ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 CHEMTRAILS ΤΟΥ ΧΑΜΟΥ!!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΧΡΗΣΤΟΣ
Νέο Μέλος

Greece
36 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2004, 17:12:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΧΡΗΣΤΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΑΖΙΚΟΣ ΨΕΚΑΣΜΟΣ -CHEMTRAILS- ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ!!! Ο ΧΑΜΟΣ!!
ΕΧΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΩΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ....

junk95
Πλήρες Μέλος

Greece
1327 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2004, 17:30:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους junk95  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Προφανώς όμως δε δουλεύει και πολύ καλά, έτσι δεν είναι;;;
...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

giwrgos_1
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2004, 18:08:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους giwrgos_1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΕΙ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΔΙΕΥΛΕΥΣΕΙΣ ΑΕΡΟΠΛΑΝΩΝ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ..?ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ ΜΕ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΚΑΥΣΙΜΑ ΠΟΥ ΚΑΙΝΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΤΑ ΧΗΜΙΚΑ ΑΥΤΑ ΣΤΗΝ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ....


G.DΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astral-project
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
608 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2004, 19:58:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astral-project  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
απο το αεροδρομιο της ελευσινας παντως, δεν κουνιεται ουτε κουνουπι.

ουτε περναει αεροπλανο απο εδω.

------------------------
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tpt
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
323 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2004, 08:35:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tpt  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ΖΗΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΨΕΚΑΣΜΟΥΣ ΗΔΗ ΕΓΙΝΕ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ.....
ΨΕΚΑΖΟΥΝ ΒΛΑΚΕΙΑ ΚΑΙ ΑΜΑΘΕΙΑ ΤςΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Krisnna
Πλήρες Μέλος

Greece
1040 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2004, 09:49:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krisnna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ψεκάζει ΤΙ
Το νέφος ή τα Απόβλητα

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΧΩΡΙΣ ΑΓΚΑΘΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΦΕΛΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

giwrgos_1
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2004, 10:31:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους giwrgos_1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥΣ ΨΕΚΑΣΜΟΥΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ, ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ.
ΔΗΛΑΔΗ ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ......
ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ....


G.DΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sonam
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
64 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2004, 22:53:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sonam  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Βρέ παιδιά τι είναι τα-CHEMTRAILS-, ας με διαφωτίσει κάποιος;

ΤΟ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΤΑΞΗ ΣΤΟ ΧΑΟΣ, ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2004, 22:53:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καί σήμερα δόσανε πάλι εκατομμύρια ευρώ να ψεκάζουν.

Το αεροπλάνο δεν είχε ΚΑΘΟΛΟΥ διακριτικά.
Πετούσε τουλάχιστιστον στα 30.000 πόδια δηλ. περίπου στα 10.000μ και δεν είχε ΚΑΘΟΛΟΥ διακριτικά. Αυτό φαινόταν και με ΓΥΜΝΟ ΜΑΤΙ, γιατί εγώ δεν είδα ΚΑΘΟΛΟΥ διακριτικά. Όυτε και ο γνωστός ενός φίλου μου, που το ονομά του δεν μπορώ να αποκαλύψω, επειδή φοβάται.
*όχι ο φίλος μου, αλλά ο γνωστός του.*

Το αεροπλάνο είχε κατεύθυνση προς τον Υμηττό, πού όπως είναι γνωστό, πολλά μυστήρια γίνονται εκεί. Αμα πάτε, θα δείτε πολλά μυστήρια εκεί.
Α, υπ όψη, θέλω και τη γνώμη σας.


Πάντως το αεροπλάνο ψέκαζε, και ψέκαζε και ψέκαζε, όλοι εχουν πονοκέφαλο τώρα. Και δίνουν εκατομμύρια για αυτό, για να αυξήσουν τις πωλήσεις ασπιρίνης στα περίπτερα.
Σίγουρα βρίσκονται οι περιπτεράδες πίσω απ αυτή τη συνωμοσία...

Αυτοί εκπέμπουν με μυστικά κύμματα το μύνημα "πάρε από μένα μικρό άσπρο χαπάκι για τον πονοκέφαλο"

Τελικά τα πράγματα είναι απλά.
Και σε αυτό το θέμα, όπως και στη ζωή, υπάρχουν και ηλίθιοι, όπως και πανηλίθιοι.


* * * Άμα δεν μπορείς, άλλαξε δουλειά * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΥΛΟΓΗΤΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
138 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2004, 23:32:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΥΛΟΓΗΤΟΣ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος ΕΥΛΟΓΗΤΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πετούσε τουλάχιστιστον στα 30.000 πόδια δηλ. περίπου στα 10.000μ

quote:
εγώ δεν είδα ΚΑΘΟΛΟΥ διακριτικά

Τι γυαλια φορας??

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2004, 09:08:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Πετούσε τουλάχιστιστον στα 30.000 πόδια δηλ. περίπου στα 10.000μ

quote:
εγώ δεν είδα ΚΑΘΟΛΟΥ διακριτικά

Τι γυαλια φορας??



Είναι γνωστό, οτι τα αεροπλάνα που ψεκάζουν ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ διακριτικά. Όλοι οι ευφάνταστοι "αυτόπτες¨ μπορουν να στο επιβεβαιώσουν, οτι πετουν και ψεκάζουν τουλάχιστο στα 10.000μ και δεν έχουν καθολου διακριτικά. Το ξερουν οτι ψεκαζουν, γιατί τους έχει "παρει" και το ψεκάδι. Πώς αλλιώς θα δικαιολογούνταν τόση βλακεία μαζεμένη σε ένα λεκανο-πέδιο.

Καιρός να τραβήξει και κάποιος το .... καζανάκι.


* * * Άμα δεν μπορείς, άλλαξε δουλειά * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tpt
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
323 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2004, 09:00:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tpt  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
TO AΣΤΕΡΙ ΠΟΥ ΕΘΕΣΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?ΜΗΠΩΣ ΦΟΡΕΣΕ ΤΗΝ ΣΤΟΛΗ ΓΙΑ ΡΑΔΙΕΝΕΡΓΟ ΠΟΛΕΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΝΑ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΗΣΕΙ?........

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Angelos
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2004, 12:14:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Angelos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Υπάρχουν άνθρωποι που θέτουν κάποια θέματα εδώ στο Παράξενο διοτι έχουν ειλικρινή (αν και αρκετές φορες παραπλανημένο) προβληματισμό.

Υπάρχουν και ανθρωποι που απλά θέλουν να τραβήξουν την προσοχή αλλα
η Ανιτα Πανια δεν τους ήθελε στις Αυπνίες οπότε συμβιβάστηκαν με το Παραξενο.

Μαντεψε σε ποιά κατηγορία ανήκει το αστερι μας.


Αγγελος.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2004, 14:05:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ...

ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΦΙΛΕ giwrgos_1 ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΕΡΟΣΚΑΦΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ...
ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΡΙΘΜΟΣ (ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ) ΤΟΥ ΑΕΡΟΣΚΑΦΟΥΣ.
ΕΙΝΑΙ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ.

ΑΥΤΟΣ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΑ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ)ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΕΡΟΣΚΑΦΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ.

ΑΠΟ ΤΟ ΥΨΟΣ ΠΟΥ ΠΕΤΟΥΝ ΣΥΝΗΘΩΣ (ΕΝΤΟΣ ΠΟΛΗΣ) ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙΣ ΤΑ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΤΟΥ.

ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΛΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΣΕΙΣΤΑ...
(ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΞΑΔΕΛΦΗ ΤΗΣ ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΤΖΟΥ)

ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΓΕΙΑ.....

ΜΑΣ ΠΕΤΟΥΝ ΝΕΡΑΙΔΟΣΚΟΝΗ ΜΕ ΤΡΙΜΜΕΝΗ ΚΕΦΑΛΟΓΡΑΒΙΕΡΑ....
ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ???????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2004, 14:39:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΜΑΣ ΠΕΤΟΥΝ ΝΕΡΑΙΔΟΣΚΟΝΗ ΜΕ ΤΡΙΜΜΕΝΗ ΚΕΦΑΛΟΓΡΑΒΙΕΡΑ....
ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ???????

Οχι.
Για τη Νεράιδόσκονη δεν ξέρω, αλλά τριμένη κεφαλογραβιέρα
Α-Π-Ο-Κ-Λ-Ε-Ι-Ε-Τ-Α-Ι

Κάνει πάνω από 20€ το κιλό !


Α, και κάτι άλλο ΑΒΑΤΑΡ.

Άν αποκαλύπτεις τέτοια μυστικά στο πλατύ κοινό, μην απορήσεις μετά αν μερικοί τρέχουν με τις μακαρονάδες τους στο δρόμο....


* * * Άμα δεν μπορείς, άλλαξε δουλειά * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tpt
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
323 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2004, 15:00:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tpt  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
OI ΥΔΡΑΤΜΟΙ ΠΟΥ ΑΦΗΝΕΙ Η ΚΑΜΜΕΝΗ ΚΥΡΟΖΙΝΗ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΥΨΟΣ ΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΤΟ ΑΕΡΟΣΚΑΦΟΣ,ΛΟΓΩ ΨΥΧΟΥΣ,Η ΕΙΝΑΙ CHEMTRAILS H Η ΚΥΡΟΖΙΝΗ,ΞΕΡΩ, ΑΠΟ ΕΓΚΥΡΕΣ ΠΗΓΕΣ ΕΙΝΑΙ ΝΟΘΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΝΕΡΟ.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ Ν.Δ ΑΘΗΝΑ ΜΗΝ ΦΟΥΛΑΡΕΤΕ ΤΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ ΣΑΣ ΑΠΟ B.P.......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2004, 16:40:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάντως εγώ είδα απ το παραθυρο μερικούς να κυκλοφορούν τις μακαρονάδες τους στο δρόμο, μπας και δούν καμμιά τριμένη κεφαλογραβιέρα εκεί που έχει πάει το κιλό.


* * * Άμα δεν μπορείς, άλλαξε δουλειά * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2004, 19:33:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ Vril ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΜΥΣΤΙΚΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΩΝ ΨΕΚΑΣΜΩΝ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ ????????

ΑΛΛΗ ΜΥΣΤΙΚΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑ ΨΕΚΑΣΜΟΥΣ ΔΕΝ ΔΙΝΩ.....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ........


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tpt
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
323 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2004, 09:51:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tpt  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΑΡΤΥΡΙΑΡΗ......
ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2004, 10:38:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΜΑΡΤΥΡΙΑΡΗ......
ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ?




Γι αυτό η τιμή της έχει φτάσει τα "ύψη"

Βλέπετε ?
Κωδικοποιημένο μήνυμα είναι !!!



* * * Άμα δεν μπορείς, άλλαξε δουλειά * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

giwrgos_1
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2004, 15:47:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους giwrgos_1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟ ΜΑΘΑΤΕ?

Η ΚΕΦΑΛΟΓΡΑΒΙΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑΝΔΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΠΡΟΕΥΛΕΥΣΗΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΧΑΛΑΣΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ....


G.DΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2004, 12:49:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΕΜΑΘΑ ΚΑΤΙ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ......

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΠΛΕΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΤΑΝΕ ΚΕΦΑΛΟΓΡΑΒΙΕΡΑ ΤΡΙΜΜΕΝΗ...

ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΕΤΑΝΕ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2004, 13:41:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΛΛΗ ΜΥΣΤΙΚΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑ ΨΕΚΑΣΜΟΥΣ ΔΕΝ ΔΙΝΩ.....

...

quote:
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΠΛΕΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΤΑΝΕ ΚΕΦΑΛΟΓΡΑΒΙΕΡΑ ΤΡΙΜΜΕΝΗ...

ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΕΤΑΝΕ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ..



Ευτυχώς, ενημερωθήκαμε τελικά!

Αναγκάστηκες να παραβείς την υπόσχεσή σου, αλλά σε ευχαριστούμε γι' αυτό, φίλτατε AVATARGR!

Μήπως γίνεται να ρίξουν και λίγο Rockfort μέρες που 'ρχονται;

3 Άλφα

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2004, 18:35:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ Zadok ΑΛΛΗ ΜΥΣΤΙΚΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑ ΨΕΚΑΣΜΟΥΣ ΔΕΝ ΔΙΝΩ.....

ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΠΕΡΙ Rockfort ΜΕ ΒΑΖΕΙΣ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ..

ΛΕΣ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ?????

ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΨΕΚΑΣΜΟΥΣ ΝΑ ΕΓΡΑΨΑ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΣΑΛΤΣΑ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑΣ ????????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sagaviper
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Cyprus
733 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 15:31:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΡΗΣΤΟ

Ανεβάζω μερικές φώτο στο πως ακριβώς ψεκάζουν αυτά τα αεροπλάνα επειδή στις αρχές νόμιζα ότι ο "καπνος" βγαίνει απο τις μηχανές τους άθελα και όχι επίτηδες χρησιμοποιώντας ειδικά μηχανήματα.(εκτός φυσικά απο αυτά που ψεκάζουν στα αμπέλια και όπλα μαζικής καταστροφής!)

Σε μερικές φώτο φαίνεται ότι βγαίνει "άθελα" τους.

Είναι αρκετές γιαυτό προσοχή σε αργές ενώσεις.
































"You are only paranoid when you Imagine people are against you"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zinon
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
148 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 15:58:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zinon  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειδηση σημερα στον ραδιοφωνικο σταθμο flash
μη γελασετε αληθεια το ελεγε (καιμαλλον ειναι)

"Ο αμερικανικος στρατος αποφασισε να σταματησει τα πειραματα για ενα νεο χημικο οπλο που προκαλει τασεις ομοφιλοφυλιας στα αντιπαλα στρατευματα."

Σχολιο 1ο Ευτυχως
Σχολιο 2ο Ρε τι σκεφτοντε οι ανθρωποι.
Σχολιο 3ο Δεν παμε καλα...λες να ριχνουν τετοιο τα αεροπλανα.......

zinonΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy