ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΑΥΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
soulis
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2004, 13:58:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους soulis  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος soulis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΤΑΡΧΗΝ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,ΟΝΤΑΣ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΟΛΗ Η ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΓΕΝΙΚΑ ΕΔΩ ΠΕΡΑ.ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΩ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ.ΟΠΩΣ ΠΟΛΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΩΣ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ.ΤΟ ΑΝ ΕΙΜΑΙ "ΕΛΑΦΡΟΙΣΚΙΩΤΟΣ" Η ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ,ΟΜΩΣ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ 1ον)ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ! 2ον)ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ "ΜΠΕΚΡΟΚΑΝΑΤΑΣ"! ΚΑΙ 3ον)ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΝΑΠΟΛΕΩΝ..ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΥΙΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ Η ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΚΔΟΧΕΣ.Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΑΡΕΝΤΑ,ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΟΥ,ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΟΡΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ ΣΕ ΥΨΟΜΕΤΡΟ 1500Μ.ΠΑΩ ΚΑΘΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΓΙΑ ΔΥΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΒΔΟΜΑΔΕΣ.ΗΜΟΥΝ 12ΧΡΟΝΩΝ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΩΝΤΑΣ ΕΝΑ ΠΡΩΙ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ(5-6)ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ,ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΒΛΕΠΩ 3 ΦΙΓΟΥΡΕΣ ΜΑΥΡΕΣ ΣΤΑ 2ΜΕΤΡΑ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΦΟΡΟΥΣΑΝ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΜΑΥΡΟ ΧΙΤΩΝΑ(ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΑΡΟΣ),ΔΕΝ ΠΑΤΟΥΣΑΝ ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ,ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΔΙΑΚΡΙΝΟΝΤΑΝ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ Η ΜΕΣΑΙΑ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΜΙΑ ΛΑΜΠΑΔΑ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΕΙΧΑΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΟΛΛΗΜΕΝΑ ΣΤΟ ΣΩΜΑ.ΤΟ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ.ΠΑΓΩΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΟΡΦΗ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΝΥΧΙΑ.ΑΝΟΙΓΩ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΠΕΤΑΓΟΜΑΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ,ΧΤΥΠΩΝΤΑΣ ΣΤΟ ΤΟΙΧΟ.ΧΑΘΗΚΑΝ ΑΣΤΡΑΠΑΙΑ.ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑ..ΤΟ ΤΡΟΜΕΡΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕ ΔΑΓΚΩΣΕ ΕΝΑΣ ΣΚΥΛΟΣ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΥΣΧΕΤΙΖΟΝΤΑΙ.ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΛΙ ΜΕΡΟΣ ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΤΙ ΤΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΡΙΝ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΘΕΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΜΟΛΙΣ ΠΕΡΥΣΙ.ΕΙΝΑΙ ΕΡΗΜΙΚΗ ΑΥΤΗ Η ΒΟΥΝΗΣΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΙΝ 20 ΧΡΟΝΙΑ.ΓΥΡΙΖΕ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΣΤΑ ΛΑΠΑΤΑ (1,5ΧΛΜ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΕΝΤΑ)ΤΡΙΣΙΜΙΣΗ Η ΩΡΑ ΟΤΑΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΔΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΙΓΟΥΡΕΣ ΣΤΟ ΒΑΘΟΣ ΜΑΥΡΟΦΟΡΕΜΕΝΕΣ.ΜΟΛΙΣ ΠΛΗΣΙΑΣΕ ΠΟΙΟ ΚΟΝΤΑ ΠΡΟΣ ΕΚΠΛΗΞΗ ΤΟΥ ΕΙΔΕ ΜΙΑ ΠΟΜΠΗ!!!2 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΚΥΦΤΟΙ ΚΡΑΤΟΥΣΑΝ ΤΟ ΦΕΡΕΤΡΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΕΝΤΕ ΕΞΙ,ΠΑΛΙ ΣΚΥΦΤΟΙ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΝ.Ο ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΑΤΑΡΑΧΟΣ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΤΟ ΤΖΑΜΙ ΚΑΙ ΡΩΤΑΕΙ ΠΟΙΟΣ ΠΕΘΑΝΕ.ΔΕ ΠΗΡΕ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΜΙΑ.ΑΥΤΟΙ ΣΥΝΕΧΙΖΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΟ ΑΜΑΞΙ.ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΤΟ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕ ΒΛΕΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!(ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΣΥΝΕΒΗ ΣΕ ΜΙΑ ΕΥΘΕΙΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 200Μ)ΦΥΣΙΚΟ ΕΠΑΚΟΛΟΥΘΟ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΣΤΙΣ 6000ΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΜΟΙΩΣΗ ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1.ΟΧΙ ΟΜΩΣ Ο ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ!!ΘΕΩΡΗΣΕ ΠΩΣ ΕΣΤΡΙΨΑΝ ΣΤΗ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΣΤΡΟΦΗ ΔΕΞΙΑ,ΛΙΓΑ ΜΕΤΡΑ ΠΙΟ ΚΑΤΩ.ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ Ο ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΟ ΠΑΠΑ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΕ ΓΕΜΑΤΟΣ ΑΓΩΝΙΑ ΠΟΙΟΣ ΠΕΘΑΝΕ?Ο ΠΑΠΑΣ ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΕΙ.ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΔΙΗΓΗΘΗΚΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ Ο ΠΑΠΑΣ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΟΜΠΗ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΤΕ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΝΗΡΟ.ΠΩΣ ΤΑ ΦΕΡΕ ΕΤΣΙ Η ΜΟΙΡΑ Ο ΠΡΩΗΝ ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΜΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΝ ΜΕ ΣΟΛΩΜΟΝΙΚΗ,ΜΑΥΡΗ ΜΑΓΕΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΠΡΑΜΑΤΑ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ(ΕΞΟΧΙΚΟ)ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΑΣΑΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠ'ΤΗ ΜΙΑ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΘΕΩΡΗΣΑ ΠΩΣ ΗΤΑΝ Η ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΜΟΥ.ΠΙΑΣΑΜΕ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΓΩ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ,ΩΣΠΟΥ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΣΕ ΜΙΑ ΑΝΤΙΔΙΚΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ."ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟΥ 'ΛΕΓΑ".ΩΣΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΜΑΥΡΗ ΜΑΓΕΙΑ,ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΣΟΛΩΜΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΡΕΛΑ!ΤΑ ΕΧΑΣΑ!ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ "ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΝΑ ΔΩ ΟΤΙ ΛΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ" ΘΕΛΟΝΤΑΣ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΗ ΠΛΑΚΑ..ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΕΡΗΜΙΚΟ ΜΕΡΟΣ,ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΚΥΚΛΟ ΣΤΑΖΟΝΤΑΣ ΑΙΜΑ ΚΟΚΚΟΡΑ(!),ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΛΟΓΙΑ."ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ,ΔΕ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΥΚΛΟ,ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΑ"ΕΙΠΕ.ΣΥΜΦΩΝΗΣΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ "ΚΛΕΙΣΕΙ" ΑΥΤΗ Η ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΗ ΠΛΑΚΑ ΠΙΑ.ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΒΡΑΔΥΑ,ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ,ΕΙΔΑ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΚΑΝΑ ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ,ΠΕΡΝΟΥΣΑΝ ΚΑΘΕ ΦΑΝΤΑΣΙΑ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΔΑΙΜΟΝΕΣ,ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ,ΠΝΕΥΜΑΤΑ,ΑΕΡΙΚΑ,Ο Λ Α.ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΕΠΑΙΡΝΕ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΤΕΣ,ΕΠΙΚΛΗΣΕΙΣ ΠΝΕΥΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ,ΓΙΑ ΕΝΑΜΙΣΙ ΧΡΟΝΟ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΑΜΕ ΠΟΤΕ.ΑΚΟΥΣΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΟΤΙ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ.ΓΝΩΡΙΣΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ "ΞΕΜΠΛΕΞΑ" ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΩΟΣ.ΚΡΥΒΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ ΚΑΙ ΔΙΝΩ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΟΥ ΣΤΑ 22 ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΒΑΘΥΤΕΡΗ ΔΙΕΙΣΔΥΣΗ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ,ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ.ΤΕΛΟΣ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ Α Λ Η Θ Ε Ι Α ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ.ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ,ΦΕΥΓΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ.ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΧΩΡΙΣ "ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ"!!!!!!!!!!


Edited by - soulis on 19/07/2004 13:35:19

PANALOUK
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2008, 02:15:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PANALOUK  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
souli????

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2008, 14:39:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σου soulis

Καλώς ήρθες στα forums και καλές διακοπές!

Όταν επιστρέψεις για τη συνέχεια της συζήτησης, θα σε παρακαλέσω στα κείμενά σου να χρησιμοποιείς παραγράφους για να είναι πιο ευανάγνωστα.

Καλή συνέχεια


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2008, 11:36:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Soylis, πολύ ενδιαφέρον το θέμα σου
και το πιστεύω γιατί υπάρχουν κόσμοι παράλληλοι,
αλλά και πράγματα που συμβαίνουν και δεν τα
αντιλαμβανόμαστε ΄δεν θέλουμε να ασχοληθούμε μαζί τους...
Αυτά όμως που λέει ο Σούλις, είναι θέματα που
λίγο πολύ όλοι έχουμε ζησιε ή ακούσει... Είναι αλήθεια
αλλά όλοι ντρέπονται να τα πουν, μην τους περάσουν
για ελαφριούς... 'Αλλά για εξωγήινους και UFO είναι
σοβαρά πράγματα...
Πάντως τέτοιες εμπειρίες σαν του φίλου μας είχαν πολλοί...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
neraidoula
Νέο Μέλος

Germany
28 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/08/2008, 02:54:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους neraidoula  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΕ soulis


Υπαρχουν δυο δρομοι στην ζωη μας.

Ο πρωτος ειναι να αγνοουμε ολα αυτα τα για εμας ανεξηγητα και να τα αποφευγουμε...και ο δευτερος ειναι να παρουμε τον πιο πνευματικο δρομο δηλαδη να αναζητησουμε την αληθεια για τον κοσμο μας και να αποδεχτουμε επιτελους οτι δεν υπαρχουμε μονο εμεις σε αυτον τον κοσμο...ισος ο δευτερος ειναι και ο πιο δυσκολος.


Πρεπει να ομολογησω οτι η ιστορια σου μου προκαλει μια ανισυχια πριν τον υπνο...γιατι και εμενα την κακομοιρα με πιανει το βραδυ η διαθεση να διαβαζω τετοιες ιστοριες...

Τελος παντων...καλα να παθω


Πολυ ενδιαφερον η ιστορια σου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ge0rgia_gh
Νέο Μέλος

Cyprus
42 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2008, 16:58:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ge0rgia_gh  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ soulli καλησπέρα,

προσωπικά δεν έχω ζήσει μια τέτοια εμπειρία και ειλικρινά δεν θα το 'θελα. Έχουνε συμβει πολλα παράξενα περιστατικα σε μένα και εχω ακούσει αλλα τόσα όμως τέτοια σαν και το δικό σου ποτέ και μόνο με τη σκέψη νομίζω πως δε θα κανα βήμα και θα τα χανα.

Φοβάμαι τόσο πολύ, και πραγματικά θαυμάζω αυτούς που το αντέχουνε!

Κάποιος φίλος μου, πολύ πιστος Χριστιανος μαθένοντας να'ναι έτσι απ'τη μητέρα του, μας είχε διηγηθεί τι του συνέβει, ή μάλλον τι του συνέβαινε διοτι συχνά γινονταν τέτοια περιστατικά σε κεινον και την οικογένεια του.

όταν ήταν μικρός λοιπόν και μέχρι προσφατα, πολύ συχνά καθώς ξάπλωνε άνοιγε το ερμάρι του το οποίο βρισκόταν δίπλα απ΄το κρέβλατι του και απ'αυτό εμφανιζόταν μια μορφή πολύ ασχημη που ονομασρικά την έλεγε "Διάβολο" διοτι πίστευε πως ήταν αυτός. Δεν ήταν όνειρο το ζουσε στα αλήθεια. Αν δεν κανω λάθος του μίλαγε και αυτός εκλεινε ταυτια και τα ματια ωσότου να φύγει.

Η μητέρα του μια μερα είχε μπει μόνη στην εκκλησία και γύρω της εμφανίστηκαν διάβολοι και αυτή λυποθήμησε αμέσως.

αυτός ο φίλος μου έκανε πολλά με τις παρέες του και πίστευε πολύ σε αυτά. Μια φορά είχε πάει σενα κτίριο εδώ στη Λεμεσό όπου εκαναν μαύρες μαγίες και είδε τόσα πολλα πράγματα. Πρώτη φόρα ενιωσε το φόβο και τον τρόμο αφού τους έτρεχαν και ίσα που βγήκαν ζωντανοί απο εκεί μεσα.

Τώρα το τι είχε γίνει πραγματικά με ολ'αυτά όνο αυτος το ξέρει όμως δεν πιστεύω να μας έλεγε ψέματα διότι έχουν συμβεί παρόμοια σε πολλούς ανθρωπους και είμαι απ'τ άτομα που πιστεύουν πολύ σε αυτά χωρίς να υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος.

Εγώ σε πιστεύω και σε θαυμάζω που ακόμη συνεχίζεις να πηγαινεις σε αυτό το μερος και για την δύναμη που κατέχεις!

Εγώ πραγματικά δεν ανήκω σε αυτόν τον τύπο ατόμων!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

M.o.r.f.e.a.s
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/08/2008, 17:10:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους M.o.r.f.e.a.s  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
brrrrrr
Spooky..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
markos.giann
Νέο Μέλος


37 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2017, 16:03:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
θα βάλω κι εγώ εδώ την δικη μου γνώμη πάνω σε αυτά σύμφωνα με τις εμπειρίες mou.o άυλος κόσμος είναι αυτός όπου προερχόμαστε κι πάμε μετά το τέλος αυτής της zohs.sto ενδιάμεσο λοιπόν παίρνουμε μια γεύση αυτού που ξεχάσαμε από αυτόν ότι "προερχομεθα" κι ότι σε εκείνον θα καταλήξουμε.άλλοι το πιάνουν "ευχολα" άλλοι δε το θυμούνται το αστρικό ταξίδι τους.όσοι θυμούνται τα αστρικά ταξίδια τους ξέρουν λίγο πολύ τον κόσμο ayton.o άυλος κόσμος είναι αυτός που συναντάμε πνεύματα σαuτών κι οντα diafora.o θεός μας έφτιαξε έτσι ώστε να μάθουμε από την ζωή αυτή την αξια του άυλου kosmou.thn διαφορα του θνητού από το αιώνιο.όλα αυτά τα οφείλουμε στον χριστό που κατέβηκε στην γη θυσιάστηκε για εμάς για να μπορούμε ξανά αιώνια να είμαστε αθάνατοι πάνω στον άυλο κόσμο.ο διάβολος είναι κάτι κτιστό δε πρέπει να του δίνουμε αξια ούτε να ασχολούμαστε με μαγια κι τέτοια αυτά ανοίγουν piles που δε πρέπει να τις pirazoume.ενοχλούμε οντα που είναι εκεί κι αυτά δείχνουν την ενόχληση τους ας τα αγνοούμε " απλός κι μην ασχολούμαστε μαυτά . αυτά στην ουσία δε μας πειράζουν δε πρέπει να τα δίνουμε σημασία γιατί ο χριστός τους νίκησε κι έτσι πιστεύοντας σε αυτόν δε υπάρχουν διαβολιά κι τέτοια μόνον το καλο κι το κακό στον εαυτό μας που μονοι πρέπει να το τιθασεύουμε μέσα μας.

mark.giann

Edited by - markos.giann on 05/02/2017 16:35:11

Edited by - markos.giann on 05/02/2017 16:36:16Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2017, 17:11:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

το πιο ωραίο είναι το διπλό edit στο παραπάνω μήνυμα...άρα η τελική βερσιόν είναι η ραφιναρισμένη έλεος...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2017, 01:36:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Έχουμε θεματάκι...
αλλά ας του δώσουμε 1-2 μέρες,ίσως οι συμβουλές του Αιρετικού πιάσουν τόπο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2017, 15:02:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
AitheroVamon
Έχουμε θεματάκι...

Καμμένη φλάντζα;;


*

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Craven
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
583 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2017, 15:00:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Craven  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

θα βάλω κι εγώ εδώ την δικη μου γνώμη πάνω σε αυτά σύμφωνα με τις εμπειρίες mou.o άυλος κόσμος είναι αυτός όπου προερχόμαστε κι πάμε μετά το τέλος αυτής της zohs.sto ενδιάμεσο λοιπόν παίρνουμε μια γεύση αυτού που ξεχάσαμε από αυτόν ότι "προερχομεθα" κι ότι σε εκείνον θα καταλήξουμε.άλλοι το πιάνουν "ευχολα" άλλοι δε το θυμούνται το αστρικό ταξίδι τους.όσοι θυμούνται τα αστρικά ταξίδια τους ξέρουν λίγο πολύ τον κόσμο ayton.o άυλος κόσμος είναι αυτός που συναντάμε πνεύματα σαuτών κι οντα diafora.o θεός μας έφτιαξε έτσι ώστε να μάθουμε από την ζωή αυτή την αξια του άυλου kosmou.thn διαφορα του θνητού από το αιώνιο.όλα αυτά τα οφείλουμε στον χριστό που κατέβηκε στην γη θυσιάστηκε για εμάς για να μπορούμε ξανά αιώνια να είμαστε αθάνατοι πάνω στον άυλο κόσμο.ο διάβολος είναι κάτι κτιστό δε πρέπει να του δίνουμε αξια ούτε να ασχολούμαστε με μαγια κι τέτοια αυτά ανοίγουν piles που δε πρέπει να τις pirazoume.ενοχλούμε οντα που είναι εκεί κι αυτά δείχνουν την ενόχληση τους ας τα αγνοούμε " απλός κι μην ασχολούμαστε μαυτά . αυτά στην ουσία δε μας πειράζουν δε πρέπει να τα δίνουμε σημασία γιατί ο χριστός τους νίκησε κι έτσι πιστεύοντας σε αυτόν δε υπάρχουν διαβολιά κι τέτοια μόνον το καλο κι το κακό στον εαυτό μας που μονοι πρέπει να το τιθασεύουμε μέσα μας.

Αυτό ακριβώς, τίποτε άλλοΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy