ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 επικοινωνία με νεκρούς!help!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ekth_ais8hsh
Νέο Μέλος

Cyprus
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2005, 13:50:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ekth_ais8hsh  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
πριν απο 2 βδομάδες σκοτώθηκε ένας φίλος μου.αυτό που θέλω είναι να επικοινωνήσω μαζί του.. αυτό που έγινε ήταν εντελώς απρόοπτο και δεν πρόλαβα ούτε καν να τον αποχαιρετίσω...σας παρακαλώ πέιτε μου αν έχετε επικοινωνήσει με αγαπημένα σας πρόσωπα,μετα από δική σας προσπάθεια μετά το θάνατό τους.είναι επέιγον!

060205

the elder sister1
Μέλος 1ης Βαθμίδας

United Kingdom
113 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2005, 18:03:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους the elder sister1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αφησε τον να συνεχισει το ταξιδι του με γαληνη
μην προσπαθεις να σταθεις εμποδιο στην ψυχικη του ηρεμια.
αν οντως εισασταν φιλοι, εχει βιωσει την αγαπη σου και ειναι αρκετο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Angelos
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2005, 19:01:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Angelos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και αν δεν σε καλύπτει η ευαίσθητη απάντηση της προλαλλήσουσας να σου θυμίσω οτι ΑΚΡΙΒΩΣ πανω σε αυτή τη συναισθηματική ανάγκη που έχεις πατάνε καποιοι αδίστακτοι για να εκμεταλευτούν οικονομικά ευαίσθητους και συναισθηματικά ευάλωτους ανθρώπους.

Προσεχε.

ΑγγελοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2005, 19:19:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλωσορίζω τα νέα μέλη ekth_ais8hsh και the elder sister1!

Θα συμφωνήσω με τις έως τώρα καταγεγραμμένες απόψεις.

ekth_ais8hsh, δεν ξέρω πόσο πιστεύεις και πού (εξάλλου δε με αφορά), αλλά για να ηρεμήσεις τη δική σου ψυχή, αρκεί να κάνεις μία προσευχή, όπως την αισθάνεσαι εσύ και να εκφράσεις ότι νοιώθεις...
Ο φίλος σου γνωρίζει.

Κλείνοντας την προσευχή σου, ευχήσου του καλό κατευόδιο!
Έτσι απλά...

.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
meatour
Νέο Μέλος


13 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2005, 15:18:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους meatour  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
έχε τα μάτια σου ανοιχτά θα σε επισκεφτεί εκείνος. Πέρσι έχασα έναν φίλο μου. ήμουν στη κουζίνα του σπιτιού μου και είδα καπνό να μπαίνει από το παράθυρο, το είδε και η μητέρα μου και είπε μήπως είχε βγεί εξω ο αδερφός για να καπνίσει, όμως δεν ήταν κανείς εκεί. Την αλλη μερα που το συζήτησα με την υπόλοιπη παρέα,είχαν δει και εκείνοι καπνο τσιγαρου (ο φιλοας μας καπνιζε πολυ). Η αδερφή του έβλεπε μια πεταλούδα για καποιες μερες στο δωματιο του. Καποια φίλη του τον είδε στον υπνο της με παχιες φτερουγες αγγελου και της ειπε να μας πει πως ειναι καλα και να μην στεναχωριομαστε. Στα τριμηνα ενω συζητουσαμε στο δωματιο του για αυτον (σχετικα με το οτι ηταν γυναικας) άνοιξε ξαφνικα η τηλεοραση η οποια εδειχνε κάτι ωραιες γυναικες, ολοι ειμασταν καθιστοι κατω σε κυκλο και κανεις δεν κρατουσε το κοντρολ ή άνοιξε την τηλεοραση, παθαμε σοκ αλλα μαλλον ηθελε να μας πει οτι μας ακουει.
Θα ερθει να σε χαιρετησει, εκτος και αν το εκανε και δεν το ειδες.
Να ξερεις όμως οτι όπου και αν ειναι η ψυχη του θα ειναι καλα.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Yiannakas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
218 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2005, 19:02:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Yiannakas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
στείλτου λευκό φως, οραματίζοντάς τον να λούζεται με αυτό και νοητικά πες του να πάει στο λευκό φως.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2005, 19:49:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

στείλτου λευκό φως, οραματίζοντάς τον να λούζεται με αυτό και νοητικά πες του να πάει στο λευκό φως.

Για να κάνει τί;

.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Σκορπιός Νότης
Μέλος 2ης Βαθμίδας


263 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2005, 23:49:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Σκορπιός Νότης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συμφωνώ απόλυτα με τον Angelos πως εάν καταφύγεις σε, πολλά υποσχόμενους, τρόπους επικοινωνίας μαζί του με βοήθεια διαφόρων μέντιουμ... αυτά μπορεί να σε εκμεταλλευτούν. Άφησε να περάσει κάποιο χρονικό διάστημα μέχρι που να ωριμάσει η ιδέα της απώλειας του φίλου σου στο μυαλό σου και έπειτα βάλε τα γεγονότα σε μία σειρά, για να έχεις μία σφαιρική και ανοιχτόμυαλη αντίληψη για το συμβάν. Μην παρασυρθείς από διάφορες ανοησίες που μπορεί να σου πουν πολλοί για μη συμπτωτικά γεγονότα κ.α. Εάν ο φίλος σου θελήσει να επικοινωνήσει μαζί σου από εκεί που βρίσκεται θα σου παρουσιάσει τρανταχτά σημάδια, για να τον αντιληφθείς. Μην γίνεις βορά σε "αρπακτικά" που εκμεταλλεύονται την ευαίσθητη και εύπλαστη φύση ενός ανθρώπου που βιώνει τραγικές εμπειρίες, οι οποίες δύσκολα ξεπερνιούνται. Κουράγιο... και τα θερμά συλλυπητήρια όλων μας.

Οι ζώντες με τους ζώντας και οι θανόντες με τους θανόντας

Φιλικά, Νότης Σκορπιός!

Όταν θελήσεις κάτι πολύ, όλο το σύμπαν θα συνομωτίσει μαζί σου για να το πετύχεις...!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Nio-Extreme
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2005, 06:37:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nio-Extreme  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ.ΜΗΝ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΣΥΜΒΑΝΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΘΑ ΦΡΙΚΑΡΕΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ!!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΑΣ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ!ΑΠΛΑ ΑΝΑΨΕ ΕΝΑ ΚΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΕ ΤΟΥ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΟΥ ΠΡΟΣΕΥΧΟΥΛΑ.ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΜΕ ΟΙ ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΖΩΝΤΑΝΟΥΣ.ΕΞΑΛΛΟΥ ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ!!!ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ekth_ais8hsh
Νέο Μέλος

Cyprus
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/03/2005, 16:10:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ekth_ais8hsh  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γεια και παλι! εχουν περάσει αρκετές μέρες απο τότε που έγινε το συμβάν... είμαι αρκετά καλύτερα αν και δεν πιστεύω να ξεπεράσω ποτέ την απώλειά του... πριν απο λίγες μέρες τον είδα στο όνειρό μου .. ήταν καλοντυμένος όπως πάντα και μου φώναξε να πάμε κάπου μαζί..του είπα πως δεν μπορώ γιατί δεν ανήκω στον κόσμο του κι αυτός μου είπε πως θα με κρατάει απ'το χέρι πάντα και πως δεν θα μ'αφήσει ποτέ να πάθω κακό..την ίδια ώρα άνοιξα τα μάτια μου και μεταξύ ύπνου και ξύπνιου είπα στη συγκάτοικό μου να κλείσουμε το παράθυρο γιατι είχα ξεπαγιάσει..μέσα στο δωμάτιο φυσούσε και ακουγόταν ένας πολύ παράξενος θόρυβος τον οποίο όμως άκουγα μόνο εγώ έτσι δεν είμαι και πολύ σιγουρη αν ήταν πραγματικότητα ή της φαντασίας μου...ξυπνώντας το πρωί η συγκάτοικός μου, μου είπε πως ήταν σίγουρη 1000% πως είχε κλείσει και κλειδώσει το παράθυρο πριν πέσει για ύπνο...πάντως μετά απ'αυτό νιώθω πολύ καλύτερα.. (φίλε Nio-Extreme πες μας κι εσύ συμβάντα που ξέρεις.. είμαι σίγουρΗ πως μας ενδιαφέρουν...)

060205Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trekker
Νέο Μέλος

Greece
31 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/03/2005, 01:12:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trekker  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

πριν απο 2 βδομάδες σκοτώθηκε ένας φίλος μου.αυτό που θέλω είναι να επικοινωνήσω μαζί του.. αυτό που έγινε ήταν εντελώς απρόοπτο και δεν πρόλαβα ούτε καν να τον αποχαιρετίσω...σας παρακαλώ πέιτε μου αν έχετε επικοινωνήσει με αγαπημένα σας πρόσωπα,μετα από δική σας προσπάθεια μετά το θάνατό τους.είναι επέιγον!

060205

Ακολούθησε τα βήματα αυτής της ταινίας.

http://movies.yahoo.com/shop?d=hv&cf=info&id=1808594419
http://www.whitenoisemovie.com/


MakisΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ανήσυχη7
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
158 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/03/2005, 10:22:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ανήσυχη7  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

γεια και παλι! εχουν περάσει αρκετές μέρες απο τότε που έγινε το συμβάν... είμαι αρκετά καλύτερα αν και δεν πιστεύω να ξεπεράσω ποτέ την απώλειά του... πριν απο λίγες μέρες τον είδα στο όνειρό μου .. ήταν καλοντυμένος όπως πάντα και μου φώναξε να πάμε κάπου μαζί..του είπα πως δεν μπορώ γιατί δεν ανήκω στον κόσμο του κι αυτός μου είπε πως θα με κρατάει απ'το χέρι πάντα και πως δεν θα μ'αφήσει ποτέ να πάθω κακό..την ίδια ώρα άνοιξα τα μάτια μου και μεταξύ ύπνου και ξύπνιου είπα στη συγκάτοικό μου να κλείσουμε το παράθυρο γιατι είχα ξεπαγιάσει..μέσα στο δωμάτιο φυσούσε και ακουγόταν ένας πολύ παράξενος θόρυβος τον οποίο όμως άκουγα μόνο εγώ έτσι δεν είμαι και πολύ σιγουρη αν ήταν πραγματικότητα ή της φαντασίας μου...ξυπνώντας το πρωί η συγκάτοικός μου, μου είπε πως ήταν σίγουρη 1000% πως είχε κλείσει και κλειδώσει το παράθυρο πριν πέσει για ύπνο...πάντως μετά απ'αυτό νιώθω πολύ καλύτερα.. (φίλε Nio-Extreme πες μας κι εσύ συμβάντα που ξέρεις.. είμαι σίγουρΗ πως μας ενδιαφέρουν...)

060205


Με πρόλαβες αγαπητή! Θα σου έλεγα να μην κάνεις τίποτε κι αν θελήσει αυτός να σε πλησιάσει με κάποιον τρόπο θα έκανε αισθητή την παρουσία του, όπως έγινε.
Θα συμφωνήσω με όσους είπαν να μην καταφύγεις σε μέντιουμ για να επικοινωνήσεις με το φίλο σου. Το όνειρο σου έδειξε, ότι το συγκεκριμένο πρόσωπο αυτό θα είναι (όπως όλα τα αγαπημένα μας πρόσωπα) πάντα μαζί σου κι αν χρειαστεί να σε προστατέψει θα το κάνει.
Γνώμη μου είναι να μην προσπαθήσεις να διαταράξεις τη δική του πλέον "πορεία" προσπαθώντας να επικοινωνήσεις μαζί του. Εκείνος θα το κάνει, αν χρειαστεί. Μόνο καμιά φορά, να τον μνημονεύεις στις προσευχές σου και να του ανάβεις και κανένα κεράκι.

ανήσυχη7Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ekth_ais8hsh
Νέο Μέλος

Cyprus
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/03/2005, 14:17:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ekth_ais8hsh  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
trekker αυτό το electronic voice phenomenon (EVP) υπάρχει στ'αλήθεια????
το έργο αυτό υπάρχει στα dvdάδικα? εσύ το έχεις δει? ποιά η γνώμη σου????


060205Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χείρων
Μέλος 2ης Βαθμίδας


175 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/03/2005, 18:53:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χείρων  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
σκοτώθηκε ένας φίλος μου.αυτό που θέλω είναι να επικοινωνήσω μαζί του..

Άστον μωρέ τον άνθρωπο να βρει τη γαλήνη του εκεί που πήγε.
Η απώλεια πονάει, ναι, και ποναέι πολύ και για πολύ καιρό.

Δέξου το όμως, είναι κάτι τις να μάθεις από αυτό,βάλε τελεία και προχώρα τη ζωή σου.

Αλλιώς, ζημιά θα πάθεις παρά θα απαλύνεις τον πόνο σου όπως ίσως φαντάζεσαι .

ΧείρωνΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

3ADA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


301 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2005, 09:48:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 3ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μόνο καμιά φορά, να τον μνημονεύεις στις προσευχές σου και να του ανάβεις και κανένα κεράκι.

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ.. ΜΠΟΡΕΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙΣ ΙΣΩΣ ΤΟΝ ΤΑΡΑΞΕΙΣ.

ΑΣΤΟΝ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ.

ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΕΓΕΛΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΤΟΥ ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΣΑ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΣ. ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΚΟΥΦΗΣΗ, ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟ ΔΙΑΤΗΡΗΣΑ ΣΑΝ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟΥ ΕΙΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΤΡΟΠΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΤΣΙ, ΟΜΩΣ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΨΥΧΗ ΞΑΛΑΦΡΩΝΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΛΟΓΟ ΕΝΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣ....

Edited by - 3ADA on 23/03/2005 09:49:43Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

yet
Νέο Μέλος

Germany
9 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/03/2005, 04:06:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους yet  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητε μου φιλε γεια σου!! Θα σου πω και εγω την εμπειρια μου και ισως να σε βοηθησει.. Ο Πατερας μου , με τον οποιο δεν ειχαμε καλες σχεσεις ,ιδιως τα τελευταια 6 Χρονια της Ζωης του, απεθανε πριν απο περιπου 4 Χρονια.. Εγω μετα τον Θανατο του γεματος Τυψεις,αλλα και συναμα ζητωντας του βοηθεια, προσπαθησα μεσω αυτοσυνγκεντρωσης να επικοινωνησω μαζι του πολλες φορες και κυριως τα Βραδυα.. Δυο η τρεις φορες τα καταφερα αλλα παντα ακουσα την Φωνη του πεντακαθαρα να μου λεγει: Σε παρακαλω ασε με Ησυχο.. Δεν ειμαι καλα.. Τυρανιεμαι πολυ εδω.. Δεν μπορω να σε βοηθησω...Κοιτα μονος σου τι θα κανεις στην Ζωη σου... !!! Ετσι λοιπον αποφασισα με βαρια καρδια να μην τον ξαναενοχλησω και παλι.. Αναγκαια λοιπον θα συμφωνησω με τους αλλους φιλους μας.. Οι Νεκροι μα τους νεκρους και οι Ζωντανοι με τους Ζωντανους.. Ενα κερακι, μια καλη πραξη στο ονομα του, και πολυ αγαπη στον πλησιον σου, νομιζω οτι ειναι αρκετα.. Φιλικα Χρηστος..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy