ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ =-.
 Σκωτσέζικο μπάνιο / ντους
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
sonam
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
64 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/11/2004, 18:44:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sonam  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εχετε ακούσει υποθέτω για το σκωτσέζικο μπάνιο, κρύο νερό μετά το ζεστό. Αν ξέρει κάποιος περισσότερα για αυτό το θεμα και το τι προσφέρει αυτό ας γράψει!

ΤΟ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΤΑΞΗ ΣΤΟ ΧΑΟΣ, ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ!

Κλαρίς
Νέο Μέλος

Greece
36 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2004, 18:54:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κλαρίς  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τη συγκεκριμένη θεραπεία την έχω χρισημοποιήσει εγώ, μετά απο παρότρινση βιβλίων για την καταπολέμηση κυτταρίτιδας. δουλεύει τέλεια. δεν ξέρω που αλλού είναι χρίσημο, αλλά στα caroli health club γλυφάδας που με κουβάλησαν με το ζόρι μετα απο πολλά τηλέφωνα που υπόσχονταν δώρα, μου δείξαν και μία αίθουσα που έκανε αυτό που λές. εναλλάξ κρύο με ζεστό ντούς. αμα θες εμπεριστατομένη απάντηση απο επαγγελματία, τηλεφώνησέ τους και ρότα αυτόυς τι ακριβώς πετυχαίνει και πώς.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sonam
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
64 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2004, 18:09:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sonam  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Φίλη κλαρίς ευχαριστώ, όσο για την κυτταρίτιδα δεν νομίζω ότι θα μου χρειαστεί. Πάντως γενικά νομίζω ότι έχει θετικές επιπτώσεις το έχω δοκιμάσει μερικές φορές και αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι παντα μου φτιάχνει την διάθεσει, τώρα σε θεμά υγείας δεν ξέρω!

ΤΟ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΤΑΞΗ ΣΤΟ ΧΑΟΣ, ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2004, 02:45:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ESΩΤΕΡΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΘΟΔΟΙ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΤΟΥ

Κάπου στο δωδέκατο μήνυμα ξεκινά μία αναφορά σε τέτοιο θέμα.

3 Άλφα

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
sonam
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
64 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2004, 23:10:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sonam  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Eυχαριστώ φίλε zadok για την πληροφορία και ελπίζω να βρω κατι καλό σε αυτό το topic

ΤΟ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΤΑΞΗ ΣΤΟ ΧΑΟΣ, ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Booboo
Νέο Μέλος

Greece
42 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2005, 19:30:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Booboo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
πάντως εγώ χθές έκανα σκοτσέζικο μπάνο κ ήταν φρικτό.δεν θα το ξαναεπιχειρήσω!!!!!


ΒΟΟΒΟΟ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2005, 22:35:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΩ ΣΥΧΝΑ.
ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ.
ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ.
ΕΤΣΙ ΛΕΝΕ.
ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Να ξέρεις,ότι ευτυχία είναι να μπορείς να ξεχνάς,και να μπορείς να θυμάσαι.
Η ευτυχία έρχεται από την ικανότητα να νιώθεις βαθιά,να απολαμβάνεις απλά,να σκέφτεσαι ελεύθερα να ρισκάρεις στη ζωή να είσαι απαραίτητος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Booboo
Νέο Μέλος

Greece
42 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2005, 11:00:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Booboo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αφροδίτη είσαι σίγουρη οτι είναι καλό να καιγόμαστε κ μετά να παγώνει το νερό κ να γινόμαστε σαν τον Λεονάρντο ντι κάπριο στον τιτανικό?


Φιλικά ΒΟΟΒΟΟ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2005, 20:20:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να ξεχνας να απολαμβανεις και να σκεφτεσαι ελευθερα κατω απο συνθηκες
ψυχρολουσιας ,πρεπει να εισαι τουλαγχιστον φακιρης η να εχεις παρει
γενικη ναρκωση.Κοριτσια τουρτουριζω..εγω στο μπανιο το νερο το θελω σε σημειο βρασμου.Παντωςλενε οτι το σκωτσεζικο ντους κανει καλο στα νευρα αν και για να το αντεξεις θα ειναι απο πριν σε καλη κατασταση.
φιλικαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy