ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Την Κατάρα μου ν' έχεις!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2004, 15:27:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τα λέει όλα ο τίτλος…

Αφορμή του θέματος είναι, το κλίμα που επικρατεί τον τελευταίο καιρό, σε σχέση με διάφορα περιστατικά που συμβαίνουν στην ζωή μερικών μελών…

Δανειζόμενη στοιχεία από το θέμα «ΝΟΥΣ ΤΟΥ ΕΣΩ», του αγαπητού Verrater-Endorama και κάνοντας μερικά quote φράσεων άλλων μελών, ξεκινώ ένα θέμα, αντίστοιχο του Fight Club, που όμως ταιριάζει περισσότερο στη δική μου ιδιοσυγκρασία.

quote:

Θα προτείνω για μία και τελευταία φορά, οι "αβρότητες" των παραπάνω μηνυμάτων, απ΄όσους απευθύνονται να σταματήσουν εδώ.

Βέβαια, έχετε κάθε δικαίωμα να συμπαθιέστε ή να αντιπαθιέστε, αλλά για την έκφραση αυτών των συναισθημάτων, υπάρχουν και τα προσωπικά e-mail.

Με την σειρά μου προτείνω να αφήσετε τα προσωπικά e-mail. Όπως με δίδαξε η ως τώρα πορεία μου στον κόσμο, μόνο τα ευαίσθητα και οξυδερκή άτομα μπορούν να εκτιμήσουν τις παραινέσεις που γίνονται εν κρυπτό, ειδικά όταν αυτές είναι καλόβουλες και ελπιδοφόρες… οι υπόλοιποι πετούν την σκούφια τους για καυγάδες και ξεκατινίασματα. Με το δικαίωμα της επιλογής που έχουμε μπορούμε να διαλέξουμε τον καλύτερο τρόπο έκφρασης για εμάς…

Επειδή, η γλώσσα κόκαλα δεν έχει, αλλά κόκαλα τσακίζει, σας καλώ να συνεχίσετε εδώ τα «τσακίσματα» και να μην τα περιφέρεται από topic σε topic … «αλλάζοντας τους τα φώτα» και το θέμα…

quote:

Ωστόσο το παρόν θέμα δεν είναι για βρίσιμο, κάτι το οποίο εάν δεν γίνει σαφές από όλους, αναγκαστικά θα απενεργοποιηθεί.

Ακριβώς! Για να μην βάζουμε σε κόπο και σε έξοδα τις εσώτερες «αρχές», ας μην σακατεύουμε τα θέματα. Αν είναι να κλειδωθεί κάτι, ας είναι μόνο ένα το λουκέτο…

quote:

γιατι τωρα παραξενευτικα λιγο
γιατι η μεταφορα εδω ενος ποστ ασχετου με το θεμα?
επειδη θα μπορουσε να πυροδοτησει καποιον καυγα?
θα μπορουσε να μπει και σε καποιο fight-θεμα

Ας σταματήσουμε επιτέλους τις άσχετες παρεμβάσεις, που δεν καταλαβαίνει κανείς άλλος από τα εμπλεκόμενα πρόσωπα και που οδηγούν τα θέματα στην παρακμή και την σήψη… και τα μη εμπλεκόμενα μέλη σε σοβαρές παρεξηγήσεις και ακόμη σοβαρότερες… κοτσάνες!

quote:

ΚΑΛΑ ΑΜΑΛΙΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΔΝ ΘΑ ΔΕΙΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΙΟΛΑΣ...

Σωστά! Μην λερώνουμε και τα χέρια μας με αίματα… γιατί το «αίμα» δεν πέφτει στο μαύρο φόντο του έσω, αλλά στις λευκές και γκρι σελίδες και φαίνεται…

…δεν υπάρχει edit ή delete, για να το καθαρίσουμε και αφήνει άσχημους λεκέδες που έχουν την τάση να απλώνουν σε όλες τις σελίδες και στα θέματα…

Κλείνω όπως άρχισα… τα λέει όλα ο τίτλος…


Τhe She Mantis


Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2004, 17:24:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητη φίλη Mantis,

σκέφτηκα να σου κάνω ποδαρικό γιατί έχει αποδειχτεί ότι η συμμετοχή μου σε θέματα ανεξαρτήτως περιεχομένου, πυροδοτεί ατελείωτα "ξεκατινιάσματα" τα οποία όπως βλέπω είναι και ο στόχος του παρόντος


και για να βάλω το πρώτο μου λιθαράκι συμμετοχής ....


είχε πολύ πλάκα να μαθαίνω πως διαβάζοντας κανείς τις συζητήσεις μας στο θέμα με τα γλυκά το συμπερασμα που έβγαινε και μάλιστα αυθόρμητα και αβίαστα, ήταν ότι κάναμε cybersex και μάλιστα ότι εσύ ήσουν άντρας με τον οποίο είχα σχέση και εκτός φόρουμ...

επίσης είχε πολύ πλάκα να μαθαίνω στοιχεία της εξωτερικής μου εμφάνισης (βλ. επιπλέον κιλά και μουστάκια) τα οποία αγνοούσα μέχρι τώρα και τα οποία καταδιασκέδασαν και την μητέρα μου όταν της τα ανακοίνωσα.... γιατί για χρόνια η καημένη ζούσε σε μία πλάνη και δεν ήθελα να συνεχιστεί αυτό....

και τέλος θέλω να σου θέσω μία ερώτηση... βρε μπας και είσαι άντρας και δεν το γνωρίζει ούτε η δική σου μητέρα?

σκέψου το και αν δεις ότι είναι έτσι, κάνε ένα κόπο και ενημέρωσε την να μην είναι κι αυτή πλανεμένη...


έχω πολλές ερωτήσεις και για τον verrater, αλλά αυτές επιφυλάσσομαι να τις εκθέσω στην συνέχεια του ξεκατινιάσματος...


υπογράφω ως συνήθως...
...Θηλυκά, Galadriel

...γιατί έχω διαπιστώσει την μαγική του συνεισφορά στη δημιουργία αντιπαραθέσεων

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2004, 18:38:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
on second thought....

λέω να περιλάβω τώρα κι εσένα verrater που νομίζεις ότι έτσι εύκολα μπορείς να γυρνάς από δω και από κει και να σφετερίζεσαι την ταυτότητα παλιότερου και διαγραφέντος (δις) πρόσφατα μέλους...


κι όχι μόνο αυτό...

τι είναι αυτά που μαθαίνω? τα βάζεις με τους συντονιστές συνέχεια? γιατί? που τους ξέρεις? ορίστε τώρα...! ήρθαν τα άγρια να διώξουν τα ήμερα !

και επιπλέον εννοείς να βγαίνεις απροσκάλεστος και πλήρως αναρμοδίως να υπερασπίζεσαι την τιμή και την υπόληψη θηλυκών μελών που φημίζονται για τις κακές τους συνήθειες...

τι φρούτο είσαι?


Θηλυκά, Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2004, 22:36:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ Η ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΨΩ???
Ε ΠΑΛΙ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΝ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟΦΑΣΗ.... ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ (ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΕΝΑΣ ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ) ΜΑΝΤΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ ΞΥΝΕΙ ΠΛΗΓΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ....
ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΠΡΟΕΡΑΙΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ???

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2004, 23:12:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Είσαι ευπρόσδεκτος να γράψεις αν έχεις κάτι σχετικό με το θέμα να πεις...

Η "Κατάρα" δημιουργήθηκε, όχι για να ξύσει πληγές, αλλά για να μην εμφανιστούν και άλλες. Όλοι κάποια στιγμή είδαμε συζητήσεις να αλλάζουν τροπή και να γίνονται "χρυσό κουφέτο", "παρατράγουδα", "top secret" κλπ κλπ...

Στο χέρι μου ήταν να δημιουργήσω μια διαφορετική "έξοδο κινδύνου", στο χέρι σας είναι να την χρησιμοποιήσετε... όποιος θέλει να δει κάποια αλλαγή, όποιος έχει απηυδήσει και δεν διασκεδάζει με αυτή την κατάσταση, εδώ θα φανεί...

Το "θεματάκι" μου, όπως λες, είναι μια καλοπροαίρετη φάκα για κακοπροαίρετα διαδυκτιακά τρωκτικά...


Τhe She Mantis


Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2004, 23:20:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
έλα τώρα αγαπητέ cybermaster....

... δεν γίνεται να παίζεις πάντα εντός έδρας...

Θηλυκά (έτσι για να σου μπω στο μάτι ), Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2004, 23:43:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολυαγαπημένη μου φίλη Galadriel,

Ευχαριστώ για το ποδαρικό σου και εύχομαι να πυροδοτήσει εκτός από πάμπολλα «ξεκατινίασματα» και την αναγνωσιμότητα της «Κατάρας» και κατά συνέπεια να οδηγήσει τον αριθμό των δημοσιεύσεων μας σε αστρονομικά νούμερα…

Μα καλή μου Galadriel, απορώ –για άλλη μια φορά- όταν το Σάββατο ήρθα και σε βρήκα για να καταστρώσουμε τα σατανικά σχέδια μας, δεν πρόσεξες ότι είμαι άντρας????

Πάντως η μάνα μου είναι σίγουρη ότι είμαι γυναίκα… μήπως «έγινα άντρας» επειδή είναι υποτιμητικό να σε φτύνει μια γκόμενα (συγνώμη καλή μου για τον χαρακτηρισμό) γιατί έχει ήδη… γκόμενα?

Τώρα βέβαια αν κάποιος έχει την εντύπωση ότι «τα γλυκά» ήταν συγκαλυμμένο cybersex… τότε πράγματι έχει πολύ πλάκα… προφανώς δεν ξέρει πως είναι το cybersex…

Χμμμ… θα το γράψω κι ας φανεί ότι κάνω καμάκι…

Όταν συνάντησα την αγαπητή Galadriel, έπεσα από τα σύννεφα… όχχχχιιιι δεν έιχε μούσια και μουστάκια, όχι δεν ήταν σαν ελέφαντας… είδα μια μελαχρινή καλλονή με άψογους τρόπους, να κατοικεί σε ένα υπέροχο σπίτι, γεμάτο εκπληκτικές αντίκες… (λάτρεψα τις σκυριανές καρέκλες σου!)

Έχω και ένα ηθικό δίδαγμα για όλους τους εσωτεριστές... το "έσω" είναι που θα έπρεπε μετράει αν είστε πραγματικοί εσωτεριστές, αφού ασχολείστε με το "έξω" είστε εσωτεριστές "μαϊμού"!


Τhe She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 00:00:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λατρευτή μου φίλη Mantis,

όλα κι όλα! αυτό τον εξεφτιλισμό δεν θα τον ανεχτώ!

τι είναι αυτά που ακούω! ? δεν θα μου χαλάσεις εσύ το image διαδίδοντας τέτοια αναίσχυντα ψεύδη!

ακούς εκει καλλονή! το μελαχροινή το δέχομαι γιατί τα έβαψα από ξανθά που ήταν για λόγους τεχνητής νοημοσύνης!

τώρα να σου πω.... με την στραβωμάρα που με δέρνει δεν μπόρεσα να διακρίνω και καλά αν ήσουν άντρας ή γυναίκα... μπα μάλλον για γυναικάρα μου έκανες αλλά προφανώς το καμάκι είναι κολλητικό

σ'άρεσαν τα σκυριανά έ? ζήλια - ψώρα.....!


ε, όχι και μαϊμού! εδώ μέχρι και κινέζους έχει ! μόλις πέσουν οι μάσκες αρχίζει το πανηγύρι...


την "κατάρα" μου να έχεις τέκνον μου

Θηλυκά (για να μην ξεχνιόμαστε), Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 00:27:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολυαγαπημένη μου Galadriel,

Η αλήθεια πρέπει να λέγεται, ειδικά όταν συνοδεύεται από το κατάλληλο «χρηματικό επιχείρημα»…

Είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα… ξανθιά που έγινε κοκκινομάλλα για λόγους τεχνιτής νοημοσύνης!

Μου κάνετε καμάκι κυρία μου?!
Σσσσς… Θα μας περάσουν για ανέραστες γεροντοκόρες που πάσχουν από κρυφολεσβιακό σύμπλεγμα!!!… και τι θα κάνουμε μετά οι ατιμασμένες!!!!!

Άμα σου κάνω καμάκι για άλλες δύο σελίδες, θα μου δώσεις τα σκυριανά???

Σκύψε «καταραμένη»…


The SheMantis


Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 00:44:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΟΥΝ! ΘΑ ΔΕΙΣ ! ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ.... ή μήπως είναι το ίδιο?

καταρχήν σταμάτα να τα "ξερνάς" όλα όσα μπαίνουν στις τσέπες μας! γιατί δεν θα δεις σκυριανά, ακόμα και αν κάτσω να με ......

και τώρα που το ξαναθυμήθηκα...! το ξέρες εσύ πως ο τόπος που δηλώνουμε κάτω από το nickname που χρησιμοποιούμε δεν είναι απαραίτητα αληθής?


γεροντοκόρες? που?

σώπα καλέ... εδώ δεν μας παρεξήγησαν στα γλυκά θα μας παρεξηγήσουν εδώ?

αλήθεια.... μετά το "αχλαδότυρο" τι έχει?


Θηλυκά (και όποιος έχει αντίρρηση θα στείλω τις ενισχύσεις), Galadriel


WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 01:05:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το ίδιο νομίζω ότι είναι…

Γιατί να μην τα λέω? Υπάρχει κανένας εφοριακός εδώ??… και να υπάρχει δεν μας νοιάζει κόβουμε και αποδείξεις!

Ο τόπος διαμονής ήταν??… και εγώ που νόμιζα ότι δηλώνει την διάθεση μας??

Αν είναι να μην παρεξηγηθούμε τότε να συνεχίσω… μπορεί να βγάλω και εκείνο το ξυλόγλυπτο τρίμετρο σερβάν που είχες στη τραπεζαρία…

Μετά το ΑχλαδόΤυρο?… ΤΟ ΧΑΟΣ!


The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 01:15:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για εφοριακό δεν ξέρω...,

έναν βιολιστή είδα μόνο που παίζει σε ριάλιτι !

για το τρίμετρο σερβάν θα πρέπει πρώτα να κάνεις ειδικές επικλήσεις στην τρίμετρη ιδιοκτήτρια του

το ΧΑΟΣ? ποιο καλέ? το club εκείνο που μαζεύονται κάτι λιγούριδες ξεμωραμένοι κομπιουτεράδες και κατά περίπτωση εσωτεριστές?

μπα ....

και για να έχουμε καλό ρώτημα...

που είναι αυτός ο άσχετος κομπιουτεράς που δεν ξέρει τα troll ?
άντε όλους τους άσχετους μαζέψαμε εδώ μέσα...


Θηλυκά (πάντα !), Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Verrater
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cuba
94 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 05:52:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Verrater  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μου φαινεται galadriel θα φαμε τα μουστακια μας

την καταρα του Θαναση Βεγγου να εχετε

"που να νυσταζεις ολη σου την ζωη και να μην βρισκεις μερος να κοιμηθεις"

quote:
Αγαπητη φίλη Mantis,

σκέφτηκα να σου κάνω ποδαρικό


αυτο δεν ηταν ποδαρικο ηταν η πατουσα του θεου.

quote:
λέω να περιλάβω τώρα κι εσένα verrater που νομίζεις ότι έτσι εύκολα μπορείς να γυρνάς από δω και από κει και να σφετερίζεσαι την ταυτότητα παλιότερου και διαγραφέντος (δις) πρόσφατα μέλους...
δεν ειμαι ενας ειμαστε πολλοι οπως ειχε πει ενα διαβολακι λεγεωνες λεγεωνων
αλλα εχω πιστοποιηση
τα σημεια στιξης ειναι για τους αργοσχολους

quote:
τι είναι αυτά που μαθαίνω? τα βάζεις με τους συντονιστές συνέχεια? γιατί? που τους ξέρεις?
εδω τους εμαθα
ετσι πανε αυτα τα πραγματα
στο σχολειο ή στον στρατο μαθαινεις το τσιγαρο
στην φυλακη τα ναρκωτικα και τον τριχωτο ερωτα που σου προσφερουν κατι μουστακαληδες δεν θες δεν θελεις που να χτυπιεσαι να μην θελεις και εννοειται οτι δεν εχουν καμμια σχεση με εσενα γιατι αν ειχαν θα ημουν φυλακη τωρα
ισοβια
τωρα βεβαια δεν μου αρεσουν τα αιματα
λερωνεσαι
μαζευονται και οι μυγες αστα βραστα
και οταν εχεις την μυγα....

οποτε ισοβια πως πανε?
ναρκωτικα?
δεν μου παει το εμποριο ασε που σε ενα μηνα θα με αφηναν να φυγω

χμ!
πραξικοπημα τωρα μαλιστα αυτο ειναι θα κανω ενα πραξικοπημα για τα ισοβια δεσμα
και για να κλεισω το μαθησιακο θεμα εδω εμαθα τους........ασε μην πω την λεξη γιατι θα γινω end verrater.

quote:
και επιπλέον εννοείς να βγαίνεις απροσκάλεστος και πλήρως αναρμοδίως να υπερασπίζεσαι την τιμή και την υπόληψη θηλυκών μελών που φημίζονται για τις κακές τους συνήθειες...

και τι τιμη
πετρελαιου

φωτια και λαβρα

τι να εκανα δηλαδη?
βρηκα και ενα παντελονι και το φορεσα για να ερθω
ξερεις τι δυσκολο που ειναι να βρεις παντελονι στις μερες μας?

προβλημα και αυτο με τα παντελονια
παντου πουλανε
ομως σε κατι τυπους που κολανε μουστακια τους ενοχλει το φερμουαρ
τουλαχιστον αυτοι λενε οτι φορανε κατι ειναι και αυτο
ομως ειναι αλλοι που αν και πουλανε παντου παντελονια δεν τους αρεσουν γιατι προτιμουν την σκοτσεζικη εθνικη ενδυμασια αμ δεν ειναι σκοτσεζικο το υφασμα.......και το τουβλο ηταν γομα

και ο διαβητης αστα να πανε ηταν ζαχαρο τελικα

αλλα η μαντις φταιει με τα ζαχαρωτα και τα σοκολατακια.

quote:
τι φρούτο είσαι?
ειμαι ενα φρουτακι σκεπασμενο με λειωμενη σοκολατα και τα αλλα τα αφηνω σε εσας με το ταλεντο.

quote:
Η "Κατάρα" δημιουργήθηκε, όχι για να ξύσει πληγές,
ααααααααα συγνωμη νομιζα οτι ηταν online ξυστο.

quote:
Τώρα βέβαια αν κάποιος έχει την εντύπωση ότι «τα γλυκά» ήταν συγκαλυμμένο cybersex… τότε πράγματι έχει πολύ πλάκα… προφανώς δεν ξέρει πως είναι το cybersex…
ή τα γλυκα.

quote:
το "έσω" είναι που θα έπρεπε μετράει αν είστε πραγματικοί εσωτεριστές, αφού ασχολείστε με το "έξω" είστε εσωτεριστές "μαϊμού"!

αυτο ξαναπεστο

quote:
το "έσω" είναι που θα έπρεπε μετράει αν είστε πραγματικοί εσωτεριστές, αφού ασχολείστε με το "έξω" είστε εσωτεριστές "μαϊμού"!

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΛΑΒΕ Η ΝΥΧΤΑ ΤΟΝ ENDORAMA ΣΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΟΠΟΥ ΞΕΠΡΟΒΑΛΕ Η ΜΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ENDORAMA ΣΤΟΥΣ ΘΡΥΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΣΑΝ END ORAMA ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΣΥΝΕΙΔΗΣΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 06:57:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν θα τα φάμε λέει!

μόνο? !!!!!


και τα μουστάκια μας θα φάμε και κάτι γλυκά που έχουν απομείνει!

Το θράσος σου δεν έχει όρια δηλαδή! Αν φαντάζεσαι πως μπορείς να μπαίνεις έτσι στα ξένα θέματα και να τα κάνεις μπάχαλο , γελιέσαι μικρέ και ανόητε verrater! Τα κάνουν όλοι τα κάνει κι ο verrater..!
Τι νόμιζες δηλαδή?
ότι επειδή είπαμε το όνομα σου μια φορά, έπρεπε ντε και καλά και σώνει να απαντήσεις?

Και ποιος φαντάζεσαι νιάζεται για την γνώμη σου? για να δω... πόσα μηνύματα έχεις?.... μάλιστα 17 ! και σε πόσο χρονικό διάστημα? θα 'ναι δεν θα 'ναι μία βδομάδα.... και έχεις το θράσος να κάνεις σχόλια για τον τάφο του Ινδού! εεεε.... την πατούσα του Θεού ήθελα να πω...

και που στο κάτω κάτω και αυτά που έχεις πως τα απέκτησες? γράφοντας κάτι ανάρμοστα από δω και από κει και ενοχλώντας και παρενοχλώντας όλο τον κόσμο...!

και από που κι ως που έχεις άποψη για το cybersex ή τα γλυκά εν προκειμένω? εμείς έχουμε γιατί έχουμε μουστάκια (δεν ξανακάνω φυλακήηηη με τον Καπέτανακη, που 'χει ντουγκλα το μουστάκιιιι !) και δεν έχουμε άλλο τρόπο και τα γλυκά τα ξέρουμε αν κρίνει κανείς από τα κιλά μας...

εδώ δεν ξέρεις βασικά πράγματα, όπως ότι τα trolls είναι όρος της πληροφορικής και θες και επιχειρήματα για τα σημεία στίξης!

και μύγες έχει, και κουνούπια έχει και ελέφαντες έχει...! σιγά μη σου δώσουμε και λογαριασμό! τι έγινε δηλαδή? επειδή είμαστε ζωολογικός κήπος, είπες να το παίξεις θηριοδαμαστής? αμ, δε! απλώς αυτός που καθαρίζει τα κλουβιά είσαι!

και σχόλια ενδυματολογικού περιεχομένου βλέπω? γιατι? τι φοράς όταν κοιμάσαι?

άντε γιατί είναι πρωϊ ακόμα και δεν θέλω να αρχίσω τις κατάρες με το καλημέρα! γιατί δεν το 'χω σε τίποτα να γίνω σ...... (είδες δεν το πα!) και να σε διαγράψω!

και να αφήσεις τα σχόλια για τις μαϊμούδες και τα υπονοούμενα γιατί πήξαμε στους "κινέζους"!

άντε πάω να φτιάξω κανένα καφέ.... γιατί έχει υγρασία ακόμα ...


Θηλυκά (εσύ το ήξερες αυτό?), Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 10:58:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για κάποιο περίεργο λόγο σε έχω τόσο άχτι verrater που δεν μου φτάνει ποτέ ένα μόνο ποστ για να σε "στολίσω" με τις αρμόζουσες κατάρες....


quote:
οποτε ισοβια πως πανε?

θέλεις ισόβια πουλάκι μου? να σε διευκολύνουμε άμα είναι! σε βάζουμε επίσημο επιτηρητή των διαδικτυακών και έτερων επαφών μας και δεν μπορεί... όλο και κάπου θα το πετύχεις το ισόβια....


quote:
ειμαι ενα φρουτακι σκεπασμενο με λειωμενη σοκολατα και τα αλλα τα αφηνω σε εσας με το ταλεντο.

τι προτείνεις δηλαδή ? να σε "γλύψω"? αααα.... όχι! όλα κι όλα αυτό είναι ένα εθνικό σπορ εδώ μέσα στο οποίο έχω μαύρα μεσάνυχτα και θα συνεχίσω να έχω.... μπορεί βέβαια να θες να είμαι εγώ το γλυκό και να πιάσεις εσύ το "γλύψιμο" γιατί φοβάσαι μη σε απενεργοποιήσω ως ανερχόμενη σ..... (ουφ! ούτε τώρα το είπα!) ... και ξέρεις τι λένε .... ότι συμβαίνει μία μπορεί να συμβεί και δεύτερη, αλλά αν συμβεί και δεύτερη τότε θα συμβεί οπωσδήποτε τρίτη!....εκτός κι αν το κάνει η λατρευτή μου Μάντις οπότε θα ανανεωθούν οι ελπίδες της για τα σκυριανά !

quote:
ααααααααα συγνωμη νομιζα οτι ηταν online ξυστο.

καλό είναι να ξύνει κανείς το κεφάλι του λίγο πριν βγάλει συμπεράσματα του τι είναι ο καθένας μας εδώ μέσα.... εκτός του ότι απαλάσσεται από τις ψείρες, μπορεί και να δουλέψει το κονσερβοκούτι...


και θα τελειώσω με ένα και τελευταίο ερώτημα, το οποίο ανήκει στην θεματολογία άλλου τόπικ βεβαίως βεβαίως, αλλά μια και είμαστε εδω....

εσύ τι δηλώνεις φρούτε? ηλίθιος ή θαραλλέος?
για να ξέρουμε τι θα σε χρεώσουμε.... μπορεί να πληρώσεις κάτι παραπάνω αλλά η συνδρομή θα ισχύει..!

Θηλυκά(και ξαναρωτάω, εσύ το γνώριζες αυτό?), Galadriel


WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lamogio
Μέλος 3ης Βαθμίδας


560 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 13:59:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lamogio  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κατάρα να ‘χεις από μένα
Που μ’ εκανες και πίστεψα σε σένα
Κι όταν είδες πως σ’αγάπησα στ’αλήθεια
Μ’ άλλον έφυγες
Και μ’ αφησες πληγή στα στήθεια

Η κατάρα μου να δέρνει τη σκιά σου
Κι εφιάλτες να σε δέρνουν στα όνειρά σου
Τα σημάδια, οι πληγές μου να σε ζώνουν
Και τα μάτια σου ποτέ να μη στεγνώνουν

Πόσο γελάστηκα, αχ πόσο
Σε σένα την αγάπη μου να δώσω
Μα συνείδηση δεν είχες κατά βάθος
Παρ’την κατάρα μου
Κι εγώ θα ζώ μονάχος

Η κατάρα μου να δέρνει τη σκιά σου
Κι εφιάλτες να σε δέρνουν στα όνειρά σου
Τα σημάδια, οι πληγές μου να σε ζώνουν
Και τα μάτια σου ποτέ να μη στεγνώνουν...

Ασμα ηρωικό και πένθιμο που λέμε.
Αοιδός: ο ένας, ο μοναδικός, ο ανεπανάληπτος...
ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΣ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 15:06:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πένθιμο? ποιος πέθανε?

Η Γνώση? Η Σοφία? Η Ψυχή? Το Παράξενο? βρε λάθος θα έκανες... δεν μπορεί... αφού εγώ τα είδα το πρωί και ήταν ζωντανά ακόμα, λίγο ασθενικά βέβαια.... αλλά ζωντανά!

και τώρα που θυμήθηκα το θάνατο... ξέρει κανείς σας αν υπάρχει ένας άλλος κόσμος μετά το θάνατο και μέχρι τι ώρα το βράδυ μένει ανοιχτός? ή αν επιτρέπονται τα ντους? ή αν είναι μακρυά από το κέντρο? γιατί με ρωτάνε σε ένα άλλο θέμα που γράφω σχετικά και δεν ξέρω τι ν'απαντήσω... και θα γίνω και ρεζίλι δηλαδή...

βέβαια , απ' την άλλη σου λέει άμα τους "θάψουμε" όλους θα μείνουμε μόνοι μας να διαφεντεύουμε το τσιφλίκι με την ησυχία μας... γιατί στους πεθαμένους ... ακόμα και το ζόμπι βασιλεύει !

ξέρει επίσης κανείς πως γίνεται η Μεγάλη Επίκληση για την νεκρανάσταση θεμάτων από το αχλαδότυρο? γιατί έχω έναν φίλο που περιμένει απάντηση εδώ και μερικές μέρες και δεν του δίνει κανείς σημασία! .... όχι δηλαδή ότι δίνουν και σε τίποτα άλλο!

και μη βιαστείς να απαντήσεις φρούτε ! γιατί μετά τις ατυχείς γνώσεις σου πάνω στο θέμα των τρολλ δεν σου έχω καμμία εμπιστοσύνη!

Κατάρα ! δεν βρίσκω πουθενά την ξυριστική μου μηχανή και θα μείνω με τα "μούσια" και τα μουστάκια σήμερα!

κατάρα ! και πάλι κατάρα ! ούτε αυτό το παντελόνι μου κάνει! θα πάχυνα κι άλλο φαίνεται! αλλά τι με νιάζει? θα φωνάξω αυτούς που τα φοράνε να μου δώσουν ένα ράσο, που μου κάνει και κομψή γραμμή!

Θηλυκά ? (γιατί θα αρχίσω να αναρωτιέμαι κι εγώ στο τέλος!), Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 16:15:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μικρέ και ενοχλητικέ verrater,

Αδίκως φωνάζεις και χτυπιέσαι, αδίκως σκορπάς καταραμένα τυράκια στα θέματα… δεν έχεις καταλάβει ότι κανείς δεν σε γουστάρει και κανείς δεν σου δίνει σημασία?

quote:

αλλα εχω πιστοποιηση
τα σημεια στιξης ειναι για τους αργοσχολους

Αν ειναι ετσι τοτε και εγω καποιος αλλος ειμαι… ποιος? Ο endorama βεβαιως βεβαιως…

quote:

αλλα η μαντις φταιει με τα ζαχαρωτα και τα σοκολατακια.

Ναι τώρα ρίξτε το φταίξιμο στο καημένο το παιδάκι!
Εγώ σας φταίω για την… λιγούρα σας?!

quote:

ααααααααα συγνωμη νομιζα οτι ηταν online ξυστο.

Πολλά «νομίζεις» τελικά και θα έχουμε κι άλλα αίματα… ή φόλες…

quote:

quote:
το "έσω" είναι που θα έπρεπε μετράει αν είστε πραγματικοί εσωτεριστές, αφού ασχολείστε με το "έξω" είστε εσωτεριστές "μαϊμού"!


αυτο ξαναπεστο

quote:
το "έσω" είναι που θα έπρεπε μετράει αν είστε πραγματικοί εσωτεριστές, αφού ασχολείστε με το "έξω" είστε εσωτεριστές "μαϊμού"!


Αφού σου άρεσε τόσο να σου πω και κάτι άλλο…

Τα troll θα έπρεπε να τα ξέρεις αν είσαι πραγματικός προγραμματιστής, αφού δεν τα ξέρεις είσαι προγραμματιστής «μαϊμού»!!!


The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 16:40:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

ειμαι ενα φρουτακι σκεπασμενο με λειωμενη σοκολατα και τα αλλα τα αφηνω σε εσας με το ταλεντο.

τι προτείνεις δηλαδή ? να σε "γλύψω"? αααα.... όχι! όλα κι όλα αυτό είναι ένα εθνικό σπορ εδώ μέσα στο οποίο έχω μαύρα μεσάνυχτα και θα συνεχίσω να έχω.... μπορεί βέβαια να θες να είμαι εγώ το γλυκό και να πιάσεις εσύ το "γλύψιμο" γιατί φοβάσαι μη σε απενεργοποιήσω ως ανερχόμενη σ..... (ουφ! ούτε τώρα το είπα!) ... και ξέρεις τι λένε .... ότι συμβαίνει μία μπορεί να συμβεί και δεύτερη, αλλά αν συμβεί και δεύτερη τότε θα συμβεί οπωσδήποτε τρίτη!....εκτός κι αν το κάνει η λατρευτή μου Μάντις οπότε θα ανανεωθούν οι ελπίδες της για τα σκυριανά !

Πολυαγαπημένη μου Galadriel,

Αυτό κι αν είναι κατάρα! Δεν είμαι τόσο κακή, όσο ύπουλη... λέω να πάρω ένα μεγάλο ψαλίδι και να του κόψω τα... καλώδια του ΟΤΕ...

Αν σε «γλύψω», μαζί με το σκυριανό σαλονάκι, θα πάρω δώρο και το μαλλιαρό χουζούρικο γάτο σου? Αν δεν μου δώσεις και τον Φουντούνι, δεν κλείνει η συμφωνία!

Όχι τίποτα άλλο… θα προστατευτώ από διάφορους αλλεργικούς τύπους που μου προκαλούν… αλλεργία!!!

quote:

και τώρα που θυμήθηκα το θάνατο... ξέρει κανείς σας αν υπάρχει ένας άλλος κόσμος μετά το θάνατο και μέχρι τι ώρα το βράδυ μένει ανοιχτός? ή αν επιτρέπονται τα ντους? ή αν είναι μακρυά από το κέντρο? γιατί με ρωτάνε σε ένα άλλο θέμα που γράφω σχετικά και δεν ξέρω τι ν'απαντήσω... και θα γίνω και ρεζίλι δηλαδή...

Στάκα να σου στείλω με mail την σελίδα… με ένα δύο copy-paste και link, το έσωσες το τομάρι σου!

quote:

ξέρει επίσης κανείς πως γίνεται η Μεγάλη Επίκληση για την νεκρανάσταση θεμάτων από το αχλαδότυρο? γιατί έχω έναν φίλο που περιμένει απάντηση εδώ και μερικές μέρες και δεν του δίνει κανείς σημασία! .... όχι δηλαδή ότι δίνουν και σε τίποτα άλλο!

Είναι ένα αρχαιότατο, σκοτεινό και επικίνδυνο ξόρκι…

Παίρνεις μερικά αιματοβαμμένα θέματα, τα στύβεις, μαζεύεις το αίμα σε ένα post… ρίχνεις και λίγο φαρμάκι, ανακατεύεις και προσθέτεις μια σκελίδα link. Επικαλείσαι ανώτερες αόρατες δυνάμεις και αν δεν είναι απασχολημένες αλλού, μπορεί να σου κάνουν το χατήρι…


The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 17:11:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ξέρει επίσης κανείς πως γίνεται η Μεγάλη Επίκληση για την νεκρανάσταση θεμάτων από το αχλαδότυρο? γιατί έχω έναν φίλο που περιμένει απάντηση εδώ και μερικές μέρες και δεν του δίνει κανείς σημασία!
Λες να χρειαστεί να περιμένω το Πάσχα για την νεκρανάσταση;!



Tον ψίθυρο των άστρων
έπιασε η γκλάβα μου...
Αρμονία και χάος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 17:30:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Dear lamogio,

Ως προς τι ο κλαυθμός και ο τετράκις καταραμένος οδυρμός???

Γιατί δεν παραδειγματίζεσαι από τον φίλτατο 1900, που αντιμετωπίζει χαλαρά και με χιούμορ την αδιαφορία??


The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 17:40:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
είπα κι εγώ.....!

δεν θα εμφανιστεί κανένας άλλος ενοχλητικός μανιακός ψυχίατρος να βοηθήσει στην απομπαχαλοποίηση του θέματος?
τι έγινε κολλητικό είναι? ή δεν μπορείτε να κρατηθείτε να εισβάλλετε με το έτσι θέλω στα θέματα και να λέτε ότι πιάσει "γκλάβα σας"?

ποιο ψίθυρο των άστρων.... εδώ έχουμε τον πόλεμο των άστρων!... τι κομήτες περνάνε ξυστά πάνω από τα κεφάλια μας, τι κάτι βλήμματα να! ένας κακός χαμός δηλαδή...!

εσείς κύριε μου αυτό το βιολί θα παίζετε συνέχεια? θα μπαίνετε θα μας πετάτε ένα λακωνικό και θα την κάνετε με ελαφρά?.... τουλάχιστον οι άλλοι μπαχαλοποιητές έχουν την ευγενή καλοσύνη όταν μπουκάρουν στα θέματα μας να γράφουν και καμμιά λέξη παραπάνω....

αλλά ξέρω ... ξέρω... πάνω στη στέγη κάνει κρύο και που να ακουστεί το βιολί....! Ο Πουλόπολος τι παίζει?

τώρα ... για να μην κάνω την κατάρα εξάψαλμο σε μάκρος, για την ερώτηση που μας παραθέσατε εγώ θα σας έλεγα να μην αφήνετε τις ελπίδες ούτε στο Πάσχα γιατί ως γνωστόν το πτώμα ανευρέθη και έτσι το Πάσχα ακυρώθηκε για φέτος...!

δεν ξέρω αν χρησιμοποιούσατε μια εξόχως μαγική και δοκιμασμένη λέξη αν θα καταφέρνατε κάτι καλύτερο.... αλλά και πάλι δεν παίρνω όρκο...

άντε την κατάρα μου να 'χεις και εσύ τέκνον μου....

Θηλυκά, Galadriel, Κλαρις, Galadriel, Κλαρις, Galadriel.... άστο ! μπερδεύτηκα!

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 17:58:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΥΕS IN HOW MANY FIGHTS MUST A USER GET INVLOLVED TILL HE REALISES THE AWFUL TRUTH???
YES HOW MANY MESSAGES MUST BE SPENT BEFORE WE REALIZE IT'S ALL FAKE???
YES HOW MANY HOURS SLOUD A USER SPEND TILL HE SEES WICH IS THE TRUTH???

THE ANSWER MY FRIEND IS BLOWIN' ON THE NET THE ENSWER IS BLOWIN' IN THE NET....

EΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ Η ΔΙΑΣΚΕΥΗ???
ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΕΙΨΕ....(Ε ΜΑΝΤΙΣ THNX FOR YOUR WELCOME BUT U KNOW STH I SEE NO CHANGES 'N' U NKOW WHAT A MEAN...)

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 18:27:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
EΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ Η ΔΙΑΣΚΕΥΗ???
ΟΧΙ

quote:
θα μπαίνετε θα μας πετάτε ένα λακωνικό και θα την κάνετε με ελαφρά?....
Τι να κανω; Εχω χάσει τα λόγια μου...



Tον ψίθυρο των άστρων
έπιασε η γκλάβα μου...
Αρμονία και χάος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 18:29:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

EΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ Η ΔΙΑΣΚΕΥΗ???
ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΕΙΨΕ....(Ε ΜΑΝΤΙΣ THNX FOR YOUR WELCOME BUT U KNOW STH I SEE NO CHANGES 'N' U NKOW WHAT A MEAN...)

Παρακαλώ καλό μου παιδί, δεν είπα ότι κάνω θαύματα ή ότι τα κάνω τσάμπα...

Όλα έχουν κάποιο τίμημα, που όταν θέλεις κάτι θα πρέπει να το πληρώσεις... και μην ακούτε τις μλκιες που λένε κάποιοι ότι όταν θέλεις κάτι πολύ, όλο το σύμπαν συνωμοτεί για να το αποκτήσεις... για το "τίμημα" τα λένε όλα...

Το ίδιο "τίμημα" που πρέπει να πληρώσει όποιος μπλέκει σε καταστάσεις που είναι πάνω από μπόι του... τα είχα πει, τα είπα και θα τα ξαναπώ, όπως φαίνεται...


The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 18:36:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
θα μπαίνετε θα μας πετάτε ένα λακωνικό και θα την κάνετε με ελαφρά?....
Τι να κανω; Εχω χάσει τα λόγια μου...


Κάλλιο αργά... παρά ποτέ, αγαπητέ 1900...


The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 19:30:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Ελάτε τώρα Δρ. Λέκτερ!

quote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
θα μπαίνετε θα μας πετάτε ένα λακωνικό και θα την κάνετε με ελαφρά?....
--------------------------------------------------------------------------------

Τι να κανω; Εχω χάσει τα λόγια μου...



...κάπου πάνω σας θα 'ναι...και δεν το προσέξατε!

στο κάτω κάτω πείτε το με ένα τραγούδι, ένα ποίημα, ένα copypaste, ένα λινκ, μια φωτογραφία! κάπως το κάνουν όλοι οι άλλοι..! δεν πιστεύω ότι δεν μπορείτε να το κάνετε κι εσείς..!

μήπως σας έπεσε βαρύς ο εξάψαλμος?

αν είναι να πω την μαγική λέξη και να διορθωθεί το θέμα παραυτα! όπως συνηθίζεται άλλωστε...


Θηλυκά (επαναλαμβάνομαι ώρες ώρες), Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 19:54:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λατρεμένη μου,

quote:
Αυτό κι αν είναι κατάρα! Δεν είμαι τόσο κακή, όσο ύπουλη... λέω να πάρω ένα μεγάλο ψαλίδι και να του κόψω τα... καλώδια του ΟΤΕ...

εσύ φταις δηλαδή βρε θηρίο που με πέταξε έξω πριν? και γω που νόμιζα ότι έχει να κάνει με τίποτα περίεργα βουντού που χρησιμοποιούν μερικοί μερικοί

quote:
Όχι τίποτα άλλο… θα προστατευτώ από διάφορους αλλεργικούς τύπους που μου προκαλούν… αλλεργία!!!

και εγώ πως θα προστατεύομαι από τις αλλεργίες? τους αλλεργικούς ήθελα να πω ! θα το 'κανες ποτέ αυτό στην καλή σου φίλη που σε αγαπάει τόσο πολύ και θέλει το καλό σου? και να δεις που θα μας πουν και κουτσομπόλες στο τέλος... δηλαδή σαν να λέμε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα ένα πράμα...


quote:
Στάκα να σου στείλω με mail την σελίδα… με ένα δύο copy-paste και link, το έσωσες το τομάρι σου!

ά πα πα πα ! αυτά είναι πράγματα του σατανά! δεν ανακατεύομαι εγώ με τέτοια γιατί υπάρχει και ο Νόμος των Τριών και μας βλέπει...! εξάλλου δεν ξέρω και τι είναι αυτό το λινκ που μου λες... έχει να κάνει με την μινκ? και πως θα βοηθούσε μια γούνα στην συγκεκριμένη περίπτωση? ειδικά δε αν έχει και ράμματα πάνω της..!


quote:
Παίρνεις μερικά αιματοβαμμένα θέματα, τα στύβεις, μαζεύεις το αίμα σε ένα post… ρίχνεις και λίγο φαρμάκι, ανακατεύεις και προσθέτεις μια σκελίδα link. Επικαλείσαι ανώτερες αόρατες δυνάμεις και αν δεν είναι απασχολημένες αλλού, μπορεί να σου κάνουν το χατήρι…

για κάτσε ρε παιδί μου... γιατί αυτό έχει ενδιαφέρον τώρα... το φεγγάρι πρέπει να είναι στη χάση ή στη γέμιση? και αν πρέπει να είναι στη γέμιση, σε τι γέμιση? με λικέρ? με καρύδι? με δαμάσκηνο?

το αίμα μπορώ να το αποφύγω? μη μου βάψει και τα χαλιά φοβάμαι!

και πόσο ανώτερες δυνάμεις πρέπει να επικαλεστώ? μέχρι το 6ο πάτωμα καλά είναι?

... "δεν το κάνω από κακό, θέλω να 'χω υλικό... κι ας μου τρώει η περιέργεια τη σόοοοολα"!


Θηλυκά(μην τα ξαναλέμε τώρα),Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 20:10:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
...κάπου πάνω σας θα 'ναι...και δεν το προσέξατε!
E, αμα είναι πάνω μου, αστα εκει. Είναι κι επίκαιρο· θα είμαι σα χριστουγεννιάτικο δέντρο

Πω πω αυτο το κορίτσι!!! Γλώσα δεν έχει βάλει μέσα τις τελευταίες μέρες



Tον ψίθυρο των άστρων
έπιασε η γκλάβα μου...
Αρμονία και χάος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 20:35:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πω πω αυτο το κορίτσι!!! Γλώσα δεν έχει βάλει μέσα τις τελευταίες μέρες

αυτό πράγματι είναι αλήθεια! σε αντίθεση με άλλους που την έχουν καταπιεί προσπαθώντας να κρατήσουν ισορροπίες εις βάρος των όσων διακήρυτταν στο παρελθόν για θέματα φιλίας και αδερφοσύνης γενικότερα!

και τώρα θα γίνει και ακόμα χειρότερη η γλώσσα μου γιατί το "ξεκατίνιασμα" είναι μια καταπληκτική μέθοδος να πέφτουν παντός είδους μάσκες

και όλα αυτά για την πανανθρώπινη ειρήνη και αγάπη και αδελφοσύνη και τα παιδάκια που πεινάνε.... εγώ τα ακούω βερεσέ όταν δεν έχει κανείς ένα ζευγάρι παντελόνια να φορέσει για τους δικούς του φίλους....

είναι όπως οι εσωτεριστές "μαϊμού" και οι ειρηνιστές "μαϊμού"

τι να το κάνω που στέλνουν γάλατα και νερά στις χώρες που έχουν ανάγκη και δίπλα τους υπάρχουν "άνθρωποι" και δεν τους βλέπουν...


Θηλυκά (αν και φοράω "παντελόνια"), Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 20:54:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωωωωπα! Για πάτα λίγο φρένο. Τα παραπάνω για μενα τα γράφεις galadriel?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy