ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 - Κινηματογράφος -
 Spider
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Secondborn
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
410 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2002, 18:14:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Secondborn  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όχι δεν αναφέρομαι στον άνθρωπο αράχνη(spiderman) αλλά σε μια ταινία που παίζεται αυτή την περίοδο στους κινηματογράφους.
Έχω μια απορία για το τί πραγματικά έγινε στο τέλος...
Η μητριά του Spider τελικά υπήρχε? Αν δεν υπήρχει και ήταν απλά στη φαντασία του τότε οι ερωτήσεις μου σταματούν εδώ. Αν όμως υπήρχε κάτι δεν κατάλαβα από την ταινία...
Υπάρχει κάποιο μέλος του forum που μπορεί να με φωτίσει?

"Δώρο είναι οι καρδιές των ανθρώπων που ψάχνουν πέρα απο τον κόσμο και δε βρίσκουν ανάπαυση εντός του."

Niphrentil
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2002, 16:59:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Niphrentil  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πιστευω οτι ολα ηταν δημιουργηματα της φαντασιας του παιδιου. Η γυναικα που σκοτωσε δεν ηταν αλλη απο την μητερα του(πιστευω). Η αλλ, προφανως του δημιουργησε φοβο ή κατι παρομοιο και μπηκε στο υποσυνηδητο του, προκαλωντας παραισθησεις κλπ. Οταν στο τελος της ταινιας δειχνει την νεκρη γυναικα, ο πρωταγωνιστης το καταλαβε(οτι δηλαδη σκοτωσε την μητερα του)αλλα δεν ηθελε να το παραδεχτει
παντως ο Ραλφ Φάινς επαιξε τελεια!!

Ελπιζω να βοηθησα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Secondborn
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
410 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2002, 20:59:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Secondborn  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε μου! Είχα αρχίσει να πιστεύω ότι δε θα μου απαντήσει κανείς.
Πάντως όντως έπαιξε καταπληκτικά...

"Δώρο είναι οι καρδιές των ανθρώπων που ψάχνουν πέρα απο τον κόσμο και δε βρίσκουν ανάπαυση εντός του."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy