ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΓΝΩΣΗ =-.
 Ομάδα "Ε"
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
searcher
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2002, 05:34:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους searcher  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ti gnorizete gia autous?
Einai kaloi? oi kakoi? Giati krivonte?
Giati tous fovounte?
Opios exei gnoseis as me diaforisei :)


AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2002, 13:55:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
KALO MESHMERI.

FILE searcher KALO THA EITAN PRIN NA ANOIXOUME ENA THEMA NA VLEPOUME EAN YPARXEI.
EIDH EAN DEN APATWMAI YPARXOUN 2 FORUM ME TO AKRIBWS IDIO THEMA.
SYGNWMH BEBAIA GIA THN PARATHRISH.

EYXARISTW

** FWS PERISSOTERO FWS **
** EAN NIOSEIS THN SKIAS SOU NA FEYGEI MHN GYRISEIS PISW NA THN KOITAXEIS **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2002, 17:11:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δες :
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=279

και

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=362

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Redivivus
Νέο Μέλος


45 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2002, 15:19:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Redivivus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΥΠΗΡΧΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ,ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ
ΝΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟΙ
ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ....
SCRIPTA MANENT

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nikosnostos
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2002, 12:34:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nikosnostos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μια καλη απαντηση σε αυτο το θεμα βρισκεται στην σελιδα
http://homepages.pathfinder.gr/the_unknowns/html/epsilon.htm

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Λεωνίδας
Μέλος 1ης Βαθμίδας


96 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2002, 19:57:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Λεωνίδας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μια ακόμη άποψη περί της Ε .
Η ομάδα Ε συστάθηκε μεταπολεμικά , από Έλληνες πατριώτες ,ως πυρήνας ανασύνταξης γνώσεων και δημιουργίας ελληνικής τεχνολογίας .
Γρήγορα όμως έγινε αντιληπτή και τα "συγκρουόμενα συμφέροντα" κατόρθωσαν να την συντρίψουν ,ελλείψει συγκροτημένης πολιτικής .
Από όλη την σχετική φιλολογία , αληθή φαίνονται να είναι μόνο τα λεχθέντα από τον Γκιόλβα , ο οποίος ήταν και μέλος της .
Τα υπόλοιπα είναι σενάρια ηλιθίων ,κερδοσκόπων ,πιθανώς δε και μυστικών υπηρεσιών .
Ο φουράκης πιθανώς είχε κάποια επαφή με την ομάδα την 10τία του 70 .Μετά όμως ως γνωστόν ...λάλησε . :)
O Κεραμύδιας και η Ε μας κάνουν 2 .Καμία σχέση .
Μέχρι πριν πέντε χρόνια , μια ομάδα με πυρήνα τον Γκιόλβα προσπαθούσε κάτι να φτιάξει. Σήμερα ? Άγνωστο .
Άυριο?
Είναι σίγουρο ότι νέες ομάδες Ε θα δημιουργηθούν .
Ας ελπίσουμε το ίδιο σοβαρές , αλλά πιο ολοκληρωμένες .
Προς το παρών ,δεν πρέπει να ασχολούμαστε άλλο με την φιλολογία της Ε διότι λειτουργεί σαν δούρειος ίππος στην νεοελληνική αναγέννηση .
Θέλω να πιστεύω όμως κάτι .
Την επόμενη φορά που μια πραγματική ομάδα Ε θα υπάρξει , δεν θα χρειαστεί να κάνουμε ερωτήσεις ,γιατί θα είμαστε σίγουροι

υγ. μήπως ξέρει κάποιος να μου πει ,αν αληθεύει η πληροφορία ότι ο Άδωνης ήταν κουμπάρος στον γάμο του Κεραμύδια ?
Αυτό και αν είναι μυστήριο ...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kouman
Νέο Μέλος

Greece
27 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2002, 01:10:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kouman  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αυτη η ομαδα δεν υπαρχει και εκπλυσομαι που αρκετοι ασχολουδαι με ενα τοσο βλακωδες θεμα.
φιλικα..............

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kouman
Νέο Μέλος

Greece
27 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2002, 01:11:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kouman  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
σορυ για τα ορθογραφικα..........


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ddf
Μέλος 1ης Βαθμίδας


58 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2002, 12:26:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ddf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

αυτη η ομαδα δεν υπαρχει και εκπλυσομαι που αρκετοι ασχολουδαι με ενα τοσο βλακωδες θεμα.

Από πού, kouman, αντλείς όλη αυτή τη σιγουριά???? Θα είναι ενδιαφέρον να μάθουμε, γιατί πραγματικά υπάρχουν τόσες συζητήσεις για αυτό το θέμα, που θα μπορούσαν άνετα να τις τελειώσεις μία και έξω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2002, 00:06:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ..
ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ddf
Μέλος 1ης Βαθμίδας


58 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2003, 12:58:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ddf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ..
ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ..

Ακριβώς, beyond. Γι' αυτό και όλη αυτή την ιστορία με την/τις "Ομάδα(ες) Ε" δεν μπορούμε να την απορρίψουμε τόσο απλά, αλλά ούτε και να την πιστέψουμε με απόλυτη βεβαιότητα.
Άλλωστε έχουν δοθεί και ημερομηνίες.
Η πρώτη μάλιστα έρχεται πολύ σύντομα.
Απλά ας περιμένουμε να δούμε και να κρίνουμε.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kouman
Νέο Μέλος

Greece
27 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2003, 00:21:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kouman  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γεια πες μου εσυ φιλε ddf απο που αντλεις πλιροφοριες γεια να το μαθω και εγω γιατι δεν εχω κατι χειροπιαστο στα χερια μου.μονο αρθρα σε διαφορα περιοδικα.οσο γεια τον beyond αλλα και γεια σενα εχω μια ερωτηση.
οταν δεν εχω ουτε υποψια αποδειξης πος μπορω να το πιστεψω?
φιλικα...............


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ddf
Μέλος 1ης Βαθμίδας


58 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2003, 12:25:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ddf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

οταν δεν εχω ουτε υποψια αποδειξης πος μπορω να το πιστεψω?
φιλικα...............


Ακριβώς, φίλε kouman. Επειδή υπάρχει η υποψία απόδειξης, γι' αυτό υπάρχει και ο σπόρος της πίστης και γι' αυτό συνεχίζω να ψάχνω για το θέμα. Και επειδή η επόμενη σύνοδος πλανητών είναι πολύ κοντά (οι οπαδοί της θεωρίας περιμένουν το αστρόπλοιο "ΘΗΣΕΥΣ" τότε) ας περιμένουμε.
Πάντως για πληροφορίες υπάρχουν αμέτρητες. Ακόμα και στα forums εδώ στο Esoterica.gr υπάρχουν και άλλα topics με το ίδιο θέμα. Απλά κάνε μια αναζήτηση με αυτό το θέμα.
Και αν θες και κάποια sites, δοκίμασε:
clubs.pathfinder.gr/epsilon/53887?read=16&forum=8127
homepages.pathfinder.gr/the_unknowns

Πάντως προτείνω να διαβάσεις τα αντίστοιχα topics σ' αυτό το site.
Περιέχουν άφθονες συμπυκνωμένες πληροφορίες.

Αν το κάνεις, περιμένω τότε τη γνώμη σου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2003, 15:58:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλη χρονια σε ολους
φιλε koyman,για ξαναδες το παρακατω παλι λιγο καλυτερα..
ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ..
ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ..
και στις 2 περιπτωσεις το ψαχνεις,δεν απορριπτεις ουτε και δεχεσαι τιποτα..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ελληνικο Λιοντάρι
Νέο Μέλος

Canada
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/01/2003, 07:49:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ελληνικο Λιοντάρι  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Ελληνικο Λιοντάρι  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας .
Αρκετά ενδιαφέρον η συζήτηση που κάνατε για την ΟΜΑΔΑ Ε, και νομίζω ότι το συμπέρασμα που
έχουμε βγάλει ειναι ότι θα ητανε ευχάριστο να υπήρχε τέτοια οργάνωση. Απλώς επειδή θα ξέραμε
οτι το Ελληνικο έθνο είναι ασφαλισμένω απο τους εχθρούς του.(Να είσαστε σίγουροι ότι υπάρχουν πολλοί
που απειλούν την ανερξαρτησία της Ελλάδος, και απειλούν τον Πανγκόσμιο Ελληνισμό που απλώνεται στα
τέσσερα πέρρατα της γής)

Πάντως δεν είμαστε σιγουροι ότι υπάρχουν οι οπαδοί της ΟΜΑΔΑΣ Ε.
Γι'αυτόν τον λόγο πρέπει να ρωτηθούμε τί μπορούμε εμείς να κάνουμε βλέποντας την χώρα
μας σιγα σιγα να καταστρέφετε απο μέσα.
Μιλάω για την κυβέρνηση που συνεχίζει να ξεπουλάει την Ελλάδα
εδώ και καιρό, με το να είναι στο ΝΑΤΟ, σε λίγο στο Ευρο-Στρατο,είναι ήδη στην Ευροπαική Ενοση
( χρηματικη κ πολιτικη) και κάνοντας πολλά αλλα .

Βλεποντας αυτα τι να κάνουμε εμείς ;Σε πιόν να γυρίσουμε για βοήθια ; τι να κάνουμε ;
Αν κάπιος έχει τις απαντήσοις σ'αυτά τα ερωτήματα ας μου τις πεί.
Αν δεν υπάρχει καμία λύσει, ευχόμαι με όλλη την κάρδια μου να υπάρχουν οργανώσης σαν την ΟΜΑΔΑ Ε
μέρχι και την 17Ν...ίσως με αυτούς βρούμε την λυτρωσή μας.....

Ευχομαι να σκεφτείτε για όσσα λέω
Για τώρα αντίο, Ελληνικο Λιοντάρι

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/01/2003, 12:39:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ Ε...
ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΕΣΑ ΤΟΥ,ΕΝΑ ΨΑΞΙΜΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ
!ΜΗΠΩΣ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ Ο ΔΟΝ ΚΙΧΩΤΗΣ + Ο ΣΑΝΤΖΟ ΠΑΝΤΖΑ!
ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΟ ΝΟΥ!

ΜΗΠΩΣ ΤΑ [Ε-ΨΙΛΟΝ] ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΥ ΜΕΣΑ ΣΑΣ?..........

ΜΟΛΙΣ ΔΩ ΦΩΣΣΣΣΣΣΣ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ!
ΦΙΛΙΚΟΤΑΤΑ,ΑΤΜΑ

Edited by - ΑΤΜΑ on 15/02/2003 19:28:17Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΦΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
91 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2003, 15:03:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΗ ΑΤΜΑ ΧΑΙΡΕ.ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΕΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ.ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΥΤΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣΑΠΟ ΕΞΩ ΝΑ ΣΕ ΣΩΣΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΝΣΑΡΚΩΘΕΙ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΒΙΩΜΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΕΛΘΕΙ Η ΜΕΤΑΒΟΛΗ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr.Doom
Μέλος 1ης Βαθμίδας


138 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 21:05:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dr.Doom  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σχετικά με το θέμα έχουν ακουστεί και γραφεί πολλά. Μάλλον όμως η ομάδα Έψιλον, η οποία έχει στείλει γράμματα και στο strange λέει ασύστολα ψέματα. Συγκεκριμένα γράφουν ότι έχουν τελειοποιήσει υπερόπλα Tesla συσκευές αντιβαρύτητας και άλλα πολλά τα οποία όμως δεν ανταποκρίνονται με την ποιότητα του site τους :www.angelfire.com/trek/epsiloninc. Αν αποφασίσετε και κάνετε τον κόπο να την επισκεφθείτε δείτε και τα δυο γράμματα της xfutureteam. Αρκετά ενδιαφέροντα ήταν και τα άρθρα του strange σχετικά με την ομάδα αυτή.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2003, 07:30:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΤΕ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΕΙΤΕ ΕΞΩ Η ΑΦΥΠΝΙΣΗ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ,ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΗ?
ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΣΠΡΩΞΙΜΟ ΚΑΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΦΗΜΟΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΡΩΞΙΜΟ..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2003, 06:25:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
EGW MONON THN ''ΟΜΑΔΑ Ζ''XERW KAI EIMA SIGOUROS OTI YPARXEI..
EXW KAI PHOTOGRAFIES.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARADIA
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2003, 13:33:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARADIA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΜΑΔΑ Ε ΥΠΑΡΧΕΙ
ΟΜΑΔΑ Α ΥΠΑΡΧΕΙ

ΜΟΝΟ ΠΟΥ Η ΓΝΩΣΗ ΦΑΝΕΡΩΝΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΔΟΥΝ

ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ
ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ
ΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΤΕ
ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ
ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΟΛΩΝ ΜΑΣ

SHAKTIΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2003, 13:52:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και εγώ την ξέρω!

Α (ρέζους +)

Δεν είναι σπάνια!


Edited by - ΠΛΑΤΩΝΑΣ on 15/02/2003 13:54:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2003, 14:50:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑRADIA..
ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ,ΔΩΣΕ ΜΑΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ,ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΚΑΤΙ..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2003, 16:25:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΜΟΝΟ ΠΟΥ Η ΓΝΩΣΗ ΦΑΝΕΡΩΝΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΔΟΥΝ

ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ


DEN VLEPW KANENA!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2003, 16:31:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
EKTOS KAI ANA EXEIS KATI ALO STO MIALO SOU KAI DEN MAS TO LES!
ALA.......EAN THES NA MAS DOSEIS STIXIA!(KATI POU NOMIZW OLOI THA TO
EKTIMOUSAME,PISTOI KAI APISTOI)KALITERA NA MAS TA DOSEIS MESA APO TO PROTO TOPIC POU HTAN AFIEROMENO SE AYTHN THN OMADA!

http://esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=362

FILIKOTA-TA

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

EIKONIKOS
Νέο Μέλος

Greece
11 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 10:49:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους EIKONIKOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
H OMADA EPSILON MOU KINHSE THN PERIERGEIA. MOU ARESEI OLI I ISTORIA PERI ELLINISMOU ALLA DIAPISTWNW KAPOIA PRAGMATA KAI THELW APANTHSEIS
OPOIOS THELEI AS MOU PEI STO npanag_2@yahoo.com
1)O XITLER, OI NAZI, O MOYSOLINI den elegan gia thn anoterothta ths ARIAS fylis??? AYTOI ITAN FILELINES? I NOMIZAN oti oi ARIOI einai GERMANOI???
2)O Xitler den misouse tous EBRAIOUS????
3)OI "E" theoroun to Xristo tous Xristianous kai to Xristianismo antipali thriskeia pou proerxetai apo ebraious, omws kai oi ebraioi thewroun to Xristo kai to xristianismo antipalh thriskeia. Mipws yparxoun kryfo ebraioi mesa stous "E"?????
4)To "proino asteri" kai o seirios apoteloun topo katagwghs twn "E" alla opws lene afto symbolizei kai ton Ewsforo.
Telika mipws oi "E" einai neoNAZI, Masonoi, i Satanistes???
5) Pws pige o Aristotelis sto diastima??
6) Mporei kaneis na voithisei na to kanoume senario gia comics ?????
7)Ti itan oi Theoi simfwna me tous "E"?
8) I xameni Atlantida mipws den vithistike alla apomakrinthyke mesw tou Atlantikou okeanou kai itan h ameriki pou anakalypse o Kolombos meta apo xronia???? Isws otan xathike na pige apla pio aristera kai na mh vouliaxe.

EIKONIKOSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Wolffaced
Μέλος 3ης Βαθμίδας

n/a
638 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 17:15:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
1) Ναι, έλεγαν.
2) Ναι, τους μισούσε.
3) Αυτό που λες μπορεί να μην είναι απόλυτο. Δεν πάει να πει πως όλοι που μιλάν για τους Ε μισούνε τον Χριστό.
4) Ο Ιωάννης Φουράκης υποστηρίζει πως διάφοροι μασσόνοι προσπαθούν είτε να καπηλευτούν την ομάδα Ε ότι και καλά τους ανήκει είτε προσπαθούν να την γελοιοποιήσουν.
Για τους νεοναζί αυτό που έχω να πως είναι πως δεν νομίζω κανένας από την Χρυσή Αυγή να ξέρει καν τους Ε.
Για τους σατανιστές, όχι δεν νομίζω πως είναι σατανιστές.
5)Δεν το υποστηρίζουν όλοι αυτό.
6) Ο ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ κάνει ετοιμάζει κάτι γελοιογραφίες ίσως αυτός να μπορούσε να σε βοηθήσει.
7) Εξωγήινοι που τους θεοποιήσαμε.
8)Δεν έχω ακούσει κάποια τέτοια θεωρία.

From inside the Box we came, to tear your soul apart.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

EIKONIKOS
Νέο Μέλος

Greece
11 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 09:38:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους EIKONIKOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας και πάλι.Ευχαριστώ για τις διευκρινισεις. Θα ήθελα να δω τις γελιογραφίες για τους Ε και συγχαρητηρια για την προσπάθεια σας.
Μια άλλη απορία που έχω είναι λίγο άσχετη αλλα έχει σχεση με τον Σείριο. Παλιότερα νόμιζα ότι οταν λέμε ο Αυγερινός, η Πούλια, ο Αποσπερίτης, το Πρωινό Αστέρι μιλάμε σε όλες αυτές τις περιπτώσεις για το ίδιο αστέρι που είναι η Αφροδίτη. Διαβάζοντας όμως για τους Ε είδα οτι πρωινό αστέρι αποκαλούν το Σείριο. Τελικά ξέρει κανείς ποιο από αυτά είναι η Αφροδίτη και ποιο ειναι ο Σείριος???
ο Σείριος είναι το αστρο της πόλης μου (ΣΕΡΡΕΣ)
Λέγεται ότι η ονομασία της πόλης προέρχεται από το άστρο


EIKONIKOSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΙΩΝΙΟΣ ΕΛΛΗΝ
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2003, 21:16:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΙΩΝΙΟΣ ΕΛΛΗΝ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΑΠΤΥΧΘΩ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ "Ε".ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΟΧΙ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΝΟΙΩΘΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ.ΑΣ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ ΓΥΡΩ ΜΑΣ. ΠΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΕΜΒΑΝΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΕΡΓΑΤΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ?ΠΟΣΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΛΗΜΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΙΤΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ? ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ Η ΕΛΛΑΔΑ ΘΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΛΒΑΝΙΚΑ?
ΑΡΚΕΤΑ ΕΛΛΗΝΕΣ
ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ! ΑΣ ΜΗΝ ΕΠΑΝΑΠΑΥΟΜΕΘΑ ΣΕ ΑΞΙΕΣ ΠΕΡΑΣΜΕΝΩΝ ΧΡΟΝΩΝ.ΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΑΚΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΞΙΕΣ.
ΟΠΟΙΟΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ
d_pitas@hotmail.com

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Cronos
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Christmas Island
404 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2003, 22:52:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Cronos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ARADIA ΛΕΣ:


quote:
ΟΜΑΔΑ Ε ΥΠΑΡΧΕΙ
ΟΜΑΔΑ Α ΥΠΑΡΧΕΙ

ΜΟΝΟ ΠΟΥ Η ΓΝΩΣΗ ΦΑΝΕΡΩΝΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΔΟΥΝ

ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ
ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΤΕ

ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ
ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΟΛΩΝ ΜΑΣ

SHAKTI



ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΑΠΟΚΆΛΥΨΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΟΥ...


εγώ ειμί το Φως του κόσμου

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
DisRaptor-X
Νέο Μέλος


26 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2003, 07:05:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DisRaptor-X  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγω θα ρωτουσα ποιος ειναι ο σκοπος τους...

Αλλα περα απο αυτο, τι ακριβως μας εμποδιζει να την φτιαξουμε? Και γιατι ακριβως?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy