ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΑΝΑΡΧΟ ΦΩΣ
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/08/2004, 02:49:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Απολαμβανω την τελευταια απαντηση αυτου που εκλεισε το θεμα μου ΧΑΟΣ.Και καλα εκανε.Ναι ζηλευω την ασχετοσυνη μεσα στην οποια ζει.Υποτυπωδης μορφη ζωης.Υποστηριξη απο μηχανικα μεσα.Φυσικα δεν καταλαβε ευτυχως τιποτα.Μακαριος.Και απολαμβανω και τα μειλ του προμηθεα.Ναι ειναι ολα με χρωματιστες λεξεις.Αλλα δεν καταλαβαινετε εσεις εδω τι λεω.Προμηθεα.Ολα αυτα που γραφεις στα μειλ σου ειναι ξεπερασμενα.Ακομα και τα χρωματα σε ειδικες λεξεις που χρησιμοποιεις.Προμηθεα η νικο σιμο χρησιμοποιησε και το ροζ.Ειμαι σιγουρος οτι ταιριαζει στον χαρακτηρα σου και στο ταμπεραμεντο σου.Ξερεις τι εννοω.-----Ολα αυτα που εγραψα εδω δεν ειχαν καμια σχεση με το γελοιο εσοτερικα η ολους τους προηγουμενους που εγραψαν.Ηταν ενα τεστ για ''αλλους''.Τσιμπησαν στο ''δολωμα''και φυσικα πηραν και το μηνυμα.Μπορειτε να μας σταματησετε;Αν ναι θα το ειχατε κανει.Μπορειτε;

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/08/2004, 05:36:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
"Υποστηριξη απο μηχανικα μεσα."

Ωχχχ, κάποιος τράβηξε το βύσμα...

Τι μου συμβαίνει τώρα!!!; Γιατί τόσο κρύο ξαφνικά;;; Που πήγαν τα χρώματα που έβλεπα;;

... και που πήγε το Θέμα;;;

----^___-_^/---\____^ _________________________________________Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy