ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΣΠΗΛΙΑ ΝΤΑΒΕΛΗ ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ZoZe3hp
Μέλος 1ης Βαθμίδας


106 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 20:32:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZoZe3hp  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι ξέρετε εσείς για την σπηλιά του Νταβέλη???

Πάντοτε με ότι έχω ακούσει δεν είναι και το πιο ήσυχο μέρος για ηρεμία…

Είναι μια από τις πιο κακοφιμισμένες περιοχές της Αττικής όπως όλοι γνωρίζουμε σύμφωνα μαρτυρίες οι ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ήθελαν να χτίσουν μια βάση πολεμική η και όχι τόσο πολεμική αφού πολλοί λένε ότι η σπηλιά του Νταβέλη είναι μια είσοδος προς απέραντο σύμπαν…και όχι μόνο η σπηλιά του Νταβέλη έχει στοές οι οποίες από ότι έχω ακούσει πάντοτε οδηγούν στους καταρράχτες της Εδέσσης και από ότι όλοι ξέρουμε υπάρχουν σπηλαία εκεί κοντά και μάλιστα υπάρχει και μια απαγορευμένη περιοχή εκεί στα σπηλαίο που είναι κοντά στους καταρράχτες… εκεί λοιπόν με άλλους δύο καλούς φίλους το τολμήσαμε και προχωρήσαμε στην απαγορευμένη περιοχή και εκεί που προχωρούσαμε ξαφνικά βλέπουμε μια βαθιά τρύπα από εκεί και πέρα το ΧΑΟΣ.. είναι μια συνηθισμένη τρύπα η οδηγεί κάπου???

Στην σπηλιά του Νταβέλη σε ένα συγκεκριμένο σημείο υπάρχει μια χαραμάδα από την οποία το πρωί μπαίνει φως το βράδυ σύμφωνα με ερευνητές από εκείνη την χαραμάδα μπαίνουν κάποια ραδιοκύματα άγνωστου προέλευσης και άγνωστα για τον δικό μας εξοπλισμό που εντοπίζει κάποια είδους ραδιοκύματα ΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ???

Γιατί η σπηλιά του Νταβέλη είναι το αγαπημένο μέρος των ΣΑΤΑΝΙΣΤΩΝ… μπορείτε να το εξηγήσετε???


Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 21:17:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ,ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ.Α ΝΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ.


gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZoZe3hp
Μέλος 1ης Βαθμίδας


106 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 21:20:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZoZe3hp  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ,ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ.Α ΝΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ.


gK



δεν πειράζει

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bodark
Μέλος 1ης Βαθμίδας

United Kingdom
98 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 21:31:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bodark  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ,ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ.Α ΝΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ.


quote:

δεν πειράζει


θα εξελιχθει σε chat το topic αυτο ετσι οπως το πατε!!! Και δε χρειαζεται να μαλωνετε.

Ειρηνη υμιν!!!

Φιλικα bodark!!!

---------------

Αν δεν μπορώ να κανω κατι καλο για αυτόν τον κοσμο, τοτε δεν αξιζω να ανοικω σε αυτον.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy