ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΑ ΑΣΤΡΑ =-.
 ΑΣΤΕΡΙΣΜΟΣ ΚΑΡΚΙΝΟΣ και ΘΑΝΑΤΟΣ.
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2004, 23:56:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFMA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γιατι ο αστερισμος του καρκινου συμβολιζει στον μυστικισμο τον θανατο;
ποιος μπορει να μου δωσει μια απαντηση;
ευχαριστω.

ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ..
ΚΡΙΣΝΑ

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2004, 22:14:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
...ο αστερισμος του καρκινου συμβολιζει στον μυστικισμο τον θανατο...


Πώς προκύπτει αυτό;

No name human

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2004, 22:21:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFMA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
υπαρχει ενα μικρουλι συμβολο που δειχνει τον καρκινο (καβουρα-θανατο) να πιανει την πεταλουδα (ψυχη-πεταλουδα) ελα μην μου πειτε οτι δεν το εχετε δει πια;
εκτος και ... ειμαι σε λαθος φορα

ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ..
ΚΡΙΣΝΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2004, 23:20:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το σε τί λάθος βρίσκεσαι δε με αφορά.

Θα ήθελες να μας δείξεις το σύμβολο;

No name human

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 02:56:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΖΩΔΙΑ

ΚΡΙΟΣ:

Στην απογραφή, σας παραλείψανε σαν χαμένο κορμί. Στη Σερβία ταξιδεύοντας, σας θεωρούν παράπλευρη απώλεια. Σας κλείνουν πάντα θέση στο τμήμα απωλεσθέντων. Θα προτείναμε ευχέλαιο αλλά ο παπάς ρωτάει ποιος είναι το πτώμα

ΤΑΥΡΟΣ: Αγαπήσατε πρώτη φορά με πάθος. Οδηγήσατε τον έρωτα δηλ. το αμάξι της ζωής σας πατώντας τα 260. Καρφωθήκατε κάτω από το ΚΤΕΛ Ιωαννίνων. Άγριο σεξ και πλατωνικός έρωτας σε ένα.

ΔΙΔΥΜΟΙ: Θέλατε Μπέιλις κι αρχίσατε να γλείφετε τα χείλια σας. Ο μπάρμαν σας πέταξε την πετσέτα που σκούπιζε το μπαρ για να μαζέψετε τα σάλια.. Αρχίσατε να χαϊδεύετε φιλήδονα το κορμί σας και σας πέταξε μια τσουγκράνα να ξυθείτε. Τον φιλήσατε στο στόμα . Σας πέταξε έξω τη στιγμή που περνούσε το αστικό για Σαράντα Εκκλησιές αφήνοντας από ένα κομματάκι σας σε κάθε εκκλησιά.. Δυσχερής επικοινωνία

ΚΑΡΚΙΝΟΣ: Τι θα κάνετε τώρα που η βενζίνη σούπερ καταργείται; Τώρα που τα αυτοκίνητα θα κινούνται μόνο με αμόλυβδη; Τώρα που ο μόλυβδος δεν θα λιπαίνει τους παλιούς κινητήρες; Η γιαγιά σας έδωσε τη λύση: "Αφού διν έχις αμάξι ζαβό"…

ΛΕΩΝ: Βγήκατε για shopping therapy με την πιστωτική στην Τσιμισκή. Είδατε το άθροισμα του λογαριασμού. Συνεχίσατε στο electroshocking therapy του Παπανικολάου. Άμα σας έρθει και η ΔΕΗ…

ΠΑΡΘΕΝΟΣ: Για το αθώο κρυολόγημα που σας ταλαιπωρεί τέσσερα χρόνια πήρατε στο κυνήγι τα γυφτάκια και τα αλβανάκια που πουλάν χαρτομάντιλα. -Κωλόπαιδα πρώτα τα μολύνετε και μετά τα πουλάτε, ουρλιάζατε τρέχοντας ξωπίσω τους. Στην Β΄ πτέρυγα του Ψυχιατρείου Σταυρουπόλεως δεν έρχονται αλβανάκια. Μόνο κάτι γυφτάκια στην αυλή φωνάζουν "αψού θείο". Άμα τα πιάσετε…

ΖΥΓΟΣ: Αγοράσατε το περιοδικό που κάνει δώρο και μια θεριζοαλωνιστική μηχανή. Κάνατε εντύπωση καθώς την οδηγούσατε στην Εγνατία πιάνοντας τέσσερις λωρίδες. Σας πρόλαβε η αστυνομία πριν επέμβει το ΝΑΤΟ. Όχι, στη Β΄ πτέρυγα δε χωράει το όχημα. Άσε που φταρνίζεται και ο προηγούμενος.

ΣΚΟΡΠΙΟΣ: -Σε μας τους Έλληνες αρέσουν οι ξένες γλώσσες, είπατε στην καλλονή γερμανίδα καθώς τη χουφτώνατε. -Σε μας τους Γερμανούς αρέσουν τα ενθύμια, είπε ο δίμετρος μποντιμπιλντεράς φίλος της, που γαμώτο δεν τον είδατε και σας ξερίζωσε το… ας μη τα θυμόμαστε τώρα.. Κατοχικά κατάλοιπα…

ΤΟΞΟΤΗΣ: Μπορεί να ξεχνάτε να σταματήσετε στο κόκκινο, μπορεί να μην κοιτάτε στις διαβάσεις αν περνά το τρένο, μπορεί να ξεχνάτε ότι τα γυμνά καλώδια που πιάνετε είναι στην πρίζα, μην ξεχνάτε όμως την αγελαδίτσα. Θα σας θάψουν, τιμής ένεκεν, στα λιβάδια της ΦΑΓΕ

ΑΙΓΟΚΕΡΟΣ: Ο μικρός σας μαζί με το σκύλο γεμίσαν λάσπες και σκατά την κουζίνα που μόλις σφουγγαρίσατε. Βάζοντας το δεύτερο φυσίγγι στο δίκαννο, σκεφτήκατε τις μαμάδες στις διαφημίσεις που χαμογελάν σαν λοβοτομημένες και χρησιμοποιούν θαυματουργά σκατόχαρτα. Το κάνατε. Ο γιός σας αμέσως ξαναλέρωσε. Ξανά το ίδιο. Ξανά και ξανά. Όταν πια ήχησε το δίκαννο, επήλθε η οικογενειακή γαλήνη. Αυτά στο χώμα, εσείς Καραϊβική…

ΥΔΡΟΧΟΟΣ: Σας έπιασε καταιγίδα με το κότερο. Ρίξατε ΤΟ ουίσκι στη θάλασσα για να την κατευνάσετε. Τίποτα. Δοκιμάσατε με ούζο Δώδεκα. Τίποτα. Μετά με Φάντα, με ελληνικό καφέ, κατουρήσατε, χέσατε, πετάξατε δυο κιλά τζατζίκι, κουραμπιέδες Καρβάλης, την γκόμενα, φιστίκια, Βικς ινχέιλερ, και τα βρακιά σας τ' άπλυτα . Η θάλασσα ηρέμησε, το περιβάλλον καταστράφηκε. Σε εφτά χρόνια αποφυλακίζεστε.

ΙΧΘΕΙΣ: Έχετε μάθει απ' έξω τα πρώτα βήματα του Χάρβεϊ Καϊτέλ και είπατε να θυμηθείτε τα δικά σας. Όταν σπρώξατε τον κόκκινο τοίχο, παλαντζάρησε και έπεσε πάνω σας. Νοστιμούλης είστε (21 λιοντάρια σας συνιστούν)

Αννα Καψάλω Αστρολόγος Μελλοντολόγος
Mashatsoutses University


Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 03:05:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μια που δε βρήκα τον Κάβουρα είπα να παραθέσω την Καβουρίνα με την Πεταλούδα, δείτε πως την κρατάει με τις δαγκάνες της !

Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 03:09:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αχ τι μου θυμίσατε !

Είχα εκείνο το ερπετό κάποτε που προσπαθούσε να δείξει ότι ξέρει από αστρολογία και τελικά κατάφερε να αποδείξει ότι δεν ήξερε που παν τα τέσσερα !

Ο Καρκίνος είναι το ζώδιο της μητρότητας αλλά που να εξηγείς τώρα τι συμβολίζει το νερό, η σελήνη κλπ κλπ άστο καλύτερα !


Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 03:50:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
(..allatiskefiaodaddyQ_!//mh mou peis oti einai petaloudes autes;_;)

να σε συμπληρωσω ...
επειδη μαλλον μια φραση που ειχα αφησει παλια ενσαρκωθηκε καχεκτυπικα(=αλααρχετυπικα:Ρ)στο τωρα μας...

ειχα γραψει:οι ψυχες επιστρεφουν στη σεληνη σαν πεθανουν..
και απο εκει πεφτουν στη γη...//μην ξεχναμε το... milky way....

αν λαβουμε σοβαρα υποψιν τον αξονα καρκινος-αιγωκερος(η πυλη των θεων και η πυλη των ανθρωπων)θα ηθελα μια διευκρινηση- κατα ποσο τεθηκε υποκειμενικα το θεμα//καταργωντας με τοσο απλο τροπο(σαν εγχειρηση//βρε μπας και εννοει την ασθενεια του καρκινου//καμμια σχεση με την αστρολογια..) ενα παγκοσμιο αρχετυπο με τοσο αυθαιρετο τροπο//


αναμενω....

(εντωμεταξυ ας δουμε παλι αυτο που αντιστοιχει στον καρκινο..:

quote:
ΚΑΡΚΙΝΟΣ: Τι θα κάνετε τώρα που η βενζίνη σούπερ καταργείται; Τώρα που τα αυτοκίνητα θα κινούνται μόνο με αμόλυβδη; Τώρα που ο μόλυβδος δεν θα λιπαίνει τους παλιούς κινητήρες; Η γιαγιά σας έδωσε τη λύση: "Αφού διν έχις αμάξι ζαβό"…

..παλι η γιαγια μας εδωσε τη παρα-λυση(απ' τα γελια)


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 04:11:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ο Καρκίνος είναι το ζώδιο της μητρότητας αλλά που να εξηγείς τώρα τι συμβολίζει το νερό, η σελήνη κλπ κλπ άστο καλύτερα !

Ας γράψουμε όμως κάποια απόκρυφα και γαργαλιστικά, έτσι... εν ήδει αφιέρωσης:

Όπως ήδη γνωρίζετε, αυτό το ζώδιο είναι μία από τις δύο πύλες του ζωδιακού (βλέπε: θερινό - χειμερινό ηλιοστάσιο), επειδή μέσα απ' αυτό περνά η ψυχή σε εξωτερική εκδήλωση και σε οικειοποίηση της μορφής (ο ρόλος της μητρότητας) και σε επακόλουθη ταύτιση μ' αυτή για πολλούς μεγάλους κύκλους.

Κατά την Μπέιλι είναι "η πύλη, η οποία στέκεται ορθάνοιχτη, πλατιά και εύκολη να περαστεί, η οποία όμως οδηγεί πάνω στον τόπο του θανάτου (δική μου σημείωση: γι' αυτό κι από τον τέταρτο οίκο μαθαίνουμε στοιχεία για το πώς θα καταλήξουμε στο θάνατό μας) και σ' αυτή τη μακρόχρονη φυλάκιση, η οποία προηγείται της τελικής εξέγερσης".

Υπάρχουν δύο λέξεις, οι οποίες εξηγούν γιατί οι δύο "Θύρες του Ζωδιακού" ανοίγουν διάπλατα στην ώθηση και στην απαίτηση του θείου Πνεύματος. Η μία είναι η λέξη "αυτο-διατήρηση", η οποία οδηγεί στην ώθηση για ενσάρκωση στον Καρκίνο, ο οποίος είναι η θύρα για την έκφραση του πνεύματος στο φυσικό πεδίο. Αυτή η ώθηση (όταν η μορφή είναι ο κύριος σκοπός της προσοχής της ψυχής και εκείνο με το οποίο κυρίως ταυτίζεται) επιφέρει το στάδιο της στατικής αποκρυστάλλωσης στο γήινο ζώδιο του Αιγόκερω.

Η άλλη λέξη είναι η "Αθανασία", η οποία είναι η θεία όψη της αυτο-διατήρησης. Είναι ο κύριος καθοριστικός παράγοντας στη δημιουργική διαδικασία και οδηγεί στην ολοκληρωτική αποκάλυψη της εξέλιξης, στην επαναλαμβανόμενη εμφάνιση της ζωής στη μορφή και στην αποκάλυψη της ζωής μέσα στη μορφή.

Με μία λέξη λοιπόν, ο Καρκίνος συμβολίζει την επαν-ενσάρκωση, την επαναγέννηση, την ίδια τη διαδικασία της γέννησης αν προτιμάτε, αλλά δε θα έλεγα ότι σχετίζεται άμεσα με το θάνατο όπως ο Σκορπιός με τα αμιγώς Πλουτώνια χαρακτηριστικά.

No name human

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Edited by - Zadok on 20/07/2004 04:17:14Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 04:13:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συνταξειδιώτισσα, ταυτόχρονα στις Πύλες!!!

Αυτό θα πει συντονισμός...

No name human

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 08:20:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFMA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΖΩΔΙΑ

ΚΡΙΟΣ:

Στην απογραφή, σας παραλείψανε σαν χαμένο κορμί. Στη Σερβία ταξιδεύοντας, σας θεωρούν παράπλευρη απώλεια. Σας κλείνουν πάντα θέση στο τμήμα απωλεσθέντων. Θα προτείναμε ευχέλαιο αλλά ο παπάς ρωτάει ποιος είναι το πτώμα

ΤΑΥΡΟΣ: Αγαπήσατε πρώτη φορά με πάθος. Οδηγήσατε τον έρωτα δηλ. το αμάξι της ζωής σας πατώντας τα 260. Καρφωθήκατε κάτω από το ΚΤΕΛ Ιωαννίνων. Άγριο σεξ και πλατωνικός έρωτας σε ένα.

ΔΙΔΥΜΟΙ: Θέλατε Μπέιλις κι αρχίσατε να γλείφετε τα χείλια σας. Ο μπάρμαν σας πέταξε την πετσέτα που σκούπιζε το μπαρ για να μαζέψετε τα σάλια.. Αρχίσατε να χαϊδεύετε φιλήδονα το κορμί σας και σας πέταξε μια τσουγκράνα να ξυθείτε. Τον φιλήσατε στο στόμα . Σας πέταξε έξω τη στιγμή που περνούσε το αστικό για Σαράντα Εκκλησιές αφήνοντας από ένα κομματάκι σας σε κάθε εκκλησιά.. Δυσχερής επικοινωνία

ΚΑΡΚΙΝΟΣ: Τι θα κάνετε τώρα που η βενζίνη σούπερ καταργείται; Τώρα που τα αυτοκίνητα θα κινούνται μόνο με αμόλυβδη; Τώρα που ο μόλυβδος δεν θα λιπαίνει τους παλιούς κινητήρες; Η γιαγιά σας έδωσε τη λύση: "Αφού διν έχις αμάξι ζαβό"…

ΛΕΩΝ: Βγήκατε για shopping therapy με την πιστωτική στην Τσιμισκή. Είδατε το άθροισμα του λογαριασμού. Συνεχίσατε στο electroshocking therapy του Παπανικολάου. Άμα σας έρθει και η ΔΕΗ…

ΠΑΡΘΕΝΟΣ: Για το αθώο κρυολόγημα που σας ταλαιπωρεί τέσσερα χρόνια πήρατε στο κυνήγι τα γυφτάκια και τα αλβανάκια που πουλάν χαρτομάντιλα. -Κωλόπαιδα πρώτα τα μολύνετε και μετά τα πουλάτε, ουρλιάζατε τρέχοντας ξωπίσω τους. Στην Β΄ πτέρυγα του Ψυχιατρείου Σταυρουπόλεως δεν έρχονται αλβανάκια. Μόνο κάτι γυφτάκια στην αυλή φωνάζουν "αψού θείο". Άμα τα πιάσετε…

ΖΥΓΟΣ: Αγοράσατε το περιοδικό που κάνει δώρο και μια θεριζοαλωνιστική μηχανή. Κάνατε εντύπωση καθώς την οδηγούσατε στην Εγνατία πιάνοντας τέσσερις λωρίδες. Σας πρόλαβε η αστυνομία πριν επέμβει το ΝΑΤΟ. Όχι, στη Β΄ πτέρυγα δε χωράει το όχημα. Άσε που φταρνίζεται και ο προηγούμενος.

ΣΚΟΡΠΙΟΣ: -Σε μας τους Έλληνες αρέσουν οι ξένες γλώσσες, είπατε στην καλλονή γερμανίδα καθώς τη χουφτώνατε. -Σε μας τους Γερμανούς αρέσουν τα ενθύμια, είπε ο δίμετρος μποντιμπιλντεράς φίλος της, που γαμώτο δεν τον είδατε και σας ξερίζωσε το… ας μη τα θυμόμαστε τώρα.. Κατοχικά κατάλοιπα…

ΤΟΞΟΤΗΣ: Μπορεί να ξεχνάτε να σταματήσετε στο κόκκινο, μπορεί να μην κοιτάτε στις διαβάσεις αν περνά το τρένο, μπορεί να ξεχνάτε ότι τα γυμνά καλώδια που πιάνετε είναι στην πρίζα, μην ξεχνάτε όμως την αγελαδίτσα. Θα σας θάψουν, τιμής ένεκεν, στα λιβάδια της ΦΑΓΕ

ΑΙΓΟΚΕΡΟΣ: Ο μικρός σας μαζί με το σκύλο γεμίσαν λάσπες και σκατά την κουζίνα που μόλις σφουγγαρίσατε. Βάζοντας το δεύτερο φυσίγγι στο δίκαννο, σκεφτήκατε τις μαμάδες στις διαφημίσεις που χαμογελάν σαν λοβοτομημένες και χρησιμοποιούν θαυματουργά σκατόχαρτα. Το κάνατε. Ο γιός σας αμέσως ξαναλέρωσε. Ξανά το ίδιο. Ξανά και ξανά. Όταν πια ήχησε το δίκαννο, επήλθε η οικογενειακή γαλήνη. Αυτά στο χώμα, εσείς Καραϊβική…

ΥΔΡΟΧΟΟΣ: Σας έπιασε καταιγίδα με το κότερο. Ρίξατε ΤΟ ουίσκι στη θάλασσα για να την κατευνάσετε. Τίποτα. Δοκιμάσατε με ούζο Δώδεκα. Τίποτα. Μετά με Φάντα, με ελληνικό καφέ, κατουρήσατε, χέσατε, πετάξατε δυο κιλά τζατζίκι, κουραμπιέδες Καρβάλης, την γκόμενα, φιστίκια, Βικς ινχέιλερ, και τα βρακιά σας τ' άπλυτα . Η θάλασσα ηρέμησε, το περιβάλλον καταστράφηκε. Σε εφτά χρόνια αποφυλακίζεστε.

ΙΧΘΕΙΣ: Έχετε μάθει απ' έξω τα πρώτα βήματα του Χάρβεϊ Καϊτέλ και είπατε να θυμηθείτε τα δικά σας. Όταν σπρώξατε τον κόκκινο τοίχο, παλαντζάρησε και έπεσε πάνω σας. Νοστιμούλης είστε (21 λιοντάρια σας συνιστούν)

Αννα Καψάλω Αστρολόγος Μελλοντολόγος
Mashatsoutses University


Ο κακός λύκος



ευχαριστουμε κοριτσι μου
για τα τοσα που μας ειπες

ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ..
ΚΡΙΣΝΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 08:22:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFMA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

γεια
Ω ποσο χαρικα που ηρθατε στο θεμα μου
και πιστευω να εισαστε καρκινοι!
ενα νεο περιοδικο της πατριδας μου ( Θεσσαλονικης ) και στο πρωτο του τευχος -δεν ξερω εαν πρεπει να γραψω το ονομα μην φανει σαν διαφημιση- εχει αναφορα για τον καρκινο (οχι αυτον που μας σκοτωνει) αλλα τον αλλον που μας αλλαζει τα "πεταλα" σαν ζωοδιο διοτι και εγω καρκινος.
εκει λοιπον ειδα για τον θανατο-καρκινο.

αληθεια ραμογλου εισαι κοριτσι και μελοντολος η αννα η καψαλω;
τιποσα το post για να σε βρω σε κανα περιοδικο της "πλακας" ουπσσ μαρτυριθηκα
βρε για να εχουμε να λεμε μεθαυριο

ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ..
ΚΡΙΣΝΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 09:23:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή AFMA

Διακρίνω μια δυσκολία στο να κατανοήσεις τι διαβάζεις, διότι αν μπορούσες να καταλάβεις θα έβλεπες ότι υπάρχει η ψηφιακή μου υπογραφή και αυτή δηλώνει το φύλο μου.

Ίσως βέβαια και να μην γνωρίζεις πως όταν γράφουμε σ’ ένα Forum, το κομμάτι που έγραψε κάποιος άλλος, συνήθως βάζουμε και την πηγή από την οποία αντιγράψαμε το κείμενο.
Π.Χ. Όπως αυτό που είπε ο ΚΡΙΣΝΑ.

Από εκεί και πέρα αν εσύ θέλεις να μου προσδώσεις κάποιον άλλο χαρακτηρισμό από αυτόν που γράφει η ταυτότητα μου ( μιας και δεν πρόκειται να στη δείξω ), με μεγάλη μου χαρά θα τον δεχτώ διότι εδώ ο καθένας δηλώνει ότι είναι όποιος θέλει.
Ελπίζω να μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια και θελήσεις να με παρουσιάσεις ως αποτυχημένη τραβεστί ( χάλασε και η Casablanca ).

Ας πάμε λοιπόν και παρακάτω …….

Παρατήρησα πως τα στοιχεία που μας παραθέτεις είναι αρκούντως ελεγμένα ( άγνωστο έως ανύπαρκτο περιοδικό, εικόνα η οποία δεν υπάρχει, ανάλυση του ζωδίου εντελώς ανυπόστατη ).

Δυστυχώς ο ελέφαντας δε μπορεί να κρυφτεί πίσω από το δάχτυλο του αγαπητή AFMA, όπως και το κριάρι δε μπορεί να μην τσιμπήσει το δόλωμα !

Τι;
Δεν είναι ψάρι το κριάρι ;
Και ποιος σου είπε πως μόνο τα ψάρια τσιμπάνε στο δόλωμα ;
Σ’ ένα περιοδικό ( ΑΝΝΑΛΥΣΗ λεγόταν ) που κυκλοφόρησε στην Βαλτινούλη το χωριό του Βαζωραία και της Καλυψώς της Λάρας, έγραφε πως εμπεριστατωμένες μελέτες του National Geographic απέδειξαν πως τα κριάρια τσιμπάνε σε δόλωμα.

Η τελευταία απορία στην οποία υποχρεούμαι να σου απαντήσω είναι αυτή η οποία αναφέρετε στο ζώδιο το οποίο ανήκω.
Είμαι λοιπόν Καρκίνος με ωροσκόπο Αιγόκερω και σελήνη στον Αιγόκερω.

Άντε βρε καλημέρα !


Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 10:42:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFMA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

Αγαπητή AFMA

Διακρίνω μια δυσκολία στο να κατανοήσεις τι διαβάζεις, διότι αν μπορούσες να καταλάβεις θα έβλεπες ότι υπάρχει η ψηφιακή μου υπογραφή και αυτή δηλώνει το φύλο μου.

Ίσως βέβαια και να μην γνωρίζεις πως όταν γράφουμε σ’ ένα Forum, το κομμάτι που έγραψε κάποιος άλλος, συνήθως βάζουμε και την πηγή από την οποία αντιγράψαμε το κείμενο.
Π.Χ. Όπως αυτό που είπε ο ΚΡΙΣΝΑ.

Από εκεί και πέρα αν εσύ θέλεις να μου προσδώσεις κάποιον άλλο χαρακτηρισμό από αυτόν που γράφει η ταυτότητα μου ( μιας και δεν πρόκειται να στη δείξω ), με μεγάλη μου χαρά θα τον δεχτώ διότι εδώ ο καθένας δηλώνει ότι είναι όποιος θέλει.
Ελπίζω να μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια και θελήσεις να με παρουσιάσεις ως αποτυχημένη τραβεστί ( χάλασε και η Casablanca ).

Ας πάμε λοιπόν και παρακάτω …….

Παρατήρησα πως τα στοιχεία που μας παραθέτεις είναι αρκούντως ελεγμένα ( άγνωστο έως ανύπαρκτο περιοδικό, εικόνα η οποία δεν υπάρχει, ανάλυση του ζωδίου εντελώς ανυπόστατη ).

Δυστυχώς ο ελέφαντας δε μπορεί να κρυφτεί πίσω από το δάχτυλο του αγαπητή AFMA, όπως και το κριάρι δε μπορεί να μην τσιμπήσει το δόλωμα !

Τι;
Δεν είναι ψάρι το κριάρι ;
Και ποιος σου είπε πως μόνο τα ψάρια τσιμπάνε στο δόλωμα ;
Σ’ ένα περιοδικό ( ΑΝΝΑΛΥΣΗ λεγόταν ) που κυκλοφόρησε στην Βαλτινούλη το χωριό του Βαζωραία και της Καλυψώς της Λάρας, έγραφε πως εμπεριστατωμένες μελέτες του National Geographic απέδειξαν πως τα κριάρια τσιμπάνε σε δόλωμα.

Η τελευταία απορία στην οποία υποχρεούμαι να σου απαντήσω είναι αυτή η οποία αναφέρετε στο ζώδιο το οποίο ανήκω.
Είμαι λοιπόν Καρκίνος με ωροσκόπο Αιγόκερω και σελήνη στον Αιγόκερω.

Άντε βρε καλημέρα !


Ο κακός λύκος



γεια σου ραμογλου
μου αρεσε το αρθρο σου μπραβο βρε ακομα και "τραβεστι" για να αναλυσετε... μα τοσο πολι λοιπον πνιγηκατε στα λεγομενα μου;
ακου χαρα μου και ας με συγχωρεσουν τα αφεντικα των φορα (μα δεν το κανω για διαφημηση)τοπεριοδικο λεγετε ΜΥΣΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ και αυτο το μηνα εκανε το πρωτο πετιχιμενο του τευχος ειναι απο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ και οχι "ραβεστι"
αντε και εις ανοτερα χαρα μου

διαβαζω και ξαναδιαβαζω ραμογλου η οπως αλιος, τα οσα εγραψες και νοημα δεν βγαζω
εαν το "τραβεστι" το λες για τα γραφομενα μου σου απαντησα ηδη αν κατι αλλο ομως θελεις να πεις για το σεξουαλικο μου εισαι λαθος και θα πρεπει να ζητησεις αμεσως συγνωμη και για τα υπονοουμε του περιοδικου ακομα συγνωμη

απο την πρωτη στιγμη (πριν 23 χρονια που γεννηθηκα στην σουηδια) με λενε Ελενη Γκοσδιδη -καταλαβε απο τα γραμματα τα ελληνικα που ειναι λαθος πολλες φορες- και εαν ακομα επιμενεις πηγενεμε σε οποιο γυναικολογο σου αρεσει!
ειμαι και εγω καρκινος αλλα οχι ασοφος.

ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ..
ΚΡΙΣΝΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 11:05:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόση ταραχή ! Και ειδικά από ένα «καρκίνο».
Δεν μπορώ να καταλάβω που είπα κάποιο σεξουαλικό υπονοούμενο !

Άλλο προσδιορισμός φύλου και άλλο σεξουαλικό υπονοούμενο αγαπητή AFMA.

Η απάντηση μου ήταν σαφέστατη και προσδιόριζε αυτό το οποίο υπαινίχθηκες, σου προσδιόρισα λοιπόν το φύλο μου και σου επέτρεψα να με χαρακτηρίσεις εσύ όπως θέλεις, ακόμα και αν ανήκες στο τρίτο φύλο και θα ήθελες να με κατατάξεις και εμένα σε αυτό.

Άρα δεν νομίζω να «χρωστάω» καμία συγνώμη επειδή σου απάντησα με τον ίδιο τρόπο που εσύ μίλησες.
Αν δεν καταλαβαίνεις τα Ελληνικά δεν φταίω εγώ, αν δεν μπορείς να κάνεις λογικούς συνειρμούς πάλι δε φταίω εγώ, αν δεν αντέχεις να παίζουν κι άλλοι στο παιχνίδι σου τότε κλείσου σ’ ένα δωμάτιο και παίζε μόνη σου.

Όσο για τον τρόπο διαπίστωσης των γεννητικών σου οργάνων ευχαριστώ δε θα πάρω πρώτον διότι δε με αφορά και δεύτερον διότι δεν αντέχω τις οσμές.

Χαλάρωσε λοιπόν και έλα να παίξουμε …… αν δε σ’ αρέσει ντύνεσαι και φεύγεις ( μη το πάρεις και αυτό σαν σεξουαλικό υπονοούμενο πονηρό μυαλό, απλά είναι καλοκαίρι και παίζουμε στην παραλία βρε και εκεί ξέρεις εδώ στην Ελλάδα φοράμε μόνο τα μαγιό μας ).

Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 11:37:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ
ΣΕ ΚΑΤΑΛΟΓΟΥΣ ΟΤΕ

Τα κριτήρια που χρησιμοποιήθηκαν στην αναζήτηση είναι τα εξής:
· Το επώνυμο (είτε η ονομασία) να ξεκινά από ΓΚΟΣΔΙΔΗ.
· Η περιοχή να είναι η ΘΕΣ/ΝΙΚΗ.
· Ο κωδικός περιοχής να είναι ο 231.

Βρέθηκαν συνολικά 0 εγγραφές.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ
ΣΕ ΒΑΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ


1. Επώνυμο: ΓΚΟΣΔΙΔΗ *
Όνομα μέχρι 5 γράμματα
Κωδ.περιοχής:


Δεν βρήκα τίποτα στην ερώτησή σας.
Nothing was found for your question


ΜΑΛΛΟΝ ΕΜΕΙΝΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΚΟΣΔΙΔΗδες ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΟΣ, ΧΜΜΜ ΛΕΣ ΝΑ ΨΑΞΩ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗ ΒΑΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ;

Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 12:02:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFMA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

γεια σου ραμογλου
πως τα λες ; ουπς και δε τα βρικα
σου αρεσει το ψαξιμω λοιπον υπαρχουν και τα τηλεφωνα που δεν ειναι στους καταλογους χαρα μου (πλιρονουμε 2 ευρω )
τι εγινε με το περιοδικο τουλαχιστον το βρικες αυτο;
ουπςς και εδω δεν ζητας συγνωμη
κατι αλλο ηθελα να πω η ανοητη η αννα καψαλω που ποιανου ειπαμε ειναι;
ελα Θεσσαλονικη χαρα μου (εαν δεν εισαι απο τα μερη μας) να σου δειξω ταυτοτητα ,γεν. οργανα οπως το λες, γιατι χαρα μου δεν φοβαμε να πω τιποτα απο τα δικα μου εσυ φενετε κατι αλλο φοβασε και πολυ ψαχνεσε
ελα βαλε τωρα τις αλλες/αλλους να καθαρισουν για το τριπακι που επεσες της Ασοφιας Ο ΒΟΥΔΑΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Η ΣΟΦΙΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΣΥΝΟΔΕυΕΤΕ ΑΠΟ ΑΓΑΘΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ χαρα μου
ραμογλου τι ζηταγες το τηλ
δεν γινομε βρε ασοφη και να διαβαζω ολα τα σκαρτα και τα πλαστογραφημμενα
βλεπω τι συμπαιριφορα σας
ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΙΠΟΤΑ ακομα
δεν μου αρεσουν τα παιχνιδια με τους ασοφους χαρα μου!
ΓΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΙΠΟΤΑ
ΓΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ
ΓΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΙΠΟΤΑ
ΓΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ
μονο κριμα μπορω να γραψω

ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ..
ΚΡΙΣΝΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elpida
Μέλος 3ης Βαθμίδας


541 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 12:16:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elpida  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ ΣΕ ΚΑΤΑΛΟΓΟΥΣ ΟΤΕ

Ψάξε ψάξε δεν θα το βρεις….

quote:
ελα Θεσσαλονικη χαρα μου (εαν δεν εισαι απο τα μερη μας) να σου δειξω ταυτοτητα

Τελικά έγινε μόδα να δείχνει κανείς την ταυτότητά του

quote:
μασωνα δεν γινομε βρε

φυσικά, άλλωστε είσαι σε λάθος topic πήγαινε στην αναζήτηση και εκεί θα βρεις το αρμόδιο.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 12:31:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFMA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
oου
καποιο μελος ελπιδα, εχει να μας πει κατι για τον ΘΑΝΑΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΡΚΙΝΟ οπως ειναι το θεμα ,η, ηρθε να σωσει καποιον ασοφο που δεν εχει το κουραγιο να ζητηση συγνωμη;
καταλαβα αλλα δεν θα παρω
ΕΓΩ ΣΑΝ ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΩ ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΜΕΤΑΧΙΡΙΣΤΩ ΑΣΟΦΑ
ΤΟ περιοδικο ειναι : Η ΜΥΣΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
και εγω ειμαι: Η ΕΛΕΝΗ ΓΚΟΣΔΙΔΗ
περιμενω συγνωμη επιτελους τοσο δυσκολο ειναι βρε παιδια να παραδεχτουμε τα λαθη μας;

ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ..
ΚΡΙΣΝΑ

Edited by - AFMA on 20/07/2004 13:38:45Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 12:37:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
σου αρεσει το ψαξιμω λοιπον υπαρχουν και τα τηλεφωνα που δεν ειναι στους καταλογους χαρα μου (πλιρονουμε 2 ευρω )

Αχ μου ταράζεσαι και δεν προσέχεις ….. δεν έβαλα μόνο τα αποτελέσματα από καταλόγους αλλά και τα γενικά αποτελέσματα επί όλης της Ελληνικής Επικράτειας σαν όνομα γενικά.

quote:
τι εγινε με το περιοδικο τουλαχιστον το βρικες αυτο;
ουπςς και εδω δεν ζητας συγνωμη
κατι αλλο ηθελα να πω η ανοητη η αννα καψαλω που ποιανου ειπαμε ειναι;

http://www.ellopia.tv/SOFITA/SOFITA%208/ZODIA.htm

quote:
ελα Θεσσαλονικη χαρα μου (εαν δεν εισαι απο τα μερη μας) να σου δειξω ταυτοτητα ,γεν. οργανα οπως το λες, γιατι χαρα μου δεν φοβαμε να πω τιποτα απο τα δικα μου εσυ φενετε κατι αλλο φοβασε και πολυ ψαχνεσε

Καλά βρε χαρά μου επιδειξιομανής είσαι και σώνει και καλά να μας δείξεις τα όργανα σου;
Σου είπα δεν ασχολούμαι με αυτά.
Εμένα δόξα το Θεό με ξέρουν αρκετοί και ξέρουν πως δεν έχω να φοβηθώ κάτι αφ’ ενός και αφ’ ετέρου δεν έχω να κρύψω κάτι !!!!
Α και ταυτότητες δεν συνηθίζω να ζητάω εγώ !!!!! Άλλοι ίσως να ζητάνε μην μπερδεύεσαι.

quote:
ελα βαλε τωρα τις αλλες/αλλους να καθαρισουν για το τριπακι που επεσες της Ασοφιας Ο ΒΟΥΔΑΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Η ΣΟΦΙΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΣΥΝΟΔΕυΕΤΕ ΑΠΟ ΑΓΑΘΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ χαρα μου

Χαχαχαχα ! Ευτυχώς πάντα καθαρίζω μόνος μου και δε βάζω ποτέ άλλους να κάνουν τι δουλειά για μένα. Μήπως πάλι κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια ;;;;;;

quote:
ραμογλου τι ζηταγες το τηλ
δεν γινομε βρε ασοφη και να διαβαζω ολα τα σκαρτα και τα πλαστογραφημμενα
βλεπω τι συμπαιριφορα σας

Συντακτικό ΜΗΔΕΝ
Χρήση Ελληνικής γλώσσας ΜΗΔΕΝ
Συνειρμός ΜΗΔΕΝ
Όπως ανέφερα και παραπάνω δεν έψαχνα το τηλ αλλά το αν υπάρχει κάπου στην Ελληνική Επικράτεια αυτό το όνομα αλλά ΔΕΝ !!!!

quote:
ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΙΠΟΤΑ ακομα
δεν μου αρεσουν τα παιχνιδια με τους ασοφους χαρα μου!
ΓΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΙΠΟΤΑ
ΓΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ
ΓΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΙΠΟΤΑ
ΓΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ

Bravo !!! Αν το επαναλάβεις άλλες τόσες φορές θα βρεις το θάρρος να πεις τη συγνώμη εκεί που την χρωστάς !!!!
Πάμε λοιπόν άλλες 95 φορές σου έμειναν.

quote:
μονο κριμα μπορω να γραψω

Ωραία τα πας μια χαρά με την αυτοκριτική ……. Συνέχισε !!!!

Υ.Γ. Μη μου «χτυπιέσαι» πολύ και μου πάθεις τίποτα γιατί κάνει και ζέστη και τα εγκεφαλικά παραμονεύουν, ειδικά στις περίεργες ηλικίες.


Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 12:42:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
μασωνα δεν γινομε βρε
--------------------------------------------------------------------------------



ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΕ ΣΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ????????????????
ΜΗΠΩΣ ΣΒΗΣΤΗΚΕ ???????????
ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΒΗΣΤΗΚΕ ???????????

Κο κο κο κο κο κο κο κο !!!!!


Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elpida
Μέλος 3ης Βαθμίδας


541 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 12:57:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elpida  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
AFMA
quote:
oου
καποιο μελος ελπιδα, εχει να μας πει κατι για τον ΘΑΝΑΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΡΚΙΝΟ οπως ειναι το θεμα ,η, ηρθε να σωσει καποιον ασοφο που δεν εχει το κουραγιο να ζητηση συγνωμη;

Προφανώς μου απευθύνεις το λόγο αν και δεν είναι και πολύ ξεκάθαρο έτσι όπως το γράφεις αλλά μιας και αναφέρεις το όνομά μου θα σου απαντήσω.

Ωραίο το θέμα που άνοιξες αλλά πως αποδεικνύεται αυτό δεν μας λες και δεν φαίνεται η εγκυρότητα των λεγομένων σου.
Προσπάθησε επίσης λίγο ακόμα να το συντονίσεις έτσι ώστε τα Post να έχουν να κάνουν με το θέμα και όχι να γράφονται προσκλήσεις για επισκέψεις σε γυναικολόγους … (χωρίς ραντεβού δέχεται ο γιατρός?)

quote:
περιμενω συγνωμη επιτελους τοσο δυσκολο ειναι βρε παιδια να παραδεχτουμε τα λαθη μας

Μιας και παρακολουθώ το θέμα ήθελα να ρωτήσω γιατί περιμένεις ο Ramoglou να σου ζητήσει συγνώμη? Σε έβρισε ? Σε πρόσβαλε? Ή μήπως έπαθες τσετσενίτιδα?
Άντε παραδέξου κάποια πράγματα και εμείς θα δείξουμε κατανόηση.

quote:
ΕΓΩ ΣΑΝ ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΩ

Χαίρομαι που εδώ συμφωνούμε απόλυτα ! και επίσης χαίρομαι που και εσύ μπορείς να το καταλάβεις αυτό. Άλλωστε αυτό είναι φύση αδύνατο. Αν και δεν πρόκειται να τα καταφέρεις μπορείς να συνεχίζεις να προσπαθείς όμως …. ποτέ δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει…


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 13:47:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFMA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τα ειπατε "ομορφα" μπραβο σας
εγω επιμενω στη συγνωμη του ραμογλου για το ασοφο αρθρο του!
τωρα με το περιοδικο τι θα γινει που ολα τα γνωριζετε βρε, ηδη για τον ΚΑΡΚΙΝΟ -ΘΑΝΑΤΟ δεν μου απαντισατε περα απο ολες τις υπονοουμενες βρωμιες σας.
αυτο ειναι η σοφια ,η ηθικη, η αγαπη;
που τοσο πρεσβευετε;

ΣΥΓΝΩΜΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙΣ
ΠΡΕΠΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙΣ

και μετα στειλε κι αλλους
για να μας πουν για τον ΘΑΝΑΤΟ - ΚΑΡΚΙΝΟ

ρε μπας και σας πονα κατι;


ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ..
ΚΡΙΣΝΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 13:56:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFMA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

[quote]
Αγαπητή AFMA

Διακρίνω μια δυσκολία στο να κατανοήσεις τι διαβάζεις, διότι αν μπορούσες να καταλάβεις θα έβλεπες ότι υπάρχει η ψηφιακή μου υπογραφή και αυτή δηλώνει το φύλο μου.

Ίσως βέβαια και να μην γνωρίζεις πως όταν γράφουμε σ’ ένα Forum, το κομμάτι που έγραψε κάποιος άλλος, συνήθως βάζουμε και την πηγή από την οποία αντιγράψαμε το κείμενο.
Π.Χ. Όπως αυτό που είπε ο ΚΡΙΣΝΑ.

Από εκεί και πέρα αν εσύ θέλεις να μου προσδώσεις κάποιον άλλο χαρακτηρισμό από αυτόν που γράφει η ταυτότητα μου ( μιας και δεν πρόκειται να στη δείξω ), με μεγάλη μου χαρά θα τον δεχτώ διότι εδώ ο καθένας δηλώνει ότι είναι όποιος θέλει.
Ελπίζω να μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια και θελήσεις να με παρουσιάσεις ως αποτυχημένη τραβεστί ( χάλασε και η Casablanca ).

Ας πάμε λοιπόν και παρακάτω …….

Παρατήρησα πως τα στοιχεία που μας παραθέτεις είναι αρκούντως ελεγμένα ( άγνωστο έως ανύπαρκτο περιοδικό, εικόνα η οποία δεν υπάρχει, ανάλυση του ζωδίου εντελώς ανυπόστατη ).

Δυστυχώς ο ελέφαντας δε μπορεί να κρυφτεί πίσω από το δάχτυλο του αγαπητή AFMA, όπως και το κριάρι δε μπορεί να μην τσιμπήσει το δόλωμα !

Τι;
Δεν είναι ψάρι το κριάρι ;
Και ποιος σου είπε πως μόνο τα ψάρια τσιμπάνε στο δόλωμα ;
Σ’ ένα περιοδικό ( ΑΝΝΑΛΥΣΗ λεγόταν ) που κυκλοφόρησε στην Βαλτινούλη το χωριό του Βαζωραία και της Καλυψώς της Λάρας, έγραφε πως εμπεριστατωμένες μελέτες του National Geographic απέδειξαν πως τα κριάρια τσιμπάνε σε δόλωμα.

Η τελευταία απορία στην οποία υποχρεούμαι να σου απαντήσω είναι αυτή η οποία αναφέρετε στο ζώδιο το οποίο ανήκω.
Είμαι λοιπόν Καρκίνος με ωροσκόπο Αιγόκερω και σελήνη στον Αιγόκερω.

Άντε βρε καλημέρα !


Ο κακός λύκος



το ποιος ταραζετε φενετε χαρα μου!
ποιος εβγαλε λαθος συμπερασματα;
ποιος ανακαταψε τον εσωτερισμο με τοσα αλλα υλικα;
ποιος εβρισε;
ποιος εβαλε τα φιλαρακια του να γραψουν για μπερδεμα ως εθιστε σιχνα εδω μεσα;
ποιος ειπε για τοσα πραγματα ασοφα;
ΦΗΣΙΚΑ ΟΧΙ Η ΑΦΜΑ
μα ποιος, ποιος;
ουπς δεν θα το πω
θα τον βριτε παντου γυρω σας.

μεχρι να ντιθω και να φιγω μου ειπε
απο που
απο οσα εχει εκεινος πλιρωσει
βρε ποιος;
ΒΡΕ ΠΟΙΟΣ
ΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΠΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ

ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ..
ΚΡΙΣΝΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 15:41:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFMA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
XΑΛΑΣΑΜΕ

χαλασανε και οι καρκινοι!
εγω (σαν καρκινος αστρολογικα) νομιζα οτι επρεπε να ειμαι το καλο κοριτσι γιατι καπως ετσι ειμαι σΑν θεα
τελικα τρεις εδω μεσα καρκινοι απεδειξαν το μεγαλο μου λαθος(αλλο να πιστευω και αλλο ποια ειναι η μεγαλη πραγματικοτητα), βλεπεις μαμα καλα μου τα ελεγες φτενε τα 23 χρονια μου
που εισαι ΚΑΡΚΙΝΕ;

ουτε ΣΥΓΝΩΜΗ,
ουτε ΣΥΓΝΩΜΗ,
ΛΙΓΟ ΣΥΓΝΩΜΗ ΒΡΕ ΚΑΡΚΙΝΕ

αχ τι μου εκανες περιοδικο ΜΥΣΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ σου εστειλα και τα αναλογα e-mail για να δεις και εσυ που βαζεις συμβολα χωρις να ρωτησεις καποιους ΚΑΡΚΙΝΟΥΣ και γραφεις για το ζωοδιο του Καρκινου.

ΠΟΙΟΣ ΕΨΑΧΝΕ ΤΟΥ κΑΤΑΛΟΓΟΥΣ ΤΩΝ ΤΗΛΕΦΟΝΩΝ;
ΠΟΙΟΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ;
ΠΟΙΟΣ, ΠΟΙΟΣ;

πολυ περιθοριο τελικα κατι βρωμα πολυ ασχημα και φησικα οχι οτι εχω να δειξω!!!
αντε γεια σας
καλο υπολιπο καλοκαιριου

Μπορει να μπω απο σουηδια για να δω εαν βρικες το κουραγιο να ζητησεις την ΠΡΕΠΟΥΣΑ συγνωμη;


ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ..
ΚΡΙΣΝΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elpida
Μέλος 3ης Βαθμίδας


541 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 16:00:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elpida  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
AFMA

τελικά με έκανες και γέλασα βρε !
έχεις φαντασία αλλά δεν έμαθες να την χρησιμοποιείς σωστά ... δεν πειράζει κανείς δεν είναι τέλειος.

Υ.Σ ξέχασες (πάλι) να μου απαντήσεις σε ότι σε ρώτησα... μάλλον θα έχεις τους λόγους σου για να μην το κάνεις...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 18:46:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFMA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Μια που δε βρήκα τον Κάβουρα είπα να παραθέσω την Καβουρίνα με την Πεταλούδα, δείτε πως την κρατάει με τις δαγκάνες της !

Ο κακός λύκος



γεια σου ελπιδα και ραμογλου
και εμεις να δεις ποσο γελασαμε σαν ειδαμε τις φωτο σας
αΚΟΜΑ ΓΕΛουμε , ΑΜ βρε χαρα μου, με ΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΓΚΑΦΕΣ ΣΑΣ;
ενα συγνωμη γιατι δεν με λετε βρε;
τις ειδε και ο παπους να δεις γελια που καναμε
καιρο ειχαμε να γελασουμε με οσα τοσα παλαβα που με γραψατε
οσο για να σε απαντησω, το AFMA ΕΙΝΑΙ: Η ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΟΝΤΟΤΗΤΑ, το ειπαμε αυτο βρε, το ειπαμε
ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΘΑΝΑΤΟΣ
ειναι το θεμα και μονο τον θανατο εσεις σπειρατε σε ενα νεος μελος
που ειναι βρε η συγνωμη σας
ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΝΤΑ;
αντε μεχρι αυριο θα εχουμε να λεμε
ας με λετε εσεις τις βρωμιες σας
εγω και οι συγκενεις θα γελαμε αφου απαντηση δεν με δωσατε για τον καρκινο και θανατο. παρα μονο βρωμιες

κριμα την ηθηκη που λετε και την αγαπη
ενα συγνωμη βρε


ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ..
ΚΡΙΣΝΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 19:33:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τρεις Καρκίνοι ;;;
Χμ εγώ εκτός από τον εαυτό μου άλλον έναν αναγνωρίζω.
Έτσι στο παρόν Topic έχουμε

2 Καρκίνους ( Εγώ και η ΑΤΜΑ )
1 Κριάρι ( Zadok )
1 Υδροχόο ( elpida )
και ένα Α.Τ.Ι.Α ( Αγνώστου Ταυτότητος Ιπτάμενο Αντικείμενο )

quote:
ΣΥΓΝΩΜΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙΣ
ΠΡΕΠΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙΣ…..

…..ουτε ΣΥΓΝΩΜΗ,
ουτε ΣΥΓΝΩΜΗ,
ΛΙΓΟ ΣΥΓΝΩΜΗ ΒΡΕ ΚΑΡΚΙΝΕ….

….ΒΡΕ ΠΟΙΟΣ
ΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΠΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ


Τα πας μια χαρά !!!
Στο Τέλος θα βρεις το κουράγιο να ζητήσεις συγνώμη για την ποταπή στάση σου.

Το κακό με τους αντιγραφείς είναι ότι πάντα είναι κακά κακέκτυπα, δεν έχουν το παραμικρό που να τους προσδίδει την αξία του αυθεντικού.

Η δε συμπεριφορά ανθρώπων που πρεσβεύουν το ύπουλο, το γλοιώδες, το επαίσχυντο, είναι αξιοσημείωτη και μπορεί να βρει οπαδούς ΜΟΝΟ στα όμοια ανθρωπόμορφα όντα.

Δείξε πόσο λίγη είσαι, κατρακύλα και άλλο στην κατηφόρα που έχεις πάρει, μη σε πειράζουν όμως τα γέλια που ακούς από τους γύρω που σε κοιτούν.

Έγινες ένας Δον Κιχώτης και δυστυχώς παρέσυρες και τον Πάντσο μαζί σου, ο δυστυχής σε πίστεψε και σε ακολούθησε διότι ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ δεν είχε τα εφόδια να βρει το δικό του δρόμο από μόνος του.
Ήθελε κάποιον να κάνει το μπροστάρη και βρήκε εσένα ο δύστυχος !

¨Έδειξες ότι τελικά χρήζεις ιατρικής παρακολούθησης διότι οι έμμονες σου ιδέες οδήγησαν τις πράξεις σου σε απίστευτα επίπεδα αυτοεξευτελισμού.

Άντε λοιπόν να κάνεις το «ταξίδι στη Σουηδία» και ελπίζω να είναι αυτό το δικό σου ταξίδι στην Ιθάκη της γαλήνης και της αυτοεκτίμησης.
Απλά ζήτα συγνώμη από τον ίδιο σου τον εαυτό γιατί τον έριξες τόσο χαμηλά.


Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 19:47:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
AFMA Μέλος 1ης Βαθμίδας 75 Μηνύματα Posted - 20/07/2004 : 14:16:52

σε λιγο θα μου πειτε κι αλλα;
περιμενω διοτι αυριο θα παω στο εξοχικο στην χαλκιδικη
βλεπεις ειμαι στο παπου


quote:
AFMA Μέλος 1ης Βαθμίδας 75 Μηνύματα Posted - 20/07/2004 : 15:41:20

αντε γεια σας
καλο υπολιπο καλοκαιριου
Μπορει να μπω απο σουηδια για να δω εαν βρικες το κουραγιο να ζητησεις την ΠΡΕΠΟΥΣΑ συγνωμη;


Ε !!! ΝΑ ΜΗ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΑΛΛΟ !!!!
ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΛΕΓΕΤΕ ΠΟΛΥΣΧΙΔΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ !!!!


Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 20:06:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κυρα Ελάννη,

εγώ ακόμα περιμένω το σύμβολο για το θέμα που άνοιξες.

Θα με το δώσεις;


No name human

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2004, 22:00:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFMA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Τρεις Καρκίνοι ;;;
Χμ εγώ εκτός από τον εαυτό μου άλλον έναν αναγνωρίζω.
Έτσι στο παρόν Topic έχουμε

2 Καρκίνους ( Εγώ και η ΑΤΜΑ )
1 Κριάρι ( Zadok )
1 Υδροχόο ( elpida )
και ένα Α.Τ.Ι.Α ( Αγνώστου Ταυτότητος Ιπτάμενο Αντικείμενο )

Τα πας μια χαρά !!!
Στο Τέλος θα βρεις το κουράγιο να ζητήσεις συγνώμη για την ποταπή στάση σου.

Το κακό με τους αντιγραφείς είναι ότι πάντα είναι κακά κακέκτυπα, δεν έχουν το παραμικρό που να τους προσδίδει την αξία του αυθεντικού.

Η δε συμπεριφορά ανθρώπων που πρεσβεύουν το ύπουλο, το γλοιώδες, το επαίσχυντο


ΠΩ,ΠΩ,ΠΩ περιθοριο
αμαν τα καταλαβαμε ολα σου λεω ολες τις αναλυσεις σας
ΑΛΛΑ εως εδω ομως
γεια σου ραμογλου και παλι
ολα τα σβισαμε,γιατι δεν μπορουσαμε να καταλαβουμε τι ηθελες να πεις χαρα μου παρακάτω.
τωρα για το περιοδικο ΜΥΣΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ εχεις να πεις κατι αλλο
για τον καρκινο που στον μυστικισμο αντιπροσοπευει τον ΘΑΝΑΤΟ;

α ο παπους λεει οτι εχετε πλακα και ολη ημερα στο ιντερνετ θα σας κανει κανω βγητε βρε λιγο και εξω να σας δει ο θεουλης

για το ζωοδιο θα μου πειτε τιποτα αλλο ,η, συνεχως θα λετε ακατανοητα;

ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ..
ΚΡΙΣΝΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy