ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΝΟΥΣ ΤΟΥ ΕΣΩ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 8
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Verrater
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cuba
94 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2004, 19:08:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Verrater  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Γιατί, κανένα υπονούμενο δεν άφησα, απλώς επειδή ήταν η πρώτη παρέμβασή μου στο θέμα, ήθελα να φανεί ξεκάθαρη κι όχι κατόπιν δεύτερης ή τρίτης σκέψεως.
εκει καταντησαμε Στεφανε

γιατι αυτο ειναι καταντια
δεν αναφερομαι στην ορθογραφια ετσι κι αλλιως με τοσα που εχω δει εδω μεσα εχω ξεχασει και τα λιγα που ξερω

και η λαθος ορθογραφια δεν ειναι σημαινει και λαθος αποψη

quote:
ότι αν φτάσουμε να φοβόμαστε μη χρησιμοποιήσουμε το edit για να μην δημιουργηθούν τυχόν παρεξηγήσεις μπαίνουμε στο σκεπτικό του να μην μπορούμε να εκφραστούμε σαν μέλη.... πράγμα το οποίο κατά την γνώμη μου είναι αυτό που θέλουν ΑΥΤΟΙ.

το edit ειναι εργαλειο διορθωσης του κειμενου και διορθωσης καποιας αποψης γιατι στην πορεια μπορει να ειδες διαφορετικα καποια πραγματα

μυαλο ειναι αυτο και δεν σταματαει με τιποτα

ομως

ειναι και εργαλειο αποκρυψης γιατι συνηθως αυτο που λες πρωτο ειναι και αυτο που θελεις να πεις πραγματικα ειναι η πραγματικη αποψη που εχεις και επειδη μερικοι αρεσκονται στο ψευδος τους ερχεται κουτι το κουτακι του edit
ειναι το εργαλειο του ξεκαρφωματος

το δευτερο το χρησιμοποιουν αλλοι

και στην τελικη ειναι λιγο ανοητο να ψαχνεις να βρεις ποιος εκανε edit και γιατι το εκανε

προσωπικα και εγω δεν εχω κανεναν λογο να μην δεχτω οτι το εκανες για λογους ορθογραφιας και η εξηγηση που εδωσες δεν χρειαζοταν
προσωπικα δεν ειμαι καχυποπτος
βλεπω συμπεριφορα και κρινω δεν μετραω edit

και εγω εχω αρκετα edit που δεν εχουν να κανουν με την ορθογραφια αλλα ουτε και με την αποκρυψη καποιας αποψης

γιατι καμια φορα δεν προλαβαινω το μυαλο μου τρεχει τοσο πολυ που μου δινει την εικονα οτι εκανα καποια πραγματα ομως εγω ακομα δεν κουνηθηκα και δεν ειναι θεμα βιασυνης

εχω ενα edit πιο πανω γιατι εστειλα το ποστ αλλα δεν εβαλα την εικονα που ηθελα

γιαυτο υπαρχει το edit για τα παιχνιδια του μυαλου και για σκεψεις που ξεκινουν με "ωχ! τωρα που το σκεφτομαι καλυτερα" το οποιο δεν σημαινει οτι κρυβεις κατι αλλα το οτι ειδες κατι απο αλλη οπτικη γωνια

και για να κλεισω με αυτο το θεμα

ΤΟ EDIT ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ

quote:
Δεν ξέρω αν γίνομαι πιεστικός ζητώντας κάτι τέτοιο, πάντως εκ φύσεως και εξ επαγγέλματος, έχω μάθει να λειτουργώ έτσι. Ή μάλλον, μόνον έτσι.
και εγω λογω επαγγελματος ψαχνω να βρω την αληθεια και να σβησω την λαθεμενη εντυπωση που εχει καποιος
με αποδειξεις παντα

quote:
Όπως, επίσης, θα πρέπει να γίνει απολύτως σεβαστό, σε αυτήν την περίπτωση, ότι όλοι εμείς δεν μπορούμε να κρίνουμε αν ευσταθούν αυτά που διαβάζουμε.
αυτο ειναι σωστο
γιαυτο κι εγω προσπαθω να αναφερομαι σε γεγονοτα

πριν αρκετο καιρο αποχωρησα απο το φορουμ για διαφορους λογους

ενας απο αυτους ηταν γιατι εμαθα καποια πραγματα που παιζοντουσαν τα οποια με αφορουσαν και που δεν ειχαν να κανουν με ποστ

ειχαν να κανουν με κουτσομπολια τα οποια προερχοντουσαν απο τους υψηλους κυκλους τα οποια δεν ειχαν βεβαια σχεση με τις συζητησεις και τον εσωτερισμο

ετσι εγραψα ενα ποστ για την μεταμορφωση του εσωτερικα σε κουτσομπολικα και εφυγα

γιατι δεν ειχα κανενα χειροπιαστο στοιχειο
ομως η σιωπη τους ηταν αποδειξη για μενα
ηταν η αποδειξη οτι αυτα που εμαθα δεν ηταν ψεμματα και οτι καλα εκανα και εμπιστευτικα την πηγη μου

ετσι και τωρα
αν ολα αυτα ηταν συκοφαντιες δεν θα εβγαινε ενας να πει την αληθεια?
να πει δυο κουβεντες?
ο εγωισμος τους εχει μαρμαρωσει το πληκτρολογιο

ε! τωρα με τοσο κρυο που να βγεις με την φουστα?

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΛΑΒΕ Η ΝΥΧΤΑ ΤΟΝ ENDORAMA ΣΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΟΠΟΥ ΞΕΠΡΟΒΑΛΕ Η ΜΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ENDORAMA ΣΤΟΥΣ ΘΡΥΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΣΑΝ END ORAMA ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΣΥΝΕΙΔΗΣΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πάνος
Μέλος 1ης Βαθμίδας


95 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2004, 03:39:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πάνος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γιατί τόση φασαρία; δεν έχω καταλάβει, γιατί σε πρωτο-διέγραψαν endorama;
Προσωπικά είμαι από τα τέλη του 2002 ως ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ εδώ (τότε που ήμασταν μια μικρή παρέα – τι τα θυμήθηκα...συγκινήθηκα ρε γμτ..τι αγνές εποχές...) και δεν έχω δει καμία διαγραφή δίχως αιτία, γι’αυτό και ρωτάω.

Πρώην ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
Εχέμβροτος επί..ΚολονώΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Verrater
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cuba
94 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2004, 03:50:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Verrater  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Στεφανε απο ολα αυτα μονο αυτο σου εκανε εντυπωση?


ο τροπος που εκφραστικα?

κανε στην ακρη αυτα που ειπα
κανε στην ακρη αυτα που ειπε και ο admin

και ισως να δεις μερικα πραγματα

μαθε να ψαχνεις μονος σου

οσο για τον τροπο εκφρασης τον χρησιμοποιω σε συγκεκριμενα ατομα
που μετριουνται στα δαχτυλα του ενος χεριου

(και αν λειπει και κανενα δαχτυλο παλι αρκει το ενα χερι)

γιατι δεν με διακρινει η ψευτοευγενεια

γιατι

ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΨΑΡΕΨΩ ΤΟ ΠΛΗΘΟΣ ΜΙΛΑΩ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ

αν και αυτο δεν σου λεει κατι δεν πειραζει δεν ειμαι εγω αυτος που θα σου πει τι να δεις

μονο hint μπορω να πω


δεν απομενει στον κοσμο
ελπιδα καμια

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΛΑΒΕ Η ΝΥΧΤΑ ΤΟΝ ENDORAMA ΣΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΟΠΟΥ ΞΕΠΡΟΒΑΛΕ Η ΜΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ENDORAMA ΣΤΟΥΣ ΘΡΥΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΣΑΝ END ORAMA ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΣΥΝΕΙΔΗΣΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2004, 09:43:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
μαθε να ψαχνεις μονος σου

Verrater, πάντα έτσι έκανα κι αυτό θα συνεχίσω να κάνω.

Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Verrater
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cuba
94 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2004, 15:45:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Verrater  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
πάντα έτσι έκανα κι αυτό θα συνεχίσω να κάνω.


χαιρομαι.............ειλικρινα

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΛΑΒΕ Η ΝΥΧΤΑ ΤΟΝ ENDORAMA ΣΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΟΠΟΥ ΞΕΠΡΟΒΑΛΕ Η ΜΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ENDORAMA ΣΤΟΥΣ ΘΡΥΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΣΑΝ END ORAMA ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΣΥΝΕΙΔΗΣΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 8 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy