ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 admina
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 18
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 04:11:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama
αντε να το γραψω και αυτο το post
αφου ο δημιουργος του θεματος ειπε μερικες κουβεντες

χμ!
τωρα επιασα μερικα πραγματα (νομιζω δηλαδη)

μαλλον ο φιλος μας ειχε να πει μερικα πραγματα που δεν ειχαν να κανουν με αμμο μεσα στο μαγιο

ισως ξερει κατι για καποιο γεγονος που αγνοουμε
και o σκοπος του δεν ηταν να μιλησει
απλα ηθελε να φοβισει μερικους

εχουμε τον μιχαλη λοιπον που ειναι admin και arzuna ο οποιος παιρνει κατι και προφανος ειχε μπλεξιματα με την αστυνομια

αφου φιλε μου δεν φοβασαι γιατι δεν τα λες?
αν και πιστευω οτι δεν μας αφορα τι κανει ο καθενας στην ιδιωτικη του ζωη
(αρκει να μην μας ενοχλει βεβαια)

τελος παντων αυτο το θεμα τελειωσε για μενα γιατι απο οτι καταλαβα ο φιλος μας δεν θελει να μας πει τιποτα αλλο
και απο την στιγμη που δεν εχω να πω και εγω τιποτα μιας και δεν γνωριζω την υποθεση
δεν βλεπω τον λογο να γραφω σε αυτο το θεμα

ελπιζω μονο να ειναι απολυτα σιγουρος ο φιλος μας σχετικα με τα προσωπα γιατι αν οντος ξερει κατι τοτε υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να ειναι πολυ σοβαρα αυτα που γνωριζει
αλλα οπως ειπα και πιο πανω προσωπικα δεν με αφορα η ιδιωτικη ζωη του αλλου
καλη συνεχεια


Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in itΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 17:30:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Απο την αρχη του θεματος ειχα παρει μειλς.Διαφορετικου τυπου και μορφης.Ειχα αποφασισει να μην απαντησω σε κανενα.---------Μερικα απο αυτα μου τραβηξαν το ενδιαφερον.Ειναι γραμμενα διαφορετικα.----Θα δουμε.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 23:17:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost
Τελικά ρε μπαγάσα τα κατάφερες να ασχοληθούμε μαζί σου.


Δεν με ενδιαφέρει ποιός είσαι,ίσως να σπας πλάκα σαν μπούλης,ίσως να είσαι μία διαταραγμένη προσωπικότητα,ίσως να είσαι ο αγγελιοφόρος που ισχυρίζεσαι.


Άκου τί θα γίνει,κι εγώ από Αθήνα είμαι.Θα ήθελα να σε γνωρίσω από κοντά,να πάμε τα δυο μας για κανά καφεδάκι ή και κανά ποτάκι(όταν λέω τα δυο μας μην πηγαίνει ο νους σου στο πονηρό.Όπως λένε και τα Ημισκούμπρια είμαι 100% αρσενικό,ελπίζω κι εσύ το ίδιο!).

Σοβαρά σου μιλάω,θέλω να σε γνωρίσω από κοντά.

Μη μου αρχίσεις τα ίδια που λες και στους άλλους,ότι ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙ ότι ΜΕ ΕΧΟΥΝ ότι ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΣΑ ΛΕΣ κτλ.Ποιός ξέρει,ίσως να έχεις και δίκιο.Απλά θέλω να δω τη φάτσα σου,να πούμε ρε παιδί μου δυο-τρεις κουβέντες,άσχετες με το Esoterica.

Οι διαθέσεις μου απέναντί σου είναι άκρως ειρηνικές.Στείλε μου mail ώρα και τόπο.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 23:56:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
quote:
Και φυσικα αφου εγω ηθελα να την κανω και δεν με αφησατε.

H8ela na pesw, kala poy me esprw3es.... se trwei o k...s soy, moy fainetai.
quote:
Ενδοραμα πως σε λενε.Ανεβα στην παρνηθα.*****Μετα υψωσε το στο αερα να δεις αν φυσαει βοριας η νοτιας.

Toylaxiston, toy endorama toy shk...tai. Isws gi ayto ton stelneis ekei, mias ki esy den koykoy.
quote:
Εχω ορκιστει να μην ξανατσακωθω με ΕΛΛΗΝΑ.Σας θεωρω αδελφια μου.

quote:
Ηλιθιοι και ασχετοι

quote:
ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ.Ολοι μαζι θα τα βρουμε.

Ma edw prokeitai gia mple3imo mpoytiwn dixasmenhs prospwpikothtas. Mia etsi, mia gkoybetsi.
Esy, synexise na brizeis, pantws emena den moy leei tipota.... xaxaxa, skoyliki. To diaskedazw, blepontas se na tsitwneis, na kokkinizeis apo neyra, na bgazeis kapnoys. Pes, pes, poios soy dinei shmasia allwste.... Les na pisteya ayta poy moy les? Agorase ena dasos kai xasoy mesa ekei.
CYBERMASTER! Na sai kala megale! Arxhge! Thnks!


Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 00:12:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
quote:
είμαι 100% αρσενικό,ελπίζω κι εσύ το ίδιο!

Breee cost, bre cost.... dhladh, apo ola ayta poy eipe o ngw, esy ayto katalabes??? Mhpws na ta 3anadiabazes ola apo thn arxh? Gia kane mia prospa8eia. Oxi tipota allo, alla krima telika na bre8eis ki esy mplegmenos se party orgiwn... Afoy to atomo exei milhsei : "ayta poy kaname, poy kanoyme kai poy 8a kanoyme"
"opote 8eloyme emeis 8a ginoyn ola" klp klp.... Gi ayto, prosexe kai an pas, fora to tsigkino, kaloy-kakoy, mhn exoyme e3eli3eis....apopeiras biasmoy.

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 01:00:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Εχω ξεφυγει απο το θεμα αλλα δεν πειραζει.-----Οτι ειναι θα γινει θα γινει.Με κροτο.------Προς την ξενιτια.Σε λιγα χρονια θα κανεις ''κατι''.Ηδη απο τωρα το σκεφτεσαι.Αλλα ακομα ειναι νωρις.Οι ιδεες και ολα αυτα που σκεφτεσαι δεν ειναι ωριμες ακομα.Νασαι σιγουρη οτι -δυστυχως- σε λιγο καιρο θαναι.----Ενας καλος ψυχιατρος η ψυχολογος θα μπορουσε τις τελευταιες στιγμες να δωσει λυση.------Εγω στο ξαναπα- οτι αγαπη σου δωσαν οι γονεις σου αλλη τοση μπορεις να βρεις και να δωσεις στους αλλους.-----Αλλα ξερεις δεν λυπαμαι καθολου για ολα αυτα.Ενας λιγοτερος απο το κοπαδι.Καρφακι δεν μου καιγεται.------ξενιτια ξερεις τι προκειται να κανεις.Ηδη το ξερεις.----Τελειως σκιωδες αυτο που εγραψα.Ο ''προμηθεας''-απο δω μεσα- ειχε πει οτι τα οπλα ειναι ''κοινα''.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 01:19:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Pros oloys toys anagnwstes : (plhn anohtoy) : mhpws sas brisketai proxeiro kanena thlefwno kamias klinikhs, giati egw apo edw mera den 8a to brw. Dwste to sas parakalw se ekeino to kakomoiro poy toy exei salepsei, mpas kai kataferei kai glytwsei.... apo thn psyxw.
Nai,se liga xronia skeftomai na kanw kati : na agorasw akomh mia bila sthn 8alassa. Ti les? 8a moy katsei?
"Opla" les... xmmmm eisai PRAGMATIKA arrwstos, mikre anohte.
Arketa asxolh8hkame me thn "afenteia" soy thn ksebrakwth. Ts. Isa parto, oxi etsi, alliwsssss!!!!

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 01:45:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
ξενιτια ξερεις καποτε και η κορη μου θα αντιμετωπισει το ιδιο προβλημα που εχεις και εσυ.ΑΥΤΟ ειναι σιγουρο και το ξερω απο τωρα.Για αλλους λογους διαφορετικους απο τους δικους σου.Αλλα εγω τοτε θα ειμαι διπλα της.Συνεχεια.Εσενα στις δυσκολες στιγμες ποιος θα ειναι διπλα σου.Αυτο το φανταζεσαι- ποιος θαναι;Μαλλον κανενας.Ξερεις η επιθετικοτητα ειναι μια λυση προσωρινη.Αντιδρας.-------Αλλα χεχε καποτε οι αντιστασεις ''πεφτουν''.Ειναι ολα θεμα χρονου.---Θα μπορουσα να σου δωσω και μια πολυτιμη συμβουλη.Αλλα γιατι να το κανω.Αλλος ενας απο το κοπαδι λιγοτερος.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 02:19:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
quote:
Εχω ξεφυγει απο το θεμα αλλα δεν πειραζει

ΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΠΕΣ ΤΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΩ ΕΛΑ ΠΕΣ ΤΟ ΜΟΥ!!!!
Α ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΗ!!!!!
ΞΕΝΙΤΙΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΠΕΣ!!!!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 02:34:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Σιμπεραποφτο σε αυτες τις καταστασεις που σκεφτεσαι να μπλεξεις.Ξερεις ,τις τελειως ανθρωπινες.Εκει το συστημα ειναι αμφιδρομο.Αυτο που πας να ''δωσεις'' αυτο μπορει και να σου ''δωσουν''.Ξερεις εσυ τι εννοω.Και οποιος θελει να δοκιμασει περιεργες καταστασεις πρεπει να ξερει και τον εαυτο του.Μην παμε για μαλι και βγουμε κουρεμενοι.----Προσεξε να διαφυλαξεις ξερεις εσυ τι.----Μηπως λεω ψεματα παλι.------χαχαχαχαχαχα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 02:52:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΑΝ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΙΣΑ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΕΚΤΩΣ ΑΠΟ ΥΠΕΚΦΥΓΕΣ ΚΑΙ ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 03:07:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
η βαλιτσα πηγε μακριαααααααχαχαχαχαχαπακωθηκες μωρε??

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 03:18:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Ρωταω ολους τους προηγουμενους.Μηπως ολα αυτα που εχω αναφερει ειναι ψεματα.χαχαχα.μπα δεν νομιζω.----Και κολοαποφτε πηγαινε να πληρωσεις αυτα τα χρεη που εχουν ληξει και ασε μας εμας.οπως και οι προηγουμενοι.Ανιχνευτηκατε.-Κανεις ομως δεν απαντησε για την αρζουνα και τον μιχαλακη.Τι σημασια εχει;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 03:35:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΑΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΒΑΡΕΘΗΚΕΣ ΝΑ ΛΕΣ Μ@Λ@Κ!Ε$?????? ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΕΣ ΤΟ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΙΣ ΥΠΕΚΦΥΓΕΣ!!!!!
ΠΕΣ ΜΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΔΩΣΕ ΠΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΟ!!!!!
ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΜΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΟΓΟ ΝΑ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΩΣ ΣΤΙΓΜΗΣ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΜΙΖΕΡΟ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΣΟΥ ΓΕΛΟΙΟΠΟΙΕΙΣ!!!!! ΑΝΤΕ...!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 03:54:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Για σενα συμπερκοτα τα ειπα ολα.Μην σε πιανουν υστεριες οπως πιανουν τις αδελφες.----Σε λιγο ετοιμαζω ενα αποκαλυπτικο κειμενο για την αμαλια.Την αδελφη της και αλλους.Φοβαμαι να το γραψω ομως γιατι μπορει να δωσουν λυση οι νομιμες αρχες.Και αυτο δεν το ''θελουμε'' ακομα.Σιγα σιγα.Ηδη εχω δωσει πολλες πληροφοριες.ΜΠΟΥ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 04:04:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΣΟΥ ΠΗΡΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΝΑ ΣΚΕΦΘΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ?????
ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΣΕ ΒΡΙΣΩ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΗΔΗ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ!!!!
ΞΕΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΠΩΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΘΑ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΒΕΡΗ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΣΟΥΞΟΥΜΟΥΞΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΥΝΤΑΡΑΚΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ Μ,ΑΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΦΟΒΑΣΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙΣ!!!!!
Ε ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ
"ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ @ΡΧ!Δ!@ ΣΤΕΙΛΕ ΤΟ!!!!!"
ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ???
ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΠΤ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!!
ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΨΥΧΑΓΩΓΟΥΣΕΣ ΘΑ ΣΕ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΡΟ ΠΟΛΛΟΥ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙΣ ΓΕΛΙΟ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΕΚΤΩΣ ΑΠΟ ΓΕΛΙΟ Α ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΡΑΞΕΙΣ ΜΗΔΕΝ...!!!!!
ΑΝΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΒΕΒΑΙΑ...!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 06:17:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
ngw, πριν από λίγες ημέρες σου είχα δώσει δύο επιλογές:

"- Να απαντήσεις με σαφήνεια στις ερωτήσεις που σου έκανα παραπάνω.

(οι ερωτήσεις - κυρίως - ήταν:
- ngw, ποιοι είστε εσείς που όπως φαίνεται από τα γραφόμενά σου επιτίθεστε σε διάφορους Διαδικτυακούς ή άλλους(;;) χώρους;

- Για ποιον λόγο; Ποιες είναι οι αρχές και τα πιστεύω σας;

- Μπορείς να μας αναφέρεις κάποιους άλλους τέτοιους χώρους όπου έχετε "επέμβει";

- Για ποια ακριβώς "Ιστορία" μας μιλάς; Αρχαία, σύγχρονη, διαδικτυακή(;) ή κάποια άλλη;;)

- Να μας αποκαλύψεις, επιτέλους, αυτά τα "γαργαλιστικά" που μας έχεις "υποσχεθεί" μέρες τώρα. "

Όπως είναι φανερό, κανένας από τους δυο όρους δεν έχει εκπληρωθεί...
Αντ'αυτού έχεις κυριολεκτικά "θολώσει" το παρόν "δωμάτιο" συζήτησης με ευφάνταστες - και "πολλά υποσχόμενες" - αοριστικολογίες που έχεις προφανώς "αποκομίσει από δω και από κει"(αρκετές αναφερόμενες ακόμη και σε ανθρώπους που δεν έχουν σχέση με αυτό), με "εκπληκτικής" αισθητικής εκδηλώσεις ενός υπερφίαλου νου, με κάθε λογής αποκυήματα ενός αποκομμένου από τη θεμελιώδη ανθρώπινη αλληλεπίδραση, εγωισμού που στερείται δομής και, κατά τη γνώμη μου, της ελάχιστης αντικειμενικής βάσης.

Στα μεγαλύτερα ατοπήματα βέβαια προέβεις απόψε(όχι ότι δεν το αποπειράθηκες και πρωτύτερα), και είναι απόλυτα σίγουρο ότι θα λογοδοτήσεις γι'αυτά... αργά ή γρήγορα. Αλλά οπωσδήποτε αναπόφευκτα. Ουδείς ξεφεύγει από την ψυχή του, και από τους παντεπόπτες Νόμους...

Οι "Ύβρεις" κατά της Ζωής(και δεν εννοώ βεβαίως την φυσική ζωή...), η "Προσβολή" των κανόνων της Προσωπικής και Ατομικής πορείας, ειδικά όταν στοχεύουν προς άλλους, υποκινούμενες από γλοιώδεις τάσεις ψυχικής επιβολής και εξουσίας, είναι κατακριτέες, πολύ περισσότερο στα ανώτερα πεδία απ'ότι σε αυτή τη "ζώνη" της βίωσης. Και εκεί είναι Καταδικαστέα.

Και όπως φαίνεται είναι πράγματα στα οποία είσαι συνηθισμένος...

Προσωπικά κρίνω τα διαβήματα ως σιχαμερά, αλλά δεν μου προξενούν και κάποια ιδιαίτερη έκπληξη.

Μεγαλύτερη έκπληξη μου δημιουργεί η τάση να επηρρεάζονται αρκετοί άνθρωποι από κάθε λογής φήμες, από λόγια και ενέργειες που μόνον σκοπό έχουν να δημιουργήσουν μία "θολωμένη" ατμόσφαιρα κινδυνολογίας και υπονοούμενων - αλλά όχι εκφραζόμενων - αρνητικών στοιχείων. Τάση, που πολύ συχνά οδηγεί ακόμη και σε πλήρη κατάργηση της λογικής σκέψης. Αυτό, ανάμεσα σε κάποια άλλα, νομίζω ότι είναι κάτι που δεν θα μπορέσω να το συνηθίσω ποτέ και θεωρώ πως είναι μία από τις μεγάλες "ασθένειες" των καιρών μας.

Τα αποψινά, όπως και άλλα προηγούμενα κατά των συζητητών σου, αποτελούν οπωσδήποτε λόγους για "αυτόματη" απενεργοποίηση του λογαριασμού σου, ngw.

Παρολαυτά, δεν θα προβούμε σε αυτήν την ενέργεια, θέλοντας να δώσουμε την ευκαιρία στον ngw(και οι λόγοι γίνονται πιστεύω αρκετά σαφείς από τις προηγούμενες παραγράφους...) να κάνει επιτέλους αυτές τις "συνταρακτικές" αποκαλύψεις του, που θα δικαιολογήσουν τον τόσο "σαματά" που δημιούργησε, και θα "ξεσκεπάσουν" το κακοποιό παρασκήνιο πίσω από τον "admina και τους Συνεργάτες του"...

Θα ήθελα να ζητήσω γι'αυτήν την επιλογή προσωπικά μία ειλικρινή συγνώμη από όσους συμμετέχοντες έχει αποπειραθεί να "προσβάλει" ο ngw και ελπίζω να έχω την κατανόησή τους γι'αυτήν!

Φυσικά δεν θα πρέπει να δώσουν ουδεμία αξία και σημασία σε πράγματα που μοναδική και προσωρινή τους κατοικία είναι οι σκοτεινές "γωνίες φαντασίωσης" ενός μεγαλομανιακού νου.

Θα παρακαλέσω λοιπόν τον ngw να εκπληρώσει τις υποσχέσεις του και να προβεί σε σαφείς "αποκαλύψεις" μέσα σε αυτό το διήμερο, ειδάλως ο λογαριασμός του θα απενεργοποιηθεί και φυσικά οποιαδήποτε απόπειρα εκ νέου εγγραφής με άλλον λογαριασμό υποπέσει στην αντίληψή μας, θα έχει την ίδια ακριβώς, και άμεση, αντιμετώπιση.

...

Α, ngw, μην θεωρήσεις ότι τα λέω όλα αυτά απαραίτητα μόνον σε σένα...
ίσως να τα λέω και σε "άλλους"!

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 12:28:38  Εμφάνιση Προφίλ
Βλέπω ngw ότι έχεις μεγάλη έφεση στις προβλέψεις.

Λοιπόν, αν θέλεις, κάνε και για μένα μία και θα σου απαντήσω ειλικρινά για το αληθές ή μη των λεγομένων σου.
Σαφή πρόβλεψη, όμως, παρακαλώ.

Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 13:29:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
ΕΓΩ ΩΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΥΧΟΣ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο CYBERMASTER, Ο KΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙ Ο ΝΟΥΝΓΚΟΥ

ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Η ΞΕΝΙΤΙΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΤΑΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ.... ΟΧΙ ΣΕ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ, ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΥΡΙΣΤΗΚΑΜΕ ΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ ΕΙΣΑΙ, ΓΝΩΣΤΟ ΚΑΙ ΜΗ ΕΞΑΙΡΕΤΕΟ

ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΣΑΝΕΝΑΚ


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 17:17:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΛΟΙΠΟΝ ΑΝΤΜΙΝ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΛΟΙΠΟΝ Ο GNW ΝΑ ΣΕ ΞΕΣΚΕΠΑΣΕΙ ΔΙΕΣΤΡΑΜΜΕΝΕ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΗ ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ!!!! ΘΑ ΣΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΜΕΣ Η GNW ΘΑ ΔΕΙΣ!!!!
Α ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΟ ΜΑΤΣ!!!!!
LADES 'N' JUNDLEMEN THE BIG FIGHT


--------->ΞΕΝΙΤΙΑ VS. GNW
ΤΙ FIGHT CLUB ΚΑΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΕΔΩ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΧΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ!!!
Ο ΝΙΚΗΤΗΣ ΘΑ ΑΝΑΚΙΡΗΧΘΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ.................................. ΕΣΩCHAMPION ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ!!!!!
GENERAL MANAGER O ADMIN ΚΑΙ ΕΚΦΩΝΗΤΡΙΑ Η ΑΜΑΛΙΑ!!!!
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΗΣ ΞΕΝΙΤΙΑΣ....!!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 19:47:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
CYBERMASTER ΣΩΣΤΟΤΑΤΟΣ. ΕΓΩ ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟ FIGHT-CLUB.
ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΙΚΡΗΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ Η ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ?

ΣΤΕΙΛΕ ΤΟ http://www.dlarc.org/n3sig/fireinthesky2.JPG ΣΤΟΝ ΑΝΤΜΙΝ ΝΑ ΣΤΗ ΜΙΚΡΥΝΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ. PLEASE


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 19:54:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Mια απορία παρακαλώ..
Αν και εχω αποχωρήσει απο το τόπικ αυτό.. θα ήθελα μία διευκρίνηση..
Διαβάζω στο κλειδωμένο πλέον αποχαιρετιστήριο τόπικ της avallon οτι στο μέλος ΑΤΜΑ απενεργοποιήθηκε ο λογαριασμός για δύο μέρες, ψάχνω δε για τη σχετική ανακοίνωση αλλά δεν την βρίσκω .


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 20:02:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΣ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ? Η ΠΛΑΚΑ ΟΣΟ ΠΑΕΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ.



"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 20:05:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ.
ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ Ο ΝΟΥΝΓΚΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΜΕΛΛΟΝ.

ΤΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΛΕΣ?



"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 20:25:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Aκριβώς gretel επειδή μεγαλώνει ..και είπα να αποχωρήσω..

Στο τόπικ της avallon αυτό ``αντιο αγαπημένο .. στις ``απόψεις``..`` το οποίο κλειδώθηκε .. αναφέρθηκε στο 5 τελευταίο μήνυμα απο τον morent11 oti απενεργοποιήθηκε για δύο μέρες ο λογαριασμός της ΑΤΜΑ, μαλιστα αναφέρεται οτι υπάρχει και σχετική ανακοίνωση οπου κατά πάσα πιθανότητα θα αναφέρονται και οι λόγοι , τα κριτήρια για την απενεργοποίηση... αλλά πού???

Edited by - allzzaro on 07/09/2004 20:31:04Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 20:46:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
ΝΟΜΙΖΩ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ "ΑΝΤΙΟ ...ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ" ΣΤΗΝ ΠΡΟΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ.


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 21:09:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Πάω να δώ.. δεν νομίζω ομως να δίνονται σαφείς εξηγήσεις.. για την απενεργοποίηση..
Εγώ το μόνο που είδα .. την Αμαλία να προειδοποιεί την ΑΤΜΑ για την συμπεριφορά της...
Εδώ ομως έχουμε μέλη που στην κυριολεξία εχουν ρημάξει τα φόρουμς με βρισιές και χυδαιότητες και δεν έχει απενεργοποιηθεί ο λογαριασμός τους , η ΑΤΜΑ έφθασε σε αυτό το σημείο????


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2004, 00:17:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Kai, nai, paides!!!!! Na mai ki egw edw, etoimh na antimetwpisw to TERAS me olh th shmasia! Foresa to synolaki moy me to ganti to xontro, kai tsoyyyyppppp etoimh na ri3w th maska toy anohtoy!
CYBERMASTER moy, soy dinw osa osa gia proponhth kai sthri3oy epanw moy, 8a se bgalw asproproswpo!!!!!!!!
NGWWWWW, Ela edw mwrh ad..., skypse kai proskynhse skoyliki, hr8e h wra soy! Ela sth "8eia", na se kanei nta! Tsoyyyy, ma giati epeses, isa poy se fysh3a bre! Ma to 3era oti hsoyn, alla toooooso pia?
Na, pare na xeis! Ayth apo mena, ayth giati eipes ton CYBERMASTER kota, ton Kolokotrwnh koloapofto kai fysika ton arrena Admin xilia dyo. Ma giati den shkwnesai.... ela moy, se perimenoyn ki alles, pio kales!
Apo aytes.... 3ereis esy, otan hsoyn mprosta sto 3ylo, nai, 3ereis esy, me thn astynomia, nai, 3ereis esy.... Se ponaw xrysh moy? Pes "eleos" mwre! Pio dynata, pio dynata, 8elw na t akoywwww!!!!!!!
Opppp, ayto to donti tinos htan? Mhn htan toy ngw???? xixixi
GRETEL mesa sto myalo moy eisai, glykia moy (kopela den eisai? mhn pw kata la8os glykia moy enan antra, kai meta o anagwgos to xrhsimopoiei kai ws dh8en apokalypsh gmt...). Ayth akribws h mpoynia htan poy toy dinw amesws twra : ngw pareeeeeeeee na xeis, ksoano!!!!!
Oxi re, den eimaste sto ypai8ro, esy blepeis asterakia, egw blepw .... filakia, mias kai 8a se ga..., toylaxiston as exei kai synais8hma!!!!!! Geloieeeeeeeeeeee

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2004, 00:39:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Aaaaa, kai den katalaba.... ti zori trabas esy me to poion exw dipla moy.... Gia dikh soy plhroforhsh, kai gia na mhn mas ta foyskwneis allo, dipla moy exw oloys ekeinoys toys an8rwpoys ths oikogeneias moy poy me sthrizoyn panta kai fysika panta moy edinan kai moy dinoyn alh8inh agaph kai boh8eia. Poyyyyyy na soyna sth 8esh moy, kakomoirh, poy 3ereis kai na krineis, asxete....
Gi ayto loipon, asxolhsoy me ta problhmata ths korhs soy, poy, parepiptontws, elpizw na mhn soy moiazei, alla na moiazei ston geitona, nai, 3ereis esy, ayton poy se kaloxairetaei kai meta "th briskei" me th dikia soy sta xalia soy, anohte amyale....
Ma giati kokkinhses pali.... 8a pa8eis tipota, sthn hlikia poy eisai....
Ante loipon. Bgale th xolh soy panw mas, mias kai sth dikia soy den se pairnei, afoy se exei skylaki.... Ayth kapnizei tis pipes ths ki esy ton trws apo alloy...ela apedei3e mas gia mia akomh fora to poso mplegmenos eisai. anohte.... poy mas exeis anixneysei kiolas. Gia kane mas th xarh mirko ska8ari brwmiko.

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2004, 02:45:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
O GNW ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΕ ΣΤΟ ΚΑΤ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΞΥΛΟ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΞΕΝΙΤΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ!!!!ΧΕΧΕ

GNW ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΤΑ???? ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ??? ΑΝΤΕ ΜΑΣ ΚΟΥΡΑΣΕΣ.....

Α ΠΑΙΔΙΑ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΓΕΓΟΝΟΤΩΝ ΤΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥ ΜΗΝΥΜΑ ΘΕΩΡΩ ΣΚΟΠΙΜΟ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ FIGHT CLUB!!!!
ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΩ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΛΟ ΞΥΛΟ...!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 18 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy