ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ ? ΕΞΗΓΟΥΝΤΑΙ ΛΟΓΙΚΑ ?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2004, 07:47:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΒΛΕΠΕΤΕ ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ ? ΟΧΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ Η ΜΕΡΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΣΑΦΗΝΕΙΑ..
ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΒΟΛΑ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΑΣ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ?
(ΕΓΩ π.χ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΟΔΗΓΩ ΕΝΑ ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΜΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΠΟΣΟΣΤΟ 90% ΘΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΙΚΗ ΜΟΥ ΖΩΗ !!
ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΤΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ,ΤΥΠΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ,ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ ΕΝΤΑΣΗ Η ΘΕΤΙΚΗΣ ΕΞΕΛΙΞΗΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ !!!ΙΣΩΣ ΣΑΣ ΦΑΝΕΙ ΚΟΥΦΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ..)
ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΚΟ ΣΥΜΒΟΛΟ ΠΟΥ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΤΑΙ ΣΕ ΠΟΣΟΣΤΟ 70%,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ..

ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΣΥΜΒΟΛΙΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΑΝ,ΕΝΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΥΝΕΒΗΣΑΝ ΕΤΣΙ..ΑΠΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΜΑΘΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ..

ΕΧΩ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ,ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΡΟΛΟ ΑΠΛΑ ΠΡΟΦΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΠΕΜΒΑΤΙΚΟ.ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΔΩ ΟΤΙ ΚΕΡΔΙΖΩ ΤΟ ΛΟΤΤΟ ,ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΗΔΗ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΛΟΤΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΛΟΤΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ..

ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΜΜΙΣΩ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ,ΑΝ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΣΤΟ SITE ΘΑ ΞΕΡΟΥΝ ΙΣΩΣ,ΟΤΙ ΚΛΙΝΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΥΛΙΚΗ-ΛΟΓΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΠΑΡΑ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΗ ...

ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΤΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΕΣΩ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΗΣ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥΣ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ..
ΜΗΠΩΣ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΜΕΣΩ ΚΒΑΝΤΙΚΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΧΩΡΟΧΡΟΝΙΚΟ ΣΥΝΕΧΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΕ ΕΝΑ ΠΙΘΑΝΟ ΜΕΛΛΟΝ ?


ΟΥΠΣ..ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ..ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙ Ο ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΟΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙ ΩΣ ΠΙΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΧΩΡΟ ..
Ήρθα, είδα, νίκησα, είπε ο στρατηγός. Ανέβηκες, ξεκίνησες, έφτασες! ώρα να κατεβείς! λέει ο φιλόσοφος

Edited by - beyond on 21/07/2004 07:48:57

Edited by - beyond on 21/07/2004 08:07:27

Zephyr
Μέλος 2ης Βαθμίδας


252 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2004, 15:29:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Beyond,ένα όνειρο μπορεί να συμαίνει πολλά,μπορεί να μην συμαίνει και τίποτα.Μπορεί να είναι μια προειδοποίηση(σταλμένη από ποιόν;,μπορεί να είναι απλά κάτι από το υποσυνείδυτο που έρχεται με ονειρική μορφή στην επιφάνεια.Είναι πάντως γεγονός ότι ένα καλό όνειρο μπορεί να μας "φτιάξει"την μέρα ενώ ένας εφιάλτης να μας χαλάσει την διάθεση και όλη η μέρα να πάει...σ###α!Ίσως κάποιο ποιό "ψαγμένο" μέλος του forum να μπορεί να μας διαφωτίσει περισσότερο!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Amazona
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
109 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/07/2004, 20:27:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Amazona  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΦΗΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΧΑΡΙΣΜΑ.
ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ Ο ΟΠΟΙΣΟΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΔΕΙ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΟΝΕΙΡΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ,ΣΠΑΝΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ
ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΙΣΜΑ ΤΟΥΣ ΕΠΑΛΗΘΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΘΩΣ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΣΕ ΣΥΧΝΗ ΒΑΣΗ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ BEYOND
ΙΣΩΣ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΤΙ ΕΡΩΤΙΚΟ ΚΙ ΙΣΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΛΗΘΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗ ΣΥΜΠΤΩΣΗ
ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΙΣΩΣ!!

''Ματαιότις,ματαιοτήτων,τα πάντα ματαιότις"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AGUILERA
Νέο Μέλος

Greece
28 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/11/2004, 11:44:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AGUILERA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΑΓΑΠΗΤΕ/ΤΗ ΒΕYΟΝD...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ,ΓΙΑΤΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΩΣ.ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΛΗΘΙΝΑ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΦΟΡΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΖΩΗ.ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΥΜΒΟΛΙΖΟΥΝ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.ΝΑ ΘΥΜΑΣΕ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΘΩΣ ΠΡΟΧΩΡΑΣ ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΣΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΣ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΗΔΗ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΟΥ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΑΥΤΟ.ΜΟΝΟ ΕΚΕΙΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΠΑΡΟΝ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Krisnna
Πλήρες Μέλος

Greece
1040 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/11/2004, 14:09:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krisnna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τα Όνειρα χωρίζονται σε πολλές κατηγορίες:
1) Tα συνηθισμένα Όνειρα τα οποία είναι στιγμιαία & όταν ξυπνήσουμε τα ξεχνάμε & δέν θυμόμαστε Τίποτα
2) Τα Όνειρα ΕΠΙΘΥΜΙΑΣ τα οποία εκφράζουν κάποιους διαρκείς πόθους μας που δέν μπορούμε να πραγματοποιήσουμε.
3) Τα Όνειρα Φαντασίας που συμπεριλαμβάνουν κάποια νοητά Ταξίδια μας σε μακρυνούς - Φανταστικούς κόσμους.
4) Τα ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ στα οποία συμπεριλαμβάνονται & οι περισσότεροι Εφιάλτες τα οποία συνήθως θυμόμαστε έντονα για καιρό αναφερόμενα σε κάποιο δυσάρεστο ή ευχάριστο μελλοντικό γεγονός.

Όσον αφορά τα ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ πιστεύω οτι η συντριπτική πλειοψηφία των Ανθρώπων ανάμεσα τους & Εγώ είμαστε μάρτυρες. Υπάρχουν βέβαια προνομιούχοι Άνθρωποι με υπέρ-αναπτυγμένα ψυχολογικά χαρίσματα που έχουν εντονότατο το χάρισμα. Αυτό όμως δέν σημαίνει οτι αυτοί συμπεριλαμβάνονται στα Μέντιουμ, πολλοί εκ των οποίων είναι Απατεώνες. Επίσης ούτε πρέπει να διακινδυνέυσουμε να κρίνουμε το Προφητικό Όνειρο σάν σίγουρο Μελλοντικό γεγονός γιατί πολλές φορές πέφτουν έξω & βγαίνουμε εκτεθειμένοι
Το καλύτερο θα ήταν να το κρατήσουμε για τον Εαυτό μας & για κάποιους πολύ στενούς μας Ανθρώπους.

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΧΩΡΙΣ ΑΓΚΑΘΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΦΕΛΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/11/2004, 14:47:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΤΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΕΣΩ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΗΣ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥΣ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ..
ΜΗΠΩΣ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΜΕΣΩ ΚΒΑΝΤΙΚΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΧΩΡΟΧΡΟΝΙΚΟ ΣΥΝΕΧΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΕ ΕΝΑ ΠΙΘΑΝΟ ΜΕΛΛΟΝ ?


Ο καθένας μας βιώνει τέτοιου είδους καταστάσεις κατά τη διάρκεια του ύπνου.
Βλέπει πολλά και διάφορα , άλλες φορές εύλογα άλλες φορές παράλογα, άλλες φορές ανεξήγητα.
Για να δεί κάποιος τέτοιου ``είδους οράματα`` θα πρέπει να περιέλθει όπως λένε σε κατάσταση rem. Σε κατάσταση rem (δηλαδή σε πολύ βαθύ ύπνο) βρίσκεται κάποιος όταν φθάνει στο ζενίθ του ύπνου - όταν συμπληρωθούν τα ¾ του ύπνου.
Εκεί που οι αισθήσεις πλέον δεν λειτουργούν αλλά βρίσκονται σε επιφυλακή η ``ψυχή`` η -ενέργεια- αυτή βρίσκει την ευκαιρία να ``δραπετεύσει``, παραμένει όμως συνδεδεμένη με το υλικό σώμα με την ``άργυρο χορδή`` όπως θέλετε να ονομάζεται.
Σαν ``ενέργεια`` όμως δεν δραπετεύει στον υπαρκτό χώρο γύρω μας , αλλά σε έναν άλλο χώρο οικείο της, ``διάσταση``, εκεί οπου ο χώρος και ο χρόνος έχουν μία αλλη έννοια.
Από τον οικείο της αυτό χώρο , διαβιβάζονται -εναλλάξ- δεδομένα μέσω της χορδής στον εγκέφαλο. Δεδομένα επηρεασμένα από το παρελθόν, από το παρόν και από το μέλλον,τα οποία στη διάσταση αυτη αποτελούν ένα ενιαίο σύμπλεγμα .
Τα δεδομένα αυτά άλλες φορές είναι κατανοητά , άλλες φορές δυσνόητα μέχρι και ασυνάρτητα αλλά υπάρχουν και φορές έχουν πολύ αντικειμενικό χαρακτήρα .
Μάθετε λοιπόν να ζείτε με τα όνειρα, μην τα διατυμπανίζετε αν θέλετε να τα ξαναδείτε, και δεν νομίζω κανένας ενορατικός να βγεί ποτέ στην τηλεόραση.

Η αστρική προβολή , η ενόραση, είναι εξελιγμένες και εξειδικευμένες τεχνικές που για αλλους αποτελούν χάρισμα και για αλλους εξειδικευμένη προσπάθεια.

allzzaro

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Krisnna
Πλήρες Μέλος

Greece
1040 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2004, 14:12:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krisnna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Tα Όνειρα πράγματι αποτελούν μιά μορφή Αστρικής Προβολής.

Όσον αφορά για το χάρισμα της Αστρικής Προβολής όλοι μπορούν να το αποκτήσουν ακόμα & αυτοί που δέν έχουν το χάρισμα αλλά μετά απο Άσκηση, προσπάθεια & Ψυχολογική προετοιμασία.

Συμφωνώ Allzaro με τα λεγόμενα σου ... μόνο τα ξανατονίζω!!

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΧΩΡΙΣ ΑΓΚΑΘΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΦΕΛΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ch_Polina
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/11/2004, 04:46:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ch_Polina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα σε όλους. Είχα μία συζήτηση με έναν φίλο και μου έμαθε γι'αυτήν την σελίδα, διαβάζω όλο το βράδυ σχεδόν...
Αυτό που θα ήθελα να αναφέρω είναι ένα όνειρο που είχα δει όταν ήμουν 5 χρονών (τωρα είμαι 23).
Είχα δει έναν εφιάλτη για μένα τότε ότι κάτι με κυνηγούσε και ότι ο μόνος τρόπος για να σωθώ ήταν να πάω να πιάσω τα χέρια του πατέρα μου. Όταν λοιπόν έφτασα στο δωμάτιο το οποίο βρισκόταν ο πατέρας μου προς έκπληξη μου ήταν πιασμένος με μία γυναίκα και δύο παιδιά (τα παιδιά της) και έφυγε μαζί τους...
Μετά από 6 χρόνια μαθεύτηκε ότι ο πατέρας μου είχε σχέση μαζί με αυτήν την γυναίκα 6 χρόνια...

Τι πιστέυετε; Ήταν προφητικό, ήταν διαίσθηση, ή πιθανόν κάποιες σκηνές που ίσως να είχα δει (δεν θυμάμαι να είχα δει κάτι πλέον) και το υποσεινήδητο μου να μου υπέδειξε την υπόνοια με όνειρο....

Αναμένω για τις απαντήσεις που θα λάβω.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Krisnna
Πλήρες Μέλος

Greece
1040 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/11/2004, 07:29:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krisnna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ηταν ΠΡΟΦΗΤΙΚΟ Polina!
Ο Ύπνος είναι η κατώτερη μορφή Αστρικής Προβολής!
Πολλές φορές ο Νούς μπορεί να έρθει σε επαφή με Πνεύματα στον ύπνο όπως ακριβώς με την Αστρική Προβολή.
ΚιΕγώ έχω εμπειρία Προφητικών Ονείρων αλλιώς δέν θα συμφωνούσα μαζί σου.
Η δική σου περίπτωση ήταν απλούστατη & συνηθέστατη ούτε κάν Προφητική. Έμαθες ένα Συμβάν το οποίο γινόταν εκείνη την στιγμή!
Μπορεί να μήν ήρθες κάν σε επαφή με Πνεύματα ... μόνο λειτούργησε λίγο καλύτερα το Υποσυνείδητο!

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΧΩΡΙΣ ΑΓΚΑΘΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΦΕΛΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mystic
Μέλος 2ης Βαθμίδας


211 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/11/2004, 11:33:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mystic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα,
καταρχήν συμφωνώ ότι τα όνειρα είναι προφητικά, σου ανήγουν έναν δίαυλο στο μέλλον αλλά εκτός αυτού μπορούν να σε γυρίσουν και πολύ πολύ πιο πίσω... σε προηγούμενες ζωές.
Έχω ασχοληθεί με το συγκεκριμένο θέμα, όταν ξεκίνησα να βλέπω όνειρα τα οποία αφορούσαν την ζωή ενός άλλου ανθρώπου που ενώ δεν ήμουν εγώ μέσα μου ήξερα ότι ήμουν. Οι σκηνές που έχω δει είναι πολύ λίγες και χαρακτηριστικές, τα στιγμιότυπα αυτά αφορούν γεγονότα έντονα και πάντα ή τελευταία σκηνή είναι ο θάνατος.
Μέχρι τώρα σε διάστημα περίπου 5 χρόνων έχω δει 3 τέτοια όνειρα. Πάντα ξυπνώντας από ένα τέτοιο όνειρο αντί να νιώσω τρόμο εφόσον βίωνω τον θάνατο του συγκεκριμένου ατόμου, νιώθω μια βαθιά θλίψη αλλά παράλληλα και ανακούφιση.
Μου έχουν μείνει χαραγμένα στην μνήμη μέχρι τελευταία λεπτομέρεια και τα συναισθήματα είναι πολύ έντονα. Την τελευταία φορά είχα πάει σε γνωστό υπνωτισατή και τον είχα ρωτήσει τι μπορεί να σήμαιναν και μου είχε πει ότι ήταν στιγμιότυπα από προηγούμενες ζωές.
Εκτός αυτού μέσω του ονείρου έχω επικοινωνήσει και με συγγενικό πρόσωπο που είχε πεθάνει. Όταν όμως πέρασαν οι σαράντα μέρες δεν το ξαναείδα.
Αυτό που πιστεύω για τα όνειρα είναι ότι είναι ίσως το μόνο μέσο που ανοίγει τις πύλες του υποσυνείδητου.


''Ο Θεός είναι ένας κύκλος που το κέντρο του είναι παντού και η περιφέρεια του πουθενά''
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
mystic
Μέλος 2ης Βαθμίδας


211 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/11/2004, 11:36:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mystic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
υπνωτισατή

υπνωτιστή. Αχ edit πότε θα επανέλθεις εν ζωή.


''Ο Θεός είναι ένας κύκλος που το κέντρο του είναι παντού και η περιφέρεια του πουθενά''
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/11/2004, 11:53:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΒΛΕΠΩ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΧΝΑ ΤΕΤΟΙΑ ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΑΝ ΣΥΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.
ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ.ΔΗΛΑΔΗ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΩ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΕ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΑ.ΤΩΡΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΠΟΙΟ ΟΝΕΙΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΑΛΛΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΤΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ ΣΥΜΒΟΛΙΚΟ ΤΕΛΙΚΑ.


Ο ΧΡΟΝΟΣ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΜΕΤΑΓΕΝΕΣΤΕΡΟΥΣ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΦΛΥΑΡΟΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΑΣ.

ΕΥΡΙΠΙΔΗΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/11/2004, 03:06:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
PAIDIA POLY WRAIO TO THEMA..KAI MOLIS EIDA THN EKPOMPH TOY XARDAVELA GIA TA ONEIRA..
EMENA H GIAGIA MOY EXEI AYTO TO XARISMA..BLEPEI STO YPNO THS TA ASXHMA POY THA SYMBOYN STOYS AGAPHMWENOYS THS..ALLA PANTA SAS LEW..AKOMH KAI GIA IWSH NA EINAI PAIRNEI THL APO TO XEVRIO KAI MAS TO LEEI..EINAI APISTEYTO...
PISTEYW EINAI ENA EIDOS THLEPATHEIAS..ME TA AGAPHMENA ATOMA.. OPWN EINAI OI DIDUMES PX.. AN EXETE AKOUSEI OTI AN PATHEI KATI O/H ENAS/MIA TO NIWTHEI KAI O/H ALLOS/H..
sorry gia ta greeklish..my pc is ^%%^$&%

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Jason_18
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
118 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2004, 00:03:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jason_18  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
υπαρχουν πολλες θεωριες περι ονειρων!εγω να σας πω την αληθεια δεν βλεπω ονειρα(η τα ξεχναω την αλλη μερα)μπορειτε να το εξηγησετε αυτο?εφοσον υπαρχουν ανθρωποι που βλεπουν και ανθρωποι που δεν βλεπουν ονειρα η δικια μου θεωρεια ειναι οτι τα ονειρα ειναι απλως κατι που φανταζομαστε η ειναι απλως επιθυμιες που θελουμε πολλη να πραγματοποιηθουν!!!!υπαρχει μια θεωρεια που λεει οτι τα περιεργα ονειρα που βλεπουμε ειναι απλως στιγμιοτηπα απο τν προηγουμενη ζωη(εδω πρεπει να αναφερουμε και την θεωρεια που λεει οτι μετα τον θανατο η ψυχη ψαχνει και βρησκει καινουργιο σωμα και ξεκιναει μια καινουργια ζωη)βεβαια υπαρχουν καποιοι ανθρωποι που οτι βλεπουν στα ονειρα τους πραγματοποιειται.αυτο ειναι ενα ειδος χαρισματος.τα ονειρα καποιες φορες μπορουν να χαρακτηριστουν και σαν σκεψεις.μας απασχολει ενα θεμα και το "σκεφτομαστε".την αλλη μερα κανουμε ακριβως τις κηνησεις που ειδαμε στο ονειρο και πραγματικα βγαινουν σωστες!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Σκορπιός Νότης
Μέλος 2ης Βαθμίδας


263 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2004, 18:39:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Σκορπιός Νότης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Άλλη μία εκδοχή είναι ότι κατά την διάρκεια του ύπνου μας το υποσυνείδητο ανακατατάσσει και συνθέτει όλες τις πληροφορίες που δέχεται κάθε μέρας ο εγκέφαλος μας με αποτέλεσμα να δημιουργεί μια πραγματικότητα που έχει προβλέψιμη συνέχεια και αναπαρίσταται αυτή στα όνειρα μας...

Άποψη ωστόσο που δεν την ασπάζομαι ιδιαίτερα

Φιλικά, Νότης Σκορπιός!

Όταν θελήσεις κάτι πολύ, όλο το σύμπαν θα συνομωτίσει μαζί σου για να το πετύχεις...!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ασφαλίτης
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2006, 17:27:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ασφαλίτης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Βλέπω πολλά όνειρα τα οποία δεν έχουν λογική συνέχεια. Έχω σκοτωθεί με όλων των ειδών τους τρόπους, μου έχουν επιτεθεί εξωγήινοι, δεινόσαυροι και έχω σώσει το σύμπαν καμιά εκατοσταριά φορές.

Η μόνη προφητική εμπειρία που είχα ήταν όταν βρισκόμουν σε ηλικία 12 με 13 ετών. Πριν τα Χριστούγεννα και για δύο εβδομάδες περίπου έβλεπα το ίδιο όνειρο μέρα παρά μέρα.
Βρισκόμουν πάνω σε ένα ύψωμα και έβλεπα κάτω μια απέραντη πεδιάδα με ένα εκπληκτικό ηλιοβασίλεμα. Όταν το έβλεπα ένιωθα υπέροχα, μόνο και μόνο το τοπίο με καθήλωνε. Δεν ήθελα να ξυπνήσω καθόλου.

Μετά τα Χριστούγεννα και ένω βρισκόμουν σε ένα κατάστημα (στο οποίο είχα μπει για πρώτη φορα) για να αγοράσω ως παιδί κανα παιχνιδάκι (κυρίως LEGO), γύρναγα μες στο κατάστημα ώσπου πέφτει το μάτι μου στα παζλ. Ψάχνοντας λοιπόν εκεί συναντάω σε παζλ το ίδιο ακριβως τοπίο το οποίο έβλεπα στο όνειρο μου. Το ηλιοβασίλεμα, η πεδιάδα, τα σπιτάκια και οι καλλιέργιες όλα ήταν ίδια. Το μόνο που έλειπε ήμουν εγώ. Βέβαια ανατρίχιασα εκείνη τη στιγμή και το αγόρασα. Έχω προσπαθήσει 16 φορές να το φτιάξω αλλά ποτέ δεν τα κατάφερα... Ίσως όταν τα καταφέρω να καταλάβω τι μπορεί να σήμαιναν όλα αυτά...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
OmasEpsilon
Μέλος 2ης Βαθμίδας

n/a
216 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/03/2006, 17:36:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πεδια μετα απο πολυ καιρο αρχισα παλι να μπαινω στο εσοτερικα.

Θελω να πω κατι,δεν ξερω αν ειναι το καταληλλο thread αλλα το θεμα που θελω να σας πω το προσεγγιζει.
Αναφερατε για ονειρα τα οποια ερμηνευτικαν ως προφητικα.το δεχομαι μιας και γνωριζω και εγω μια περιπτωση ενος δικου μου ανθρωπου.

Αυτο που θελω να πω για μενα ειναι οτι πολλες φορες μου συμβαινει δευτερολεπτα ή μερικες φορες μερικα λεπτα πριν γινει καποιο γεγονος να το φανταζομαι.Παρτε το σαν Διαισθηση θα το δεχτω.Την Παρασκευη 24/03/06 μου συναιβει κατι που με προβληματιζει τρομακτικα.Φαντάστηκα ετσι στο ασχετο,σαν να συλλογιζομουνα οτι τρακαρε ο αδερφος τις κοπελλας μου. (σημειωση: το παλικαρι δουλευει Delivery με μηχανακι.)
Φανταστηκα οτι χτυπησε και ητανε στο νοσοκομειο και σαν να ειχε ενα αρκετα σοβαρο χτυπημα.
(Πραγματι τρακαρε την επομενη μερα.Αυτη την στιγμη εχει ματωμα στο κεφαλι και αν δεν υποχωρησει θα μπει χειρουργειο).
Αυτο που με συγκλονισε ειναι οτι την ωρα τις φαντασιωσης ειχα παει να τον δω στο νοσοκομειο και σταθηκα μπροστα του.δεν θυμαμε αν του μιλησα αλλα θυμαμε οτι πρεπει να τον κοιταξα και σαν να τον γιατρευα.Λες και η παρουσια μου ειχε θεραπευτικες ιδιοτητες.

Τοσο εντονη διαισθηση για τοσο σοβαρο λογο δεν ειχα ποτε μου.Ειναι η πρωτη μου φορα που συμβαινει.

Υ.Γ. Δεν εχω παει στο νοσοκομειο να τον δω και δεν ξερω αν θα παω.

Υ.Γ.2 Ακουω τις αποψεις σαςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fantomas3004
Μέλος 1ης Βαθμίδας

USA
145 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/03/2006, 18:57:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fantomas3004  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Διαίσθηση είναι μήν αμφιβάλεις καθόλου, όλοι έχουμε.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ogygos
Μέλος 2ης Βαθμίδας


261 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/03/2006, 22:18:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Προφητικά όνειρα βλέπω συχνά. Συνήθως γνωρίζω ότι είναι προφητικά αφού ξυπνήσω εφόσον πρόκειται γιά τον χαρακτηριστικό φωτεινό και έντονο χαρακτήρα τους. Άλλοτε αφορούν την προσωπική μου ζωή και άλλοτε παγκόσμιες τραγωδίες ή σημαντικά γεγονότα(σεισμοί, πτώσεις αεροπλάνων, τρομοκρατικές ενέργειες, πλημμύρες κλπ). Θεωρώ ότι υπάρχουν πολλοί παράγοντες που επιδρούν στα προφητικά όνειρα. Κληρονομικό χάρισμα, περιβαλλοντολογικοί παράγοντες που σχετίζονται με την διαμόρφωση του χαρακτήρα του ατόμου, ο χώρος που κοιμάται κανείς, η διάθεσή του, καθώς και μια περίεργη σχέση με την τηλεόραση. Έτσι έχω παρατηρήσει ότι όσο περισσότερο παρακολουθεί κανείς ειδήσεις στην τηλεόραση τόσο περισσότερο του αναπτύσσεται η ικανότητα να δει προφητικό όνειρο που το περιεχόμενό του θα εμφανιστεί στην συνέχεια στην τηλεόραση. Πρόκειται γιά ένα είδους ανάδρασης που συντονίζει τον άνθρωπο με το χωροχρονικό συνεχές και να σπάσει γιά λίγο το βέλος του χρόνου. Τα όνειρα είναι σοβαρό θέμα και γιά αυτό συμφωνώ με τον Krisnna που λέει ότι "Το καλύτερο θα ήταν να το κρατήσουμε για τον Εαυτό μας & για κάποιους πολύ στενούς μας Ανθρώπους.". Σχετικά με την δυνατότητα να αποτρέψουμε μια καταστροφή/τραγωδία που έχουμε δει σε προφητικό όνειρο, δεν πιστεύω ότι είναι δυνατόν. Συνήθως, αν όχι πάντα, ένα τέτοιο όνειρο δεν έχει τις απαραίτητες πληροφορίες γιά να χρησιμοποιηθεί ως όπλο ακύρωσης του συμβάντος. Πιστεύω ότι δεν μπορούμε να αλλάξουμε το μέλλον με την βοήθεια των προφητικών ονείρων. Αν σε περιορισμένες και κυρίως περιπτώσεις προφητικών ονείρων που αφορούν την προσωπική μας ζωή, μπορούμε να αλλάξουμε το μέλλον, αν το ψάξουμε καλά μετά θα δούμε ότι εντός του ίδιου αυτού ονείρου υπάρχει σπέρμα την ενέργειας μας αυτής. Μπορεί αυτό να φαίνεται ότι καταργεί την αιτιότητα, την ελεύθερη βούληση, και ότι μας οδηγεί στο κισμέτ, όμως η αλήθεια είναι ότι η ζωή και η φύση δεν είναι τόσο ντετερμινιστική όσο νομίζουμε.

Mystic, τι είναι αυτό που σε κάνει να μιλάς με σιγουριά γιά όνειρα που σχετίζονται με προηγούμενή σου ζωή. Θέλω να πώ γιατί αποκλείεις να είχες δει κάτι στην τηλεόραση πριν από πολλά χρόνια το οποίο έχεις ξεχάσει και να έρχεται στην επιφάνεια με το όνειρό σου. Εξάλλου, αφού με κάποιο άγνωστο στην σύγχρονη επιστήμη τρόπο, βλέπουμε μέσω των ονείρων πράγματα που πρόκειται να συμβούν στο μέλλον σε άλλους, γιατί να μην μπορούμε να βλέπουμε πράγματα που συνέβησαν στο παρελθόν σε άγνωστα και άσχετα με εμάς άτομα(θάνατός τους γιά παράδειγμα). Τι είναι αυτό που αποδεικνύει λοιπόν ότι τέτοια όνειρα έχουν πράγματι σχέση με την θεωρία της μετεμψύχωσης;
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/03/2006, 08:14:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ...ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΓΝΩΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΦΗΤΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΤΙ...

Ήρθα, είδα, νίκησα, είπε ο στρατηγός. Ανέβηκες, ξεκίνησες, έφτασες! ώρα να κατεβείς! λέει ο φιλόσοφοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy