ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΑ ΑΣΤΡΑ =-.
 H ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΣΤΑ ...ΑΣΤΡΑ;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Amazona
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
109 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2004, 19:40:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Amazona  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί μου φίλοι,

πριν μια βδομάδα περίπου,μία μέρα πριν το ντέρμπι της Εθνικής Ελλάδας με την Τσεχία έτυχε να παρακολουθήσω μια εκπομπή στην τηλεόραση οπού μία γνωστή μελλοντολόγος-αστρολόγος προέβλεψε την νίκη της εθνικής μας καθώς και την πρόκρυση της στο πρωτάθλημα αφού ήταν αναμενόμενο λόγω του τριγώνου Αφροδίτης-Σελήνης-Ποσειδώνα ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων,'υστερα από μεγάλη προσπάθεια και μεγάλη...μάχη.Δεν έκανε κανένα λόγω για αποτυχία ή για κάτι παρώμοιο, καθώς η νίκη θα ήταν καθαρή.

Η ίδια μελλοντολόγος-αστρολόγος είχε προβλέψει την μελλοντική πορεία τησ εθνικής μας ομάδας στην αρχή του χρόνου όμως κανείς δεν την πίσυεψε καθώς τα παλικάρια μας τα είχαν ξεγραμμένα.

Εγώ δεν πιστεύω σε αστρολογίες και τέτοια αλλά με αυτό άρχισα να αναρωτιέμαι.
Θέλω και τις δικές σας απόψεις...

mixalis tzortzis ae
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2004, 16:27:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mixalis tzortzis ae  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΡΟΣ ΑΜΑΖΟΝΑ
ΕΠΕΛΕΞΕ FORUM ΠΑΡΑΞΕΝΑ
ΣΕΛΙΔΑ 4

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Labolas Glasya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


293 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2004, 22:10:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η Εθνικη ητανε μονο η αρχη. Θα επικρατησει η ΕΛΛΑΣ σε ολα τα επιπεδα. Οχι μονο θα ζησει αλλα θα μεγα(λ)ουργ΄ησει. *

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2004, 02:54:59  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λέτε?
Πάντως εγώ μέχρι στιγμής βλέπω πολύ επιφάνεια.... Λέτε να τα καταφέρει να την δούμε και στα βαθύτερα?????????????????????

Εκεί είναι η ουσία...

Πάντως μετά από αυτή την νίκη μας μόνο ένα πράγμα κατάλαβα....κάτι που συσχετίζεται με αυτό τον γερμανό προπονητή.... Ποιό να είναι αυτό? Ποιό να είναι αυτό?

Πολύ εύκολος ο γρίφος νομίζω, έτσι?

Η Πείρα δεν ΔΙΔΑΣΚΕΤΑΙ

Η ομορφιά απλώνεται.....

S I M O R I L .......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2004, 15:21:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
το ακουσα αυτο που λες αλλα επισης ειδα και μερικους αλλους μεντιουμ να λενε οτι θα χασουμε.......τελικα οτι θελει ο καθενας λεει.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2004, 23:26:10  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νομίζω, και αν κάνω λάθος διαψεύστε με, πως πάντα ο καθένας έλεγε ό,τι ήθελε... Το θέμα είναι πως τώρα για κάποιους λόγους έχουμε αρχίσει να τους δίνουμε και σημασία... για ποιόν λόγο? Μάλλον γιατί θέλουμε να πιστέψουμε στους εαυτούς μας...
Αλλά προς Θεού.. ή του διαβόλου ή του Δία.. What ever.. όχι μόνο επιφάνεια ... ελπίζω να είναι ένα πραγματικό έναυσμα να αλλάξουν τα πράγματα από την ρίζα..

Πάντως αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι η ελπίδα και η αισιοδοξία και η διάθεση των Ελλήνων να πιστέψουν....
Κοιτάξτε μόνο με τί διάθεση δίνουν εαυτό... να τους πω ευκολόπιστους?Και ναι και όχι...
Αυτό το σημερινό κρατίδιο που για πολλούς δυστυχώς λέγεται Ελλάδα... έχει απογοητεύσει τον λαό αμέτρητες φορές... και όμως ο ίδιος λαός σήμερα δίνεται..
Έχω κατηγορήσει τον κόσμο αυτόν πολλές φορές μα τώρα πια μου κάνει εντύπωση...
Εύχομαι πραγματικά αυτήν την φορά να εισακουστούμε και μέσα από αυτό να μάθουμε και εμείς να ακούμε... Και αν η ευχή πραγματοποιηθεί τότε πρέπει να μην ξεχάσουμε ούτε εμάς ούτε τους άλλους...

Μεγαλουργεί κανείς όταν βαθαίνει...

Η Πείρα δεν ΔΙΔΑΣΚΕΤΑΙ

Η ομορφιά απλώνεται.....

S I M O R I L .......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
cristos56
Νέο Μέλος

Greece
20 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/08/2004, 13:04:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cristos56  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cristos56  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cristos56  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Η Εθνικη ητανε μονο η αρχη. Θα επικρατησει η ΕΛΛΑΣ σε ολα τα επιπεδα. Οχι μονο θα ζησει αλλα θα μεγα(λ)ουργ΄ησει. *

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPG



σημφονο κε απαυξανο

Σου απαντο γιατι σε Σεβομαι, ασχετος αν σημφονο, η διαφονο μαζι σου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DaAtheist
Νέο Μέλος


44 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2004, 03:39:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DaAtheist  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Σιγά ρε, ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΑΣΤΡΑ?

ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ?

ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΑ ΑΣΤΡΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ...


"Ούτε θεός, ούτε ψυχή"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DaAtheist
Νέο Μέλος


44 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2004, 03:41:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DaAtheist  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Τα άστρα έγραψαν: "ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ, ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ" ?????

"Ούτε θεός, ούτε ψυχή"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DaAtheist
Νέο Μέλος


44 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2004, 03:44:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DaAtheist  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Αυτή η πουτσολόγος ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΑΙΞΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΛΕΦΤΑ?

ΗΤΑΝ 1 προς 800...

"Ούτε θεός, ούτε ψυχή"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.0625
Maintained by Digital Alchemy