ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις
 ΟΡΙΟ ΤΡΙΩΝ ΩΡΩΝ?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Eκήβολος
Μέλος 1ης Βαθμίδας


135 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2005, 22:29:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Eκήβολος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ποιο είναι το όριο 3 ωρών που έχω υπερβεί και δεν μπορώ να επεξεργαστώ παλιό μου μήνυμα;
Eκήβολος
Μέλος 1ης Βαθμίδας


135 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2005, 22:56:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Eκήβολος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΜΜΜΜΜ Τώρα που το ξανασκέφτομαι πρέπει να σημαίνει πως πέρασαν περισσότερες απο τρίς ώρες απο τη στιγμή που το έγραψα. Και είναι σωστό και δίκαιο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Jejeje
Πρώην Συνεργάτης

Greece
533 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2005, 12:54:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jejeje  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε μου, πολύ σωστά συμπέρανες. Υπενθυμίζω ότι η αρχική ανακοίνωση για αυτή την τροποποίηση / αναβάθμιση βρίσκεται εδώ.

Φιλικά
--Je^3--Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Eκήβολος
Μέλος 1ης Βαθμίδας


135 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2005, 17:29:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Eκήβολος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά και χαρά σου καλέ μου φίλε!!!
Βλέπω έγινες συντονιστής!
Μπράβο και πανάξιος! Είσαι ένας θησαυρός και ξέρεις τη γνώμη μου για σένα.
Μια που σε βρίσκω θέλω να σου δώσω και εγώ τα ταπεινά μου συγχαρητήρια για την περίφημη δουλειά που έκανες για την εργονομία του σάιτ.
Τώρα έχει και την υπογραφή σου κι αυτό λέει πολλά.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Jejeje
Πρώην Συνεργάτης

Greece
533 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2005, 19:31:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jejeje  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια.
Πραγματικά πιστεύω ότι τα "εννοείς"!!
Επί ευκαιρίας θα ήθελα να διευκρινήσω ότι η προσπάθεια "επί των τεχνικών αναβαθμίσεων" του forum είναι συλλογική... κυρίως όμως από τον Αdmin ο οποίος αξίζει πραγματικά συγχαρητήρια αφού έχει διαθέσει ατελείωτες ώρες για να μπορούν τα μέλη του esoterica να χρησιμοποιούν το forum και το site γενικότερα με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.
Γενικότερα πάντως, και ορμώμενος από μία φράση σου, αναμένονται εξελίξεις όσον αφορά στην εργονομία και λειτουργικότητα του site. Απλά πρέπει πριν από κάθε αλλαγή να γίνουν οι απαραίτητες δοκιμές έτσι ώστε η μετάπτωση να γίνει με τα λιγότερα δυνατά προβλήματα και δυσλειτουργίες.

Σε χαιρετώ
--Je^3--Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Eκήβολος
Μέλος 1ης Βαθμίδας


135 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2005, 23:49:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Eκήβολος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να πω λοιπόν συγχαρητήρια και ενα μεγάλο ευχαριστώ, σε όλο το team του esoterica και κυρίως στη τοπική θεότητα Admin!!!
Η ποιότητα της δουλειάς σας μεχρι εδώ προδιαγράφει ευοίωνο το μέλλον των εξελίξεων που αναγγέλεις.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.078125
Maintained by Digital Alchemy