akoysooooonnnn) :
Apo th Makedonia???? Ara den eisai Ellhnida, eisai Skopianhhhh!!!!!!
Ta phra sto kranioym, to ti toys eipa tote, den legetai! Pws einai dynato na akoysw tetoio pragma, bera Makedonissa, na me apokaloyn Skopianh.... (sygnwmh, exw 3efygei apo to 8ema ths Troias, alla nomizw a3izei ton kopo). Kai me thn koybenta, apodeixthke oti edw toys ma8ainoyn ta ama8hta. Moy eipan oti to asteri ths Berginas einai h shmaia twn Skopianwn kai me to dikio toys, afoy einai h dikh toys istoria, kai oti olh h Makedonia mas den yphr3e pote Ellada, kai alles @@@@es...Me psyxraimia toys ta e3hghsa ola, kait wra, toylaxiston h parea gnwrizei ta swsta. Oyf, pali kala....
Opote, pws na mhn exoyn th la8os apopsh gia toys Ellhnes.... Ligh paideia swsth, bre paidia.... Ki an pali den exoyn thn ore3h, toylaxiston as meinoyn mono sthn agnoia, ki oxi sth lan8asmenh e3istorish, swsta?

Aυτά για περαιτέρω σχολιασμό και προβληματισμό ώς προς το θέμα...
Τώρα για αυτά που είπες για μένα Ατμα:
- Oχι δεν έχω μέσον!

- Απλές εικασίες για να δω τι σκέφτεσαι και πως το σκέφτεαι...

- Οχι δε θέλω να πάρω τη θέση σου (αφού τις περισσότερες φορές δεν ταυτίζομαι...) Αλλωστε αν το ζητούμενο για μένα ήταν να αποχτήσω περισσότερα μηνύματα θα είχα δώσει τον κωδικό μου στα ξαδελφάκια μου να ανεβάζουν κάθε μέρα εικονίτσες και να "ζωγραφίζουν" γελαστούληδες...

Ειλικρινά κουράστηκα να βλέπω εσένα σε ρόλο φορτηγού με σπασμένα φρένα... το κακό με αυτή την περίπτωση είναι ότι δεν ξέρεις σε ποιά στροφή σε περιμένει η κολώνα...
...ούτε με ενδιαφέρει αν είσαι ιέρεια και αν έχεις οργασμούς ή όχι...αν και γι'αυτό λένε ότι όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα και μικρό καλάθι... Με έφτασες όμως στα όριά μου και γι'αυτό στο είπα αυτό μετά τα τόσα που έχω ακούσει...
Βαρέθηκα πια...
Ελπίζω τώρα που ξέρεις πως είναι τα όριά μου και ότι δεν πρόκειται να ακούσεις κάτι χειρότερο απ'αυτό να μου ξεφορτωθείς...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2004, 17:27:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"ΒΡΕ ΔΕΝ ΠΑΣ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ"...ΑΝΟΗΤΗ..
+ "ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΑ" ΜΑΛΙΣΤΑ...
ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.
ΚΑΙ ΔΙΑΠΡΑΤΩ ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΕΙΣ "ΔΕΝ ΔΥΝΑΣΑΙ"....
ΓΙΑΥΤΟ ΣΤΟ ΛΕΩ ΑΠΛΑ.

ΕΚΑΝΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ-ΣΕ ΠΟΙΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΜΙΛΑΣ ;
ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ U KNOW?
ΜΙΛΑΣ ΣΕ ΑΛΛΟ ΦΥΣΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ:ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΗΝ ΑΤΜΑ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ
ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΗΜΕΝΗ;
+ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ "Η ΑΤΜΑ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ";
AYTH ΠΟΥ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΟΥΤΕ "ΜΕ ΣΕΛΗΝΗ ΣΤΟΝ ΤΟΞΟΤΗ!"...

ΠΑΝΤΩΣ ...Η ΑΤΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΤΩΡΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ !
ΕΠΕΙΔΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΚΑΘΟΜΑΙ +ΓΡΑΦΩ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ ΤΟΣΑ ΚΑΛΑ
"ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ"ΕΣΥ!
ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΡΕ ΓΜΤ ΔΕΝ ΜΕ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΥΘΕΝΑ!...
ΝΑ ΟΠΩΣ ΕΙΔΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΚΡΥΟ ΟΥΤΕ ΣΤΗ ΖΕΣΤΗ!
ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ..ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ!


ΕΣΥ ΝΑ "ΠΑΡΑΣΤΗΣΕΙΣ ΕΜΕΝΑ";
ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙΑ ΕΡΜΗ/ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙΑ(ΞΕΡΕΙΣ ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΠΑΓΑΝΙΣΤΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΕΣΑΙΩΝΙΚΟΥΣ ΤΖΟΚΕΡ..>>ΚΟΙΝΩΣ ΣΥΝΟΘΥΛΕΜΜΑ)
ΕΠΕΙΔΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ-Σ- "ΖΩΗ" ΜΙΑ ΠΕΤΡΑ ΘΕΛΕΙ-Σ- ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΑΝΑΓΕΝΝΗΣΕΙΣ..+ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ...
ΠΡΩΤΟΓΟΝΗ + ΑΕΙ ΜΑΘΗΤΕΥΟΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΛΙΓΕ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΑΦΥΠΝΗΣΗΣ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΚΙ ΕΣΥ ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕΙΣ "ΜΕ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ ΣΕ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΣΗ!"/ΟΦΕΙΛΕΙΣ ΑΝΤΙ ΑΥΤΟΥ "ΤΟΥ ΘΡΑΣΣΟΥΣ" ΝΑ ΕΠΙΔΕΙΞΕΙΣ ΣΙΩΠΗ.
ΑΝ "ΔΕΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ" ΠΩΣ "ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΙΕΡΕΙΑ" ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΡΟΝΙΜΟ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ>>"ΕΣΚΑΣΕΣ ΑΠΟ ΖΗΛΙΑ":Ρ
ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ + ΣΤΗΝ ΕΣΤΙΑ ΠΟΥ ΒΕΒΗΛΩΣΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΚΑΤΙ! -ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ!/ ΘΑ "ΕΤΡΕΦΑ ΤΕΤΟΙΟ ΦΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΜΟΥ!..+ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΙΜΟΥΤΣΟΥΝΟ"


ΟΧΙ ΒΡΕ!ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΞΑΔΕΡΦΑΚΙΑ..
ΕΙΣΑΙ "ΙΚΑΝΟΤΑΤΗ ΙΔΙΩΣ ΣΤΟΥΣ ΓΕΛΑΣΤΟΥΛΗΔΕΣ"!...
ΑΝ + ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΤΡΑΣ ΚΑΘΕ ΜΟΥ ΚΙΝΗΣΗ!
ΜΠΡΑΒΟ ΤΙ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΕΙΠΑΜΕ;;;;

ΕΠΕΙΔΗ ΟΠΩΣ ΕΦΤΑΣΕΣ ΩΣ ΕΔΩ...ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΕΙΔΕΣ ΟΤΙ ΚΑΝΩ!
ΑΥΤΑ ΜΟΝΑΧΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΣΤΕΝΟΜΥΑΛΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΑΥΤΑ ΕΙΔΕΣ;;;;;
ΜΑΛΛΟΝ:)


[U]Η EIΡΩΝΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΤΑΝΟΗΤΗ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΧΑΡΙΣΤΗ.
"ΚΑΝΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ" +ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ +
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΠΩΣ ΠΡΩΤΑ:
ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ "ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ"ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΣΥΚΟΦΑΝΤΕΙΣ:)))
ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΕΝΑΣ ΤΡΟΠΟΣ ΣΕΡΝΑΜΕΝΟΙ ΣΑΝ ΦΙΔΑΚΙΑ ΕΦΤΑΣΑΝΚΙ ΑΛΛΟΙ/ΩΣ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΟΜΩΣ...
ΕΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΕΙΣΤΕ ΔΥΟ ΜΑΖΙ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ..ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΝΑ ΦΟΡΤΗΓΟ ΜΕ ΙΛΙΓΓΙΩΔΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΑΣ..ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΣΕΡΝΕΣΤΕ ΕΤΣΙ..
:))
ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΞΑΔΕΡΦΑΚΙΑ ΛΟΙΠΟΝ/ΑΣΕ ΠΟΥ.. ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΛΙΟΤΗΤΕΣ ΟΠΩΣ ΕΣΥ!ΑΝΤΕ ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΜΑΖΙ :)))

[U]ΤΩΡΑ ΞΕΦΟΡΤΩΣΟΥ ΕΣΥ.
ΕΠΕΙΔΗ ΩΣ ΕΔΩ ΗΡΘΕΣ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ:)
+ ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΕΙΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΕΙΣ ΕΝΩ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ..


ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΒΡΙΣΕΣ ΑΡΚΕΤΑ/ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΕΞΙΛΕΩΘΕΙΣ ΑΦΟΥ ΟΣΑ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...ΕΙΝΑΙ ΔΟΝΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΟ ΣΥΜΠΑΝ ΤΑ ΕΒΑΛΕΣ ΑΝΟΗΤΗ....ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ ΚΙΝΗΣΕΙ ΑΣΥΣΤΟΛΩΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ.-
ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΝΟΩ ΡΩΤΑ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ
ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΟΥΝ... ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΚΑΤΑΝΟΟΥΝ ΓΙΑΥΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΛΕΞΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΣ..
ΟΧΙ ΠΩΣ "ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ" ΑΛΛΑ ...ΕΤΣΙ ΝΑ ΕΞΑΝΤΛΗΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ

ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΡΑΤΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ...
ΕΣΥ ΤΡΕΞΕ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΠΑΓΟΒΟΥΝΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ.
ΙΔΙΩΣ ΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΚΑΡΑΒΙ..

ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ :
ΕΣΥ ΨΑΧΝΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!/Α[ΠΟΡΩ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑΤΙ;;;;;;

ΕΓΩ ΕΞΑΡΧΗΣ ΗΜΟΥΝ ΑΔΙΑΦΟΡΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΗΔΑΜΙΝΟΗΤΑΣΟΥ....ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ....ΣΟΥ ΤΟ ΘΥΜΙΖΩ ΠΑΛΙ....
ΕΣΥ ΗΡΘΕΣ ΚΙ ΟΧΙ ΕΓΩ:)))
ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ... ΜΠΟΥΜ!
ΜΕΤΑ ΧΑΡΑΣ ΘΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΩ @_@ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ.



Technoshamanism

Edited by - ΑΤΜΑ on 03/06/2004 17:55:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2004, 18:43:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
[U]ΤΩΡΑ ΞΕΦΟΡΤΩΣΟΥ ΕΣΥ.
ΕΠΕΙΔΗ ΩΣ ΕΔΩ ΗΡΘΕΣ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ:)

Kοίτα να δεις πάνω που νόμιζα ότι εγώ έγραψα εδώ πρώτη και συ ήρθες σερνάμενη...

Dream on sweetheart!

Tι να πει κανείς...κάθε χωριό έχει τον τρελλό του!

Τίποτα επί του θέματος ή κι αυτό το πας για φούντο?


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Oannes
Πλήρες Μέλος

Greece
1162 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2004, 18:47:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oannes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν είχα σκοπό να εμπλακώ στη συζήτηση, έτσι όπως ετούτη έχει εξελιχθεί και είναι κρίμα για τη Zadok η οποία ξεκίνησε το topic, αλλά και για όλους όσους μπήκαν για να δουν αυτό που πραγματεύεται, να έχει εξελιχθεί έτσι.

Αγαπητές και αξιόλογες συζητήτριες ΑΤΜΑ με την τόση ενέργεια που ξεχυλίζει μοιραζόμενη τις γνώσεις σου στο forum και συ Avallon με το επίπεδο που σε διακρίνει και τον ευθύ σου λόγο. Μην τραβάτε εκατέρωθεν το σχοινί με όλη σας τη δύναμη γιατί θα σπάσει και θα πέσετε και οι δύο.
Είναι κρίμα και άδικο πρώτα και πάνω από όλα για τους εαυτούς σας να φθείρεστε.
Εχω εμπλακεί στο παρελθόν σε topics με λεκτικές αντεγκλήσεις και ομολογώ πως όταν μετά από καιρό ξαναδιάβαζα αυτά που έγραφα, συνυπολογίζοντας πάντα συνθήκες και καταστάσεις, διαπίστωνα ότι δεν είχα πάντα δίκιο και αν και όταν το είχα το έχανα λόγω του κακού τρόπου.
Δεν ξέρω ποιά από τις δύο σας έχει δίκιο ή άδικο. Δεν με ενδιαφέρει κιόλας γιατί δεν παρακολουθώ τις κόντρες σας, όπως και οιουδήποτε με τον οιονδήποτε. Περιμένω ένα καλύτερο γραπτό λόγο και από τις δυό σας όμως γιατί σας θεωρώ Κυρίες και αν δεν ήταν έτσι ούτε και θα σπαταλούσα το χρόνο μου γι αυτή την παρέμβαση.

Αγαπητή Zadok ελπίζω να συγχωρέσεις την παρεμβολή.


Υ.Γ. Οποιος έχει το «εσωτερικόμετρο» να το φέρει πίσω


Ή ΘA BPOYME TO ΔPOMO Ή ΘA TON ΔHMIOYPΓHΣOYME
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2004, 19:42:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
OANNES...
ΤΟ ΕΣΨΤΕΡΙΚΟΜΕΤΡΟ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ Η ΑΤΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΣΑ..
ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΗΗ ΛΕΞΗ ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΘΕΜΑΙ ΑΝ ΤΟ ΒΡΩ ΝΑ ΤΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΩ ΟΠΟΥ ΘΕΩΡΟΥΝ ΑΝΑΓΚΑΙΟ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΣΙΜΟ..

ΟΤΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ...ΤΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ;
ΑΒΑΛΛΟΝ..;
ΛΕΝΕ : ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΣ...

ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΗ..
ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΝΔΙΑΛΕΓΟΜΕΝΟΥΣ..
ΔΥΝΑΜΩΣΑ ΗΔΗ ΔΥΟ... ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΒΟΗΘΩ ΜΕ ΕΝΑΝ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ...
ΑΚΟΜΗ ΚΙΑΝ ΣΑΝ ΔΑΣΚΑΛΑ ΘΑ ...ΜΕ "ΕΚΡΙΝΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ"..ΩΣ ΚΑΚΙΑ:)
+ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ...
ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΘΑ ΘΕΛΑΝ ΝΑ ΤΙΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΟΥΝ.


ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ "ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ" :)))-ΤΟΥ "ΚΕΛΥΦΟΥΣ" ΚΑΙ ΜΗ-

!ΤΙ ΘΕΟΤΗΤΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΑΝ "ΔΕΝ ΔΥΝΑΜΑΙ" "ΝΑ ΕΝΩΝΟΜΑΙ ΜΕ ΟΣΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ"...
...ΕΧΩ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ/ΕΝ ΑΦΗΝΩ ΤΙΠΟΤΕ ΜΕΣΑ ΜΟΥ..
ΩΣ "ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ" ΕΝΝΟΩ.

ΤΙ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΜΕΤΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΝΑΔΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥΤΗ*;
(ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑ ΕΛΑ ΠΟΥ ΑΥΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΟΡΙΟ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΜΕΤΡΟ ΝΑ ΚΟΒΟΥΝ ΟΤΙ "ΠΡΟ-x-ΕΧΕΙ"...)


(ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΚΙΑΣΜΕΝΑ ΟΜΩΣ..ΔΥΣΚΟΛΑ!
ΑΚΟΜΗ+ ΜΕ ΤΟ ΣΕΙΚΕΡ*..ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗ..:διαφημηση Αριελ// μην μπερδευστε..:)

ευχαριστω παντως καλε μου για την προειδοποιηση ...ολα εχουν προδιαγεγραμμενη πορεια...παντου στο συμπαν..
αλλοι ειναι στο μεσουρανημα και αλη σε πτωση...
και αυτο δεν μετριεται με εσωτερικμετρα..αλλα με αλλα πιο "αϋλα μεσα".
οποιος καταλαβαινει καταλαβαινει.οποιος δεν καταλαβαινει εχει βεβαια καποιες πιθανοτητες να καταλαβει...αλλα τοθεμα ειναι..
να το θελει.

επανελαβα τοσες φορες οσα μου ελαβα απο τις συκοφαντισσες/
η επαναληψη λενε ειναι μητερα πασης μαθησεως/αλλα δεν που οι περισσοτεροι ειδατε την επαναληψη και οχι το τι σημαινει αυτη.

φως+αγαπη....προσμενοντας κι απο απεναντι...αλλα που...σινιαλο....
ολοι θελουν αυτο που κρατω και κανενας δεν κανει κατι'ναψει το δικο του.
ανοησιες λοιπον και ανοησιες και οσα γραφουν στο προτεινομενο απο τη φιλη ζαντοκ οι ανθελληνες.

θα θυμηθω ομως μια φραση πολιτικου που μαλιστα δεν εχω σε εκτιμηση αλλα εχει μιαν αληθεια αυτο που μεταφερει(ναι αυτο εννοω:αλλος του το ειπε+αυτος το υπεγραψε..)

οι εχθροι ειναι μεσα στο κομμα...εξω απο το κομμα ειναι..οι αντιπαλλοι"

ετσι συμπεραινω και με τη βοηθεια της αποκαλυπτικης παντα ζεζμπεργκ οτι αυτος ειναι και ο ολογος που μας ονομαζει ομαδα μεσα σε ομαδα...
γιατι ετσι δεν θα φανερωθει...ποιος ειναι ο αντιπαλλος ....
ειτε της ομαδας..ειτε των καημενων των εχθρων...

ειστε πολυ μικρες (ακομη και βαζοντας τα κιλα και τα χρονια σας μαζι:)
να παιξετε σε βαρος μου αυτο το ανομολογητο σας...παιχνιδι.

να σαν αυτο που κανουν για την ελλαδα και τη μακεδονια.της:)

(ζαντοκ ξερουμε καλα πως τα λογια επι του θεματος δεν δυνανται να φανερωνουν μοναχα το αυτο θεμα αλλα και τα ομοια του στην ανελικτικη...πορεια... (differentpoints thou)

makia




Technoshamanism
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Σανενακ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Uruguay
184 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2004, 06:30:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Σανενακ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΚΟΙΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΧΕΡΙΑ....
ΑΝΟΗΤΗ.


quote:
ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΣΣΑ...ΜΗΝ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΑΛΛΕΣ:)

quote:
ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΟΤΑΠΟ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΟΤΑΠΗ ΨΕΥΤΡΑ

quote:
ΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΑΝΟΗΤΗ.


quote:
ΑΝ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΠΙΑΝΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΤΟΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΑ ΚΑΤΙΝΑ ΜΟΥ;

quote:
Ποιός σου είπε ότι όταν μπαίνει κανείς να διαβάσει ένα τόσο σημαντικό θέμα θέλει να βλέπει τις μαλ***ς σου?

quote:
Εσύ για τις δικές σου μαλ***ες τι διακαιολογία έχεις?


quote:
ΚΑΤΙΝΑ ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΣΜΟ

quote:
ΑΒΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΟΙΑ....

quote:
ΒΡΕ ΔΕΝ ΠΑΣ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ"...ΑΝΟΗΤΗ

quote:
ΑΚΟΥ ΑΝ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ!

ΑΝ ΥΠΟΨΙΑΣΤΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ... ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ....


quote:
ΑΝΤΜΙΝ.
ΔΙΕΓΡΑΨΕ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ....ΕΛΑ + ΠΑΡΤΗΝ...:)))))

Αχ μανα μου, μανα μου
μανα μου με τρωει το μνι.
Αχ μανα μου με τρωει το μνι
ξυστο για να βγαλ΄μαλλι
Αι τουμουντρουμ αι τουμουντρουμ
και τ αρ....δια μας γρατζουνουν.
αχ το μνι τ΄αλληθωρο
πηρε το κατηφορο.
Αχ ποια ειν΄αυτη, μωρ΄ποια ειναι αυτη,
ποια ειν΄αυτη με το σιργκουνι,
αχ καλε αυτη με το σιρκγουνι
θελει το πουτσ΄μου με κουδουνι.
Αχ τα ποδαρια σηκωτα
δε σου κανω τιποτα.
Βαλτονε μπαρμπα, βαλτονε
και οταν ριξει βγαλτονε.
Αι δε μπορω μορι γρια
ειναι η πουτσ μου στραβια,
αχ ειν΄η πουτσ μου στραβια
και τ αρ....δια μου βαρια.
Αχ το μνι το λεν Αλη
και το που..ο Καραλι
τα δυο τ αρ...δια Θοδωρη
και τα μαλλια Αποστολη.
Βρε μνια, βρε μνια
βρε μνια κατσ΄τε καλα
να σας δωσει ο θεος καλο
αι να σας δωσει ο θεος καλο
ενα αγγουρι τρυφερο.......


Φιλικα......Κανενας.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2004, 09:48:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μητροπολήσης παρούσης πάσα αρχή παυσάτω...
Καλή σας μέρα!


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kynikos
Πλήρες Μέλος

United Kingdom
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2004, 10:12:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kynikos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Labolas Glasya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


293 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2004, 23:51:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πως το λεγε να δεις ο Ψινάκης

Ξεκατινιαστητε

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Σανενακ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Uruguay
184 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2004, 19:52:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Σανενακ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ξεκατινιαστητε

Ρε γυρευε δουλεια σου!!!
Θα μας πεις και τι θα κανουμε...
Αντε γιατι αρχιζω να τα παιρνω και μαζι σου.. Λαμπολα.
Ακου Λαμπολας!


Φιλικα...Κανενας.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy