ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
chaos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
62 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2004, 15:29:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους chaos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας , θα ήθελα να θέσω ένα ερώτημα που πιστεύω να σας απασχολεί .Πιστεύετε στην διαίσθηση ? Σας έχει συμβεί ποτέ να διαισθανθήτε τον κίνδυνο ; Ή ακόμα και το πιό μικρό , ένα τηλεφώνημα . Εχω να σας περιγράψω ένα περιστατικό που έχει να κάνει με τη μητέρα μου . Η μητέρα μου λοιπόν όποτε΄πέθαινε κάποιο αγαπημένο τις πρόσωπο ,το έβλεπε μποστά της να περνάει σαν εικόνα . Σας εχει συμβεί κατι παρόμοιο , πείτε μου ακομα και το πιό μικρό συμβάν και την ερμηνία σας .Ευχαρηστώ

Πίστευε και μη , ερεύνα !!!

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2004, 16:23:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΑ ΧΡΗΣΤΗ CHAOS ΠΡΩΤΟΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΟΣΟΡΙΣΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΠΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!
ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΛΕΓΟΜΕΝΗ ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΜΙΚΡΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΠΑΝΙΑ ΞΥΠΝΑ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΝΔΕΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΑΝΑΠΤΗΓΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΟΣΟ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΠΟΣΟΣΤΟ ΤΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟΚΤΑΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΑΣΚΗΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΨΕΥΤΙΚΑ!!!
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΣΥ ΑΓΑΠΗΤΕ ΧΑΟΣ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ???
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΟΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chaos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
62 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2004, 20:52:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους chaos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σου φίλε μου Cybermaster και σε ευχαρηστώ για τα καλά σου λόγια . Εγώ δεν ξέρω τι πραγματικά να πιστέψω , απλά θα συμφωνήσω μαζί σου , και θα τονίσω και εγώ αυτές τις αγνωστες ικανότητες του εγκεφάλου.Επίσης θα θελα να μοιραστώ έναν ορισμό για τη διαίσθηση που βρήκα και μας προσανατολίζει αλλου . Αυτός ειναι: "Διαίσθηση – Η ικανότητα του ψυχικού να διαισθάνεται καταστάσεις, μηνύματα από τον αστρικό κόσμο, και κυρίως την ύπαρξη πνευμάτων στον χώρο γύρω του. " Ετσι μπερδέβομαι ακόμα πιο πολύ. Περιμένω τη δική σας γνώμη.

Πίστευε και μη , ερεύνα !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2004, 00:55:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΓΑΠΗΤΕ ΧΡΗΣΤΗ ΧΑΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΟΡΙΣΜΟ???
ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ ΤΟΤΕ Η ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΕ ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ!!!

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2004, 02:43:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
chaos ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ..ΔΙΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ....ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΟΥ ΔΙΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ..ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΡΙΤΙΡΙΑ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ!ΕΚΔΗΛΩΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΟΜΩΣ..ΚΟΜΠΟΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΑΣΧΗΜΟ...ΜΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΧΑΡΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΙΤΕ ΣΥΜΠΑΘΕΙΑ ΕΙΤΕ ΑΠΕΧΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΩ!!ΕΝ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΕΡΩ ΑΝ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ..ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΤΑ ΔΩ..ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ!...

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2004, 02:46:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΟΜΩΣ...ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΗ?ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ...

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2004, 03:01:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΗ?

ΦΙΛΗ ΜΟΥ WHO KNOWS ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΓΡΑΨΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!
ΚΑΙ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΡΙΤΗ!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2004, 05:24:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
cybermaster ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟΡΩ....!!
ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chaos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
62 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2004, 13:50:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους chaos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σας και πάλι παιδιά , ευχαρηστώ για τα καλά σου λογια για το θέμα who knows , και cybermaster πολύ ωραία η φωτό . Το σάιτ που πήρα τον ορισμό για τη διαίσθηση ειναι :http://www.geocities.com/artofwise/Home.html . Φίλη who knows έχω ακούσει πολλά για το θέμα με τους σαββατογεννημένους αλλά δεν αφορούν τόσο τη διαίσθηση όσο το ότι πιάνουν οι κατάρες τους . Μπορώ να σου πω ότι τα ίδια αισθάνομαι και γώ με άλλο τρόπο , για παράδειγμα άμα με πλησιάσει κάποιος με άσχημα για μένα αισθήματα απλά ανατριχίαζω. Και εχω γεννηθεί Δευτέρα !!!

Πίστευε και μη , ερεύνα !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2004, 15:38:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΩΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!!!
ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΚΡΟ ΒΑΘΜΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΡΜΗΝΕΥΟΥΝ ΕΤΣΙ!!!(ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΕΝΝΟΩ!!!)

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

the vampire
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2004, 17:23:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους the vampire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


Geia sas paidia.
Ki emena mou simvenei kati paromoio.Diesthanomai ta panta.Ti prokeitai na ginei,ti proleite na pei kapoios,an o allos mou krivei kati,an exei kales protheseis i mi.Egw pantws den eimai Savato gennimeni.tetarti.Den kserw pws na to ermineusw.Mporei kapoios????????

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chaos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
62 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2004, 18:45:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους chaos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σου vampire , και να σε καλώς ορίσω στο topic μου. Θα σου πώ μια απάντηση που μας είχε δώσει ένας άνθρωπος που ασχολείται με μέντιουμ για τη μητέρα μου που μήλησα πιο πάνω . Λοιπόν αυτός ο τύπος χαρακτήρισε τη μητέρα μου ως <<μεσο>> . Άνθρωποι με τηλεπαθ. που μπορουν να επικοινωνήσουν με ψυχές . (να σου πω ότι ξέρω οτι η μητέρα μου παλιά είχε καλέσει πνεύμα με επιτυχία σε ηλικία 9 ετών . Δεν επαθε τίποτα απλά τα πεταξε όλα κατω και εφυγε γρήγορα από κει που ήταν . Πραγματικά πιστεύω ότι όσοι εχουν καλή διαίσθηση πρέπει να το ψάξουν . Ένας άλλος πάλι που έτυχε να μπεί σφήνα σε μια συζήτηση που είχα με τη μητέρα μου σε μια καφετέρια (ο τυπος εχει βγει και στην τηλεόραση μη με ρωτησεται το ονομά του δε μου έρχεται) είπε ότι η μητέρα μου την έχει αυτή την ικανότητα από καποια παλιά της ζωή και μας είπε να παμε να την υπνοτίσει ανευ αμοιβής . Βεβαια η μητέρα μου φοβήθηκε και δεν πήγαμε , πραγμα που σκεφτομαστε να κανουμε και οι δυο αυτο το καλοκαίρι (αμα πάω θα σας πω και το "μάι εξπίριενς" ) . Τέλος μέχρι και μια γιαγιά τη συνάντησε στο δρομο και της είπε να προσέχει γιατι τις έχουν κανει μαγια και ότι εκεινη της τα έλυσε ανευ αμοιβης και παλι.... αυτα , περιμένω απαντήσεις....

Πίστευε και μη , ερεύνα !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 02:20:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
chaos,ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΡΕΣ ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ...ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΙΠΑ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!!!

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chaos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
62 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 11:24:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους chaos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τότε ευχήσου να παω καλά στις εξετάσεις αύριο σε παρακαλώ , γιατι γράφω ιστορία και δε με βλέπω καλά..........

Πίστευε και μη , ερεύνα !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

the vampire
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 16:17:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους the vampire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Hi guys!!!!

Egw i aderfi mou kai oi dio ksaderfes mou oti kako poume gia ena atomo(pou exoume kati mazi tou)meta apo kamia vdomada kataligei sto nosokomeio.Rwtisa tin mama mou gia to genealogiko mas dentro mipws dw kati parakseno se osa pei(tipota klironomiko)kai to mono pou vrika einai mia pou itane treli.Tipota omws parapano.Olloi oi alloi einai "fisiologikoi".

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 16:50:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ ΦΙΛΕ ΧΑΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΕΠΙΤΥΧΕΙΑ ΑΥΡΙΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΡΕΣ ΜΟΥ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chaos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
62 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 21:29:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους chaos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας , φίλη Vampire ψάξτο λίγο για εκείνη την τρελή , που ξέρεις μπορεί απλά να την θεωρούσανε . Αυτό γιατι πραγματικά πιστεύω ότι είναι κληρονομικό , εκτώς πια και αν εχει να κάνει με την ψυχή .. Έχεις δοκιμάσει αντί για κατάρα να ευχηθείς κάτι και να σου βγεί; Φίλε cybermaster τι βρήσκεις παράξενο , ανέπτυξε το λίγο ...

Πίστευε και μη , ερεύνα !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

the vampire
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 21:47:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους the vampire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
hi,
tha to psaksw gia auti tin treli.Kai egw pisteuw oti einai klironomiko gi'auto loipon rwtisa gia to genealogiko dentro.oi dikes mou oi katares den pianoun toso grigora oso tis aderfis mou.Emena pio poli pianoun oi euxes pou kanw.kai chaos gia aurio kali epitixia.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
chaos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
62 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 21:56:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους chaos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαρηστωωωωωωωωωωωώ πολυυυυυυυυυυυυυυυυυύ !!!!!!!! Τη χρειάζομαι σίγουρα !!!!!!!!! Δεν ξέρω μόλις διάβασα το καλή επιτυχία χαμογέλασα χωρίς να το καταλάβω , δεν ξερω πως έγινε . Θα σε ενημερώσω για το πως πήγα αύριο ..!!

Πίστευε και μη , ερεύνα !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

the vampire
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 22:04:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους the vampire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

xairomai pou tha me enimerwseis.Elpizw pantws na GRAPSEIS KALA.Ekeino to site pou edwses einai ontws poli kalo kai mou apantaei se polla erwtimata.Thanks.....

" death is not far away....."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2004, 00:12:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΧΑΟΣ ΠΡΩΤΟΝ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!
ΚΑΙ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΡΕΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΔΗΛΑΔΗ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΘΕΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΕΙ ΠΟΛΥ!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chaos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
62 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2004, 01:00:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους chaos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Cybermaster μπορώ να δώσω δύο ερμηνίες η μια και η πιό επιστημονική και η άλλη παραψυχολογική . Λοιπόν επιστημονικά έχει να κάνει με τις δυνάμεις του εγκεφάλου (τηλεπάθ. και άλλα) και πιο παραψυχολογικά έχει να κάνει με τις ψυχικές δυνάμεις (εκεί εντάσσονται ακόμα και τα μάγια)..

Πίστευε και μη , ερεύνα !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2004, 01:41:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
chaos ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑ!!!!!
ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΡΕΛΛΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ???ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ(!!)
ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ...ΤΟ ΟΤΙ ΛΕΝΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΡΕΛΛΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙΟΛΑΣ...!

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chaos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
62 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2004, 01:55:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους chaos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαρηστωωωωωωώ και σενα Who Knows !!! Τρελλός επιστημονικά είναι ο ψυχικά διαταραγμένος αλλά πολλές φορές και κυρίως σε μεγάλο ποσοστό παλαιότερα τους διαφορετικούς από μας , και καμιά φορά αλαφροήσκιωτους (μην πω τις περισσότερες) λέγαμε <<τρελλούς>> .Που ξέρεις αν ζούσαμε πριν 50 χρόνια μπορεί να λεγανε και μας....

Πίστευε και μη , ερεύνα !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2004, 02:02:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
chaos
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ...ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ''ΤΡΕΛΛΟΣ'' ΔΕΝ ΤΗΝ ΔΕΧΟΜΑΙ (ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ,ΓΕΝΙΚΑ)...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΨΥΧΟΠΑΘΕΙΣ..ΚΛΠ!ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ..ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΗΣ..'Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ (ΠΑΡΑΞΕΝΑΑΑ) ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ...!!ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΟΡΙΑ ΛΟΓΙΚΗΣ-ΤΡΕΛΛΑΣ??

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chaos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
62 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2004, 14:07:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους chaos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Vampire και Who Knows τι να πω ;;;;;;;;;;;; Εικόνες θα σας κάνωωωωωω !! Αυτά που διάβασα αυτά έπεσαν !!! Έγραψα αν και το διάβασμά μου ήταν ελειπέστατο !!! Σαμπανια να σας κεράσω !!!!!!!!

Πίστευε και μη , ερεύνα !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

the vampire
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2004, 14:09:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους the vampire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
gia tin sigekrimeni treli elegan oti gializei to mati tis.......omws pisw apo auto mporei na krivete kati to opoio den theloun na mathoume.....tha psarepsw tin giagia mou mpas kai mou pei tipota parapanw......

" death is not far away....."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chaos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
62 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2004, 14:14:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους chaos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπορείς να ρωτησεις τη γιαγιά σου διάφορα , από το που έμενε μεχρι τι φαγητό της άρεσε , αν θυμαται βεβαια έτσι , γιατι η δική μου θυμάται ότι της αρέσει από τα παλιά...

Πίστευε και μη , ερεύνα !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

the vampire
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2004, 15:52:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους the vampire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
an kai den nomizw na thimatai tha tin rwtisw

" death is not far away....."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2004, 20:02:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
chaos ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ!
ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΕΙΚΟΝΕΣ Κ ΣΑΜΠΑΝΙΕΣ...ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ ΔΙΑΚΟΠΩΝ ΣΤΗ HAWAII ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ
ΟΙ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΟΥΝ ΤΩΡΑ?ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΑΦΑΣΙΑ..ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ...ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΣΜΟ..(ΤΟ ΤΡΕΛΛΗ)...ΠΑΝΕΧΥΠΝΗ...!!!!

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chaos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
62 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2004, 21:51:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους chaos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οι γιαγιάδες έχουν να κάνουν με το θέμα της κληρονομικότητας που ψάχνουμε να δούμε . Εσύ who knows έχεις κάποιο συγγενή σου με διαίσθηση ; Όσο για τη HAWAII θα αφήσουμε βρε την Ελλάδα μας για να πάμε έξω (λέμε τώρα για να αποφύγω τα έξοδα)

Πίστευε και μη , ερεύνα !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1386719
Maintained by Digital Alchemy