ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΑΠΟΛΥΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 8
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2005, 08:34:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΕΜΕ ΠΩΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕ ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΝΕΥΡΑΣΘΕΝΙΚΟΣ ΑΥΤΙΣΤΙΚΟΣ ΥΔΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΘΕΑΤΡΙΚΟΣ ΑΓΧΩΤΙΚΟΣ ΑΣΦΥΚΤΙΚΑ ΑΔΕΙΟΣ,
ΚΙ ΟΜΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΓΕΥΤΟΥΜΕ ΤΟΣΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ,ΑΞΙΟΘΕΤΑΤΑ ΒΟΛΤΕΣ ΣΕ ΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΕΝΑ ΤΟΠΟΥΣ ΓΕΜΑΤΟΥΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΜΕ.
ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΑΣ Η ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΑΠΟΛΥΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ;
ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2005, 17:18:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΦΡΟΔΙΤΗ:)

ναι ειναι αδειος..ποιος κοσμος μας ομως....?

ο εσω...κοσμος μας...?

μα αν εκει ειναι η ομορφια ....αντικατοπτριζεται...στον εξωκοσμο μας.....?

αν νοιωθουμε ομορφα εσω..?...ποσοι/ποσες ομως νοιωθουν ομορφα εσω....?

ποσοι/ποσες ειμαστε σε θεση να αντιληφθουμε τα ομορφα κυματα,που προσπαθουν να μας στειλουν ,αλλες υπαρξεις...?

και αν τα αντιληφθουμε....ειμαστε η εχουμε το δικαιωμα να επεμβουμε στην ζωη τους....?

απολυτη ευτυχια....?

2 λεξεις.....που στην γραφη υπαρχουν μοναχα....θαρρω....

απολυτο....ισως ειναι το σκοταδι,οταν δεν υπαρχει γεματο φεγγαρι....

απολυτο ισως ειναι το φως,οταν δεν υπαρχουν οι νεφελες....

ευτυχια....?

για τον μανο....ειναι η ομορφια του να σε σκεφτεται καποιος/καποια πραγματικα....αυτο ελαβα...και αυτο κανω....

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2005, 18:41:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


δεν νομίζω πως σε όλο τον κόσμο

υπάρχει εικόνα ευτυχίας σαν αυτή....


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2005, 20:55:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΦΡΟΔΙΤΗ στις αφιερωνω τις φωτο,απο μια βολτα που εκανα στο μοναστηρακι...


με απεραντο σεβασμο και αγαπη ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2005, 21:31:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aγαπητέ μάνο...

μου ξύπνησες την μνήμη ενός μονοπατιού...

κοντά στο σπίτι μου...

ευτυχισμένου και φωτεινού για την καρδιά μου...


να' σαι καλά


Galadriel


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2005, 07:36:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΤΗ ΜΕΡΑ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ. ΕΙΚΟΝΕΣ ΧΡΩΜΑΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΜΟΥΝΤΗ ΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ.
ΟΜΟΡΦΗ Η ΒΡΟΧΗ ΤΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ...

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

miou
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
56 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2005, 11:30:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους miou  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή Αφροδίτη,

πιστεύω στην ευτυχία που υπάρχει μέσα μας, αν εμείς οι ίδιοι δεν νιώθουμε κάλα σε πρώτη φάση με τον εαυτό μας και στην συνέχεια με τους γύρω μας τότε ακόμα και αυτά τα όμορφα μονοπάτια (που δεν βρίσκονται μακριά μας)δεν θα τα περπατήσουμε ποτέ.....

Η ταπεινή μου γνώμη είναι να προσπαθεί κάποιος να βρίσκει την ευτυχία μέσα από την καθημερινότητα και μετά θα ολοκληρώνεται ακόμα και με μιά βόλτα στο όμορφο Μοναστηράκι!!!

Με εκτίμηση,
MiouΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

τυχερουλης
Πλήρες Μέλος

Greece
1123 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2005, 14:23:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους τυχερουλης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να έχεις την υγειά σου.
Να είσαι ερωτευμένος με έναν γόνιμο έρωτα.
Να έχεις την δική σου μεγάλη οικογένεια
Να έχεις κάνει το χόμπι σου δουλειά.
Να μπορεις να ταξιδευεις

-----


Σκάβε βαθειά-τρέξε γρήγορα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

miou
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
56 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2005, 14:59:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους miou  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Να έχεις κάνει το χόμπι σου δουλειά.

Πω-πω βρε τυχερούλη αυτό και αν είναι δύσκολο, σίγουρα θα έπιανε ένα μεγάλο κομμάτι για την "ολοκληρωμενη" ευτυχία αλλά πάρα πολύ δύσκολο για τα σημερινά δεδομένα!

ΠΑΝΤΩΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ!

Με εκτίμηση
MiouΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2005, 22:48:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

αφιερωμενο σε μια γυναικα ,που ξερει να δινει γαληνη.....με την υποσχεση να ειμαι διπλα της,οποτε με χρειαζεται....σε σκεφτομαι....

με απεραντo σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMS

Edited by - manos on 01/03/2005 23:07:05Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 10:58:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ειμαι η σκια της καλημερας μου....
ειμαι η σκια της γυναικας που σκεφτομαι....

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMS

Edited by - manos on 02/03/2005 11:02:05Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Timetrapped
Μέλος 1ης Βαθμίδας


125 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 12:26:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Timetrapped  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΑΣ Η ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΑΠΟΛΥΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ;

Το σταμάτημα της δημιουργίας εικόνων από τη σκέψη οι οποίες μπαίνουν ανάμεσα σε εμάς και στα ίδια τα γεγονότα...


Edited by - Timetrapped on 02/03/2005 12:30:13Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2005, 02:09:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
απο το χαραμα...εως την αυγη...απο μια βολτα στο μοναστηρακι....μια κυριακη....νοιωθω και ειμαι....σαν το τρενακι...εκει...που μοναχικα...μελαγχολικα....αναμενει...τον ερωτα του...για να ταξιδεψει...

στο φιλαρακι μου...που σκεφτομαι...

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2005, 14:42:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
κατι πειραξα στον φακελο στο pathfinder και μου εσβησε ολες τις φωτο....

αχ μανο...μπονταλα...

παραθετω ολες μαζι ,και μερικες ακομη για συγνωμη...






με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2005, 19:10:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
θλιμμενο το απογευμα μου....

δημιουργημα δικο μου....

πολλες φορες ειμαι το λαθος μου....

και τωρα σε λαθος τοπικ....αφουγκραζομαι την μοναξια...

δεν ειμαι η ευτυχια μου...για να την δημιουργησω....

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lizzard_king
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
150 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2005, 06:51:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lizzard_king  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απόλυτη ευτυχία,ε?Στιγμές ευτυχίας μπορείς να βρεις παντού...
Η απόλυτη ευτυχία όμως,αν και δεν τα πηγαίνω και πολύ καλά με αυτόν τον όρο,θα ήταν να είμαστε όλοι εμείς οι κάτοικοι αυτού του πλανήτη ευτυχισμένοι...Δυστυχώς τόσες μέρες δεν γράφτηκε αυτό από κάποιον...Καλό θα ήταν κάποια πράγματα να τα σκεφτόμαστε ποιο "ανοιχτά"...
Ευχαριστώ...
Πανευτυχής θα ένιωθα μόνο αν δε γνώριζα τι είναι η ευτυχία...

I'm the lizard king,I can do anything!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2005, 08:05:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΑΜΟΓΕΛΩ,ΚΑΛΗΜΕΡΙΖΩ ΚΑΙ ΤΗ ΒΡΟΧΗ ΠΑΡΑΜΕΡΙΖΩ.ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΛΙΑΚΑΔΑ ΣΗΜΕΡΑ.Miou Timetrapped lizzard king ΤΥΧΕΡΟΥΛΗ ΜΑΝΟ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.
ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΔΙΝΑ ΝΑ ΕΠΙΝΑ ΜΙΑ ΖΕΣΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΚΑΡΑΜΕΛΑ, ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΣΕ ΓΡΑΦΙΚΟ ΣΤΕΚΙ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΗΧΟΥΣ ΤΗΣ ΒΡΟΧΗΣ ΔΙΧΩΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΓΧΗ ΡΑΓΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΕΣ.
ΦΙΛΙΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2005, 11:03:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ΕΙΚΟΝΑ ΠΟΙΑΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ

" Το σύνολο είναι μεγαλύτερο απο το αθροισμα των μερων του "
και η "έννοια του μέρους προκύπτει απο το σύνολο¨"

Απο αυτό γίνεται νοητό οτι μια συμπεριφορά ένα γνώρισμα του χαρακτήρα
μια εικόνα της προσωπικότητας μπορεί μονο να εννοηθεί,όταν όλες οι σχέσεις ενός ανθρώπου με το ανθρώπινο περιβάλλον του και τον ίδιο
του τον ευατό υποβληθούν σε μία προσεκτική ανάλυση.

albert einstein

<< O κόσμος μας αποτελείται απο μία κρίση τέτοιου βαθμού ώστε αυτή
φαίνεται να είναι μεγάλη ακόμη και για κείνους που έχουν στα χέρια
τους όλες τις σπουδαίες αποφάσεις για το κακό και το καλό.
Η απελευθερωμένη δύναμη του ατόμου άλλαξε τα πάντα αλλα οχι τον τρόπο
της σκέψης μας.Έτσι βαδίζουμε σε μία καταστροφή που δεν έχει το όμοιο της.Χρειαζόμαστε έναν ουσιαστικότερο νέο τρόπο σκέψης,αν θέλουμε να επιζήση η ανθρωπότητα >>.


ΑΛΛΑΓΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ = ΕΥΤΥΧΙΑ = ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ


Η ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΤΙΝΗ

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2005, 23:34:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νεα Ιωνια....νυχτερινη διαδρομη....σκεφτομενος....τους

φιλους/φιλες..χωρις να περιμενεις να κανουν το ιδιο....

Νεα Ιωνια....νυχτερινες σκεψεις....που γινονται ενα...με την ομορφια ...

....οσων αισθανεσαι....νοιωθεις....

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lorenzo
Πλήρες Μέλος


1432 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2005, 00:56:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lorenzo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


Η απόλυτη ευτυχία, κατα την άποψη μου, μόνον στιγμιαία μπορεί να υπάρξει!
Το "απόλυτο" για να υπάρξει δεν πρέπει να μπει σε "λογική" διεργασία, γιατί στην "λογική" δεν υπάρχει "απόλυτο".
"Απόλυτο" συναντάται μόνον στην ικανοποίηση της "λίμπιτο".
Δηλαδή, η στιγμή της κορύφωσης στην ερωτική πράξη, γιαυτό άλλωστε ελέχθει ότι αυτή είναι η μοναδική στιγμή που ο άνθρωπος "γίνεται"... Θεός!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lorenzo
Πλήρες Μέλος


1432 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2005, 01:03:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lorenzo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


Η απόλυτη ευτυχία, κατα την άποψη μου, μόνον στιγμιαία μπορεί να υπάρξει!
Το "απόλυτο" για να υπάρξει δεν πρέπει να μπει σε "λογική" διεργασία, γιατί στην "λογική" δεν υπάρχει "απόλυτο".
"Απόλυτο" συναντάται μόνον στην ικανοποίηση της "λίμπιτο".
Δηλαδή, η στιγμή της κορύφωσης στην ερωτική πράξη, γιαυτό άλλωστε ελέχθει ότι αυτή είναι η μοναδική στιγμή που ο άνθρωπος "γίνεται"... Θεός!
Ευτυχία, "σκέτο", θα συμφωνήσω μ' όλους τους προηγουμένους φίλους, αλλά, αυτό το "απόλυτο"??? χμμ..


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2005, 16:57:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ.
ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ...


ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2005, 18:42:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ευτυχια ειναι να βλεπεις την πραγματικη χαρα(χαμογελο,καλοσυνη)...στο προσωπο ενος ανθρωπου,την ωρα που τα ματια του αντικρυζουν τα δικα σου....

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

υ.γ οι εικονες ειναι κομματια του μανου....ειναι απο τον σπασμενο καθρεφτη του μανου.......

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2005, 19:31:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ. ΜΕ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΑ ΠΑΘΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ. ΝΑ ΕΥΧΕΣΑΙ Η ΖΩΗ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΧΑΡΕΣ, ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΣΕ ΕΧΕΙ ΠΟΝΕΣΕΙ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2005, 23:04:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
να μπορεις να κερδιζεις ενα χαμογελο...απο τον εαυτο σου.....

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

aQuArIuS
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2005, 16:30:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους aQuArIuS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για μένα ευτυχία είναι να είναι καλά οι άνθρωποι που αγαπώ και να ξέρουν ότι τους αγαπώ.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2005, 19:35:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μου λειπει.....

εφυγε....ξανα....

ακομη μια φορα....την εχασα.....

δεν διαρκει η ευτυχια....λενε....μεχρι να το βιωσεις.....λεω...

....ηρθε για λιγο....

...δεν εχει εικονα...αποψε...

....γιατι θα ηταν θλιμμενη.....

και δεν θελω να σας στεναχωρησει.....

μου λειπει.....

και αποψε.....

....θα ονειρευτω......σε αλλο τοπικ....

για να επιστρεψω.....

χωρις....λυπη......

με απεραντο σεβασμο και αγαπη ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2005, 15:41:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΗΜΕΡΟ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΑΛΗΘΙΝΗΣ ΔΥΣΤΥΧΙΑΣ.
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2005, 16:31:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

εδω ειμαι....διαρκως....


μια σκια...εξω στο φως......

ενσαρκωση...του ειναι μου...

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2005, 16:52:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΙ ΣΥΝΝΕΦΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ.
ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΗΛΙΟ.
ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΦΩΣ.
ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΚΟΤΑΔΙ.
ΑΛΗΘΕΙΑ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2005, 17:12:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΤΙ ΦΟΡΕΣ ΠΛΗΘΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΠΛΗΓΕΣ
ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΤΑ ΣΦΑΛΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ
ΡΑΓΙΖΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΛΛΟΝ
ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΙΚΕΣΙΕΣ ΟΙ ΑΥΓΕΣ.

ΖΩ ΚΑΙ ΠΕΘΑΙΝΩ
ΦΩΣ ΑΝΑΜΜΕΝΟ
ΚΙ ΑΛΛΟΤΕ ΚΛΕΙΣΤΟ
ΟΝΕΙΡΟ ΞΕΝΟ
ΚΕΡΙ ΣΒΗΣΜΕΝΟ
ΠΟΡΤΑΚΙ ΣΦΑΛΙΣΤΟ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 8 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy