ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ADMIN
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
wolfw
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2004, 05:38:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfw
Ειμαι ο ngw.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι μετα απο τοσο καιρο ασχολειστε μαζι μου.Οτι εγινε εγινε.Και εγω φυσικα ζητησα δημοσια συγνωμη.Για ολα αυτα που εγραψα.-----Και σας εγραψα οτι οτι εγραψα οφειλοταν σε δικους σας.Μεσα απο το εσοτερικα.Φυσικα αυτη ειναι η προσωπικη μου αποψη.Που δεν ξερω αν ειναι η σωστη αλλα που ουτε ενδιαφερομαι να μαθω.Οποτε απο δω και περα γιατι ασχολειστε μαζι μου;Γιατι δεν βλεπετε τα χαλια του εσοτερικα;Γραφετε πια κοινωνικα θεματα.Τελειως εκφυλισμενα ,παρηκμασμενα,ανουσια και ξεφτιλισμενα.Ετσι κι αλλιως ολοι αν δεν το ξερετε σας περιγελουν.Δηλαδη γελουν με αυτα που γραφετε.Σε ενα πεθαμενο εσοτερικα.Η μηπως παλι λεω ψεματα;ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΕΣΟΤΕΡΙΚΑ ΠΕΘΑΝΕ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ.Χωρις καμια εξωτερικη παρεμβαση.Να το χαιρεστε.Ετσι κι αλλιως εκει γραφουν ''μονο'' παρα πολλοι λιγοι.Και γραφουν μονο για να γραφουν.ΕΜΠΝΕΥΣΗ.Ξερετε αυτη τη λεξη;Μονο την καταψυξη ξερετε.Εχεται νικησει ακομα και τον παγο.------------Και στο τελος.Admin.Ποιος νομιζεις οτι εισαι;Ναι ποιος νομιζεις οτι εισαι;Αυτοκρατορας,το αλαθητο του παπα κατι το τελειως αλαθητο.Και εδω θα γελασω.Ποιος νομιζεις οτι εισαι;Αν ηξερες οτι εγω-αν τα εκανες- κι αν τα εγραφες κιολας ηδη θα σε ειχαν ''θεοποιησει''ολοι αυτοι εδω μεσα.Αλλα επειδη δεν τα εχεις κανει ολα τα παραπανω θα παραμεινεις αυτο που ''εισαι''.Και το τι εισαι βγες το και πες το σε ολους.-----Η μαλλον θα το πω εγω.Ενας θεωρητικος που αντιγραφει ''βιβλια'' για να απαντησει η και να γραψει για ολα ''αυτα''τα θεματα.Ετσι κι αλλιως δεν εχεις καμμια απολυτως σχεση με τα θεματα εδω.Μηπως παλι λεω ψεματα.------------------Οταν εγω σου προτεινα να γραψω για τις ''λιμνες''που φυσικα δεν ξερει κανενας απο το εσοτερικα.Την πορεια για τις λιμνες.Θα σου περιεγραφα ολη την διαδρομη.--------Εσυ για ολα αυτα εκανες τον καρδιναλιο.Αν και τελειως ασχετος με ολα ''αυτα''.Οποτε εγω θα τα γραψω ''αλλου'' και διαβασε τα μηπως ξεστραβωθεις.Αν και δεν νομιζω.Αλλα θα γραψω κι αλλα θεματα στα οποια ειααι τελειως ''ασχετος.Η μηπως παλι λεω ψεματα;----------Δοξαστε τον ασχετο αυτοκρατορα σας.Και προσπεραστε τον.Οπως και το εσωτερικα.-----Ηδη καποιοι ''αλλοι'' που πηγαιναν πιο ψηλα και πιο βαθια απο τον καθενα-το σλογκαν τους-μαλλον το locus7 ηταν αν δεν κανω λαθος.Καπου πρεπει να στουκαραν.Εγω ξερω που.----------------Νομιζω οτι ηταν ενα δικαιο τελος.
wolfw
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2004, 06:19:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfw
Και κατι για το locus7.Ηδη αν δεν το ξερετε,δεν υπηρχει.Καποτε υπηρξε.Ξερω και γιατι διαλυθηκε..Τωρα εκει τα ηνια τα εχουν αναλαβει αλλοι η μαλλον αλλες.Που εχουν καποιο ''σκοπο''.Ο ''αυτοκρατορας''καθεται στη πολυθρονα του που ειναι μπιχλιμπιδατη μπροστα απο το p.c του.Και μαλλον θα βλεπει ακομα τις ''εφτα αδελφες'' στην οθονη του.Α,μαραμαρωμενε βασιλια.Ας προσεχες.Εκτενεστερα ''αλλου''.Αφιερωμενο στο nimbus.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2004, 07:49:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Το "Θέμα" αυτό απενεργοποιείται...

Ο λογαριασμός wolfw έχει ήδη απενεργοποιηθεί...

Πραγματικά, δεν καταλαβαίνω καθόλου γιατί ο συγκεκριμένος άνθρωπος μπορεί έστω και να υποθέτει ότι ασχολούμαστε πλέον "μαζί του".

Προφανέστατα(και μετά τα τελευταία μηνύματα) ήλθε "από αλλού", για να μιλήσει "για άλλους", και σίγουρα ανήκει "κάπου αλλού"!
Σίγουρα όχι σε οποιονδήποτε γνωστό μας χώρο.

Ελπίζω να είναι αυτή η τελευταία περίπτωση(αν και δεν το πιστεύω και πολύ... ) παρεμβολών άτοπων, ανεδαφικών, παραπλανητικών και οπωσδήποτε επιβαρυντικών για μία ήδη "βεβαρυμένη θέση".

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy